BMW 4 серії Gran Coupé

BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPÉ.

Деталі, обладнання та технічні дані.

BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPÉ.Деталі, обладнання та технічні дані.

ЧИСТЕ РІЗНОМАНІТТЯ.

Моделі та обладнання BMW 4 серії Gran Coupé.

Модель M Sport

Модель M Sport додає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до загостреного зовнішнього вигляду та інтер'єру модель M Sport гарантує збільшення задоволення від водіння. Наприклад, підвіска M Sport та пакет M Aerodynamics помітно оптимізують динаміку руху.

BMW 4 серії Gran Coupé, модель M Sport

Модель M Sport додає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до загостреного зовнішнього вигляду та інтер'єру модель M Sport гарантує збільшення задоволення від водіння. Наприклад, підвіска M Sport та пакет M Aerodynamics помітно оптимізують динаміку руху.

 • Екстер’єр

 • Салон

Модель Luxury Line

Модель Luxury Line демонструє елегантну сторону автомобіля. Елегантні елементи дизайну, виконані з глянсового хрому, надають екстер'єру ексклюзивний вид. Стильні акценти також присутні в салоні. Тут першокласна шкіряна оббивка та високоякісна обробка салону характеризують розкіш.

BMW 4 серії Gran Coupé, модель Luxury Line

Модель Luxury Line демонструє елегантну сторону автомобіля. Елегантні елементи дизайну, виконані з глянсового хрому, надають екстер'єру ексклюзивний вид. Стильні акценти також присутні в салоні. Тут першокласна шкіряна оббивка та високоякісна обробка салону характеризують розкіш.

 • Екстер’єр

 • Салон

Модель Sport Line

Модель Sport Line робить автомобіль динамічнішим. Яскраві деталі екстер'єру та інтер'єру чорного глянцевого кольору забезпечують особливо спортивний зовнішній вигляд. Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира забезпечують оптимальну підтримку.

BMW 4 серії Gran Coupé, модель Sport Line

Модель Sport Line робить автомобіль динамічнішим. Яскраві деталі екстер'єру та інтер'єру чорного глянцевого кольору забезпечують особливо спортивний зовнішній вигляд. Спортивні сидіння для водія і переднього пасажира забезпечують оптимальну підтримку.

 • Екстер’єр

 • Салон

ПОТУЖНІ ДВИГУНИ.

Двигуни BMW 4 серії Gran Coupé.

BMW 4 серії Gran Coupé рядний 6-циліндровий бензиновий двигун

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Велика потужність, плавний хід та хвилюючий звук є відмінними рисами рядного 6-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo останнього покоління серії двигунів BMW EfficientDynamics. З Double-VANOS, Valvetronic, високоточним уприскуванням й турбонагнітачем TwinScroll він виробляє 240 кВт (326 к.с.) та має середню комбіновану витрату палива від 8,0 до 7,2 літра на 100 км.

Читати далі
BMW 4 серії Gran Coupé 4-циліндровий бензиновий двигун

4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відрізняється швидкою передачею потужності, видатною чутливістю навіть при низьких оборотах двигуна, а також винятковою економічністю та низьким рівнем викидів.

Читати далі
BMW 4 серії Gran Coupé 6-циліндровий дизельний двигун

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління забезпечує вражаючу потужність, що поєднується з низькими показниками споживання, завдяки інноваційним технологіям, таким як турбонагнітач із змінною геометрією турбіни і пряме впорскування Common Rail. Двигун забезпечує потужність від 190 кВт (258 к.с.) до 230 кВт (313 к.с.) та вражаючий максимальний крутний момент від 560 до 630 Нм.

Читати далі
BMW 4 серії Gran Coupé 4-циліндровий дизельний двигун

4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2-літрові 4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo останнього покоління демонструють швидку передачу потужності, а також відмінну чуйність навіть при низьких оборотах двигуна. Технологія турбокомпресора із змінною геометрією турбіни і прямим впорскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні та мають низький рівень викидів.

Читати далі

ВРАЖАЮЧА ДИНАМІКА.

Динаміка та ефективність руху BMW Coupe 4 серії Gran Coupé.

