Седан BMW 5 серії G30 LCI 2020 кольору Phytonic Blue з видом на три чверті спереду
Витрата палива (в змішаному циклі)2.3 l/100 km
Двигун і тип паливаБензинДизельПлагін-гібрид

THE 5

BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН

Витрата палива (в змішаному циклі)2.3 l/100 km
Двигун і тип паливаБензинДизельПлагін-гібрид
THE 5BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН

Седан BMW 5 серії – еталон сучасного спортивного седана бізнес-класу. З першого погляду він вирізняється стильними атлетичними формами, динамічним силуетом і лаконічним дизайном. Гладкі поверхні та чіткі контури формують елегантний екстер’єр сучасного, високотехнологічного автомобіля. Інноваційні технології та спортивне оснащення створюють вишуканий та функціональний інтер'єр. Неймовірна динаміка та інноваційні технології BMW 5 серії підвищують рівень комфорту, безпеку та, найголовніше – неперевершене задоволення від водіння, яке автомобіль дарує як у щоденних, так і в далеких поїздках.

ŞİMDİ TASARLAYIN.

BMW 520i

SADE.

BMW 1 Serisi
1658200,00 грн
 • Krom Dış Kaplama
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Soft-Close Otomatik Kapılar

BMW 520i

DETAYLI.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé
1936480,00 грн
 • M Aerodinamik Paket
 • M Deri Direksiyon
 • Antrasit Tavan Döşemesi

BMW 520i

AYRICALIKLI.

BMW X1
1745200,00 грн
 • BMW M 50. Yıl Özel Logosu
 • Otomatik Uzun Far Fonksiyonu
 • Parlak Siyah Dış Kaplama/Shadow

ДИЗАЙН BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Спортивні характеристики та відчуття впевненості BMW 5 серії виведені на принципово новий рівень – в першу чергу завдяки традиційним пропорціям BMW: довгій колісній базі, подовженому капоту та плавній лінії даху. Чіткі контури кузова створюють дивовижний контраст з обтічними поверхнями зменшеної площі, формуючи сучасний і лаконічний образ. Особливої динамічності передній частині кузова надають характерна решітка радіатора та лазерні фари BMW Laserlight, що підкреслюють інноваційний характер моделі. Непомітний перехід між передніми фарами та решіткою радіатора додатково підкреслює ширину автомобіля та створює відчуття виняткової елегантності та статусності, яке додатково посилюється при погляді на бічну та задню частини кузова – аж до патрубків вихлопної системи довільної форми, гармонійно інтегрованих у задній бампер. Разом ці деталі формують стильний і водночас спортивний образ.

Читати далі

МОДЕЛІ ПЛАГІН-ГІБРИДІВ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Автопарк BMW PHEV у дії, BMW 2er Active Tourer F45 LCI, BMW 3er Saloon G20, BMW 3er Touring G21, BMW 5er Saloon G30 LCI, BMW 5er Touring G31 LCI, BMW 7er Saloon G11/G12 LCI, BMW X1 LCI F48, BMW F39, BMW X3 G01 LCI, BMW X5 G05 LCI

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛЕЙ ПЛАГІН-ГІБРИДІВ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Відкрийте для себе переваги та технічні особливості BMW 5 серії Седан 520e, 530e, 530e xDrive та 545e xDrive з інноваційним гібридним приводом.

Найкраще з обох світів: моделі плагін-гібридів BMW 5 серії Седан BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** та BMW 545e xDrive** забезпечують постійну мобільність та ефективну динаміку водіння. Дізнайтеся про численні переваги цих інноваційних гібридних автомобілів BMW, про концепцію приводу, динаміку руху, зарядку BMW Charging, а також про практичні цифрові послуги від BMW ConnectedDrive.
Плагін-гібрид BMW 5 серії Седан 2021 G30, вид збоку на BMW Wallbox

Технологія плагін-гібриду у седані BMW 5 серії.

