ПОВЕРНЕННЯ ДО НОВОЇ ЕРИ.

BMW 8 СЕРІЇ КОНЦЕПТ.

BMW 8 серії втілює в життя те, що кумири BMW відстоювали завжди : він поєднує в собі гнучкість спортивного автомобіля зі стилем джентльмена. Зосереджена потужність відповідає сучасній розкоші. Та безкомпромісна динаміка сполучається з непідвладною часу елегантність. Дізнайтеся більше про це купе.

Читати далі
ПОВЕРНЕННЯ ДО НОВОЇ ЕРИ.BMW 8 серії Концепт.

НАЙВИЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ В НАСТУПНОМУ ПОКОЛІННЯ.

БЕЗКОМПРОМІСНА ДИНАМІКА РУХУ.

Існує лише одне місце для створюеться історії автомобільного кумира: на гоночній трасі. Його динамічний зовнішній вигляд натякає на потужність, що міститься в BMW 8 серії. Навіть коли автомобіль стоїть на місці, це виразне спортивне купе не залишає сумнівів в чудовому досвіді, що наявний у нього в запасі.

Читати далі

НАЙВИЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ В НАСТУПНОМУ ПОКОЛІННЯ.

БЕЗКОМПРОМІСНА ДИНАМІКА РУХУ.

СПРЯМОВАНИЙ ВПЕРЕД У КОЖНІЙ ЛІНІЇ

Силуэт BMW 8 серии отличается низкой посадкой и мощью на дороге. Точные контуры и захватывающие, мускулистые поверхности обещают динамичный опыт вождения с самого первого взгляда. Решетка радиатора вспыхивает, когда переходит вниз, чтобы подчеркнуть низкий центр тяжести транспортного средства, в то время как фары решительно смотрят на дорогу. Две выразительно спроектированные характерные линии простираются до ультра спортивной задней части. Обладая низким и чрезвычайно широким внешним видом, он усиливает доминирующее общее впечатление.


Силует BMW 8 серії відрізняється низькою посадкою і потужністю на дорозі. Точні контури і захоплюючі, м'язисті поверхні обіцяють динамічний досвід водіння з самого першого погляду. Решітка радіатора спалахує, коли переходить вниз, щоб підкреслити низький центр тяжіння транспортного засобу, в той час як фари рішуче дивляться на дорогу. Дві виразно спроектовані характерні лінії простягаються до ультра спортивної задньої частини. Маючи низький і надзвичайно широкий зовнішній вигляд, він підсилює домінуюче загальне враження.

АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ВОДІЯ.

МАКСИМАЛЬНА КОНЦЕНТРАЦІЯ НА ІННОВАЦІЯХ.

Інноваційні особливості BMW 8 серії Концепт відкривають новий світ відчуттів від кермування. Новий дизайн інтерфейсу користувача є логічним кроком в цифровий світ і є сучасною інтерпретацією аналогових приладів з минулого. Як і в автоспорті, водії отримують найважливішу інформацію безпосередньо в полі зору і, таким чином, можуть повністю зосередитися на дорозі. Цифровий досвід і просте задоволення від кермування зливаються в безпрецедентний симбіоз, створюючи, таким чином, абсолютно нове відчуття від кермування.

Читати далі

АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ВОДІЯ.

МАКСИМАЛЬНА КОНЦЕНТРАЦІЯ НА ІННОВАЦІЯХ.

СПОРТИВНІ ГЕНИ ПОЄДНУЄТЬСЯ З ЕКСКЛЮЗИВНІСТЮ.

Інтер'єр повністю фокусується на тому, що необхідно: завданнях водіння. Сівши за кермо, водій занурюється в повністю відгороджену обстановку спортивного автомобіля.


Кожна поверхня і лінія інтер'єру спрямовані в бік руху. Цей динамічний дизайн знаходить свій елегантний аналог в вишуканих матеріалах, які довершують ексклюзивну атмосферу. Вуглецева оболонка створює основну структуру тонких спортивних сидінь, а шкіра Merino надає їм особливо розкішний відтінок. Пелюстки перемикання передач і червона декоративна прошивка нагадують гоночну трасу, яка вбудована в гени спортивного купе. Інтер'єр BMW 8 серії - це ідеально представлений чистий атлетизм.