Відео зі сценами водіння BMW 1 серії.
Двигун і тип паливаБензинДизель

THE 1

НОВИЙ BMW 1 СЕРІЇ

Двигун і тип паливаБензинДизель
THE 1НОВИЙ BMW 1 СЕРІЇ

Чисте прагнення: новий BMW 1 серії прибув, щоб привернути до себе захоплені погляди. Його видатний дизайн і прогресивна мова дизайну виділяють його з натовпу. Те ж саме стосується і його салону із сучасною атмосферою, яка надихає своєю першокласною якістю та відкритістю. Ефективні двигуни, передній привід, вперше представлений в новій BMW 1 серії, і новітні технології шасі гарантують враження від керування, повні динаміки і маневреності, а інноваційні технології та системи допомоги водієві гарантують, що Ви завжди доберетеся до пункту призначення безпечно й зручно.

 

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Читати далі

ПЕРЕВЕРШИВ УСІ ОЧІКУВАННЯ.

Дізнайтеся більше про дизайн, динаміку руху і технічні характеристики BMW 1 серії.

BMW 1 серії в Misano Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті за кермом.

ДИЗАЙН.

Прогресивна спортивність - від передньої частини з великими повітрозабірниками через плавний силует до лінії плечей з переосмисленим вигином Hofmeister: екстер'єр BMW 1 серії втілює динаміку і задоволення від водіння з кожною деталлю та кожною точною лінією.

Кабіна BMW 1 серії з шкіряним рульовим колесом M при відкритих дверях водія.

САЛОН.

Все для вашого задоволення від водіння: високоякісні матеріали, ергономічно оптимізовані функції і новаторські технології. Крім високого рівня функціональності, cалон BMW 1 серії вражає своїм преміальним характером в поєднанні з відкритим і просторим характером.

Відео зі сценами динамічного водіння BMW 1 серії.
Відео зі сценами динамічного водіння BMW 1 серії.
Асистент паркування BMW 1 серії, включаючи задній хід.
Асистент паркування BMW 1 серії, включаючи задній хід.

THE CLOSEST THING TO READING YOUR MIND.

BMW Intelligent Personal Assistant: the digital character of the BMW 1 Series.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Smart assistant on board: the BMW Intelligent Personal Assistant in the BMW 1 Series is at your side while you are on the move, adding extra convenience to your journey. Shortly after you enter, your assistant welcomes you on the Control Display. Activated by the voice command “Hey BMW”, the intelligent voice assistant supports you with all your wishes and questions concerning the vehicle and helps you to make even better use of your BMW. It provides information on the car, controls central functions such as light and temperature or helps you to combat fatigue and reduce stress.

HEY BMW, I’M COLD.

A short voice command is all it takes for the BMW Intelligent Personal Assistant to adjust the temperature inside the BMW 1 Series to suit you.

CLIMATE CONTROL VIA VOICE COMMAND.

“Hey BMW, I’m cold” – This short voice command is all it takes for the BMW Intelligent Personal Assistant to instantly raise the temperature in the interior of your BMW 1 Series. Depending on your preferences, you can also ask it to activate the air conditioning, switch the Ambient light to green, set the ventilation to level 2 or perhaps raise the temperature in the footwell.

CARING CAR*.

With its Vitalize and Relax programmes, the Caring Car* function of the BMW Intelligent Personal Assistant helps you arrive refreshed and at ease. *As soon as available

CARING CAR*.

Arrive with fresh energy? Relax when stressed? No problem with Caring Car*. When you say, ‘Hey, BMW. I’m tired,’ or ‘Hey, BMW. I’m feeling stressed,’ your BMW Intelligent Personal Assistant will launch the Vitalize or Relax programme. Both stimulate your senses by coordinating the interplay of various interior functions. *As soon as available
Абсолютно новий BMW 1 серії - молодий, неперевершений, міський. Компактні пропорції, плавна лінія даху і яскраві, динамічні лінії обіцяють маневреність і задоволення від керування з першого погляду. Інтер'єр сучасний і точно структурований. Він пропонує пасажирам більше місця, ніж будь-коли раніше.
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW.

ВПЕВНЕНИЙ У СОБІ НА ВСІ СТО.

Спортивний дизайн екстер'єру та інтер'єру BMW 1 серії.

Авторитет, який неможливо не впізнати: дизайн абсолютно нового BMW 1 серії залишає сильне враження як усередині, так і зовні. Усе починається з динамічної передньої частини з великою подвійною решіткою радіатора і широким переднім бампером. Чіткі контури проходять паралельно плавній лінії даху до характерної задньої частини. Преміальний характер BMW 1 серії проявляється й у салоні. Тут пасажири можуть сповна насолоджуватися щедро пропорційною і відкритою та приємною атмоферою. Кабіна вражає ергономічно оптимізованими характеристиками обладнання та її систематично реалізованою орієнтацією на водія.
BMW 1 серії в кольорі Misano Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті, парковка на узбіччі з висоти пташиного польоту.
BMW 1 серії в кольорі Misano Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті, парковка на узбіччі.
BMW 1 серії в кольорі Misano Blue металік, вид збоку на парковці.
Абсолютно новий BMW 1 серії M135i з видом ззаду, парковка перед житловим будинком.
Кабіна BMW 1 серії з сидіннями M Sport, шкіряним рульовим колесом M і обробкою салону з підсвічуванням.
Ергономічні сидіння M Sport в BMW 1 серії з контрастною стрічкою і вбудованим підголовником.
Бічний вид ззаду BMW 1-ї серії з вигином Хофмайстера.
BMW 1 серії в кольорі Misano Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті, парковка на узбіччі з висоти пташиного польоту.