Разом в ідеальній гармонії: плагін-гібриди BMW 5 серії Седан BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** та BMW 545e xDrive** поєднують у собі технологію електроприводу BMW eDrive з потужним двигуном внутрішнього згоряння BMW. Ці два приводи створюють незабутні відчуття від водіння, яке поєднує в собі максимальну ефективність з найвищим задоволенням і, залежно від режиму руху – або без шкідливих викидів і майже безшумно, або з захоплюючим крутним моментом і достатнім запасом ходу для більш дальніх поїздок. У моделях BMW 530e xDrive** та BMW 545e xDrive** система повного приводу BMW xDrive є додатковою гарантією оптимальної динаміки та тяги. Так звана рекуперація, при якій кінетична енергія перетворюється на електричну і подається в акумулятор під час гальмування має вагоме значення для ефективності водіння.
Детальніше про привід плагін-гібридів BMW
Плагін-гібрид BMW 5 серії Седан 2021 G30 вид спереду на три чверті в русі на вулиці

Режими водіння плагін-гібридів BMW 5 серії Седан

Повністю електричний і екологічно чистий для поїздок на роботу, або потужний, динамічний і з достатнім запасом ходу для поїздки на вихідних – гібридні автомобілі BMW 5 серії Седан 520e**, 530e**, 530e xDrive** та 545e xDrive** зможуть реалізувати будь-які ваші плани. Скористайтеся перевагами інтелектуальних режимів водіння, які забезпечують оптимальну взаємодію двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна у будь-якій дорожній ситуації. Надихайтеся технологією, орієнтованою на майбутнє та отримайте унікальний досвід водіння.
Дізнатись більше про режими водіння
Плагін-гібрид BMW 5 серії Седан 2021 G30, вид спереду на три чверті на зарядці з моделлю

Заряджання плагін-гібридів BMW 5 серії Седан.

Де б ви не знаходились – вдома чи в дорозі: BMW Charging пропонує індивідуальні рішення для заряджання вашого седана BMW 5 серії з гібридним приводом. Разом із стандартним зарядним кабелем (Mode 2) для побутових розеток, що входять до стандартної комплектації, BMW Wallbox пропонує надзвичайно зручний, безпечний та швидкий спосіб заряджання. Smart Wallbox від нашого партнера пропонує додаткові послуги для інтелектуального заряджання. Послуга встановлення забезпечує простий і правильний монтаж Wallbox. Зарядний пристрій Flexible Fast Charger забезпечує максимальну гнучкість при заряджанні вдома та дозволяє заряджати плагін-гібрид BMW від будь-якої побутової чи промислової розетки із використанням різних адаптерів. На додаток до стандартного зарядного кабелю (Mode 2) у комплект поставки плагін-гібридів BMW 5 серії Седан також входить зарядний кабель для громадського заряджання (Mode 3), а також зарядна карта BMW Charging, яка пропонує привабливі умови для заряджання на громадських станціях*. Час заряджання для BMW 5 серії Седан моделі BMW 520e**, BMW 530e**, BMW 530e xDrive** та BMW 545e xDrive** становить приблизно 3,6 години при зарядній ємності 3,7 кВт⋅год (BMW Wallbox, Flexible Fast Charger, громадські зарядні станції) і приблизно 6,0 годин при зарядній ємності 2,3 кВт⋅год (побутова розетка). * спеціальна ринкова пропозиція
Більше про BMW Charging

ТЕХНОЛОГІЇ BMW 5 СЕРІЇ СЕДАН.

Інформаційний дисплей BMW 5 серії Седан G30 LCI 2020 інтер’єр кокпіт
Асистент водіння Professional BMW 5 серії Седан G30 LCI 2020 інтер’єр кокпіт

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент кермового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.
Асистент руху заднім ходом BMW 5 серії Седан G30 LCI 2020 інтер’єр кокпіт

Асистент руху заднім ходом.

Асистент руху заднім ходом зберігає останні 50 м пройденого шляху під час руху вперед зі швидкістю до 35 км/год, щоб у разі необхідності можна було повернутись назад. Ви звільняєтесь від рульового керування та можете зосередитися на моніторингу середовища навколо автомобіля.
Крупний вид спереду на фари BMW Laserlight BMW 5 серії Седан G30 LCI 2020 кольору Phytonic Blue

Лазерні фари BMW Laserlight.

У режимі лазерного дальнього світла фара BMW Laserlight висвітлює відстань до 650 м, що майже вдвічі більше ніж можливість звичайних фар. Покращена видимість значно підвищує безпеку. Сині акценти та напис «BMW Laser» на фарі підкреслюють технологічні стандарти та спортивний стиль автомобіля.
BMW Live Cockpit Professional BMW 5 серії Седан G30 LCI 2020 інтер’єр кокпіт

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 12,3-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.
Інтеграція зі смартфоном BMW 5 серії Седан G30 LCI 2020 інтер’єр кокпіт

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Завдяки інтеграції зі смартфоном, ваш автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати знайомі функції та різні застосунки в автомобілі.

ДИНАМІКА РУХУ СЕДАНА 5 СЕРІЇ.

