ДИНАМІКА, ГІДНА НАСЛІДУВАННЯ.

Динаміка руху та ефективність BMW 5 серії Седан.

ДИНАМІКА, ГІДНА НАСЛІДУВАННЯ.Динаміка руху та ефективність BMW 5 серії Седан.

У новому BMW 5 серії динаміка виходить на принципово новий рівень. Потужні двигуни ¬– незаперечний доказ вражаючих динамічних якостей автомобіля, які підкреслюють його спортивний вигляд. Але BMW 5 серії володіє не тільки силою, а й високим інтелектом завдяки прогресивним технологіям майбутнього, які забезпечують надзвичайно ефективне використання такої динаміки.


BMW 540i Седан:
Витрати палива у змішаному циклі, л/100 км: 6,9–6,5
Викиди СО2, г/км у змішаному циклі: 159–149

Читати далі

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ DRIVING EXPERIENCE CONTROL З РЕЖИМОМ ADAPTIVE.

Система керування Driving Experience Control пропонує водію на вибір стандартний режим COMFORT, режим ECO PRO, оптимізований під економічність, та режим SPORT, що забезпечує більш динамічне водіння. Нова інтерактивна функція ADAPTIVE безперервно адаптує налаштування динамічної системи регулювання жорсткості амортизаторів, рульового керування й АКПП Steptronic до поточної дорожньої ситуації.

Читати далі

СТВОРЕНИЙ БУТИ КРАЩИМ.

BMW 5 серії не сприймає посередність. Тому просто логічно, що за часом розгону й рівнем викидів CO2 він покликаний бути абсолютним лідером у своєму класі. Цьому сприяє, зокрема, вперше використана в BMW 5 серії інтелектуальна функція Auto Start/Stop. Функція вимикає двигун, тільки якщо очікується, що зупинка триватиме певний час.

Читати далі

СТВОРЕНИЙ БУТИ КРАЩИМ.

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

Чотирициліндровий 2-літровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo моделі BMW 520d забезпечує чудову паливну ефективність без шкоди для робочих характеристик двигуна. Маючи вражаючу вихідну потужність 140 кВт (190 к.с.), агрегат здатний розганяти автомобіль з 0 до 100 км/год за 7,5 с.*

МЕНШЕ МАСИ. БІЛЬШЕ ДИНАМІКИ.

Завдяки таким легким матеріалами, як алюміній й інноваційні магнієві сплави, BMW 5 серії сьомого покоління важить на 100 кг менше свого попередника. Раціональна полегшена конструкція також сприяє збалансованому розподілу навантаження на передню та задню осі, а також дозволяє домогтися більш низького центру ваги. Результат - підвищена динаміка руху.Читати далі

МЕНШЕ МАСИ. БІЛЬШЕ ДИНАМІКИ.

КОНТРОЛЬ ПОВІТРЯНИХ ПОТОКІВ. ПОЛІПШЕНА МАНЕВРЕНІСТЬ.

У BMW 5-ої серії пакет передових технологій BMW EfficientDynamics, серед іншого, знайшов вираження у фірмовому дизайні решітки радіатора. Коли потреба в охолоджувальному повітрі знижується, активні повітряні заслінки всередині решітки радіатора залишаються у закритому положенні. Це дозволяє досягти величини коефіцієнта аеродинамічного опору cd всього 0,22 - унікального показника в даному класі.

Читати далі

КОНТРОЛЬ ПОВІТРЯНИХ ПОТОКІВ. ПОЛІПШЕНА МАНЕВРЕНІСТЬ.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менші витрати палива. Більше задоволення від водіння. Стратегія BMW EfficientDynamics покращує динамічні показники автомобіля та підвищує задоволення від водіння, одночасно скорочуючи витрати палива та викиди CO2. Комплекс рішень охоплює систему приводу, управління енергоспоживанням та концепцію автомобіля.

Читати далі

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Витрати палива та викиди СО2

  • Значення витрат палива. викидів СО2 та споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс та шин. Дані витрат розраховуються за іздовим циклом ECE.

    Запас ходу залежить від різноманітних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи та попереднього кондиціонування.

    Подальша офіційна інформація про витрати палива та конкретні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті “Нові дерективи з витрат палива та викидів СО2 для легкових автомобілів”, який надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компнії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).