BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на бічну частину з жінкою

THE M5

BMW M

АВТОМОБІЛІ BMW M5 СЕДАН: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

THE M5АВТОМОБІЛІ BMW M5 СЕДАН: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

BMW M5 Competition, BMW M5 і BMW M550i xDrive Седан – моделі, обладнання, особливості та інноваційні функції.

Автомобілі BMW М5 Седан — це захопливі високопродуктивні спортивні Седани з сучасним і потужним дизайном. Тут ви знайдете факти про окремі моделі, а також докладні відомості про особливості обладнання й особливості дизайну M. Ви також дізнаєтеся, як потужні двигуни M працюють разом із технологіями, натхненними автоспортом, для отримання найвищих досягнень у динаміці руху. Асортимент інноваційних систем допомоги водієві та цифрових послуг демонструє такий самий високий рівень розвитку та повністю орієнтований на комфорт і безпеку.

Читати далі

АВТОМОБІЛІ BMW M5 СЕДАН У ПОРІВНЯННІ.

Огляд спортивних відомостей: силовий агрегат, підвіска та продуктивність.

BMW M5 Competition.

Максимальні динамічні характеристики та ексклюзивний дизайн, характерний для M, як зовні, так і всередині.
 • Потужний 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo потужністю 625 к.с.
 • M xDrive з активним диференціалом M і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з функцією Drivelogic
 • Ексклюзивні особливості дизайну та комплектації M
 • 460 кВт (625 к.с.), 750 Нм, 0-100 км/год за 3,3 сек.
BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red three-quarter front view

BMW M5.

Типові для M динамічні характеристики та спортивний комфорт найвищого рівня.
 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo потужністю 600 к.с.
 • M xDrive з диференціалом Active M
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic
 • 441 кВт (600 к. С.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,4 сек
BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 Brands Hatch Grey metallic three-quarter front view

BMW M550i xDrive Седан.

Ідеальна комбінація спортивності, комфорту та зручності для щоденного використання.
 • 8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo потужністю 530 к.с.
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport
 • BMW xDrive
 • 390 кВт (530 к. с.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,8 сек.
BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020 BMW Individual Verde Ermes metallic three-quarter front view
 • BMW M5 Competition.
 • BMW M5.
 • BMW M550i xDrive Седан.

BMW M5 COMPETITION І BMW M5: ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Огляд технологій силового агрегату та ходової частини BMW M5 Competition і BMW M5, натхненних автоспортом.

Виняткові характеристики та динаміка BMW M5 Competition і BMW M5 засновані на комплексі високорозвинених технологій трансмісії та підвіски, запозичених з автоспорту. Чи то у дорозі на ділову зустріч, у поїздці на вихідних звивистими путівцями або у гонитві за кращим часом на гоночній трасі, видатні точність і маневреність незмінно визначають типові для М відчуття від керування.

BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на передню частину під час рузу
8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo BMW M5 Competition F90 LCI 2020

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo з потужністю 460 кВт (625 к.с.) і крутним моментом 750 Нм розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год за 3,3 секунди. Завдяки двом турбокомпресорам TwinScroll, високоточному впорскуванню та повністю регульованому керуванню клапанами Valvetronic, 4,4-літровий двигун забезпечує високу тягу навіть на низьких обертах, безпосередню реакцію та величезну потужність.
BMW M5 Competition з M xDrive F90 LCI 2020 вид на три чверті спереду під час руху

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive з активним диференціалом M гарантує максимальну тягу та динаміку руху для повсякденної їзди, а також на гоночній трасі. Характерна для М технологія поєднує у собі типову маневреність заднього приводу з керованістю повного приводу. Ви можете вибирати між варіантами приводу 4WD, 4WD Sport і — в режимі DSC-off — 2WD.
BMW M5 Competition з 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з технологією Drivelogic F90 LCI 2020 салон

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з технологією Drivelogic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з технологією Drivelogic відрізняється надзвичайно коротким часом перемикання та численними варіантами перемикання: від дуже спортивного та динамічного до комфортного та економічного. Передачі також можна перемикати вручну за допомогою селектора або підрульових перемикачів на кермі.
BMW M5 Competition з кнопкою M MODE F90 LCI 2020 салон

Кнопка M MODE.

Використовуйте кнопку M MODE на центральній консолі для регулювання інтенсивності втручання систем допомоги водієві. Режим ROAD пропонує повний спектр функцій електронних асистентів. У режимі SPORT вони тільки попереджають, але не втручаються. З режимом TRACK ви можете повністю вимкнути системи допомоги, наприклад на гоночній трасі. Мережа дисплеїв також відображає відповідну інформацію про рух залежно від обраного режиму.
Селектор КПП BMW M5 Competition з M Setup F90 LCI 2020 салон

M Setup.

