ШЛЯХЕТНА ПОТУЖНІСТЬ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo у BMW 6 серії Гран Купе.

Часом нестримний спортсмен, а інколи елегантний компаньйон. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo від BMW EfficientDynamics BMW 6 серії Гран Купе виглядає переконливо в будь-якій дорожній ситуації. Комбінація двох турбонагнітачів, системи Valvetronic, функції подвійний VANOS і високоточного впорскування палива забезпечує не тільки відмінні характеристики продуктивності, але й економічність.

Читати далі
Бензиновые двигатели BMW TwinPower Turbo

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo останнього покоління підкорюють гнучкістю потужності й швидким реагуванням, навіть при низьких обертах. Разом з тим вони більш економічні, більш екологічні і більш продуктивні, ніж їхні попередники. Ці інноваційні двигуни поєднують в собі новітню технологію впорскування палива та повністю регульоване управління клапанами, в тому числі систему Double-VANOS, з найсучаснішою технологією турбонагнітача, та становлять новий етап у стратегії розвитку BMW EfficientDynamics. Результат ― дуже економічний силовий агрегат, який переконливо демонструє знаний професіоналізм BMW в галузі двигунів. Неодноразово відзначений нагородою «Engine of the Year Award» 6-циліндровий однорядний бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo здобув визнання у всьому світі завдяки динаміці подачі потужності, надзвичайно рівній роботі та вражаючій економічності. У двигунах сімейства BMW EfficientDynamics реалізована технологічна концепція, що показала себе як дуже успішна та знайшла застосування майже у всіх бензинових двигунах.

  • BMW 650i
  • BMW 650i xDrive
  • BMW 640i
  • BMW 640i xDrive
Дизельные двигатели BMW TwinPower Turbo

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO DIESEL ENGINES.

У дизельних двигунах BMW TwinPower Turbo нового покоління послідовно втілюється філософія BMW EfficientDynamics, яка поєднує найвищі характеристики потужності й динаміки з низькою витратою палива. Дизельні двигуни відрізняються відмінною швидкістю реагування та гнучкістю подачі потужності у всіх діапазонах обертів, а також низькою витратою палива. Вони відомі надзвичайною економічністю та динамікою, викидають в атмосферу дуже мало шкідливих речовин і забезпечують низьке тертя. Усе це гарантує максимальне задоволення за кермом. Нові дизельні двигуни BMW сімейства EfficientDynamics мають полегшену алюмінієву конструкцію та один, два або три турбонагнітачі зі змінною геометрією турбіни. Вони постачаються з найновішим варіантом системи безпосереднього впорскування Common Rail, яка забезпечує оптимальне згоряння та додатково знижує витрати палива й викиди CO2.

  • BMW 640d
  • BMW 640d xDrive