Короткий огляд технологій приводу та ходової частини.

Більше потужності – більше контролю. Від особливо економічного 4-циліндрового дизельного двигуна до високих обертів і вражаючого крутного моменту 6-циліндрового бензинового двигуна. BMW 5 серії Седан демонструє спортивні риси у кожній поїздці. Завдяки ідеально налаштованим технологіям приводу та ходової частини, таким як адаптивна підвіска, інтегральне активне рульове керування чи інтелектуальна система повного приводу xDrive, оптимальне зчеплення з дорогою та максимальне задоволення від водіння гарантовані.
Технологія м’якого гібрида BMW 5 серії Седан G30 ходова частина

Технологія м’якого гібрида у седані BMW 5 серії.

Технологія м'якого гібрида служить для рекуперації кінетичної енергії під час гальмування та підтримує двигун внутрішнього згоряння під час розгону. Це знижує витрату пального та викиди, даючи вам перевагу в динаміці. Технологія м'якого гібрида також робить автоматичну функцію Start/Stop набагато швидшою та зручнішою.
Седан BMW 5 серії G30 Facelift 2020 у кольорі Phytonic Blue вигляд спереду на три чверті у русі на вулиці

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска дозволяє ідеально відрегулювати характеристики амортизаторів відповідно до будь-якої дорожньої ситуації, покращуючи комфорт кочення та динаміку руху. У режимі COMFORT досягається підвищений рівень комфорту водіння, у той час як режим SPORT дозволяє переключитись на більш спортивні налаштування амортизаторів.
Інтегральне рульове керування BMW 5 серії Седан G30 кольору 2020 з видом на три чверті ззаду знімок у русі

Інтегральне рульове керування

Інтегральне активне рульове управління здійснює підрулювання задніх коліс і використовує змінне передаточне відношення рульового механізму, що повертає передні колеса. На більш низьких швидкостях воно забезпечує більшу маневреність і гнучкість, завдяки повороту задніх коліс в іншому напрямку від передніх коліс. На швидкості від 60 до 80 км/год задні колеса повертаються паралельно до передніх коліс для підвищення стійкості та комфорту під час водіння.
BMW xDrive BMW 5 серії Седан G30 LCI 2020

BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та змінно розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса для збільшення тяги, динаміки руху та безпеки у будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності електронне керування розподілом потужності, наприклад, врівноважує надлишкову або недостатню поворотність у поворотах.

СЕДАН BMW 5 СЕРІЇ.

BMW 5 серії Седан

 • 17" легкосплавні диски V-spoke стиль 618
 • Світлодіодні фари
 • Трансмісія Steptronic
 • BMW Live Cockpit Professional з панеллю приладів 12,3" і дисплеєм керування 12,3".
 • Спортивне шкіряне кермо
BMW 5 серії Седан 540i G30 2020 у базовій комплектації кольору Sophisto Grey з видом на три чверті спереду

Luxury Line

 • 18-дюймові легкосплавні диски W-spoke style 632 кольору Reflex Silver
 • Накладки на пороги з алюмінію з написом «Luxury Line».
 • Сидіння оздоблені шкірою «Dakota» зі спеціальним швом і шкіряною окантовкою
 • Приладова панель Sensatec Black
 • Внутрішня оздоблювальна частина з оздобленням із цінних порід деревини «Fineline» Ridge з декоративною обробкою з акцентами у кольорі Pearl Chrome
BMW 5 серії Седан 520d xDrive G30 2020 Luxury Line кольору Bernina Grey з видом на три чверті спереду

Пакет M Sport

 • Аеродинамічний пакет M із переднім фартухом, бічними порогами та заднім фартухом із вставкою дифузора кольору Dark Shadow metallic
 • 18" легкосплавні диски M Double-spoke style 662 M
 • Спортивна підвіска M
 • Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира з комбінації тканини та алькантари в ексклюзивному стилі M
 • Внутрішнє оздоблення M в кольорі Aluminium Rhombicle Smoke Grey з декоративною накладкою у кольорі Pearl Chrome
BMW 5 серії Седан 520d xDrive G30 2020 з пакетом M Sport кольору Alpine White з видом на три чверті спереду
 • BMW 5 серії Седан
 • Luxury Line
 • Пакет M Sport

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ТА АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ СЕДАНА BMW 5 СЕРІЇ.

Обравши їх одного разу, ви завжди будете почуватися знайомо у вашому BMW.

Усі водії BMW за замовчуванням отримують задоволення від водіння, навіть в стандартній комплектації авто. А оригінальні аксесуари BMW створені для задоволення ваших особливих побажань. Ми пропонуємо широкий ряд індивідуальних опцій, що ідеально відповідають вашому седану BMW 5 серії з точки зору якості, дизайну та робочих характеристик і створюють максимальну додаткову значимість – будь-що, про що ви тільки можете подумати.
BMW 5 серії Седан G30 з багажним боксом BMW 520 на даху

Багажний бокс BMW 520

Сучасний багажний бокс чорного кольору з бічними панелями кольору titanium silver має об'єм 520 літрів і сумісний з усіма системами багажників на дах BMW. Завдяки тому, що він відкривається з обох сторін і має потрійний центральний замок з кожного боку, його зручно завантажувати та замикати для захисту від крадіжки.
Перейти до товару
Килимок для багажного відділення BMW у BMW 5 серії Седан G30

Килимок для багажного відділення BMW.

Довговічний, не слизький вологостійкий килимок з високими бортиками та особливим дизайном захищає багажне відділення від вологи та бруду. Виконаний у чорному кольорі зі вставкою з нержавіючої сталі – він ідеально поєднується з інтер'єром.
Перейти до товару
Універсальний кронштейн для тримача для планшета BMW, система Travel & Comfort у BMW 5 серії Седан G30

Універсальний кронштейн для тримача для планшета BMW, система Travel & Comfort.

Універсальне кріплення регулюється за розміром і кріпиться до окремо доступного базового кронштейна або до опціональною обладнання системи Travel & Comfort. Він забезпечує надійну фіксацію для широкого спектра планшетів Apple або Samsung з діагоналлю від 7 до 11 дюймів за допомогою тримача для планшета BMW. Його можна повертати на 360° та фіксувати під будь-яким кутом.
Перейти до товару
Карбоновий передній сплітер M Performance на BMW 5 серії Седан G30

Карбоновий передній сплітер M Performance.

Рішуче заявляючи про себе: передній карбоновий спліттер M Performance забезпечує оптимальні аеродинамічні характеристики та ефективно підкреслює ексклюзивний вигляд автомобіля. Унікальний спортивний образ для тих, хто не погоджується на компроміси.
Перейти до товару
20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance Double-Spoke 669 M на BMW 5 серії Седан G30

20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance Double-Spoke 669 M.

Високоякісні ковані 20-дюймові легкосплавні диски M Performance у двоколірному виконанні Orbit Grey з логотипом М пропонують ексклюзивне поєднання фрезерування та глянцевого шліфування на лицьовій стороні. Комплект коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах TPMS і різнорозмірними шинами Run-flat. Розмір передніх коліс 8J x 20 з шинами 245/35 R20 95Y XL RSC, розмір задніх коліс 9J x 20 з шинами 275/30 R20 97Y XL RSC.
Перейти до товару
Кермо M Performance у BMW 5 серії Седан G30

Кермо M Performance.

Переконливі аргументи: завдяки оздобленню алькантарою, рульове колесо M Performance особливо приємно та міцно тримати у руці, що забезпечує більш точне керування. Виразний дизайн та центральна смужка із червоної шкіри підкреслюють його спортивний стиль.
Перейти до товару

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕДАНУ BMW 5 СЕРІЇ.

BMW 530e Седан.

Потужність двигуна у кВт (к.с.) за 1/хв:

135 (184)/5 000-6 500

Прискорення від 0 до 100 в секундах:

5,9

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл):

2,3

Викиди CO2 у г/км:

53

Седан BMW 5 серії G30 технічні характеристики

СЕРВІСИ BMW.

ПОСЛУГИ ТА ПІДТРИМКА ДЛЯ СЕДАНУ BMW 5 СЕРІЇ.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#Щобнетрапилося безтурботні подорожі на електромобілях: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування. Ви самі вибираєте термін: 4, 6 років або 3 роки як клієнт лізингу. До пакета послуг входить:
 • Служба перевірки стану транспортних засобів
 • Обслуговування мікрофільтра
 • Обслуговування гальмівної рідини
Дізнатись більше про BMW Service Inclusives
Служба BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Безкоштовна послуга BMW Roadside Assistance доступна для усіх водіїв BMW по всьому світу, 365 днів на рік. Лише один дзвінок – і наші експерти готові вам допомогти, по телефону чи на місці у разі необхідності.
Працівник BMW консультує клієнта

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо седану BMW 5 серії, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний BMW буде радий надати вам індивідуальну пораду по телефону або безпосередньо на місці.

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW 530e Седан :
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,3
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 53

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.