З самого початку BMW 4 серії Gran Coupé дозволяє чітко відчути свої амбіції: захоплюючий спортивний характер, високоточна керованість і оптимальний комфорт під час їзди. Разом із ідеальною керованістю в поворотах усе це створює вражаючі враження від водіння. У поєднанні з інтелектуальною технологією полегшеної конструкції, кінцевим результатом є максимальна динаміка і маневреність в спортивно елегантному чотиридверному автомобілі.

BMW 4 серії Gran Coupé
BMW 4 серії Gran Coupé спортивна трансмісія Steptronic

Спортивна трансмісія Steptronic.

Автоматична 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує не тільки автоматичний вибір передач, але й ручне перемикання за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на кермі. Усе можливо: від комфортного ковзання до дуже динамічного водіння з активованим Launch Control, якщо це необхідно. У режимі SPORT+ перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
BMW 4 серії Gran Coupé розподіл навантаження на вісь 50:50

Розподіл навантаження на вісь 50:50.

Ідеальний розподіл навантаження на вісь 50:50 допомагає забезпечити високу курсову стійкість, маневреність і точну реакцію рульового управління. У той же час більш низький центр ваги та більш короткі звіси додатково покращують ходові якості.
BMW 4 серії Gran Coupé адаптивна підвіска M

Адаптивна підвіска M.

Адаптивна підвіска M може електронно регулюватися в будь-який час відповідно до дорожніх й погодних умов. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи Driving Experience Control, щоб активувати бажаний стиль водіння - від комфортного до надзвичайно спортивного з помітно маневреним управлінням.
BMW 4 серії Gran Coupé регульоване спортивне рульове управління

Регульоване спортивне рульове управління.

Регульоване спортивне рульове управління з Servotronic створює пряму й гнучку реакцію рульового управління та гарантує, що для повороту колеса потрібно менше фізичних зусиль. Система реагує на кут повороту рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового управління. Це покращує керованість при динамічному русі та зменшує зусилля, необхідне для рульового управління при парковці й в повороті. Режим SPORT+ є ще однією особливістю цього пакету.
BMW 4 серії Gran Coupé Driving Experience Control

Driving Experience Control.

Driving Experience Control пропонує водієві вибір між стандартним режимом COMFORT, більш ефективним режимом ECO PRO та режимами SPORT і SPORT+ для ще більш динамічного водіння. Режим ECO PRO регулює характеристики акселератора, трансмісії Steptronic і налаштувань опалення/кондиціонування, щоб зробити водіння максимально економічним.
BMW 4 серії Gran Coupé з функцією автоматичного запуску/зупинки

Функція автоматичного запуску/зупинки.

Функція автоматичного запуску/зупинки вимикає двигун, коли транспортний засіб тимчасово зупиняється (наприклад, на світлофорі або в пробці), що може знизити загальне споживання палива. Коли водій натискає на зчеплення (механічна коробка передач) або знімає ногу з гальма (коробка передач Steptronic), двигун через частки секунди автоматично запускається.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Технології підключення та системи допомоги водіння в BMW Coupe 4 серії Gran Coupé.

У BMW 4 серії Gran Coupé, завдяки численним інноваційним технологіям, починаючи від навігаційних і розважальних функцій та закінчуючи використанням ваших персональних додатків для смартфонів, ви насолоджуєтеся ідеальним підключенням. Ви гарантовано прибудете в пункт призначення з ще більшим комфортом й безпекою.

BMW 4 серії Gran Coupé
® BMW 4 серії Gran Coupé підтримка Apple CarPlay®

® Підтримка Apple CarPlay®

Ви можете комфортно продовжувати використовувати функції свого iPhone в автомобілі. Підтримка Apple CarPlay® надає вам віддалений доступ до телефонії, а також до таких додатків, таких як iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify і Apple Music. Ви також можете використовувати голосову кнопку на кермі, щоб отримати доступ до Siri, голосовому помічнику Apple.
BMW 4 серії Gran Coupé навігаційна система Professional

Навігаційна система Professional.

Навігаційна система Professional, що включає інтерфейс USB, кольоровий РК-дисплей 0.0 і радіо BMW Professional з DVD-плеєром, поставляється з тривимірним відображенням карти та 20 ГБ пам'яті. Система управляється інтуїтивно за допомогою сенсорного контролера iDrive або сенсорного екрану. Оновлення карти доступні протягом трьох років без ліцензійних зборів.
BMW 4 серії Gran Coupé проекційний дисплей BMW

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає всю важливу інформацію безпосередньо у полі зору водія, дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індикатор заборони на обгін), а також телефонна книга і списки розважальної системи.
BMW 4 серії Gran Coupé багатофункціональний приладовий дисплей

Багатофункціональний приладовий дисплей.

