Комфорт в BMW 6 серии Гран Купе

ВІДЧУТТЯ ПОВНОТИ.

Комфорт у BMW 6 серії Гран Купе.

Системно орієнтований на водія кокпіт дозволяє водієві повністю зосереджуватися на дорозі, а пасажири в задній частині салону можуть напівлежати у спортивних сидіннях з індивідуальним управлінням. У салоні, що оздоблений матеріалами найвищої якості й має відмінну систему динаміків, пасажири відчувають надзвичайний комфорт. А численні можливості для зберігання напоїв і невеликих речей створюють повноту простору, необхідну пасажирам для задоволення від першокласної поїздки.

ВІДЧУТТЯ ПОВНОТИ.Комфорт у BMW 6 серії Гран Купе.

Системно орієнтований на водія кокпіт дозволяє водієві повністю зосереджуватися на дорозі, а пасажири в задній частині салону можуть напівлежати у спортивних сидіннях з індивідуальним управлінням. У салоні, що оздоблений матеріалами найвищої якості й має відмінну систему динаміків, пасажири відчувають надзвичайний комфорт. А численні можливості для зберігання напоїв і невеликих речей створюють повноту простору, необхідну пасажирам для задоволення від першокласної поїздки.

Читати далі

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей з діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефектний показ всього необхідного для водіння. Разом з тим, він допомагає водієві сконцентруватися на водінні та не дає йому відволікатися завдяки відображенню відповідної інформації.


Три різні режими та їхні специфічні характеристики, кожний зі своєю схемою кольорів і стилем графіки, можуть відображатися на панелі приладів. Це режими COMFORT, ECO PRO та SPORT. У той час як оформлення режиму COMFORT не зазнало істотних змін, синій колір переважає у режимі ECO PRO, в якому нові дисплеї EfficientDynamics і Bonus Range допомагають водію відображенням найекономічнішого можливого стилю водіння. У режимі SPORT, індикацію якого легко впізнати по червоних тонах, відображається поточна потужність двигуна.


На багатофункціональний дисплей виводяться також навігаційні дані, вказівки асистента маршруту, а також списки розважальної системи та функції телефону.

Ощущение простора
Ощущение простораОщущение простора
Ощущение простора
Ощущение простора
Ощущение простора

ВІДЧУТТЯ ПРОСТОРУ.

Кожна деталь в салоні BMW 6 серії Гран Купе орієнтована на максимальний комфорт. Водій і передній пасажир можуть насолоджуватися спортивним стилем кокпіта, а до послуг задніх пасажирів ― ергономічні сидіння та багато вільного місця.


На задній центральний підлокітник можна спокійно ставити напої. Передбачені відсіки для дрібних речей. Автоматична чотиризонна система клімат-контролю дозволяє індивідуально регулювати температуру для кожного з чотирьох сидінь. Сонцезахисні шторки з електроприводом на задньому склі та склі задніх дверей захистять від сторонніх поглядів і яскравого літнього сонця. При нетривалих поїздках на третьому місце в задньому ряду комфортно розміститься п'ята людина.


Якщо потрібно перевезти багато багажу, можна скористатися системою наскрізного завантаження, а також скласти роздільні спинки (40: 60) задніх сидінь, щоб збільшити об'єм багажного відділення з 460 до 1265 л.

Ориентация на водителя

ОРІЄНТАЦІЯ НА ВОДІЯ.

Розкіш для постійної вищої безпеки: на BMW 6 серії Гран Купе кожен індикатор і кожен орган управління завжди точно там, де ви його інтуїтивно чекаєте його бачити.


Ліворуч від керма ― перемикач систем допомоги водієві та налаштування світла, а прямо перед водієм ― панель приладів з усією інформацією, необхідною для водіння і безпеки, причому її можна вивести в поле зору водія на опційний проекційний дисплей BMW.


Праворуч від водія передбачено місце для окремо розташованого кольорового дисплея з діагоналлю 10,25 дюйма. Прямо під ним ― кнопки швидкого доступу, які можна запрограмувати на самостійно визначені функції та налаштування, щоб потім мати до них прямий доступ. Трохи нижче розташовані органи управління системи кондиціонування.


Важіль перемикання передач з перемикачем системи регулювання динаміки руху зручно розташований на центральній консолі ― в безпосередній досяжності й інтуїтивно зрозуміло для водія. Поруч ― сенсорний контроллер iDrive, розташований близько до переднього пасажира, так що він теж може легко керувати ним однією рукою.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ.

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відмикати двері автомобіля і запускати двигун, не користуючись безпосередньо ключем. Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може знаходитися в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей водій може увійти в автомобіль і завести двигун кнопкою Start/Stop. Функціональна надійність гарантується механізмом аутентифікації ключа.

ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ОБІГРІВАННЯ.

ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ОБІГРІВАННЯ

Якщо зовнішня температура низька, водій все одно може вирушити в дорогу в комфортно обігрітому автомобілі, оскільки температуру в салоні можна регулювати незалежно від роботи двигуна за допомогою допоміжної системи обігрівання, до складу якої входить зручна функція таймера. Вона також захищає вікна від запотівання й паморозі. Додаткове обігрівання активується та управляється за допомогою окремого пульта дистанційного управління ― Мого BMW Remote App або контролера iDrive.

Джерелом тепла є водяний обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Цей пристрій також нагріває холодний двигун. Це додатково знижує витрату палива на стадії прогрівання двигуна. Допоміжна система опалення вмикається автоматично у заздалегідь заданий час при зовнішній температурі нижче 15°C або вручну при будь-якій температурі.