СТАЛИЙ РОЗВИТОК BMW

ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ, МАТЕРІАЛИ ТА ВИРОБНИЦТВО.

УВЕДЕННЯ

BMW НА ШЛЯХУ ДО ЕКОЛОГІЧНОГО МАЙБУТНЬОГО.

Сталий розвиток у виробництві, обладнанні та споживанні. Наші транспортні засоби та процес їх виробництва демонструють, як ми ставимося до своєї відповідальності як компанії в цих сферах. І як ми беремо на себе цю відповідальність. Дізнайтеся більше про те, що ми робимо, і про те, що плануємо.

Сталий розвиток BMW 2023, заходи зі збереження електроенергії

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ BMW.

> 1 мільйон

Електромобільність BMW.

До 2021 року BMW Group уже вивела на дороги 1 000 000 електрифікованих автомобілів.

Сталий розвиток BMW 2023, заходи зі збереження електроенергії

ЗАХОДИ ЗАОЩАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

130 млн кВт∙год

Енергозберігаючи заходи.

Із 2018 року BMW Group економить 130 мільйонів кВт⋅год електроенергії завдяки переходу 16 заводів на світлодіодне освітлення.

Зменшений рівень викидів СО2

Зменшений рівень викидів СО2.

78,1 %

Зменшений рівень викидів СО2.

У період з 2006 по 2022 рік було досягнуто зниження викидів, які утворюються під час виробництва кожного автомобіля BMW Group, на 78,1%.

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ BMW

ВТІЛЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В НОВОМУ BMW i5.

BMW i5 також робить свій внесок на шляху до екологічнішого майбутнього. Ресурсозберігаючі матеріали, переробка та використання "зеленої" енергії зменшують викиди CO2. Дізнайтеся більше у відео.

0:00
0:00 /  0:00

Перевірити готову конфігурацію

BMW i5: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл, WLTP): 19,5–15,9; Запас ходу в км (WLTP): 477–582

ПЕРЕРОБКА ЗАМІСТЬ УТИЛІЗАЦІЇ.

Сталий розвиток BMW 2023, перероблені ресурси, рибальські сітки

Рибальські сітки.

Обшивка підлоги у BMW iX та нових BMW X1 і BMW і5 виготовлені з пластикової нитки, вихідним матеріалом для якої є рибальські сітки, покриття для підлоги та відходи виробництва пластику. Деталі панелей, які використовуються всередині та зовні, призводять до зменшення викидів CO2 на 25% у порівнянні зі звичайними компонентами.

Сталий розвиток BMW 2023, перероблені ресурси, переробка пластику

Переробка пластику.

У багатьох компонентах BMW використовуються перероблені матеріали. Наприклад, обшивка багажного відділення у BMW i5 на 60% складається з переробленого пластику. У напрямних бамперів, основи дверних панелей, накладки лобового скла та рами переднього обтічника BMW iX цей показник взагалі сягає 100%.

Сталий розвиток BMW 2023, перероблені ресурси, кактусові волокна

Волокна кактуса.

У співпраці з компаніями-початківцями BMW Group розробляє інноваційні поверхні на біологічній основі. Нещодавно розроблений Deserttex™, наприклад, складається з подрібнених волокон кактуса та поліуретанової матриці на біологічній основі. Отже, відмова від продуктів тваринного походження може поєднуватися зі значним зниженням викидів CO2.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОМОБІЛІВ І МАТЕРІАЛІВ.

ВТІЛЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В НОВОМУ BMW iX.

Дізнайтеся про заходи, які ми вже впровадили, а також про комплектацію BMW iX з FSC-сертифікованими дерев'яними елементами, сидіннями без шкіри та багато іншого.

0:00
0:00 /  0:00

Перевірити готову конфігурацію

iX xDrive50

BMW iX xDrive40: Споживання енергії у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл WLTP): 21,4-19,4; Запас ходу в км (WLTP): 403-435

Сталий розвиток BMW 2023, електрифіковане задоволення за кермом

АСОРТИМЕНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МОДЕЛЕЙ BMW.

Ознайомтеся з повним асортиментом електромобілів BMW разом із BMW iX та BMW i5.

  • Майже безшумно ковзає містами — і на великі відстані
  • Плавне прискорення з місця
  • Чисте задоволення за кермом — без вихлопних газів і локальних викидів

ВИРОБНИЦТВО ТА ЛАНЦЮГ ПОСТАЧАННЯ

ГЛОБАЛЬНІ ЗАХОДИ ДЛЯ БІЛЬШОЇ ЕКОЛОГІЧНОСТІ.

Концентрація на екологічності та наближеність до клієнтів — це те, що відрізняє BMW Group. Саме тому ми надаємо перевагу локальному виробництву по всьому світу — з дотриманням єдиних стандартів якості та безпеки.

ВІТЕР, СОНЦЕ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Сталий розвиток BMW 2023, енергія вітру

Енергія вітру.

Кожна з чотирьох вітряних турбін на території заводу BMW Group у Лейпцигу здатна досягти номінальної потужності в 2,5 МВт. Вони покривають близько восьмої частини електроенергії, необхідної заводу. Розумна ферма накопичування енергії, на якій до 700 акумуляторних батарей BMW i3 об’єднані в мережу, зберігає надлишкову енергію від чотирьох вітряних турбін у періоди надлишку і повертає електроенергію в мережу, коли вітру недостатньо.

Сталий розвиток BMW 2023, сонячна енергія

Cонячна енегрія.

Сонячна електростанція на заводі BMW Brilliance Automotive Ltd. Dadong (Шеньян) здатна виробляти понад 21 МВт⋅год відновлюваної енергії в 2022 році. З цією метою його площа була збільшена на 110 000 м2 — що еквівалентно приблизно 15 футбольним полям — до загальної кількості 290 000 м2 під час розширення майданчика в Шеньяні.

BMW БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Екологічність охоплює багато аспектів у BMW: від перевірки наших ланцюгів постачання до підтримки зовнішніх програм — ми робимо все, щоб наш екологічний слід був якомога меншим.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ВИРОБНИЦТВА ТА ЛАНЦЮГА ПОСТАЧАННЯ.

Офіційні дані про витрату пального, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 у чинній версії. Під час обчислення запасу ходу, визначеного відповідно до процедури WLTP, враховується будь-яке додаткове обладнання (у цьому разі доступне на німецькому ринку). Для транспортних засобів, які отримали схвалення з 1 січня 2021 року та пізніше, офіційні дані розраховуються виключно згідно з процедурою WLTP. Крім того, з 1 січня 2023 року згідно з Регламентом ЄС 2022/195 значення NEDC видаляються із сертифікатів відповідності. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.com/wltp