ВРАЖАЮЧА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА.

Яскраві світлодіодні фари, ефектна подвійна решітка радіатора в сітчастому дизайні і виразний передній фартух з великими повітрозабірниками визначають динамічну передню частину BMW 1 серії.

BMW 1 серії в кольорі Misano Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті, парковка на узбіччі.
BMW 1 серії в кольорі Misano Blue металік, вид збоку на парковці.

СУЧАСНИЙ СИЛУЕТ.

Довга колісна база, плавна лінія даху і м'язисті колісні арки BMW 1 серії є свідченням його універсального, сучасного характеру. Переосмислений вигин Хофмайстера задає інший характерний акцент.

Абсолютно новий BMW 1 серії M135i з видом ззаду, парковка перед житловим будинком.

СПОРТИВНА ЗАДНЯ ЧАСТИНА.

У поєднанні з видатною лінією плечей і заднім фартухом виразної форми широка стійка BMW 1-ї серії утворює авторитетну й безпомилково динамічну задню частину.

Кабіна BMW 1 серії з сидіннями M Sport, шкіряним рульовим колесом M і обробкою салону з підсвічуванням.

КАБІНА, ОРІЄНТОВАНА НА ВОДІЯ.

Привабливий салон BMW 1 серії пропонує переконливе поєднання спортивної та сучасної атмосфери і щедрої місткості. Серед оптичних особливостей - обробка салону з підсвічуванням, а також вільно програмована комбінація великого дисплея BMW Live Cockpit Professional.

Ергономічні сидіння M Sport в BMW 1 серії з контрастною стрічкою і вбудованим підголовником.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

Ергономічні сидіння M Sport з вбудованим підголовником не тільки гарно виглядають, але й забезпечують ідеальну підтримку та оптимальний комфорт для динамічної їзди.

Бічний вид ззаду BMW 1-ї серії з вигином Хофмайстера.

ПРИГОЛОМШЛИВА ДЕТАЛЬ.

Прогресивний дизайн BMW 1 серії забезпечує свіжу інтерпретацію вигину Хофмайстера, яка візуально поширюється на корпус - це надає атлетичній лінії плеча додаткову конструктивну особливість з високою цінністю розпізнавання.

Динаміка руху нового BMW 1 серії.

ЗАВЖДИ АВТОРИТЕТНИЙ.

Динамічно налаштований привід і технологія ходової частини BMW 1 серії.

Адаптивна підвіска BMW 1 серії.

ПІДВІСКА M SPORT.

Спортивний дизайн підвіски в BMW 1 серії.

ПІДВІСКА M SPORT.

Підвіска M Sport опускає автомобіль приблизно на десять міліметрів. Вона також має більш короткі пружини підвіски і більш жорсткі налаштування демпфера, а також більш жорсткі стабілізатори. Це створює ще більш пряму конструкцію підвіски, яка забезпечує спортивний стиль керування.
BMW 1 cерії з адаптивною підвіскою.
BMW 1 серії з рульовим управлінням M Sport.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ М.

Точні та прямі характеристики керування при низькому зусиллі на кермі - аж до динамічних меж.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ М.

Спортивне рульове управління M з Servotronic створює пряму і маневрену реакцію та знижує необхідне зусилля. Ваш автомобіль може керуватися точніше, особливо на звивистих дорогах. Спортивне рульове управління M функціонує по всьому куту повороту з прямим лінійним передавальним числом. Servotronic пропонує змінну і завжди оптимальну підтримку рульового управління.
BMW 1 серії з високою тягою і стабільністю водіння.

ТЯГА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ КЕРУВАННЯ.

Ідеальний контроль і стабільність завдяки оптимізованим компонентам приводу.

ТЯГА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ КЕРУВАННЯ.

Компоненти трансмісії, ідеально налаштовані один під одного, забезпечують оптимальну стійкість і керованість BMW 1 серії. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive рівномірно розподіляє рушійну силу на передні й задні колеса. Завдяки взаємодії з механічним диференціалом 8-ступінчастої трансмісії Steptronic Sport досягається значний виграш у тязі, динаміці та безпеці керування. Технологія ARB (обмеження безперервного прослизання), що встановлена в якості стандарту, має додаткову стабілізуючу функцію. У тісній координації з системою динамічного контролю стійкості значно знижується недостатня обертальність у автомобілей з переднім приводом.
BMW 1 серії з високою тягою і стабільністю керування.
BMW 1 серії з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic Sport.

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC SPORT.

Швидкі перемикання передач, ефективна передача потужності, швидке прискорення.

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC SPORT.

Будь то ручне перемикання або автоматичне керування, 8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport в BMW 1 серії забезпечує швидке перемикання передач спортивного стилю з незмінно високою ефективністю. При русі з високою динамікою у верхньому діапазоні оборотів водій підтримується недавно розробленими світловими індикаторами перемикання передач в комбінації приладів або на проєкційному дисплеї. Якщо автоматичний режим активований, вибір передач й точки перемикання адаптуються до індивідуального стилю керування. Режим SPORT систематично розрахований на продуктивність і потужне прискорення, в той час, як двигун завжди підтримується на високому діапазоні оборотів, де є достатньо потужності.
BMW 1 серії з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic Sport.

Витрата палива та викиди СО2 в BMW 1 серії.

 • BMW M135i xDrive:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
  Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

  Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від параметрів обладнання.

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.