
ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.
Системи BMW ConnectedDrive Driver Assistance в BMW 2 серії Гран Турер.
Численні інноваційні технології роблять водіння менш виснажливим, гарантують комфорт та забезпечують безпеку на найвищому рівні. І Ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.
Численні інноваційні технології роблять водіння менш виснажливим, гарантують комфорт та забезпечують безпеку на найвищому рівні. І Ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДІСПЛЕЙ BMW

Повнокольоровий віртуальний дисплей BMW проектує всю актуальну інформацію на панель в поле зору водія, завдяки чому ніщо не відволікає його від дороги. На дисплеї можуть бути виведені такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону та розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві.
Символи проектуються на висувну панель над комбінацією приладів, відображаються в повному кольорі, в результаті чого дорожні знаки виглядають реалістично. Легке тонування панелі збільшує контраст.
Яскравість регулюється автоматично залежно від освітлення, а також може встановлюватися вручну. Денний і нічний режими дисплея відрізняються дизайном. Крім того, водій може вибрати, яку інформацію відображати крім поточної швидкості і попереджень систем підтримки. У поляризованих сонячних окулярах дисплей видно гірше.




СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT PLUS.
Система Driving Assistant Plus надає беззаперечно більше безпеки та комфорту. Вона включає в себе систем попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів, систему пригальмовування в місті, систему попередження про схід зі смуги руху, асистент дальнього світла, інформацію про обмеження швидкості, круїз-котроль з функцією Stop&Go та асистент допомоги в заторах.
-
Система допомоги в заторах
Щоб зняти з Вас навантаження в щільному потоці автомобілів, компанія BMW розробила систему допомоги в заторах. Вона дозволяє Вам без будь-яких зусиль рухатися в потоці автомобілів, швидкість яких не перевищує 60 км/год. Система автоматично витримує необхідну відстань до автомобіля, що їде попереду і регулює швидкість аж до повної зупинки та активно допомагає Вам в управлінні кермом.
-
Система попередження про схід зі смуги руху
Система попередження про схід зі смуги руху попереджає водія про ненавмисну зміну смуги руху на швидкостях більше 70 км/год. за допомогою вібрації рульового колеса.
-
Система попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів
В критичних ситуаціях система попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів попереджує водіїв у два етапи. Попередженн про наїзд на пішоходів працює на швидкості від 10 до 60 км/год і сигналізує у випадку високого рівня загрози. Одночасно гальмівна система налаштовується на максимально швидке реагування. В екстрених випадках система гальмує самостійно, щоб зіткнення відбулося на якнайменшій швидкості. Якщо автомобіль перед Вами різко гальмує, система подає з кожним разом помітніші попереджувальні сигнали, аж до легкого гальмування.
-
Активний круїз-контроль з функцією stop&go.
Система підтримання заданої швидкості з функцією Stop&Go на базі камери підтримує задану водієм швидкість в діапазоні до 140 км/год а також відстань до автомобілів попереду. Якщо є необхідність, вона може ініціювати гальмування до повної зупинки, автоматично починати рух, а також підтримувати мінімальну відстань до автомобіля, що їде попереду в повільному потоці транспорту.




НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PLUS ІЗ СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ iDRIVE.
Навігаційна система Plus з проекційним дисплеєм BMW об’єднують декільку корисних компонентів: навігаційну систему з вбудованим 8,8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, радіо, MP3 програвач, подвійний тюнер RDS та панель керування з 5,7-дюймовим TFT-дисплеєм високого розширення. Прокладання маршруту виконується за допомогою стрілки, карти або голосових команд. Керування навігаційною системою виконується інтуітивно зрозумілим способом за допомогою сенсорного контролера iDrive з кнопками вибору меню та вісьмома функціональними закладками або за допомогою голосових команд, в залежності від комплектації автомобіля.
Навігаційна система Plus прокладає швидкі та найкоротші маршрути у багатьох країнах Європи та у деяких випадках за їх межами. Для раннього виявлення заторів і швидкого розрахунку альтернативних маршрутів, які дають можливість безпечно прибути в пункт призначення, використовується технологія TMC.
-
Сенсорний контролер iDrive
Сенсорний контролер iDrive, котрий входить в навігаційну систему Plus, дає можливість зручно керувати дисплеєм одною рукою. За допомогою інтегрованої в контролер сенсорної панелі та звичайного рукописного вводу, Ви можете легко заносити в систему різноманітну інформацію, таку як місця призначення для навігаційної системи.
Контролер можна обертати та натискати на ньому клавіші для доступу до багатьох функцій, зміни багатьох налаштувань та гортання списків. В основі взаємодії з контролером закладені тактильні відчуття, тому з ним так легко та зручно працювати. Це значно полегшує життя водію, оскільки дозволяє практично не відволікатися від керування автомобілем. Всі функції, керування якими виконує контролер, відображаються на контрольному дисплеї.