Багатофункціональний приладовий дисплей з технологією Black Panel і діагоналлю екрану 00,00 забезпечує вражаючу візуалізацію вражень від водіння. У комбінації приладів можуть відображатися три різних режиму та їх специфічні дисплеї – кожен з яких має свою власну колірну схему й графічний стиль: ECO PRO, COMFORT і SPORT.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,560 [1,590]
Макс. допустима вага в кг 2,045 [2,070]
Допустиме навантаження в кг 560 [555]
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 915/1,210 [930/1,210]
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480 [480]
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300 [1,300]
Навантаження причепа (без гальм) в кг 695 [695]
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,500 [1,500]
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,300 [1,300]

Двигун

Циліндри/клапани 3/4
Ємність в см куб 1,499
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 94.6/82.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 100 (136)/4,400-6,000
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 220/1,250-4,300
Ступінь стиснення: 1 11.0

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 210 [210]
Прискорення 0-100 км/год в с 9.4 [9.6]

Витрата палива

Міська в л/100 км 7.3-6.8 [7.6]
Позаміська в л/100 км 5.8-4.6 [5.9]
Змішаний цикл в л/100 км 5.4-5.4 [6.5]
Викиди CO2 в г/км 134-125 [149]
Ємність бака в л 60

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94V
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94V
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 дюймів, легкосплані
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 дюймів, легкосплані

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,600 [1,615]
Макс. допустима вага в кг 2,080 [2,100]
Допустиме навантаження в кг 555 [560]
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 960/1,210 [960/1,210]
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480 [480]
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300 [1,300]
Навантаження причепа (без гальм) в кг 695 [695]
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,600 [1,600]
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,400 [1,500]

Двигун

Циліндри/клапани 4/4
Ємність в см куб 1,998
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 94.6/82.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 135 (184)/5,000-6,500
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 290/1,350-4,250 [270/1,350-4,600]
Ступінь стиснення: 1 11.0

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 236 [236]
Прискорення 0-100 км/год в с 7.5 [7.7]

Витрата палива

Міська в л/100 км 9.0 [8.5]
Позаміська в л/100 км 5.8 [5.8]
Змішаний цикл в л/100 км 7.0 [6.8]
Викиди CO2 в г/км 159 [156]
Ємність бака в л 60

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94V
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94V
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 дюймів, легкосплані
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 дюймів, легкосплані

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,675 [1,690]
Макс. допустима вага в кг 2,160 [2,175]
Допустиме навантаження в кг 560 [560]
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 995/1,230 [1,010/1,230]
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480 [480]
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,200 [1,300]
Навантаження причепа (без гальм) в кг 750 [750]
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,800 [1,800]
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,700 [1,700]

Двигун

Циліндри/клапани 4/4
Ємність в см куб 1,998
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 94.6/82.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 135 (184)/5,000
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 270/1,350-4,600
Ступінь стиснення: 1 11.0

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 233 [231]
Прискорення 0-100 км/год в с 7.8 [8.1]

Витрата палива

Міська в л/100 км 9.0-8.7 [9.1]
Позаміська в л/100 км 5.7-5.4 [6.4]
Змішаний цикл в л/100 км 6.9-6.6 [7.4]
Викиди CO2 в г/км 161-154 [169]
Ємність бака в л 60

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94V
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94V
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 дюймів, легкосплані
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 дюймів, легкосплані

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,595 [1,615]
Макс. допустима вага в кг 2,100 [2,115]
Допустиме навантаження в кг 560 [575]
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 955/1,215 [965/1,215]
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480 [480]
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300 [1,300]
Навантаження причепа (без гальм) в кг 745 [745]
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,700 [1,700]
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,600 [1,600]

Двигун

Циліндри/клапани 4/4
Ємність в см куб 1,998
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 94.6/82.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 185 (252)/5,200-6,500
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 350/1,450-4,800
Ступінь стиснення: 1 10.2

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 250
Прискорення 0-100 км/год в с 5.9

Витрата палива

Міська в л/100 км 8.4-7.9 [8.7]
Позаміська в л/100 км 5.4-5.1 [5.8]
Змішаний цикл в л/100 км 6.5-6.1 [6.9]
Викиди CO2 в г/км 151-143 [157]
Ємність бака в л 60

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94W
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94W
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,695
Макс. допустима вага в кг 2,175
Допустиме навантаження в кг 555
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 1,020/1,230
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300
Навантаження причепа (без гальм) в кг 750
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,800
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,700

Двигун

Циліндри/клапани 4/4
Ємність в см куб 1,998
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 94.6/82.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 185 (252)/5,200-6,500
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 350/1,450-4,800
Ступінь стиснення: 1 10.2

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 250
Прискорення 0-100 км/год в с 5.9

Витрата палива

Міська в л/100 км 9.1
Позаміська в л/100 км 6.5
Змішаний цикл в л/100 км 7.4
Викиди CO2 в г/км 170
Ємність бака в л 60

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94W
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94W
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,695
Макс. допустима вага в кг 2,175
Допустиме навантаження в кг 555
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 1,020/1,230
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300
Навантаження причепа (без гальм) в кг 750
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,800
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,700

Двигун

Циліндри/клапани 6/4
Ємність в см куб 2,998
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 94.6/82.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 240 (326)/5,500-6,500
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 450/1,380-5,000
Ступінь стиснення: 1 11.0

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 250
Прискорення 0-100 км/год в с 5.1

Витрата палива

Міська в л/100 км 10.5
Позаміська в л/100 км 6.2
Змішаний цикл в л/100 км 7.8
Викиди CO2 в г/км 178
Ємність бака в л 60

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94W
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94W
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,760
Макс. допустима вага в кг 2,245
Допустиме навантаження в кг 560
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 1,065/1,230
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300
Навантаження причепа (без гальм) в кг 750
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,800
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,800

Двигун

Циліндри/клапани 6/4
Ємність в см куб 2,998
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 94.6/82.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 240 (326)/5,500-6,500
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 450/1,380-5,000
Ступінь стиснення: 1 11.0

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 250
Прискорення 0-100 км/год в с 5.0

Витрата палива

Міська в л/100 км 11.0
Позаміська в л/100 км 6.8
Змішаний цикл в л/100 км 8.3
Викиди CO2 в г/км 191
Ємність бака в л 60

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94W
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94W
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,615 [1,640]
Макс. допустима вага в кг 2,095 [2,120]
Допустиме навантаження в кг 555 [555]
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 945/1,250 [945/1,250]
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480 [480]
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300 [1,300]
Навантаження причепа (без гальм) в кг 745 [745]
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,700 [1,700]
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,600 [1,600]

Двигун

Циліндри/клапани 4/4
Ємність в см куб 1,995
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 90.0/84.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 110 (150)/4,000
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 320/1,500-3,000
Ступінь стиснення: 1 16.5

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 213 [213]
Прискорення 0-100 км/год в с 9.1 [9.0]

Витрата палива

Міська в л/100 км 6.1-5.5 [5.7]
Позаміська в л/100 км 4.8-4.6 [4.9]
Змішаний цикл в л/100 км 5.3-4.9 [5.2]
Викиди CO2 в г/км 139-129 [136]
Ємність бака в л 57

Колеса

Розміри шин спереду 205/60 R16 92W
Розміри шин ззаду 205/60 R16 92W
Розміри колеса і матеріал спереду 7 J x 16 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7 J x 16 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,640 [1,665]
Макс. допустима вага в кг 2,130 [2,140]
Допустиме навантаження в кг 565 [550]
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 950/1,245 [960/1,245]
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480 [480]
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300 [1,300]
Навантаження причепа (без гальм) в кг 745 [745]
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,800 [1,800]
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,600 [1,600]

Двигун

Циліндри/клапани 4/4
Ємність в см куб 1,995
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 90.0/84.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 140 (190)/4,000
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 400/1,750-2,500
Ступінь стиснення: 1 16.5

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 240 [231]
Прискорення 0-100 км/год в с 7.6 [7.4]

Витрата палива

Міська в л/100 км 6.2-5.1 [6.0-5.6]
Позаміська в л/100 км 4.9-3.7 [5.0-4.6]
Змішаний цикл в л/100 км 5.4-4.2 [5.4-5.0]
Викиди CO2 в г/км 141-111 [141-131]
Ємність бака в л 57

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94W
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94W
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,735
Макс. допустима вага в кг 2,220
Допустиме навантаження в кг 560
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 1,020/1,255
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300
Навантаження причепа (без гальм) в кг 750
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,800
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,600

Двигун

Циліндри/клапани 4/4
Ємність в см куб 1,995
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 90.0/84.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 140 (190)/4,000
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 400/1,750-2,500
Ступінь стиснення: 1 16.5

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 230
Прискорення 0-100 км/год в с 7.5

Витрата палива

Міська в л/100 км 6.3
Позаміська в л/100 км 5.2
Змішаний цикл в л/100 км 5.6
Викиди CO2 в г/км 148
Ємність бака в л 57

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94W
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94W
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,735
Макс. допустима вага в кг 2,215
Допустиме навантаження в кг 555
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 1,015/1,255
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300
Навантаження причепа (без гальм) в кг 750
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,800
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,800

Двигун

Циліндри/клапани 6/4
Ємність в см куб 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 90.0/84.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 190 (258)/4,000
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 560/1,500-3,000
Ступінь стиснення: 1 16.5

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 250
Прискорення 0-100 км/год в с 5.6

Витрата палива

Міська в л/100 км 7.1-7.0
Позаміська в л/100 км 5.7-5.2
Змішаний цикл в л/100 км 6.2-5.9
Викиди CO2 в г/км 163-155
Ємність бака в л 57

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 94W XL
Розміри шин ззаду 225/50 R17 94W XL
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,805
Макс. допустима вага в кг 2,255
Допустиме навантаження в кг 525
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 1,060/1,255
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300
Навантаження причепа (без гальм) в кг 750
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1,800
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1,800

Двигун

Циліндри/клапани 6/4
Ємність в см куб 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 90.0/84.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 190 (258)/4,000
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 560/1,500-3,000
Ступінь стиснення: 1 16.5

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 250
Прискорення 0-100 км/год в с 5.3

Витрата палива

Міська в л/100 км 7.4
Позаміська в л/100 км 6.0
Змішаний цикл в л/100 км 6.5
Викиди CO2 в г/км 172
Ємність бака в л 57

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 98W XL
Розміри шин ззаду 225/50 R17 98W XL
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Вага

Вага без навантаження ЄС в кг 1,825
Макс. допустима вага в кг 2,275
Допустиме навантаження в кг 525
Допустиме навантаження на вісь спереду/ззаду в кг 1,075/1,255
Місткість багажника мін (з перегородкою та сидіннями) в л 480
Місткість багажу макс. (з опущеними сидіннями й без перегородки) в л 1,300
Навантаження причепа (без гальм) в кг 750
Навантаження причепа 8% (з гальмами) в кг 1.8
Навантаження причепа 12% (з гальмами) в кг 1.8

Двигун

Циліндри/клапани 6/4
Ємність в см куб 2,993
Хід поршня/діаметр циліндра в мм 90.0/84.0
Потужність двигуна в кВт (к.с.) при 1/хв 230 (313)/4,400
Крутний момент двигуна (Нм) при 1/хв 630/1,500-2,500
Ступінь стиснення: 1 16.5

Продуктивність

Максимальна швидкість в км/год 250
Прискорення 0-100 км/год в с 4.8

Витрата палива

Міська в л/100 км 7.6
Позаміська в л/100 км 6.0
Змішаний цикл в л/100 км 6.6
Викиди CO2 в г/км 174
Ємність бака в л 57

Колеса

Розміри шин спереду 225/50 R17 98W
Розміри шин ззаду 225/50 R17 98W
Розміри колеса і матеріал спереду 7.5 J x 17 inches, light-alloy
Розміри колеса і матеріал ззаду 7.5 J x 17 inches, light-alloy

Витрата палива та викиди СО2.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7,8
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 178

  BMW 430i Gran Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 6.5-6.1 [6.9]
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 151-143 [157]

  BMW 420i Gran Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.0 [6.8]
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 159 [156]

  Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

  Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

  Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https: //www.dat. de / angebote / verlagsprodukte / leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.