M Setup дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху, в тому числі характеристики двигуна, коробки та рульового керування, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи динамічного контролю стійкості (DSC) або розподіл крутного моменту в системі повного приводу M xDrive відповідно до ваших індивідуальних переваг.
Шкіряне кермо M BMW M5 Competition з M Servotronic F90 LCI 2020 кокпіт

M Servotronic.

У будь-якій дорожній ситуації система M Servotronic забезпечує необхідне зусилля рульового керування, підлаштовуючись під поточну швидкість руху. Крім того, вона забезпечує пряме та точне рульове керування на будь-якій швидкості. Система спеціально відкалібрована для лінійки M і пропонує два різні налаштування, які можна вибрати одним натисканням кнопки.
BMW M5 Competition F90 LCI 2020 з карбоно-керамічними гальмами M крупний вид на колесо

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M забезпечують більш безпосереднє гальмування. Вони не схильні до корозії, надзвичайно зносостійкі, витримують великі термічні навантаження та володіють низькою масою, що позитивно позначається на маневреності, динаміці та прискоренні. Цю особливу систему легко впізнати за золотисто-матовими супортами з логотипом "M". Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів під час гальмування, наприклад, у разі тривалого низького навантаження або у сиру погоду відразу після стоянки. Ці обумовлені конструкцією шуми можуть бути усунені, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням у сиру погоду або кілька разів сильно натиснути педаль гальм після тривалого низького навантаження. Попадання вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальм. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку та надійність гальм.
BMW M5 Competition F90 LCI 2020 з вихлопною системою M Sport крупний вид на задню частину

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою провідного клапана, вбудованого у систему випуску. У режимах SPORT і SPORT+, які активуються за допомогою кнопок вибору режимів руху, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, у той час, як у режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає більш спокійним.

BMW M5 COMPETITION: ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ.

Характерні для M елементи дизайну екстер’єру та інтер’єру BMW M5 Competition.

Динаміка у всьому: Деталі оновленого BMW M5 Competition, які привертають увагу, свідчать про його спортивні гени. Поряд з новою подвійною решіткою радіатора М, оновленими фарами та переднім бампером з новим дизайном високодинамічний характер автомобіля підкреслюють характерні для М деталі чорного глянцевого кольору, яким оздоблені повітроводи М, дзеркала заднього виду М і задній спойлер М. Задня частина з ліхтарями нового дизайну, оновленим бампером і двома чорними хромованими вихлопними патрубками отримала виключно потужний вигляд. У салоні характерні для М елементи, серед яких багатофункціональні сидіння М, панель приладів М або шкіряне кермо М з червоними пелюстками перемикання передач підкреслюють спортивний характер кокпіта, орієнтованого на водія.

BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на бічну частину з відкритими дверима
Решітка радіатора M чорного бискучого кольору BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на передню частину

Решітка радіатора M.

Решітка радіатора M з цільною рамкою решітки чорного блискучого кольору надає M5 Competition ефектний і неповторний вигляд. Типові для М тривимірні подвійні ламелі також виконані у блискучому чорному кольорі та прикрашені чорною емблемою M5 Competition.
Бічні повітроводи M чорного бискучого кольору BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red крупний план

Бічні повітроводи M.

Ефектні бічні повітроводи М чорного блискучого кольору прикрашені позначенням моделі "М5 Competition". Воно привносить додатковий тривимірний спортивний акцент, підкреслюючи динамічне поєднання технічної досконалості та захопливого дух дизайну, які характерні для всіх автомобілів М.

Зовнішні дзеркала M чорного бискучого кольору BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red крупний план

Зовнішні дзеркала M.

Характерні для M чорні блискучі зовнішні дзеркала надають M5 Competition особливо спортивний характер.
Задній спойлер M чорного бискучого кольору BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red крупний план

Задній спойлер M.

Задній спойлер M чорного блискучого кольору підкреслює атлетичний силует автомобіля та помітно зменшує небажану підіймальну силу. Створюючи притискну силу, він забезпечує автомобілю додаткове зчеплення задніх коліс з дорогою і тим самим підвищує курсову стійкість на високих швидкостях.

Здвоєні вихлопні патрубки M чорного бискучого кольору BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red крупний план

Здвоєні вихлопні патрубки M.

