ВИХІД В МЕРЕЖУ БЕЗ ПРОБЛЕМ.

допомога водієві в BMW 2 серії Кабріолет.

Відчуйте спокусливу свободу від безперешкодного зв’язку під час руху в BMW 2 серії Кабріолет. Нова діюча концепція надихає разом з чітко впорядкованими функціями, інтуітивним керуванням та цифровими послугами, які перетворюють салон у вражаючу зону комфорту. Не залежно від того, де Ви отримуєте електронного листа, організовуєте зустрічі, плануєте маршрути чи хочете насолоджуватись улубленою музикою.

Читати далі
ВИХІД В МЕРЕЖУ БЕЗ ПРОБЛЕМ.допомога водієві в BMW 2 серії Кабріолет.

ВИНЯТКОВО ТУРБОТЛИВИЙ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС.

BMW 2 серії Кабріолет потребує багатьох зусиль, щоб зробити процес водіння якнайприємнішим для Вас. Саме тому Інтелектуальні системи допомоги водієві забезпечують новий рівень безпеки та комфорту. Система Driving Assistant з системою попередження про зіткнення та наїзд на пішохода, яка включає функцію легкого пригальмовування в міських умовах, вчасно попередить Вас про появу інших автомобілів чи пішоходів. Система попередження про схід зі смуги реагує, коли Ви ненавмисно змінюєте смугу руху. Система Attentiveness Assistant надасть Вам рекомендації щодо перепочинку, якщо помітить у Вас будь-які ознаки втоми. А за допомогою Активного круїз-контролю з функцією інформування про обмеження швидкості Ви завжди повністю контролюєте швидкість Вашого автомобіля. Як тільки Ви прибудете у пункт призначення, система допомоги під час паркування, допоможе зручно припаркуватися.

  • Активний круїз-контроль

    Активний круїз-контроль з функцією Stop&Go, включаючи систему попередження про зіткнення з функцією гальмування підтримує швидкість, попередньо вибрану водієм і дистанцію до автомобіля, який їде попереду. Автомобіль бере на себе прискорення та гальмування та зберігає попередньо встановлену дистанцію до автомобіля попереду навіть під час повільного дорожнього руху та до повної зупинки у заторах.

  • Індикатор обмеження швидкості

    Індикатор обмеження швидкості з індикацією заборони обгону визначає поточне обмеження швидкості та зони заборону обгону і відображає їх на панелі приладів та на проекційному дисплеї.

  • Система допомоги під час паркування

    Система допомоги під час паркування робить процес паркування паралельно або перпендикулярно до дороги набагато легшим. Система виконує заміри потенціальних місць для паркування, коли автомобіль проїжджає повз них на малій швидкості. Коли буде знайдено достатньо місця для паркування, система допомоги під час паркування виконає руління, а водію залишиться лише вибирати потрібну передачу та натискати на педаль газу або гальма.

Витрати пального та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid