ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW

ГАРАНТІЯ, ЩО ВАШ BMW ЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ BMW.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW.

Ваш BMW готовий щодня радувати Вас своїми вражаючими характеристиками. Ідеальна відповідність деталей  гарантує максимальну працездатність автомобіля.

 

Саме тому ми рекомендуємо Вам завжди вибирати оригінальні запасні частини BMW: максимальних характеристик можна досягти лише за ідеальної відповідності деталей автомобіля конкретним специфікаціям.

 

До оригінальних запасних частин BMW застосовуються такі ж суворі стандарти виробництва, як і до автомобілів BMW - від проектування до контролю якості.

 

Точність та висока якість виготовлення кожної оригінальної запасної частини BMW гарантує, що всі компоненти Вашого автомобіля будуть працювати в абсолютній гармонії одна з одною, забезпечуючи оптимальну динаміку та максимальний рівень безпеки та надійності.

 

Читати далі
ГАРАНТІЯ, ЩО ВАШ BMW ЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ BMW.ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW.
Оригінальні запасні частини

МІКРОФІЛЬТР ТОНКОГО ОЧИЩЕННЯ BMW.

Повітря в салоні вашого автомобіля буде чистішим і свіжішим, ніж раніше. З цього моменту ви оціните всі переваги чистого повітря у салоні. Ще тільки сідаючи у свій BMW, ви можете зробити глибокий вдих і відчути справжню свіжість. Завдяки інноваційному мікрофільтру тонкого очищення BMW кількість шкідливих речовин у салоні скорочується до мінімуму. Незалежно від ступеня забрудненості зовнішнього повітря.

 

Мікрофільтр тонкого очищення BMW.

Невеликі відмінності, вражаючий ефект
Мікрофільтр BMW
Мікрофільтр тонкого очищення BMW

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ BMW.

Акумуляторні батареї BMW

Акумуляторні батареї BMW з технологією AGM та кальцієві акумуляторні батареї BMW.

Акумуляторні батареї BMW з технологією AGM (від англійського Absorbent Glass Mat – «скломат», що абсорбує) ідеально підходять для задоволення постійно зростаючих потреб в електроенергії сучасних електричних систем. Якщо автомобіль із заводу був оснащений АКБ із технологією AGM, надалі використання на ньому акумуляторних батарей, створених за іншими технологіями, не допускається. Кальцієві акумуляторні батареї BMW стануть ідеальним вибором для автомобілів BMW без функцій Efficient Dynamic, оскільки поєднують в собі високі електричні характеристики навіть при екстремальних температурах та надійність при запуску в холодну погоду.

 

Читати далі
Свічки запалювання BMW

Свічки запалювання BMW

Свічки запалювання BMW ідеально відповідають потребам вашого двигуна. Корпус свічок виготовляється зі сталі зі спеціально обробленою поверхнею. Завдяки цьому різьблення залишається в оптимальному стані навіть після тривалої експлуатації, що, у свою чергу, дозволяє запобігти пошкодженню алюмінієвої головки блоку циліндрів. Високоякісні матеріали та ретельно розраховане калільне число гарантують максимальну надійність запалювання при холодних запусках двигуна та різких уповільненнях та прискореннях.

 

Читати далі
Щітки склоочисників BMW

Щітки склоочисників BMW

Сніг, вода або бруд – щітки склоочисників BMW гарантують оптимальне очищення лобового скла від будь-яких забруднень та виняткову ефективність у будь-яку погоду, навіть через 300 годин використання. На відміну від стандартних гумових щіток, інноваційні синтетичні щітки склоочисників BMW відхиляються у напрямку руху по лобовому склу, забезпечуючи максимальне очищення за мінімального рівня шуму.

 

Читати далі
Диски гальмівні BMW.

Диски гальмівні BMW

Гальмівні диски BMW ідеально доповнюють решту елементів гальмівної системи, гарантуючи високу ефективність гальмування та вражаючу надійність. Антиблокувальна гальмівна система (ABS) вашого автомобіля BMW точно відкалібрована для роботи з гальмівними дисками BMW. Висока інтенсивність уповільнення забезпечується навіть завдяки значним розмірам дисків, що точно розраховані для кожної конкретної моделі автомобіля.

 

Читати далі
Фільтри BMW

Салонний, повітряний та паливний фільтри BMW

Сажа, квітковий пилок або забруднюючі речовини – салонні фільтри BMW стануть надійною перешкодою на шляху будь-яких небезпечних елементів та значно покращать якість повітря у салоні вашого автомобіля.

Повітряні фільтри BMW спроєктовані спеціально для відповідних моделей двигунів і гарантують надходження очищеного повітря в обсязі, в якому це необхідно.

Незалежно від того, чи ваш автомобіль оснащений бензиновим або дизельним двигуном, паливні фільтри BMW дозволять йому реалізувати свою потужність у повному обсязі, надійно захищаючи систему впорскування від забруднень.

 

Читати далі
Оригинальное лобовое стекло BMW

Оригінальне лобове скло BMW

Не дозволяйте, щоб щось відривало вас під час їзди. Оригінальне лобове скло BMW гарантує ідеальну видимість та функціональність відповідних систем допомоги. Завдяки його ідеальній формі, лобове скло є водостійким та не створює вихорів; його особлива форма дозволяє склоочисникам видаляти максимальну кількість води, при кожному проході. Це є єдиним способом забезпечити, що, всі технічні елементи, інтегровані в лобове скло, залишалися повністю функціональними ― від сенсорів дощу, до проєкційного дисплея BMW Head-Up Display.

Читати далі

ОРИГІНАЛЬНІ ВІДНОВЛЕНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW.

В основі ідеї використання відновлених запчастин лежить процес переробки: до 60% запчастин можна повторно використовувати після закінчення встановленого терміну їхньої експлуатації. При цьому кожна запчастина, що обмінюється, відповідає таким же вимогам до якості, як і оригінальна запчастина BMW та має таку ж гарантію терміном 24 місяці. Дев'яносто п'ять відсотків запчастин, які можуть бути повністю відновлені, переробляються. І всі ці цифри мають значення не тільки для навколишнього середовища, але й для Вашого бюджету: відновлені запчастини BMW коштують  на 50% дешевше, ніж нові зі збереженням усіх найвищих вимог до якості та надійності. Навіть високоякісну коробку-автомат BMW може дозволити собі майже кожен! Будь ласка, зверніть увагу, що встановлення або продаж нової деталі замість відновленої деталі може здійснюватися без попереднього повідомлення, виходячи з наявності деталей на складі.

Читати далі
Оригінальний генератор BMW

Оригінальний генератор BMW.

Невеликий, легкий і потужний: оригінальний генератор BMW – справжній трудівник. Здатний витримувати вібрації при прискоренні з 80-кратним навантаженням, стабільний при напрузі до 350 В, завдяки найсучаснішій конструкції він прослужить неймовірно довго. Кожен оригінальний генератор BMW точно відповідає характеристикам моделі BMW і завдяки міцній конструкції є ідеальною запчастиною, може бути відновлений в рамках заводу, не поступається за якістю і технічним характеристикам новим компонентам.

 

Читати далі
Оригінальний стартер BMW

Оригінальний стартер BMW.

До 50 тис. запусків без необхідності технічного обслуговування, спеціальне налаштування для кожного типу двигуна з метою зниження витрати пального та придатність до використання в найбільш екстремальних умовах: оригінальні стартери BMW можна описати одним словом – надійність. Вони стійкі до впливу температур від -40 до 100 ° C, розроблені максимально захищеними від корозії та виготовляються із матеріалів найвищої якості.

 

Читати далі
Насос системи охолодження BMW

Оригінальна помпа системи охолодження BMW.

Активний внесок у збереження вартості інших компонентів автомобіля: оригінальні помпи системи охолодження BMW залишаються абсолютно надійними навіть в екстремальних температурних умовах. Вони створюються спеціально для певного двигуна, проходять ретельну обробку та піддаються інтенсивним випробуванням, тому їхньою характерною особливістю є тривалий термін служби. Навіть при 7000 об/хв і після 100 годин безперервних випробувань витік має становити не більше 12 г води. Тому побачити двигун, що перегрівся, вам доведеться хіба що в чужому автомобілі.

 

Читати далі
Оригінальна автоматична коробка передач BMW.

Оригінальна автоматична коробка передач BMW.

Спортивні ходові характеристики у кращому прояві: в оригінальних автоматичних коробках передач BMW завжди використовуються найсучасніші технології та оптимальний діапазон передавальних чисел. Це забезпечує переконливу перевагу автомобіля при розгоні. Оригінальні автоматичні коробки передач BMW мають більший обертовий момент на старті, ніж ручні коробки передач. Усі компоненти бездоганно відповідають один одному, оскільки це запорука динамічних характеристик BMW. І для повної впевненості кожному запуску у серійне виробництво передують випробувальні заїзди на один мільйон кілометрів. Як далеко ви хочете поїхати?

Читати далі

КОНТРАФАКТНА ПРОДУКЦІЯ: СЕРЙОЗНІ НАСЛІДКИ

УБЕРЕГТИ СЕБЕ, СВОЮ СІМ'Ю І ОТОЧЕННЯ ВІД ПІДРОБОК

Продукти брендів  BMW Group мають високу привабливість і популярність. Це приємно усвідомлювати, але є й зворотний бік медалі. В останні роки відзначається тенденція до значного збільшення обсягів незаконного виробництва та розповсюдження контрафактної продукції BMW у всьому світі. Вигідна, на перший погляд, покупка може виявитися товаром, низької якості, що наражає на небезпеку ваше життя, а також життя ваших близьких та інших людей.

 

Читати далі
  • Додаткові загрози безпеці
  • Скорочення терміну служби
  • Несприятливий вплив на керованість
  • Втрата гарантії на автомобіль
  • Негативний вплив на довкілля

СТАБІЛЬНА І ДОВГОВІЧНА ЯКІСТЬ, ГІДНА ІМЕНІ ВИРОБНИКА

ГАЛЬМІВНІ КОЛОДКИ BMW

При виробництві запасних частин та аксесуарів, наприклад оригінальних гальмівних колодок, BMW Group надає величезного значення дотриманню суворих стандартів якості та безпеки. Запасні частини, особливо ті, які впливають на безпеку, можуть значно збільшувати ризики під час руху. На перший погляд, практично неможливо розрізнити оригінальну та контрафактну продукцію. Стандартні ознаки, якими можна визначити справжність товару, наприклад захисна етикетка, можуть мати такий же вигляд, як і на оригіналі.

 

Читати далі
wheels

НЕ МОЖНА СУДИТИ ПРО ЯКІСТЬ ТІЛЬКИ ЗА ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ.

Найчастіше підробки виготовляються із низькоякісних матеріалів. Це може серйозно вплинути на безпеку автомобіля, призвести до передчасного зношування, пошкоджень або навіть аварії.

У найкращому випадку водієві доведеться ремонтувати власний автомобіль, а в гіршому, як показують наші випробування, під загрозою може виявитися його життя та життя інших людей.

 

Читати далі
wheels

ВИПРОБУВАННЯ № 1

ТЕСТ В ЛАБОРАТОРНИХ УМОВАХ

Ми порівняли оригінальні та контрафактні гальмівні колодки на предмет схильності до зносу, протестувавши їх відповідно до галузевих стандартів.

У випадку з оригінальним екземпляром жодних проблем не виявлено. У ході випробування контрафактних колодок утворилися іскри та густий дим, тому його довелося зупинити. Очевидно, що ці колодки не були виготовлені з термостійких матеріалів.

 

Читати далі

У випадку з оригінальним екземпляром жодних проблем не виявлено. У ході випробування контрафактних колодок утворилися іскри та густий дим, тому його довелося зупинити. Очевидно, що ці колодки не були виготовлені з термостійких матеріалів.

Читати далі

ВИПРОБУВАННЯ № 2

ПРАКТИЧНА ПЕРЕВІРКА

Ми перевірили гальмівні колодки на випробувальному полігоні BMW. У програму випробувань входило три сценарії екстреного гальмування на швидкості 100 км/год до повної зупинки. Щоб результати тестів були зіставні, в салоні автомобіля встановили спеціальну вимірювальну апаратуру та робота, який гальмував.

 

Оригінальні деталі: при кожній із трьох спроб гальмівний шлях автомобіля BMW 5 серії до повної зупинки становив від 37 до 38 метрів. Ознак погіршення гальмівних показників зазначено не було.

 

Підроблені деталі: під час першої спроби гальмівний шлях BMW 5 серії виявився довшим на 14 метрів. За другої спроби він виріс на 19 метрів. За третьої спроби гальмівний шлях знову збільшився — цього разу на 25 метрів.

 

Безпека понад усе. Для швидшого та ефективного гальмування використовуйте переваги безпеки та надійності: оригінальні гальмівні колодки BMW відповідають високим стандартам якості.

 

Читати далі

ЦЕ НЕ ПРОСТО СПОСІБ ВИРАЗИТИ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ. ВАША БЕЗПЕКА ВАЖЛИВІША ЗА ВСЕ

ОРИГІНАЛЬНІ ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛІСНІ ДИСКИ BMW

Виготовляючи легкосплавні колісні диски, BMW Group вкладає значні кошти в сучасні дослідження та розробки, а також приділяє особливу увагу високій якості та абсолютній безпеці своєї продукції.

 

Читати далі
wheels

ПОКУПЦІ ОРИГІНАЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ BMW МАЮТЬ ПРАВО РОЗРАХОВУВАТИ НА НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ.

Використання контрафактних деталей може серйозно вплинути на безпеку автомобіля, призвести до передчасного зношування, пошкоджень або навіть аварії.

Можливі пошкодження представлені на фотографіях, отриманих під час двох випробувань оригінальних та підроблених колісних дисків.

 

Читати далі
wheels

ВИПРОБУВАННЯ № 1

ТЕСТ В ЛАБОРАТОРНИХ УМОВАХ

Ми порівняли оригінальні та контрафактні гальмівні колодки на предмет схильності до зносу, протестувавши їх відповідно до галузевих стандартів.

У випадку з оригінальним екземпляром жодних проблем не виявлено. У ході випробування контрафактних колодок утворилися іскри та густий дим, тому його довелося зупинити. Очевидно, що ці колодки не були виготовлені з термостійких матеріалів.

 

Читати далі

Оригінальний колісний диск виявився набагато міцнішим за підробку. Ще більша різниця була виявлена за підсумками іншого випробування.

 

Читати далі
ВИПРОБУВАННЯ
wheels

ВИПРОБУВАННЯ № 2

ВИПРОБУВАННЯ НА УДАРНУ МІЦНІСТЬ

Під час випробування на ударну міцність імітувався переїзд через перешкоду: вантаж вагою 285 кг скидався зверху на колісний диск із шиною.

Читати далі

За підсумками випробування на оригінальному колісному диску можна побачити невелике пошкодження. Для порівняння: у підробленого диска виявився відламаний цілий фрагмент.

 

Результат: тільки оригінальні колісні диски та шини розробляються та проходять випробування відповідно до всеосяжних критеріїв якості.

 

Читати далі