Здвоєні патрубки чорного блискучого кольору вихлопної системи M Sport служать візуальним і акустичним підтвердженням спортивного характеру автомобіля.
Задній бампер M чорного бискучого кольору BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на задню частину

Задній бампер чорного блискучого кольору.

Задній бампер M5 Competition чорного блискучого кольору підкреслює його спортивний характер і надає автомобілю неповторну ідентичність.
Багатофункціональні сидіння M BMW M5 Competition F90 LCI 2020 салон

Багатофункціональні сидіння M.

Багатофункціональні сидіння M для водія та переднього пасажира в ексклюзивному дизайні з логотипом M5 з підсвічуванням відображають спортивний вигляд автомобіля. Низькі подушки та високі бічні валики підкреслюють його ківшеподібну форму та гарантують бездоганну бічну підтримку. Завдяки широкому діапазону можливостей регулювання досягається максимальний комфорт.

Шкіряне кермо M BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кокпіт

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M з двоспицевим дизайном оснащується багатофункціональними кнопками, емблемою М, хромованими елементами оздоблення, кнопками M1 і M2, а також інтегрованою подушкою безпеки водія. Обід з оздобленням чорною шкірою з контрастними декоративними швами та ергономічними упорами для великих пальців зручно лежить у руках.
Кнопка Start/Stop червоного кольору BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кокпіт

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Червона кнопка Start/Stop дозволяє запустити двигун без використання ключа, як тільки автомобіль буде розблоковано. Вона також може використовуватись для зупинки двигуна. Ключ від автомобіля розпізнається автоматично, його не потрібно вставляти.

Важіль селектора M BMW M5 Competition F90 LCI 2020 салон

Важіль селектора M.

Перемикач для вибору трьох налаштувань перемикання передач Drivelogic знаходиться поруч з логотипом M на верхній стороні перемикача передач M. Кнопка P для ввімкнення режиму паркування знаходиться прямо під ним. У ручному режимі S водій може перемикати передачі вручну за допомогою важеля селектора типовим для M способом; у режимі D перемикання відбувається автоматично.
Особлива панель приладів M BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кокпіт

Особлива панель приладів M.

Особлива панель приладів M дозволяє відображати додаткову інформацію, необхідну для особливо спортивного керування. У разі вибору режиму керування TRACK для заїздів на гоночній трасі на панелі приладів вам буде доступна інформація про тиск наддуву, тиск повітря у шинах та їхню температуру, а також силу поперечного та поздовжнього прискорення.

Декоративні накладки на пороги з написом M5 Competition BMW M5 Competition F90 LCI 2020

Декоративні накладки на пороги з написом “M5 Competition”.

Під час кожної посадки в автомобіль декоративні накладки на пороги з написом"M5 Competition" з підсвічуванням підсилюють передчуття яскравих емоцій від майбутньої поїздки.
BMW M5 F90 LCI 2020 кольору Brands Hatch Grey Metallic вид на три чверті спереду
BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 Brands Hatch Grey metallic three-quarter side view
BMW F90 LCI 2020 кольору Brands Hatch Grey Metallic вид на три чверті збоку
Новий дизайн фар BMW M5 F90 LCI 2020 кольору Brands Hatch Grey Metallic вид на передню частину
Салон BMW M5 F90 LCI Facelift 2020
Декоративні накладки на пороги з написом M5 BMW M5 F90 LCI 2020 інтер’єр

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW M5.

Виразний спортивний стиль поєднується з сучасною елегантністю. В екстер'єрі BMW M5 чіткі лінії поєднуються з потужними пропорціями, що створює динамічний загальний образ. Хромовані елементи дизайну, такі як рамка оновленої решітки радіатора M, бічні повітроводи M або значок M5 і оздоблення вихлопних патрубків ззаду, розставляють сміливі візуальні акценти. Загальний вигляд чудово доповнюють двоколірні 20-дюймові легкосплавні диски M і композитні гальма M з супортами червоного або чорного глянцевого кольору. Спортивний і сучасний характер автомобіля простежується також і в інтер'єрі. Водія та пасажирів зустрічає просторий салон преміумкласу, про що свідчать накладки на пороги дверей з логотипом M5 і підсвічуванням. Водночас орієнтований на водія кокпіт з такими характерними для М елементами, як шкіряне кермо M, ергономічні сидіння M Sport або спеціальна панель приладів М, підкреслюють спортивний вигляд BMW M5. Великий 12,3-дюймовий дисплей управління з високою роздільною здатністю і унікальні декоративні планки з текстурою Aluminium Carbon доповнюють спортивний характер салону.

BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 кольору Tanzanite Blue Metallic вид на три чверті спереду
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 кольору Aventurine Red Metallic вид на три чверті спереду
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 кольору Alvite Grey Metallic вид на три чверті спереду
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 кольору Frozen Bluestone Metallic вид на три чверті спереду
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 повне оздоблення шкірою BMW Individual ‘Merino’ кольору Білий дим/Чорний салон
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 повне оздоблення шкірою BMW Individual ‘Merino’ кольору Тартуфо/Чорний салон
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 декоративні планки BMW Individual кольору ‘Чорний рояльний лак’ салон
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 декоративні планки BMW Individual ‘Білий горіх’ світло-коричневого кольору, салон
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 декоративні планки BMW Individual ‘Блискуча слива’ коричневого кольору з акцентними вставками ‘Перлинний хром’, салон
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 оббивка стелі BMW Individual кольору ‘Антрацит’ салон
BMW Individual BMW M5 Седан F90 LCI 2020 оббивка стелі BMW Individual кольору ‘Антрацит’ з освітленням, салон

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M5.

BMW M5 – це спортивний Седан, який дивовижним чином поєднує у собі високу динаміку, елегантність і сучасний вигляд. Взаємодія ексклюзивних варіантів обладнання BMW Individual ще більше підкреслює унікальний характер автомобіля. Вам на вибір пропонуються різноманітні лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом металік — як, наприклад, представлені тут Aventurin Red, Alvit Grey, Frozen Bluestone та Tanzanite Blue. У салоні сидіння M Sport з оббивкою з найтоншої шкіри Merino підкреслюють розкішну спортивну атмосферу. Серед варіантів повної обробки шкірою Merino BMW Individual доступні такі кольори, як Білий Дим/Чорний і Тартуфо/Чорний. Такі високоякісні декоративні планки BMW Individual, як представлені тут варіанти кольору "Чорний рояльний лак", "Блискуча Коричнева Слива" або "Білий Горіх" світло-коричневого кольору ідеально гармоніюють з оббивкою стелі BMW Individual з Алькантари кольору "Антрацит" і вносять завершальний штрих у загальний вигляд салону BMW M5.

ДИЗАЙН І ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW M550i xDRIVE СЕДАН.

Огляд варіантів дизайну, а також технологій силового агрегату та ходової частини BMW M550i xDrive Седан.

BMW M550i xDrive пропонує неймовірне поєднання імпульсивного спортивного характеру та зручної повсякденної експлуатації. Окремі компоненти силового агрегату та ходової частини, такі як опціональна адаптивна підвіска M разом з потужним двигуном BMW M TwinPower Turbo V8 потужністю 530 к.с. (390 кВт), гарантують високий рівень динаміки руху, забезпечуючи водночас оптимальну стійкість під час руху. Ексклюзивні елементи дизайну екстер'єру створюють багаті акценти, а таке обладнання, як аеродинамічний пакет M, гальмівна система M Sport з червоними супортами або спортивні сидіння для водія та переднього пасажира, підкреслюють спортивний характер автомобіля.

BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на три чверті ззаду під час руху центром міста
8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

У бензиновому 8-циліндровому двигуні BMW М TwinPower Turbo використовуються два турбокомпресори та система керування клапанами Valvetronic, а також система безпосереднього впорскування палива високої точності. Двигун розвиває пікову потужність 390 кВт (530 к.с.) і крутний момент 750 Нм. Обидва турбокомпресори встановлені у просторі між рядами циліндрів.

BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 з адаптивною М підвіскою кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на три чверті спереду під час руху

Адаптивна підвіска M Professional.

В адаптивній підвісці М Professional використовуються технології підвіски М Sport, система контролю крену та інтегральне активне рульове керування. У результаті — унікальна стійкість і динаміка руху.
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 з аеродинамічним пакетом М кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на передню частину крупним планом

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинамічний пакет М підкреслює атлетичність автомобіля та покращує його аеродинамічні якості. До пакета входять передній бампер зі збільшеними повітрозабірниками, унікальні бічні облицювання порогів і задній бампер з дифузором. Хромовані вихлопні патрубки розташовуються по обидва боки кузова.
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 з гальмівною системою М Sport вид на колесо крупним планом

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport з темно-синіми багатопоршневими супортами та логотипом ‘M’ забезпечує максимальну ефективність гальмування навіть під час дуже динамічної їзди. Вона адаптована до найвищого динамічного потенціалу автомобіля, дозволяючи використовувати більш енергійний стиль водіння та забезпечуючи впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 з диференціалом M Sport кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на заднє колесо крупним планом

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою та курсову стійкість під час перелаштування або прискорення на виході з повороту, під час швидкісного проходження поворотів, а також на дорогах із різним покриттям. Тяга підвищується за допомогою диференціала з електронним керуванням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 з лазерними фарами BMW Laserlight кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на передню частину крупним планом

Фари з лазерною технологією BMW Laserlight.

У режимі лазерного дальнього світла фара BMW Laserlight висвітлює відстань до 650 м, що майже вдвічі більше, ніж у звичайних фар. Краща видимість у темряві значно підвищує безпеку. Сині акценти та напис «BMW Laser» на фарі також підкреслюють технологічні стандарти та спортивний стиль автомобіля.
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 з трапецієподібним вихлопним патрубком кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на задню частину крупним планом

Трапецієподібний вихлопний патрубок.

Видимий вихлопний патрубок трапецієподібної форми чорного глянцевого кольору: один ліворуч, інший праворуч.
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 із зовнішнім оздобленням BMW Individual Shadow Line кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на передню частину крупним планом

Зовнішнє оздоблення BMW Individual Shadow Line.

Дизайн екстер'єру BMW Individual Shadow Line з розширеним оздобленням містить у собі ряд зовнішніх елементів у чорному кольорі: рамка та ламелі подвійної решітки радіатора чорного глянцевого кольору, а також чорні хромовані вихлопні патрубки.
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 зі спортивними сидіннями для водія та переднього пасажира, салон

Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира.

Динамічні та комфортні: Індивідуально регульовані спортивні сидіння для водія та переднього пасажира мають безліч варіантів електричного регулювання, включаючи кут нахилу спинки, ширину спинки та висоту сидіння. У поєднанні з регульованою опорою для стегон високі валики сидіння та спинки забезпечують відмінну ергономіку та більшу бічну підтримку під час швидких поворотів.

АВТОМОБІЛІ BMW M5 СЕДАН: МЕРЕЖЕВА ІНТЕГРАЦІЯ ТА СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

Інноваційні технології та системи допомоги водієві для максимального комфорту та безпеки.

Вам потрібен розумний помічник, який зачитав би вам у дорозі тексти повідомлень, що надійшли електронною поштою, або ви хочете керувати розважальними та офісними функціями свого автомобіля з великого сенсорного екрана? Що б ви не побажали, автомобілі BMW M5 пропонують вам широкий вибір інноваційних функцій і систем допомоги, які дозволять зробити вашу поїздку ще більш безпечною та комфортною. Нижче ви можете познайомитися з деякими елементами оснащення, які дозволяють керувати розважальними та офісними функціями, а також надають водієві допомогу та забезпечують повну мережеву інтеграцію.

BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на значок моделі ззаду крупним планом
Автомобілі BMW M5 Седан з BMW Live Cockpit Professional BMW M5 F90 LCI 2020 салон

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 12,3-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.
Автомобілі BMW M5 Седан з інтеграцією зі смартфоном BMW M5 F90 LCI 2020 салон

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій вашого смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Завдяки інтеграції зі смартфоном ваш автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати знайомі функції та різні застосунки в автомобілі.
Автомобілі BMW M5 Седан з аудіосистемою Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound BMW M5 F90 LCI 2020 салон

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound з двома алмазними твітерами забезпечує чудовий звук студійної якості для кожного сидіння в автомобілі. 16 дбайливо розташованих динаміків забезпечують заворожливе звучання. Динаміки підсвічуються, що візуально підкреслює видатну якість звуку системи.
Автомобілі BMW M5 Седан з асистентом руху заднім ходом BMW M5 F90 LCI 2020 салон

Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом зберігає останні 50 м пройденого шляху під час руху вперед зі швидкістю до 35 км/год, щоб у разі необхідності можна було повернутись. Ви звільняєтеся від кермового керування та можете зосередитися на моніторингу середовища навколо автомобіля.
Автомобілі BMW M5 Седан з асистентом водіння Professional BMW M5 F90 LCI 2020 салон

Асистент керування Professional.

Асистент керування Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента керування, також пропонуються Асистент рульового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО ТА ВИКИДИ CO2.

BMW M5 Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6–10,5
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 242-239


BMW M5:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6–10,5
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 242-239


BMW M550i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,0-9,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 229-221


Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.


Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2


Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW M5 Competition:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

  BMW M5:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

  BMW M550i xDrive Седан:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,7
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 246

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.