РАДИКАЛЬНО ДИНАМІЧНИЙ.

Динаміка руху та ефективність в новому BMW 2 серії Купе.

BMW 2 серії Купе має чіткий, радикальний меседж: динаміка до досконалості. І це об'єднує ті елементи, що визначають справжнє задоволення від водіння: спортивна дизайнерська конфігурація приводу на задні колеса, досконалий розподіл ваги по осям та двигуни, від яких викидається адреналін з самого першого моменту. Результат - чиста потужність, що забезпечує чудову керованість та вражаючу ефективність.


BMW M240i Coupé:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 7.8
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

Читати далі
РАДИКАЛЬНО ДИНАМІЧНИЙ.Динаміка руху та ефективність в новому BMW 2 серії Купе.

ДОМІНУЮЧІ СПРИНТИ ТА ДОВГІ ДИСТАНЦІЇ.

Кожен поворот - пригода, кожна обгін - чітке твердження. Спортивне задній привід, його оптимізована аеродинаміка та висока точність налаштування підвіски надійно передають вражаючу продуктивність BMW 2 серії Купе на дорозі. Функція керування запуском 8-ступінчастої коробки передач Steptronic Sport надає максимальний крутний момент і зачаровує водінням на межі відцентрової сили. Це також помітно завдяки спортивному рульовому колесу з можливістю індивідуального налаштування, що удосконалює спортивну пригоду з надзвичайно точним керуванням.

 • Керування

  Моторний, відмітний, точний. Керування BMW 2 серії Купе - це захоплююча суміш незламної потужності, а також точний контроль та керування. Непереборні аргументи включають динамічний задній привід, керування запуском, варіативне спортивне керування та ідеальний розподіл ваги на осі 50:50. Все реалізовано у компактних розмірах радикального спортивного купе. Кожен маневр, кожен поворот, кожний дотик до педалі акселератора створює унікальне відчуття від водіння, що виходить за межі будь-яких норм. І вже ніколи не відпускає водія.

 • Адаптивна підвіска М

  Спортивна спритність, що виявляється аж до найдрібніших деталей: за допомогою системи електронного управління амортизаторами, адаптивна M підвіска налаштовується ідеально до стилю водіння і дорожніх умов. Зниження на десять міліметрів додатково підвищує спортивну спритність та активізує режим Sport за допомогою керування від Driving Experience, який вибирає помітно жорстку настройку демпфера. У режимі Sport+, DTC (Динамічний Тяговий Контроль) активується замість DSC (Динамічний Контроль Стійкості), що дає можливість для ще більш спортивної їзди завдяки більш пізньому втручанню DSC.

 • Варіативне спортивне керування

  Варіативне спортивне керування з Servotronic забезпечує пряму, динамічну манеру водіння з невеликим зусиллям рульового управління. Воно реагує на кут повороту з різними рульовими характеристиками, тим самим поліпшуючи поводження під час спортивного стилю водіння та зменшуючи рульове зусилля при паркуванні та обертанні.

ВІД 0 ДО ГОНОЧНОГО ПУЛЬСУ ОДНИМ НАТИСКАННЯМ НА КНОПКУ.

Максимальне прискорення від старту з контролем запуску.

Максимальне прискорення від старту, включаючи гоночний пульс - це не менше, ніж можна очікувати від функції контролю запуском 8-ступінчастої коробки передач Steptronic. Ви просто даєте команду: оберіть режим Sport+, встановіть важіль селектора в позицію S, міцно натисніть на гальма, різко натисніть на педаль акселератора. Коли ви відпускаєте гальмо, BMW 2 серії Купе відправляє пульсуючий адреналін через ваші артерії. Перевірте самі.

Читати далі

ВІД 0 ДО ГОНОЧНОГО ПУЛЬСУ ОДНИМ НАТИСКАННЯМ НА КНОПКУ.

Максимальне прискорення від старту з контролем запуску.

НЕВГАМОВНЕ НАРОЩУВАННЯ ПОТУЖНОСТІ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Ультрасучасні двигуни BMW TwinPower Turbo роблять BMW 2 серії Купе рушійною силою свого класу. Спонтанна реакція, високий потенціал продуктивності та вражаюча ефективність навіть у високому обертальному діапазоні об'єднуються, щоб скласти відчутний темпераментний досвід водіння. З винятковою плавністю та максимальним комфортом їзди.

Читати далі

НЕВГАМОВНЕ НАРОЩУВАННЯ ПОТУЖНОСТІ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic дозволяє особливо високий ступінь зміни передач і комфорту водіння завдяки вузькому розподілу передавальних чисел та мінімальному інтервалу перемикання. Це об'єднує максимальний комфорт з відчуттям вражаючої динаміки та низького споживання палива.

ПІДКОРЮЄ БУДЬ-ЯКІ ШЛЯХИ.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive.

Більша тяги, більше контролю, з постійною високою маневреністю. Інтелектуальна повнопривідна система BMW xDrive забезпечує максимальний комфорт їзди у BMW 2 серії Купе та відчутний плюс у безпеці навіть за несприятливих погодних умов та у важких дорожніх ситуаціях.

Читати далі

ПІДКОРЮЄ БУДЬ-ЯКІ ШЛЯХИ.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менше витрати палива. Більше задоволення від водіння. Це BMW Efficient Dynamics. За цим ховається інноваційний пакет технологій, який впливає на систему приводу, управління енергією та концепцію автомобіля. Результат - нижчий рівень витрати палива та менше викидів СО2 з більшою динамікою та одночасним задоволенням від водіння. Стандартне обладнання у кожному BMW - та звичайно у BMW 2 серії також.

Читати далі

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

Витрата палива та викиди CO2.

 • Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про споживання визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

  Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрат палива і викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.