Двигун і тип паливаБензинДизель

НАСТАВ ЧАС НАВАЖИТИСЬ

РІШУЧЕ НОВИЙ BMW X4

Двигун і тип паливаБензинДизель
НАСТАВ ЧАС НАВАЖИТИСЬРІШУЧЕ НОВИЙ BMW X4

Незалежно від того, які проблеми можуть виникнути на Вашому шляху, новий BMW X4 з нетерпінням чекає їх. Його прогресивний дизайн і купе-подібні контури миттєво розкривають свою спрагу дій. І завдяки першокласній динаміці керування інноваційна легка конструкція з низьким центром ваги, а також ще більш високий рівень продуктивності - між Вами і Вашими пунктами призначення стоїть тільки одна річ: задоволення від керування.

BMW X4 M40i:
Споживання палива в л / 100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному цикліі): 210

Читати далі

5 ТОП-ОСОБЛИВОСТЕЙ

 • 01 Спортивний зовнішній вигляд з відмінною купе-формою
 • 02 Виняткова продуктивність завдяки 354 і 500 Нм
 • 03 Спортивний та елегантний інтер'єр з панеллю приладів Sensatec
 • 04 Має одну з найбільш інтелектуальних систем допомоги водіям у Driving Assistant Plus
 • 05 Завжди пунктуальний та ідеально з’єднаний завдяки інноваційним цифровим послугам
Новий BMW X4 поєднує в собі надійність автомобіля X з м'язовою силою спортивного автомобіля.
Адріан ван Хойдонк, глава BMW Group Design.
Зовнішній дизайн продовжує відмінний характер першого покоління в чіткому, сучасному дизайні поверхні.
Марк Майкл Марфека, керівник дизайну автомобілів BMW середнього класу

Командний гравець та універсал.

Driving Assistant Plus забезпечує більший комфорт та безпеку під час монотонних або складних ситуацій керування. Це можуть бути пробки, зупинки та поїздки по місту, на позаміських дорогах або на автомагістралях, а також навігаційні переходи та зміни смуги.

Читати далі

Більше ясності, менше відволікання.

Повноколірний BMW Head-Up Display представляє всю інформацію, що стосується подорожі безпосередньо у поле зору водія, таким чином, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. Відображаються такі дані, як поточна швидкість, навігаційні напрямки, інформація про обмеження швидкості, включаючи індикатор заборони обгону, а також телефонні та розважальні списки.

Читати далі

Багатофункціональний в 12,3 дюймах.

Багатофункціональний дисплей приладів з технологією Black Panel та діагоналлю екрану 12,3 " забезпечує надзвичайно вражаючу візуалізацію водійського досвіду. У трьох різних режимах та їх конкретних дисплеях - кожен із них має свою власну колірну схему та графічний стиль - може показуватися в кластері приладів: ECO PRO, COMFORT та SPORT.

Читати далі

ВІН НЕ ХОЧЕ ПРОСТО ГРАТИ.

BMW MPerformance

ВІН НЕ ХОЧЕ ПРОСТО ГРАТИ.

ШЛЯХИ Х ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ВАШИХ ЦІЛЕЙ.

Оригинальні аксесуари BMW.

Навіщо обирати один з варіантів, якщо у Вас є усі. Оригінальні аксесуари BMW пропонують Вам усі доступні засоби, щоб не тільки справлятися зі своїми задачами, але і насолоджуватися ними ще більше.

Читати далі

Спортивна заява.

Ретельно виконані вручну з вуглецевого волокна яскраві зовнішні кришки дзеркал заднього виду підкреслюють високотехнологічний родовід автомобіля. Їх динамічний дизайн забезпечує привабливий зовнішній вигляд і додає індивідуальний спортивний контакт.

Читати далі

Готовий до всього. Не боїться нічого.

Передні і задні килимки у велюрі для ніг передніх і задніх пасажирів ідеально гармонують з салоном та є брудовідштовхуючими і водостійкими. Вони відповідають кольору килимового покриття, одночасно захищаючи його, полегшуючи очищення і створюючи високоякісний зовнішній вигляд.

Читати далі

Тримає очі відкритими.

BMW Advanced Car Eye 2.0 - це високочутлива повнокадрова камера, яка захоплює події навколо автомобіля навіть вночі. У разі заворушень і незвичайного переміщення поза транспортним засобом камера автоматично реєструє ситуацію, щоб документувати можливі аварії або (спроби) злому.

Читати далі

Кований атлетизм у дизайні Bicolour.

Високоякісні 21-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance Y-подібного стилю 701 виконані в чорному матовому виконанні Bicolor з глянцевим покриттям з видимої сторони, оптимізовані за вагою і оснащені логотипом BMW M. Комплект літніх коліс зі змішаними шинами Run-Flat, розмір коліс 8.5J x 21 з розміром шини 245/40 R21 100Y XL RSC спереду і 9,5J x 21 з розміром шини 275/35 R21 103Y XL RSC ззаду.

Читати далі

Матове чорне констатування спортивного чуття.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски в Y-подібному стилі 695 в чорних матових виступах, розташованих в двох шарах. Повний комплект коліс TPMS зі змішаними run-flat шинами з переднім колесом 8J x 20 з 245/45 R20 103W XL RSC шинами і заднім колесом розміром 9.5J x 20 з 275/40 R20 106W XL RSC.

Читати далі

Вражаючий дизайн, переконлива функціональність.

Сучасний бокс для даху з чорним покриттям із бічними панелями з титанового срібла має ємність 420 літрів і сумісний з усіма системами багажника на даху BMW. Завдяки тому, що він може відкриватися з обох сторін і має потрійне центральне блокування з кожного боку, в нього зручно завантажувати речі і блокувати його від крадіжки.

Читати далі

Витрата палива і викиди CO2.

 • Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

  Значення показників, позначені індексом (3), отримані за методикою нового стандарту WLTP і переведені назад в значення за NEDC, для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, використовуваних для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов'язаних, зокрема, з рівнем викидів CO2, показані значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.