РАДИКАЛЬНО ДИНАМІЧНИЙ.

Динаміка руху та ефективність в новому BMW 2 серії Купе.

BMW 2 серії Купе має чіткий, радикальний меседж: динаміка до досконалості. І це об'єднує ті елементи, що визначають справжнє задоволення від водіння: спортивна дизайнерська конфігурація приводу на задні колеса, досконалий розподіл ваги по осям та двигуни, від яких викидається адреналін з самого першого моменту. Результат - чиста потужність, що забезпечує чудову керованість та вражаючу ефективність.


BMW M240i Coupé:
Витрата палива в л/100 км (комбінована): 7.8
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

Читати далі
РАДИКАЛЬНО ДИНАМІЧНИЙ.Динаміка руху та ефективність в новому BMW 2 серії Купе.

ДОМІНУЮЧІ СПРИНТИ ТА ДОВГІ ДИСТАНЦІЇ.

Кожен поворот - пригода, кожна обгін - чітке твердження. Спортивне задній привід, його оптимізована аеродинаміка та висока точність налаштування підвіски надійно передають вражаючу продуктивність BMW 2 серії Купе на дорозі. Функція керування запуском 8-ступінчастої коробки передач Steptronic Sport надає максимальний крутний момент і зачаровує водінням на межі відцентрової сили. Це також помітно завдяки спортивному рульовому колесу з можливістю індивідуального налаштування, що удосконалює спортивну пригоду з надзвичайно точним керуванням.

  • Керування
  • Адаптивна підвіска М
  • Варіативне спортивне керування

ВІД 0 ДО ГОНОЧНОГО ПУЛЬСУ ОДНИМ НАТИСКАННЯМ НА КНОПКУ.

Максимальне прискорення від старту з контролем запуску.

Максимальне прискорення від старту, включаючи гоночний пульс - це не менше, ніж можна очікувати від функції контролю запуском 8-ступінчастої коробки передач Steptronic. Ви просто даєте команду: оберіть режим Sport+, встановіть важіль селектора в позицію S, міцно натисніть на гальма, різко натисніть на педаль акселератора. Коли ви відпускаєте гальмо, BMW 2 серії Купе відправляє пульсуючий адреналін через ваші артерії. Перевірте самі.

Читати далі

ВІД 0 ДО ГОНОЧНОГО ПУЛЬСУ ОДНИМ НАТИСКАННЯМ НА КНОПКУ.

Максимальне прискорення від старту з контролем запуску.

НЕВГАМОВНЕ НАРОЩУВАННЯ ПОТУЖНОСТІ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Ультрасучасні двигуни BMW TwinPower Turbo роблять BMW 2 серії Купе рушійною силою свого класу. Спонтанна реакція, високий потенціал продуктивності та вражаюча ефективність навіть у високому обертальному діапазоні об'єднуються, щоб скласти відчутний темпераментний досвід водіння. З винятковою плавністю та максимальним комфортом їзди.

Читати далі

НЕВГАМОВНЕ НАРОЩУВАННЯ ПОТУЖНОСТІ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic дозволяє особливо високий ступінь зміни передач і комфорту водіння завдяки вузькому розподілу передавальних чисел та мінімальному інтервалу перемикання. Це об'єднує максимальний комфорт з відчуттям вражаючої динаміки та низького споживання палива.

ПІДКОРЮЄ БУДЬ-ЯКІ ШЛЯХИ.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive.

Більша тяги, більше контролю, з постійною високою маневреністю. Інтелектуальна повнопривідна система BMW xDrive забезпечує максимальний комфорт їзди у BMW 2 серії Купе та відчутний плюс у безпеці навіть за несприятливих погодних умов та у важких дорожніх ситуаціях.

Читати далі

ПІДКОРЮЄ БУДЬ-ЯКІ ШЛЯХИ.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Менше витрати палива. Більше задоволення від водіння. Це BMW Efficient Dynamics. За цим ховається інноваційний пакет технологій, який впливає на систему приводу, управління енергією та концепцію автомобіля. Результат - нижчий рівень витрати палива та менше викидів СО2 з більшою динамікою та одночасним задоволенням від водіння. Стандартне обладнання у кожному BMW - та звичайно у BMW 2 серії також.

Читати далі

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ.

Витрата палива та викиди CO2.

  • Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про споживання визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

    Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрат палива і викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.