THE iX M60АБСОЛЮТНО НОВИЙ BMW iX M60

THE BMW iX M60: ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА КЕРУВАННЯ НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ.

BMW iX M60 поєднує у собі інноваційну потужність BMW i та BMW M. Познайомтесь з першим, повністю електричним автомобілем BMW M у сегменті спортивних автомобілів Sports Activity Vehicle (SAV):
 

 • Повністю електричний привід з двома двигунами BMW M eDrive, електричний повний привід BMW xDrive, 455 кВт/619 к.с** та 1100 Нм*** крутного моменту.
 • Заряджене адреналіном, справжнє задоволення від керування із нульовими локальними викидами CO2 та запасом ходу до 575* кілометрів (WLTP).
 • Лаконічна мова дизайну, просторий салон і по-справжньому сучасна атмосфера.
 • Найновіші технології та виключно широкий спектр стандартного обладнання.

BMW iX M60:
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (WLTP): 21,6*
Електричний запас ходу в км (WLTP): до 575 *
Викиди CO2 в г/км: 0

Читати далі

ПРОДУКТИВНІСТЬ BMW iX M60.

Повністю електрична силова передача, запас ходу, підвіска та характеристики BMW iX M60.

BMW iX M60.

Задоволення від спортивного керування на електричній тязі з нульовими локальними викидами.
 • Два двигуни BMW M eDrive з інтелектуальним повним приводом BMW xDrive
 • Емоційний звук, розроблений BMW M IconicSounds Electric
 • Адаптивна підвіска з 2-вісною пневматичною підвіскою та вбудованим активним рульовим керуванням
 • 455 кВт/619 к.с.**, 0–100 км/год за 3,8 с, Макс. швидкість 250 км/год
 • Запас ходу до 566 км* (WLTP)
BMW iX i20 2021, факти про електричний кросовер BMW iX xDrive50

BMW iX M60 – ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТИВНОСТІ.

BMW iX M60 вражає повністю електричною потужністю M Power, точною динамікою руху та інноваційними елементами:

 • Два потужні електродвигуни BMW M eDrive потужністю 455 кВт/619 к.с.** і 1100 Нм***.
 • Система Launch Control разом із електричним повнопривідним BMW xDrive забезпечують спортивний розгін від 0 до 100 км/год лише за 3,8* секунд.
 • Точні ходові якості та оптимальна керованість завдяки підвісці Adaptive M з електронно-регульованими амортизаторами, пневматичній двовісній підвісці Adaptive M, а також інтегрованому активному рульовому керуванню та спортивним гальмам M.
 • Захопливі враження від керування M забезпечує емоційний звуковий дизайн від BMW M IconicSounds Electric.
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV електричний автомобіль у кольорі Oxid Grey metallic, крупний план спереду на вертикальну решітку радіатора BMW
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV електричний автомобіль ходова частина

Трансмісія BMW iX M60.

Високоефективний привід iX M60 з двома двигунами BMW M eDrive гарантує швидкий набір потужності. Налаштування повного приводу з акцентом на задню вісь та емоційний звук підкреслюють спортивний характер. Велика високовольтна батарея, що забезпечує високий запас ходу, дозволяє насолоджуватися рухом навіть в далеких поїздках.
BMW iX M60 i20 2022, електричний SUV, електричний автомобіль у кольорі Oxid Grey metallic, адаптивна двовісна пневматична підвіска M вид збоку

Адаптивна двовісна пневматична підвіска M.

Окрім цього, адаптивна двовісна пневмопідвіска M з автоматичним регулюванням рівня та спеціальна конструкція стабілізаторів M забезпечують надзвичайно комфортне керування з відмінною динамікою руху. Вони підтримують однакову висоту автомобіля при будь-якому навантаженні та автоматично регулюють її залежно від режиму руху. Для більшого комфорту, маневреності, стійкості та безпеки керування.

BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV, електричний автомобіль у кольорі Oxid Grey metallic, Вбудоване активне рульове керування, вид збоку

Інтегральне рульове керування.

Інтегральне активне рульове управління здійснює підрулювання задніх коліс і використовує змінне передаточне відношення рульового механізму, що повертає передні колеса. На швидкості нижче 60 км/год задні колеса повертаються в протилежні сторони, щоб забезпечити більшу маневреність та рухливість. На швидкості від 60 до 80 км/год задні колеса повертаються паралельно до передніх коліс для підвищення стійкості та комфорту під час керування.

