НЕВИДИМІ ПОМІЧНИКИ.

Системи допомоги водію BMW ConnectedDrive для BMW M2 Купе.

В автомобілі M вся увага прикута на досягнення єдиної цілі: чистого задоволення від водіння. Все інше може бути передане спеціальними системами. Інтеkектуальні системи, наприклад, асистент водіння та система стеження за розміткою, виявляють потенційні небезпеки. Навігаційна система Professional з легкістю прокладе маршрут, навіть якщо ви не знаходитесь на гоночному кільці. Забезпечуючи відмінну освітленність, система BMW Selective Beam сприяє збільшенню рівня безпеки. А камера заднього виду дозволяє максимально спростити маневрування та парковку автомобіля.

Читати далі
Навигационная система Professional
Навигационная система Professional
Навигационная система Professional
Навигационная система Professional

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційна система Professional відрізняється елегантним дизайном та вражаючою функціональністю. Вона забезпечує зручні та прості у використанні можлимості навігації, ідеально інтегровані з такими функціями BMW, як концепція керування iDrive або сенсорний контролер iDrive. Система включає в себе модуль гучного зв’язку з інтерфейсом USB та голосовим керуванням, аудіосистему BMW Professional з DVD-програвачем, а також жорсткий диск об’ємом 20 Гб для зберігання аудіофайлів. Система значно спрощує використання функції інформування про дорожню ситуацію онлайн (RTTI). Вбудований кольоровий рідкокристалічний дисплей з діагоналлю 8,8 дюймів, розширенням 1280 х 480 пікселів та функцією багатовіконного режиму (основний та допоміжний екрани) забезпечують оптимальну читаність та максимальну зручність.

  • Сенсорний контролел iDrive Touch

    Сенсорний контролер iDrive, а також кнопки керування меню, вісім програмованих кнопок та функція голосового керування забезпечують інтуітивне керування навігаційною системою, дозволяюси вказувати точки маршрута за допомогою рукописного введення на його сенсорній поверхності. Завдяки тривимірному режиму карт з використанням супутникових фотографій у якості фон та фотореалістичному відображенню окремих визначних місць навігація стає яскравішою та по-справжньому захоплюючою.

  • Оновлення карт

    Оновлення карт навігаційної системи здійснюється безкоштовно в дилерських центрах BMW впродовж перших трьох років після покупки автомобіля. В рамках сервісів BMW ConnectedDrive у ряді європейських країн оновлення карт може здійснюватись системою автоматично також впродовж перших трьох років з періодичністю до чьотирьох разів на рік.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Пакет «Асистент водіння» включає в себе цілий ряд систем на базі відеокамер, таких як система стеження за розміткою або система попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях.

Читати далі
Система стеження за розміткою

Система стеження за розміткою.

Система стеження за розміткою контролює дорожню розмітку та попереджує водія легкою вібрацією рульового колеса у випадку ненавмисного виїзду за межі смуги руху на швидкостях понад приблизно 70 км/год. Попередження не видається у випадку, якщо зміна смуги руху відбувається навмисно – тобто був увімкнений відповідний сигнал повороту.
Читати далі
Система попередження про зіткнення

Система попередження про зіткнення.

Система попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів з функцією гальмування на міських швидкостях реагує на інші автомобілі та відстежує піших учасників дорожнього руху. Якщо автомобіль, що рухається попереду, різко гальмує, BMW миттєво реагує на це активацією системи попередження про зіткнення. Її дія проходить три етапи: спочатку спалахує попереджуючий індикатор, потім індикатор починає мигати та система подає звуковий сигнал, і нарешті система охайно задіює гальма автомобіля (при русі на швидкостях до 60 км/год).
Читати далі
Система попередження про небезпеку наїзду на пішохода

Система попередження про небезпеку наїзду на пішохода.

Система попередження про наїзд на пішоходів працює на швидкостях від 10 до 60 км/год та подає попереджувальний сигнал у випадку критичної небезпеки. В момент, коли подається попереджувальний сигнал, гальмівна система автомобіля автоматично приводиться у робочу спроможність, забезпечуючи мінімальний час реакції на натискання педалі. Ефективність даної функції може бути обмежена в темний час доби або під час туману.
Читати далі

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

Камера заднього вигляду дозволяє водію при паркуванні або маневруванні вивести зображення простору позаду автомобіля на контрольний дисплей. Вона дозволяє суттєво покращити оглядовість при русі заднім ходом на швидкості до 15 км/год.

На контрольному дисплеї також будуть відображені підказки, габаритні лінії або перешкоди, забарвлені різними кольорами – це допоможе водію визначити, чи достатнього розміру паркувальне місце, щоб поставити туди автомобіль. При розвороті рульового колеса в крайнє ліве положення на дисплеї з’являються червоні лінії розвороту в залежності від кута повороту коліс.

Камера заднього виду вимикається автоматично при русі вперед впродовж десяти метрів або на швидкості понад 15 км/год.

СИСТЕМА BMW SELECTIVE BEAM.

Система BMW Selective Beam

СИСТЕМА BMW SELECTIVE BEAM.

Незасліплююча система управління дальнім світлом (BMW Selective Beam) робить поїздки в темний час доби ще більш комфортними та безпечними. Вона забезпечує чудову видимість, не засліплюючи при цьому інших водіїв. Система розпізнає наявність інших учасників дорожнього руху та регулює дальнє світло таким чином, щоб воно їх не засліплювало.