Пропозиції та послуги для BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 вид збоку

BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

Тільки найкраще.

Ваш BMW 2 серії Gran Coupé у наших надійних руках. Великий асортимент оригінальних аксесуарів BMW надає Вашому BMW індивідуальність, а набір BMW M Performance Parts забезпечує справжнє почуття автоспорту на будь-якій дорозі. Привабливий спектр послуг BMW гарантує повний всебічний захист в надзвичайних ситуаціях, а також покриття технічного обслуговування, яке гарантує, що Ви зможете повністю зосередитися на задоволенні від керування. BMW Financial Services також пропонує гнучкі і привабливі пакети лізингу та фінансування, які завжди ставлять Ваші потреби на перше місце.

Читати далі
BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИТільки найкраще.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Гарний настрій в затишній атмосфері.

Усі водії BMW в якості стандарту отримують задоволення від керування. Оригінальні аксесуари BMW існують для задоволення Ваших особливих бажань. Ми пропонуємо широкий вибір індивідуальних доповнень і функцій, які ідеально підходять для Вашого автомобіля за якістю, дизайном та продуктивністю пропонуючи Вам максимальну додану вартість - що б Ви не думали.

BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 вид спереду з поворотом в три чверті
Легкосплавні диски 19" M Performance, двоспицевий стиль, 555 м, двоколірні, BMW 2-ї серії Gran Coupé Snapper Rocks blue металік F44 екстер'єр

Легкосплавні диски 19" M Performance, двоспицевий стиль, 555 м, двоколірні

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні колісні диски M Performance в двоспицевому стилі 555 М з оптимізованою вагою виконані в матовому кольорі Bicolour Jet Black, мають глянцеву поверхню зі зворотним поворотом на спицях та підкреслюють атлетизм аж до найдрібніших деталей. Літня комплектація коліс TPMS, розмір колеса 8 J x 19 з розміром шин 235/35 R 19 91Y XL.
Ковані диски 18" M Performance, V-образна спиця, 554 M Jet Black, матові, BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 екстер'єр

Ковані диски 18" M Performance, V-образна спиця, 554 M Jet Black, матові

Спортивні ковані диски 18" M Performance зі спицями V-подібної форми 554 M виконані в матово-чорному кольорі і підкреслюють разючий зовнішній вигляд автомобіля. Літня комплектація TPMS, розмір колеса 8 J x 18, розмір шини 225/40 R 18 92Y XL.
Легкосплавні диски 18", Y-образна спиця, 711 М, Ferric Grey BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 екстер'єр

Легкосплавні диски 18", Y-образна спиця, 711 М, Ferric Grey.

Високоякісні 18-дюймовіе легкосплавні диски 711 M з Y-образною спицею, сумісні з ланцюгами проти ковзання, виконані в кольорі Ferric Grey. Колеса надають автомобілю дуже спортивний зовнішній вигляд завдяки своєму ексклюзивному вигляду. Зимове колесо TPMS, розмір колеса 6,5 J x 18 з розміром шини 205/55 R 18 96H XL.
Кріплення для дошки для серфінгу на даху BMW BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 екстер'єр

Кріплення для дошки для серфінгу на даху.

Тримач можна використовувати для надійного кріплення дошки для серфінгу і щогли на будь-якій з систем багажника на даху BMW. Він оснащений інноваційною системою кріплення, в результаті чого його експлуатація є особливо простою.
Світлодіодні дверні проектори BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 екстер'єр

Світлодіодні дверні проєктори.

Інноваційні дверні проєктори BMW зі світлодіодним підсвічуванням автоматично активуються при відкритті дверей та проєктують зображення на землі поруч з автомобілем за допомогою змінного слайда. Можна вибрати кілька мотивів, щоб ідеально висвітлити вхідну зону в індивідуальному стилі.
Всепогодні килимки спереду BMW BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 інтер'єр

Всепогодні килимки спереду BMW.

Надійні всепогодні килимки з піднятою облямівкою й елегантним дизайном захищають передній простір для ніг від вологи та бруду. Вони виконані в чорному кольорі та оснащені вставкою з нержавіючої сталі.
Всепогодні килимки ззаду BMW BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 інтер'єр

Всепогодні килимки ззаду.

Протиковзкі всепогодні килимки з піднятою облямівкою й елегантним дизайном захищають задній простір для ніг від вологи та бруду. Килимки виконані в чорному кольорі.
Килимок багажного відділення BMW BMW 2 серії Gran Coupé Snapper Rocks Blue металік F44 інтер'єр

Килимок багажного відділення BMW.

Ідеально підібраний протиковзкий килимок з піднятими краями з усіх боків захищає багажник від бруду і вологи. Він виконаний в чорному кольорі.

BMW SERVICES.

Залиште турботи позаду.

BMW Service Inclusive чоловік за кермом BMW

BMW Service Inclusive.

Просто відпустіть всі турботи і сконцентруйтеся на тому, що дійсно важливо - насолоджуватися керуванням. З BMW Service Inclusive Ви можете зробити саме це. За допомогою одноразового платежу Ви отримуєте всі включені послуги та завдання по обслуговуванню на обраний вами період.
Apple CarPlay® в BMW 2 серії Gran Coupé

Apple CarPlay®.

У Вашому автомобілі BMW Ви можете продовжувати використовувати функції Вашого iPhone як зазвичай. Apple CarPlay® надає Вам віддалений доступ до телефонії, а також до таких додатків, як iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify та Apple Music. Ви також можете використовувати голосову кнопку на кермі, щоб отримати доступ до Siri, голосового помічника Apple.

Споживання палива та викиди CO2.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5
  Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html