ГОСТРІ ВІДЧУТТЯ У ПОДАРУНОК

BMW M240i КАБРІОЛЕТ

Послідовник BMW M, покращений для повсякденного використання. BMW M240i Кабріолет виходить за межі традиційного прискорення: рядний 6-циліндровий бензиновий двигун з турбокомпресором розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год за 4,9 секунди, а підвіска M sport перетворює визначні ходові характеристики на захоплюючий процес водіння. Маневренний, вражаючий та шикарний ззовні. Ексклюзивний дизайн M Performance довершує систематично удосконалений вигляд цього першокласного атлета.

BMW 240i Кабріолет:
Витрати палива у л/100 км (змішаний цикл): 8,3
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 189

Читати далі
ГОСТРІ ВІДЧУТТЯ У ПОДАРУНОКBMW M240i КАБРІОЛЕТ

ГОНОЧНА ШВИДКІСТЬ ЯК НОРМА.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo з технологією M Performance.

Ласкаво просимо до раю водіння: завдяки 3.0 літровому робочому об’єму рядний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo з технологією M Performance в BMW M240i робить цей автомобіль найкращим серед кабріолетів. Як практично ніхто інший, він поєднує вражаючі показники розгону з чіткою маневреністю та високою повсякденною функціональністю. Визначні ходові характеристики стають помітними завдяки надзвичайно спонтанній реакції, вискому крутному моменту навіть за низької швидкості двигуна та широкому діапазону робочих обертів.

Читати далі

ГОНОЧНА ШВИДКІСТЬ ЯК НОРМА.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo з технологією M Performance.

ВИГЛЯД, ЯКИЙ ЗМУСИТЬ ВАШ ПУЛЬС ЗЛЕТІТИ ДО НЕБЕС.

Оформлення кузова BMW M240i Кабріолет не обмежується пакетом M Sport, а удосконалюється за рахунок великої кількості унікальних елементів M Performance. Спортивна передня частина автомобіля з повністю світлодіодними фарами та збільшеними повітрозабірниками випромінює чисту динаміку. Таке враження від авто підсилюють 18-дюймові легкосплавні колісні диски M з подвійними спицями моделі 436 M виконані у кольорі Залізний Сірий, а також гальмівна система M Sport та сині гальмівні колодки. Атлетичність задньої частини BMW M240i Кабріолет підкреслюють розміщенні по бокам патрубки вихлопної системи з чорним хромованим покриттям та емблема моделі авто, виготовлена з темного хрому. Бокові частини машини прикрашають ковпаки зовнішніх дзеркал з покращеною аеродинамікою у кольорі Залізний Сірий.

ВІДЧУТТЯ АВТОПЕРЕГОНІВ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ.

Спортивних рис салону BMW M240i Кабріолет,який орієнтований на водія, додають високоякісні деталі. Наприклад, панель приладів з цифровою емблемою моделі автомобіля і точним градуюванням в стилі хронометру. Такі унікальні елементи дизайну M Performance як рульове колесо M sport зі шкіряною оббивкою, ергономічні сидіння M sport і м’які колінні підкладки забезпечують бездоганне управління машиною та комфортні умови для подорожей. А такі ексклюзивні деталі як накладки на пороги з емблемою моделі авто ідеально довершують спортивну та елегантну атмосферу салону автомобіля.

ЗАХОПЛЮЮЧІ ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ. МАКСИМАЛЬНА ТОЧНІСТЬ.

Динамічні характеристики BMW M240i Кабріолет гарантують неперевершене задоволення від водіння разом з багатогранністю повсякденних поїздок. Збалансоване налаштування усіх частин забезпечує вискоий рівень маневренності та точності підвіски і параметрів рульового управління, які було покращено задля досягнення абсолютних ходових характеристик. Спільна мета усіх інновацій – постійне підсилення відчутття спортивних пригод за кермом автомобіля.

  • Спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення
  • Підвіска M Sport
  • xDrive
  • Восьмиступінчата коробка передач Steptronic Sport

ПОСИЛЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW MPerformance

Автомобілі M Performance вражають своєю надзвичайною потужністю. Вони видають максимум динамічних характеристик, не жертвуючи при цьому комфортом. Попри атлетичність конструкції їм притаманний стиль та прогресивний дизайн. BMW M Performance. Посилене задоволення від водіння.

Читати далі

ПОСИЛЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Витрати пального та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid