ВТЕЧА ВІД ЩОДЕННОЇ РУТИНИ

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ
BMW 2 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

Неймовірно спортивний, надзвичайно динамічний. В найбільш спортивному кабріолеті свого класу потужний двигун та сучасна підвіска створюють унікальний досвід керування відкритого автомобіля – плавний, бунтарський та продуманий до найдрібніших деталей. Спеціальні побічні ефекти: хвилююче прискорення, високоточне керування та бонус економічності завдяки великій кількості технологій BMW EfficientDynamics. Ось що означає свобода.

BMW 230i Кабріолет
Витрати пального в л/100 км (комбінований цикл): 6.2–6.0
Викиди CO2 в г/км (комбінований цикл): 143–138

Читати далі
ВТЕЧА ВІД ЩОДЕННОЇ РУТИНИДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ <br>BMW 2 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

ДОТРИМУЮЧИСЬ ТРАДИЦІЙ.

Під привабливим корпусом BMW 2 серії Кабріолет знаходиться динамічне ядро автомобіля. Досвід керування беззаперечно визначається легко впізнаваними генами BMW: задній привод, ідеальне розподілення навантаження на осі та точні, спортивні характеристики керованості. В результаті отримуємо оптимальну керованість, хвилюючу швидкохідність та стрімке прискорення. Все це разом створює безкомпромісну комбінацію.

  • Керованість
  • Адаптивна підвіска M
  • Спортивне рульове управління із змінним ступенем посилення

ПЛАВНИЙ ХІД ЯК ВІН Є.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Потужні двигуни BMW TwinPower Turbo BMW 2 серії Кабріолет пропонують надихаючий мікс вражаючих характеристик, стрімкого прискорення та неперевершеної ефективності. Легко впізнавані характерні ознаки безмежного задоволення від водіння - безпосередня реакція та «жива» потужність зростають навіть в діапазоні низьких обертів. Двигун BMW 230i розвиває максимальну потужність 185 кВт (252 к.с.). Цей двигун розвиває максимальний крутний момент 350 Нм при частоті обертання всього 1450 об/хв завдяки турбонагнітачу TwinScroll з приводом клапанів Valvetronic, системою Double-VANOS та прямим вприском пального. Сімейство технологій BMW EfficientDynamics додатково забезпечують низькі витрати пального та незначні викиди СО2.

Читати далі

ПЛАВНИЙ ХІД ЯК ВІН Є.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

ВОСЬМИСТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC

8-ступінчаста коробка передач Steptronic забезпечує особливо високий рівень перемикання передач та комфорту під час керування завдяки малим крокам між передачами та мінімальному часу реакції. Це об’єднує максимальний комфорт із відчуттям вражаючих динамічних характеристик та низькими витратами пального.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Низькі витрати пального. Більше задоволення від водіння. Це все про BMW Efficient Dynamics – інноваційний пакет технологій, які мають вплив на систему приводу, керування енергоживленням та на концепцію автомобіля. В результаті одночасно отримуємо низькі витрати пального та викидів СО2 та кращі динамічні характеристики, а також задоволення від водіння.

Читати далі

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

ДОПОМОГА ВОДІЄВІ.

ДОПОМОГА ВОДІЄВІ.

Витрати пального та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid