ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОСТЕЙ, ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ

ДИЗАЙН BMW 2 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

Перше враження: свобода й бажання рухатися вперед. Унікальний дизайн BMW 2 серії Кабріолет сповнений легкості та елегантності, сили та натхнення. Завдяки відкидному м’якому верху, тюнінгованій, спортивній передній частині та атлетичній конструкції ця лінійка автомобілів створює власні канони естетичності. Навіть коли відкидний дах авто опущено, відчуття від керування не стають менш вражаючими. Елегантне оздоблення салону надихає Вас динамікою дизайну, високоякісним обладнанням та значно покращеною акустикою.

BMW 230i Кабріолет:
Витрати палива у л/100 км (змішаний цикл): 6,2–6,0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 143–138

Читати далі
ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОСТЕЙ, ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ ЗАДОВОЛЕННЯДИЗАЙН BMW 2 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ У СВОЇЙ НАЙБІЛЬШ РУХОМІЙ ФОРМІ.

Атлетичні контури.

Динамічний дизайн BMW 2 серії Кабріолет з подовженим клиноподібним силуетом у рівній мірі поєднує естетичність та елегантність з потужністю та динамічністю. Спеціальний дизайн кузова надихає виразною конструкцією, а також значною кількістю неперевершених деталей, які вразять Вас у саме серце.

Читати далі

Спортивна передня частина.

Вражаюча динамічність передньої частини BMW 2 серії Кабріолет досягається за рахунок подвійної решітки радіатора зі скошеними всередину планками, а також покращеної аеродинаміки великих повітрозабірників. Такий ефект додатково підкреслюється пласкими світлодіодними фарами, які створюють типовий образ BMW та підсилюють спортивний характер автомобіля.

Читати далі

Виразні колеса.

Коли Ви дивитесь на BMW 2 серії Кабріолет збоку, то не лише клиноподібний силует авто, а й динамічні легкосплавні колісні диски привертають Вашу увагу. Навіть 16-дюймові колеса стандартної комплектації є спортивними та естетично привабливими. Дещо більш динамічний образ створюють 17-дюймові легкосплавні колісні диски з подвійними спицями моделі 724, представлені на зображенні. Проте чудова стійкість руху на дорозі є характерною для них усіх.
Читати далі

Характерна задня частина.

Надихне навіть тих, хто їде позаду BMW 2 серії Кабріолет: характерною для атлетичної задньої частини є взаємодія чітких контурів та динамічних ліхтарів L-подібного дизайну, а також хромовані патрубки вихлопної системи. Ще однією привабливою деталлю можна назвати вільний огляд лобового скла з піднятим відкидним дахом.
Читати далі

ПРОГРЕСИВНИЙ.

Першокласні акустичні характеристики BMW 2 серії Кабріолет з електричним відкидним дахом.

Опущений дах BMW 2 серії Кабріолет поєднує відчуття естетичності та елегантності з незабутніми враженнями. На швидкості до 50 км/год управління дахом може бути абсолютно автоматичним, відкриваючи нові перспективи для Вас. Коли відкидний дах авто піднятий, відчуття від водіння не стають менш вражаючими завдяки значно покращеній акустиці. Елегантний контраст по відношенню до кольорового оформленні кузова лише підсилює і без того привабливий зовнійшній вигляд автомобіля.

Читати далі

ПРОГРЕСИВНИЙ.

Першокласні акустичні характеристики BMW 2 серії Кабріолет з електричним відкидним дахом.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

BMW 2 серії Кабріолет надає Вам надзвичайні можливості для насолоди життям в дорозі – і він твердо дотримується цього принципу в тому, що стосується аксесуарів. Ви завжди можете обрати саме те, що підходить саме Вам – від практичного кріплення до тягово-зчіпного пристрою для велосипеда/електровелосипеда, універсального тримача для одягу від системи Travel & comfort до ідеально припасованих килимків із тканини для підлоги.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

Витрати пального та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid