#ЩОБНЕТРАПИЛОСЯ. СЕРВІС BMW.

БЕЗТУРБОТНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ. ДЛЯ КОЖНОГО ВОДІЯ ТА КОЖНОГО BMW.

Ви та ваш BMW у найкращих руках вашого сервісного партнера BMW. Від довгострокових пакетів послуг, таких як BMW Service Inclusive, привабливих комплексних пропозицій на послуги BMW Value Service, до обслуговування BMW Repair & Care — ми завжди маємо оптимальне рішення для вас Для кожної моделі BMW, кожних ваших потреб і безлічі безтурботних кілометрів, які чекають на вас попереду.

Чоловік використовує свій смартфон

ЗАПИШІТЬСЯ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW ОНЛАЙН – ШВИДКО ТА ЛЕГКО.

Хороший сервіс починається онлайн – швидко, легко та в будь-який час. Обслуговування гальм, заміна оливи чи будь-що інше: за допомогою онлайн-запису BMW ми пропонуємо зручне рішення для організації наступного візиту до сервісного центру. Адже ніхто не знає ваш автомобіль так добре, як наші спеціалісти з сервісного обслуговування BMW. Просто оберіть потрібну вам послугу і знайдіть доступні зустрічі з місцевим сервісним партнером BMW.
Жінка зі смартфоном стоїть перед BMW

Переваги для вас.

 • Гнучкий онлайн-запис
 • Огляд варіантів обслуговування та поточних робіт з технічного обслуговування вашого BMW
 • Швидка реалізація послуги BMW Roadside Assistance завдяки автоматичній передачі даних про автомобіль і місцезнаходження
 • Зручний контроль і моніторинг автомобіля, незалежно від вашого місцезнаходження
 • Нові функції та оновлення для вашого BMW
Читати далі
Жінка зі смартфоном сидить у BMW

Три кроки до застосунку My BMW.

 1. Завантажте безкоштовний застосунок My BMW через Apple Store або Google Play Store.
 2. Увійдіть у свій існуючий обліковий запис BMW або створіть новий.
 3. Введіть ідентифікаційний номер вашого автомобіля BMW і підключіть його до застосунку My BMW.
Читати далі

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД І ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW.

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС: BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive, BMW перед літнім пейзажем з моделлю

Не переймайтеся і зосередьтеся на тому, що дійсно має значення — суцільному задоволенні за кермом. BMW Service Inclusive робить це можливим. Зрештою, ви сплачуєте фіксовану суму лише один раз, і всі включені послуги та технічне обслуговування покриваються на період, який обираєте ви. У той же час ваш BMW завжди знаходитиметься в найкращих руках, і це стосується всіх сервісних партнерів BMW по всьому світу.

ПРОГРАМА ПОДОВЖЕННЯ ГАРАНТІЇ: BMW REPAIR INCLUSIVE.

BMW Repair Inclusive. Жінка та чоловік сидять у BMW та дивляться у вікно

На кожен новий автомобіль BMW, придбаний у офіційній дилерській мережі в Україні, поширюється дворічна базова гарантія незалежно від пробігу - на автомобіль в цілому, а також на всі оригінальні деталі та аксесуари. 

Ви можете зберегти відчуття абсолютної захищенності у користуванні Вашим BMW ,придбавши вигідний пакет продовження гарантії перед завершенням базової гарантії.

БІЛЬШЕ ПОСЛУГ BMW ДЛЯ ВАС.

Ми завжди поруч із вами — з майстерним персоналом, найсучаснішими техніками ремонту, а також оригінальними запчастинами BMW. Наші експерти гарантують, що ваш автомобіль буде швидко та професійно відновлено до початкового стану — щоб ваш BMW залишався справжнім BMW. У разі аварії або поломки наші фахівці надають допомогу в будь-якому місці і в будь-який час. Скористайтеся перевагами послуги швидкої допомоги у разі поломки BMW Roadside Assistance.
Проактивний догляд, перевірка та технічне обслуговування Жінка у жовтій сорочуці та смартфоном у руці, спираючись на білий капот BMW

Проактивна турбота.

Ми поруч із вами, перш ніж це стане терміновим – це наша обіцянка щодо обслуговування. Чутливі датчики завчасно визначають необхідність технічного обслуговування або ремонту вашого BMW.

BMW Repair & Care, фахівець BMW полірує авто

Ремонт і догляд BMW.

Чи-то аварія, косметичний ремонт, усунення пошкоджень кузова чи фарбування пошкодженої частини: після детального аналізу пошкоджень наші експерти запропонують ремонт, який точно відповідає вашим потребам – прозоро, відповідно до найвищих стандартів якості та оптимально адаптовано — до вашого BMW.

Відкликання, Двоє чоловіків розмовляють

Заходи відкликання BMW.

Безпека наших клієнтів і товарів є для нас найбільшою турботою. Тому ми постійно проводимо контроль якості. Ви можете використовувати ідентифікаційний номер транспортного засобу, щоб перевірити, чи діють наразі заходи щодо відкликання вашого BMW. У таких випадках BMW покриває витрати на всі відкликання та обслуговування.

Дізнатись більше
Рука на капоті BMW під час перевірки та обслуговування автомобіля BMW

Перевірка та обслуговування автомобілів BMW.

Наші експерти BMW майстерно працюють з інноваційними технологіями та оригінальними запчастинами BMW. Це забезпечує вашу безпеку за кермом та задоволення від водіння , а також збереження цінності вашого BMW. Не має значення, керуєте ви новим BMW чи старішою моделлю.

Original BMW Parts BMW specialist installing a Original BMW Part

Оригінальні запчастини BMW.

Щоб ваш BMW залишався повністю функціональним, між усіма деталями має бути бездоганна взаємодія. Ось чому вам слід вибрати оригінальні запчастини BMW: чи нові оригінальні запчастини BMW, чи оригінальні відновлені старі запчастини BMW – кожна оригінальна запчастина BMW пропонує максимальну якість для оптимальної продуктивності.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW.

Оригінальні запчастини BMW, фахівець BMW встановлює оригінальні запчастини BMW

Щоб ваш BMW залишався повністю функціональним, між усіма деталями має бути бездоганна взаємодія. Ось чому вам варто вибрати оригінальні запчастини BMW: Чи-то нові оригінальні запчастини BMW, чи-то оригінальні відновлені б/в запчастини BMW — кожна оригінальна запчастина BMW пропонує максимальну якість для оптимальної продуктивності.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW: ВІДПОВІДІ НА НАЙВАЖЛИВІШІ ЗАПИТАННЯ.

 • Що таке сервісне обслуговування BMW?
 • Як часто мені слід записуватися на сервісне обслуговування BMW і які рекомендовані інтервали обслуговування для мого автомобіля?
 • Як дізнатися, яке обслуговування потребує мій BMW?
 • Де мій найближчий сервісний центр BMW?
 • Скільки коштує техогляд від сервісного партнера BMW?
 • Що таке VIN-номер BMW і де його знайти?