ПРОГРЕСИВНИЙ ДИЗАЙН BMW iX M60.

Екстер'єр BMW iX M60 має монолітний зовнішній вигляд і демонструє типовий для M атлетизм, а футуристичний салон зустрічає водія та пасажирів розкішним спортивним стилем.

 • Характерна передня частина представлена великою вертикальною решіткою радіатора BMW, вузькими подвійними фарами та трисекційним переднім бампером.
 • Динамічний вигляд автомобілю надають опціональні 22-дюймові аеродинамічні диски кольору Titanium Bronze, а також опціональні деталі BMW Exterior Line у кольорі Titanium Bronze.
 • Салон виглядає сучасним завдяки тонкій приладовій панелі, вигнутому дисплею BMW Curved Display та елегантним елементам інтер'єру.
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV, електричний автомобіль у кольорі Oxid Grey metallic, вид збоку на парковці
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV, електричний автомобіль у кольорі Oxid Grey metallic, 22-дюймові аеродинамічні колеса M 1023 Bicolour Titanium Bronze з 3D-поліровкою

22-дюймові аеродинамічні колеса M 1023 Bicolour Titanium Bronze.

22-дюймові легкосплавні диски M 1023 Bicolour Titanium Bronze, 3D полірування, розмір коліс 9,5J x 22, шини 275/40 R22.
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV, електричний автомобіль у кольорі Oxid Grey metallic, Значок М ззаду

Значок М.

Значок моделі M60 на правій стороні дверей багажного відділення підкреслює надзвичайно високий динамічний потенціал автомобіля.
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV, електричний автомобіль дизайн інтер'єру Suite Amido, багатофункціональні передні сидіння

Дизайну інтер'єру Suite Amido.

Сучасна атмосфера стійкої розкоші створюється завдяки ексклюзивній дубленій натуральній шкірі оливкового листя у салоні Suite Amido на панелі приладів, дверних панелях, центральній консолі та сидіннях. Продумані стьобані шви роблять оббивку розкішною та зручною водночас. Акцентні елементи кольору Gold Bronze у підголов'ї доповнюють вигляд.

BMW iX M60 – КОНЦЕПЦІЯ СТРИМАНОЇ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОСТІ SHY TECH.

BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV електричний автомобіль у кольорі Oxid Grey metallic, вид спереду на вертикальну решітку радіатора BMW Shy Tech

У концепції Shy-Tech пасажири у пріоритеті, вона елегантно інтегрує сучасні технології у дизайн:

 • Прояви цієї стриманої високотехнологічності можна знайти у безлічі деталей екстер'єру та інтер'єру:
 • Наприклад, решітка радіатора автомобіля виступає у ролі інтелектуальної поверхні, за якою приховані камери, надсучасні сенсори та нагрівальні елементи.
 • А в салоні нової моделі ця філософія проявляється у прихованих динаміках аудіосистеми та мінімалістичному дизайні кнопок.
BMW iX M60 i20 2022 у кольорі Oxidgrau metallic Beschleunigung Fahrmodus SPORT+, запуск системи Launch Control BMW M IconicSounds Electric, відео

ЗАПУСК СИСТЕМИ LAUNCH CONTROL.

Запуск системи Launch Control розганяє BMW iX M60 від 0 до 100 км/год за 3,8* секунди, даруючи захоплюючі враження від водіння, посилені емоційним внутрішнім звуком завдяки BMW M IconicSounds Electric.

ЗАПУСК СИСТЕМИ LAUNCH CONTROL.

Запуск системи Launch Control розганяє BMW iX M60 від 0 до 100 км/год за 3,8* секунди, даруючи захоплюючі враження від водіння, посилені емоційним внутрішнім звуком завдяки BMW M IconicSounds Electric.

BMW iX M60: КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Випробуйте інноваційні технології в ультрасучасній атмосфері: BMW iX M60 з новою концепцією керування BMW iDrive пропонує цифрові послуги, інтелектуальні системи допомоги водієві та 5G у стандартній комплектації.

BMW iX M60 i20 2022, електричний SUV електричний автомобіль
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV, система Launch Control, вид ззаду у русі

Система Launch Control.

Максимальне прискорення за рахунок оптимальної тяги – Launch Control досягає ідеального старту з місця. Інтелектуально керована передача потужності забезпечує трансляцію концентрованої потужності двох електродвигунів на асфальті.
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV, інтер'єр із центральною консоллю BMW iDrive

BMW iDrive.

