СТАЛИЙ РОЗВИТОК BMW

ЦИРКУЛЯРНІСТЬ І ЗБЕРЕЖЕННЯ РЕСУРСІВ.

УВЕДЕННЯ

ЦИРКУЛЯРНА ЕКОНОМІКА ДОЗВОЛЯЄ ЗАОЩАДЖУВАТИ РЕСУРСИ.

Збереження ресурсів — одна з наших цілей. Так само, як і максимально раціональне та ефективне використання сировини. Наша головна мета — циркулярна економіка. З повагою до навколишнього середовища та хорошими ідеями для покращення нашого сталого розвитку.

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, циркулярний підхід

ЦИРКУЛЯРНИЙ ПІДХІД.

60 кг

Циркулярний підхід.

У середньому 60 кг переробленого пластику інтегрується в новий автомобіль BMW Group — тобто до 20% загальної маси.

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, переробка батарей

ПЕРЕРОБКА АКУМУЛЯТОРНИХ БАТАРЕЙ

90 %

Переробка акумуляторних батарей.

90% матеріалів високовольтної акумуляторної батареї в електрифікованому автомобілі від BMW Group підлягають переробці.

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, переробка відходів

ПЕРЕРОБКА ВІДХОДІВ.

99 %

Переробка відходів.

У 2021 році 99% відходів, які утворюються в результаті нашого світового внутрішнього виробництва у 2,5 мільйонів автомобілів на рік, або переробляються як матеріали (93,4%), або піддаються подальшій (наприклад, термічній) обробці (5,8%).

ЦИРКУЛЯРНА ЕКОНОМІКА

ПІЗНАЙТЕ СИЛУ ЦИРКУЛЯРНОСТІ.

Відповідальне поводження з ресурсами відіграє ключову роль для BMW Group. У цьому процесі ми хочемо продовжувати використовувати сировину відповідно до наших чотирьох принципів циркулярної економіки:

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, BMW i Vision Circular

BMW i VISION CIRCULAR.

RE:THINK, RE:DUCE, RE:USE & RE:CYCLE. Концепт BMW i Vision Сircular розроблений відповідно до принципів циркулярної економіки. Компактний, повністю електричний автомобіль з панорамним оглядом, який орієнтований на екологічність та розкіш, пропонує із захопленням подивитись у майбутнє.

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, екологічне лакофарбове покриття

ЕКОЛОГІЧНІШІ ЛАКОФАРБОВІ ПОКРИТТЯ З БІОМАСИ.

У фарбувальних цехах європейських заводів BMW Group використовуються фарби з матовим покриттям, які виробляються не з сирої нафти, а з регенеративної сировини, як-от біологічні відходи. Крім того, на заводах BMW Group у Росліні та Лейпцигу також використовується екологічно чисте антикорозійне покриття. Зниження викидів CO2 у процесі, сертифікованому TÜV, становить понад 15 000 тонн у період з 2022 по 2030 рік.

ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

ЖИТТЄВІ ЦИКЛИ АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ.

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, розвиток

Розвиток.

У Мюнхенському центрі компетенції з виробництва акумуляторних батарей BMW Group проводить дослідження ідеального хімічного складу елементів літій-іонної батареї. Це передбачає піддавання складових частин катода, анода, сепаратора та електроліту складному процесу розробки.

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, застосування в автомобілі

Використання в автомобілі.

Сучасні електромобілі вже зараз досягають запасу ходу понад 600 км на одному заряді, і ця тенденція зростає. Досвід показує, що електромобілі здатні досягати такого ж пробігу, як і їхні звичайні аналоги, без необхідності заміни високовольтної батареї.

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, друге життя

Друге життя.

Після інтенсивного використання літій-іонної батареї в транспортному засобі цілком можливо продовжувати використовувати її протягом багатьох наступних років як стаціонарне сховище на акумуляторних фермах, наприклад, до того, як вона потрапить у процес переробки.

Сталий розвиток BMW 2023, циркулярність, переробка

Переробка.

Сировина елемента живлення може бути перероблена. У Центрі компетенцій з виробництва акумуляторних батарей BMW Group розробляє технологію переробки вторинної сировини для наступного покоління акумуляторних батарей. Таким чином життєвий цикл батареї закінчується, після чого починаєтесь новий.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО ЦИРКУЛЯРНОСТІ ТА РЕСУРСІВ.