Із BMW iDrive ваш повсякденний цифровий досвід органічно продовжується у вдосконаленому салоні автомобіля з інтуїтивно зрозумілими елементами керування. Взаємодія з вашою інформаційно-розважальною системою за допомогою сенсорного екрану та голосового управління завжди проста та природна, для інтегрованої, розумної та емоційної взаємодії. Завжди на передовій.
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV BMW Live Cockpit Professional, вигнутий дисплей BMW Curved Display

BMW Live Cockpit Professional із вигнутим дисплеєм BMW Curved Display.

BMW Live Cockpit Professional є безрамковим вигнутим дисплеєм BMW Curved Display, який поєднує в собі 12,3-дюймовий приладовий дисплей і 14,9-дюймовий сенсорний дисплей. Крім того, необхідна інформація проектується на лобове скло через проекційний дисплей BMW. Інноваційні можливості навігації за пунктами призначення представлені через Augmented View.
BMW iX M60 i20 2022, електричний SUV, MyModes

MyModes.

За допомогою режимів My Modes, налаштування динаміки руху та салон спільно формують єдине враження. У салоні автомобіля дисплеї, світло, а також інші елементи адаптуються під настрій: у спортивному, ефективному або збалансованому режимі. Відповідні налаштування шасі, системи приводу та кермового управління доповнюють індивідуальний вигляд та відчуття.
BMW iX M60 i20 2022, електричний SUV електричний автомобіль, Функція привітання Great Entrance Moments, BMW iX M60 з відчиненими дверима

Функція привітання Great Entrance Moments.

Ваш BMW зустріне вас функцією привітання Great Entrance Moments та скеровує до дверей, освітлюючи шлях. Окрім того, ручки на дверях та двері багажного відділення підсвічуються, полегшуючи рухи ваших рук. З BMW Digital Key Plus, ваш автомобіль автоматично відмикається коли ви підходите до нього. Відкриття дверей активує функцію сидінь Easy-Entry, а також підігрів сидінь та кермового колеса – у такий спосіб ваш BMW вітає вас.
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV електричний автомобіль, BMW Intelligent Personal Assistant, Вигнутий дисплей BMW

Інтелектуальний персональний асистент BMW.

Хіба не було б чудово, якби ваш BMW був ще й вашим особистим експертом з автомобілів? Спілкуйтеся зі своїм автомобілем за допомогою інтелектуального персонального асистента BMW. Проговорюйте звичайні команди для управління численними функціями автомобіля. Він також може детально розповісти про безліч функцій, пов'язаних з вашим автомобілем та допомогти вам краще пізнати свій BMW.
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV електричний автомобіль, Асистент водіння Professional, Вигнутий дисплей BMW

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент кермового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.
BMW iX M60 i20 2022, електричний SUV електричний автомобіль, Акустична система об'ємного звучання Bowers & Wilkins Diamond динамік

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound.

Акустична система об'ємного звучання Bowers & Wilkins Diamond має два алмазні твітери, які можна знайти тільки у студійних динаміках найвищої якості. Два шейкери на кожному з передніх сидінь забезпечують інтенсивне базове враження із 4D-звуком. Окрім того, 30 спеціально розміщених динаміків, включаючи вісім динаміків об'ємного звучання в підголівниках, створюють захоплюючий об'ємний звук.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW iX M60.

Потужність двигуна у кВт (к.с.):

455 (619)**

Прискорення від 0 до 100 в секундах:

3,8*

Запас ходу на електротязі (WLTP), км:

575*

Крутний момент у Нм за 1/хв:

1,100***

Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (WLTP):

21,6*

BMW iX M60 i20 2022, електричний SUV електричний автомобіль BMW iX M60, технічні дані, прозора модель автомобіля

BMW iX M60: 100 КМ ЗА МЕНШЕ НІЖ 10 ХВИЛИН ЗАРЯДЖАННЯ.

Разом з BMW iX M60 та програмою BMW Charging ви отримуєте безліч індивідуальних пропозицій для зарядки вдома, в дорозі та на роботі.

 • Заряджайте до 150 км запасу ходу всього за 10 хвилин.*
 • Заряджайте до 80% електричного запасу ходу менш ніж за 35 хвилин на громадських зарядних станціях IONITY High Power.*

Значення стосуються початкового рівня заряду 10%.

У розрахунку враховується споживання і продуктивність заряджання. Значення належать до запуску акумуляторної батареї за 29-33 градусів Цельсія і температури навколишнього середовища з сертифікаційними значеннями, за винятком додаткових допоміжних споживачів, таких як обігрів сидінь, дисплеї, кондиціонер. Індивідуальне споживання може змінюватися (в залежності, наприклад, від профілю керування, температури, умов навколишнього середовища), а також від індивідуально досяжної продуктивності заряджання (в залежності, наприклад, від рівня заряду акумулятора, кондиціонування повітря в автомобілі). Споживання засноване на кращому зразку WLTP. Зарядна спроможність заснована на максимально можливій швидкості заряджання (в залежності від типу зарядки і автомобіля).

Читати далі

КОМПЛЕКСНА КОНЦЕПЦІЯ СТІЙКОГО РОЗВИТКУ У BMW iX M60.

BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV електричний автомобіль, екологічність, Вид на природу через переднє бічне вікно

BMW iX M60 заснований на всеосяжній концепції сталого розвитку:

 • На 45% менше викидів парникових газів протягом усього життєвого циклу, ніж у SAV з аналогічною потужністю з дизельним двигуном.
 • Причиною цього є забезпечення виробництва енергією виключно з відновлюваних джерел, а також використання натуральних і перероблених матеріалів – наприклад, килимки виготовлені зі 100% екологічного матеріалу Econyl.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ BMW iX.

BMW iX M60 i20 2022, електричний SUV електричний автомобіль, Килимок для багажного відділення BMW

Килимок для багажного відділення BMW.

Нековзний, водостійкий килимок для багажного відділення BMW для захисту багажного відділення від бруду і вологи. Чорного кольору та з логотипом BMW.

Придбати в інтернет-магазині
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV електричний автомобіль Оригінальний багажний бокс BMW 520, black/titanium silver

Багажний бокс BMW 520, чорний/сріблистий титан.

Багажний бокс кольору чорний/сріблястий титан з можливістю замкнення має доступ з обох боків та об'єм 520 літрів, він сумісний з усіма системами багажників на дах BMW.
Придбати в інтернет-магазині
BMW iX M60 i20 2022 електричний SUV електричний автомобіль, Оригінальне заднє кріплення для велосипеда BMW Pro 2.0

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0.

Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.
Придбати в інтернет-магазині

ЦІНИ, ФІНАНСУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ BMW iX M60.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ BMW iX M60.

BMW iX M60 у кольорі Oxid Grey metallic та BMW iX xDrive50 у кольорі Aventurin Red i20 2022 з висоти пташиного польоту

Чи то для кредитування або лізингу – кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.

BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW iX M60.

BMW Service Inclusive, працівник салону вітає клієнта

#whateverhappens. З BMW Service Inclusive Вам більше не потрібно турбуватися про витрати на технічне обслуговування: Ви платите фіксовану суму один раз і маєте право на безкоштовне отримання всіх послуг в пакеті протягом обраного терміну 4 або 6 років.
До пакета послуг входить:

 • Перевірки стану транспортного засобу
 • Обслуговування мікрофільтра
 • Обслуговування гальмівної рідини

Енергоспоживання та викиди CO2 BMW iX M60.

BMW iX M60:
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (WLTP): 21,6*
Електричний запас ходу в км (WLTP): до 575 *
Викиди CO2 в г/км: 0

* Значення є попередніми, енергоспоживання та запас ходу виміряні відповідно до випробувального циклу WLTP.

** Попередні дані; Електропривід потужністю до 397 кВт при тимчасовому збільшенні потужності <10 секунд до 455 кВт.

*** Попередні дані; максимальний крутний момент 1,015 Нм* у режимі MY Mode Sport відповідно 1,100 Нм* з активованим Launch Control.


Офіційні дані про витрату палива й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp

Читати далі

Енергоспоживання та викиди CO2 BMW iX M60.

 • BMW iX M60:
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (WLTP): 21,6*
  Електричний запас ходу в км (WLTP): до 575 *
  Викиди CO2 в г/км: 0

  * Значення є попередніми, енергоспоживання та запас ходу виміряні відповідно до випробувального циклу WLTP.

  ** Попередні дані; Електропривід потужністю до 397 кВт при тимчасовому збільшенні потужності <10 секунд до 455 кВт.

  *** Попередні дані; максимальний крутний момент 1,015 Нм* у режимі MY Mode Sport відповідно 1,100 Нм* з активованим Launch Control.

  Офіційні дані про витрату палива й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp