Нові автомобілі BMW X6 M BMW Individual спеціальна фарба Urban Green F96 2020

X6 M

BMW M

НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW X6 M: ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

X6 MНОВІ АВТОМОБІЛІ BMW X6 M: ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i та BMW X6 M50d.

Вищість на кожній поверхні: автомобілі BMW X6 M демонструють своє екстравертне домінування завдяки видатній динаміці водіння, виразному дизайну M серії та неперевершеній спритності. Відкрийте для себе чотири SAC-автомобілі (англ. Sports Activity Coupé): моделі BMW X6 M50i та BMW X6 M50d вражають своїм унікальним поєднанням продуктивності, комфорту та ефективності. BMW X6 M з M xDrive надихає розкішним салоном та динамікою водіння. Отримайте заряд адреналіну від водіння, який став більш потужним в ще більш динамічному і яскравому BMW X6 M Competition з M xDrive.

 

BMW X6 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 12.5
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 285

 

BMW X6 M(2):
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 12.5
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 285

 

BMW X6 M50i(2):
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 11.5
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 263

 

BMW X6 M50d:
Витрата палива в л/100 км (змішаний цикл): 7.8–7.2
Викиди СО2 в г/км (змішаний цикл): 205–191

Читати далі

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X6 M COMPETITION ТА BMW X6 M.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ПЕРЕЙТИ ДО КОРОТКОГО ОГЛЯДУ БЕЗПРЕЦЕДЕНТНОЇ ВИЩОСТІ.

Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW X6 M Competition F96, крупний план

АБСОЛЮТНИЙ ЛІДЕР.

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ 8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO.

Потужний 4,4-літровий двигун з двома турбонагнітачами BMW X6 M Competition розвиває потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент 750 Нм.  Концепція охолодження і масляна система силового агрегату, запозичені з автоспорту, підкреслюють високопродуктивний характер цього автомобіля M-серії для оптимальної передачі потужності і тривалої високої продуктивності в усьому діапазоні обертів.

BMW X6 M Competition з M xDrive F96 2020 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green SUV вид ззаду з поворотом в три чверті

ДНК АВТОСПОРТУ.

ПРИВІД І ШАСІ BMW X6 M COMPETITION ТА BMW X6 M.

Високорозвинені, ідеально скоординовані компоненти приводу та шасі, такі як M xDrive з диференціалом Active M, привертають увагу до ДНК автоспорту BMW X6 M Competition та BMW X6 M, а також гарантують максимальний рівень динамічного досвіду водіння, який відрізняється точністю і спритністю.

Дизайн екстер’єру BMW X6 M Competition F96 2020 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green SUV вид спереду з поворотом в три чверті

ЗАХОПЛЮЮЧА ХАРИЗМА.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW X6 M COMPETITION ТА BMW X6 M.

BMW X6 M Competition and BMW X6 M impress with an extremely powerful and specific design language. Starting from the X6 M specific front with prominent sharknose, via the curved coupé silhouette, through to the athletic shoulder line and rear section, the exterior testifies to high performance and self-assuredness. Interacting with distinctive M light alloy wheels, the two powerful M Automobiles with X genes leave no doubt as to the potential they contain.

Багатофункціональні сидіння M BMW Х6 M Competition F96 салон

РОЗКІШНА СПОРТИВНІСТЬ.

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW X6 М COMPETITION ТА BMW X6 M.

Від багатофункціональних сидінь M зі шкіряною обробкою Merino/Alcantara у комбінації чорного кольору та кольору Midrand Beige, екстравагантного перемикача передач M з підсвічуванням, до специфічного інтерфейсу приладової панелі та дисплея управління. Салон BMW X6 M Competition створює ідеальний симбіоз спортивності та розкоші з ексклюзивними деталями.

Потенціал BMW X6 M Competition можна зрозуміти з першого погляду.
Маркус Флаш, президент BMW M GmbH

ДИЗАЙН BMW X6 M COMPETITION.

НАТИСНІСТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ ТА ЕКСТЕР’ЄРУ.

Максимальний рівень потужності і вищості: від характерної решітки радіатора M, крізь динамічно похилу лінію даху, до спортивної форми задньої частини. Зовнішній вигляд BMW X6 M Competition уособлює потужний, унікальний характер. В інтер'єрі розкішні матеріали і особливі елементи M серії обіцяють спортивний і ексклюзивний досвід водіння. Спеціальна фарба BMW Individual Urban Green, що вказана тут, буде доступна з 8/2020.
Подвійна решітка радіатора М BMW X6 M Competition F96 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green SUV вид спереду з поворотом в три чверті
BMW X6 M Competition з вихлопною системою M Sport F96 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green SUV вид ззаду з поворотом в три чверті
BMW X6 M Competition з легкосплавними дисками M F96 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green вид збоку
BMW X6 M Competition M карбонові дзеркала заднього виду F96 екстер’єр
BMW X6 M Competition з вихлопною системою M Sport F96 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green вид ззаду з поворотом в три чверті
Кабіна BMW X6 M Competition F96 салон
Багатофункціональні сидіння М з підсвіченим позначенням X5 6 BMW X6 M Competition F96 салон
Подвійна решітка радіатора М BMW X6 M Competition F96 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green SUV вид спереду з поворотом в три чверті

ХАРАКТЕРНІ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ M СЕРІЇ ЕЛЕМЕНТИ ДИЗАЙНУ, ТАКІ ЯК ПЕРЕДНІЙ ФАРТУХ З РЕШІТКОЮ РАДІАТОРА, ІЗ ПОДВІЙНИМИ ПЛАНКАМИ У ЧОРНОМУ ГЛЯНСОВОМУ КОЛЬОРІ, А ТАКОЖ ШЕСТИКУТНА КОНСТРУКЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ПОВІТРОЗАБІРНИКА, ВИКЛИКАЮТЬ НЕЗАБУТНІ ЕМОЦІЇ С ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ НА BMW X6 M COMPETITION.

BMW X6 M Competition з вихлопною системою M Sport F96 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green SUV вид ззаду з поворотом в три чверті

ЕЛЕГАНТНА ПОХИЛА ЛІНІЯ ДАХУ ТА ЗАГЛИБЛЕНА ЗАДНЯ ЧАСТИНА НАДАЮТЬ BMW X6 M COMPETITION НЕПОВТОРНОГО, СПОРТИВНО ВИЗНАЧЕНОГО СИЛУЕТУ КУПЕ. ПРОВОКАЦІЙНІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ОСОБЛИВОСТІ, ТАКІ ЯК ВУЗЬКІ ЗАДНІ ЛІХТАРІ АБО ВРАЖАЮЧИЙ ЗАДНІЙ ФАРТУХ, СВІДЧАТЬ ПРО СКЛАДНИЙ ХАРАКТЕР ЦЬОГО ПОТУЖНОГО СПОРТИВНОГО КУПЕ.

BMW X6 M Competition з легкосплавними дисками M F96 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green вид збоку

ЗІ СМІЛИВОЮ КОНСТРУКЦІЄЮ СТИЛЮ “SHARKNOSE” І ДИНАМІЧНОЮ БІЧНОЮ ЧАСТИНОЮ BMW X6 M COMPETITION НАГАДУЄ ХИЖОГО ЗВІРА, ЯКИЙ ГОТУЄТЬСЯ ДО СТРИБКА.

BMW X6 M Competition M карбонові дзеркала заднього виду F96 екстер’єр

ОПЦІОНАЛЬНЕ ОСНАЩЕННЯ М СЕРІЇ, ЯК НАПРИКЛАД КАРБОНОВІ ДЗЕРКАЛА ЗАДНЬОГО ВИДУ ТА КАРБОНОВИЙ ЗАДНІЙ СПОЙЛЕР M, ПІДВИЩУЄ ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ ХАРАКТЕР BMW X6 M COMPETITION.

BMW X6 M Competition з вихлопною системою M Sport F96 BMW Individual спеціальна фарба Urban Green вид ззаду з поворотом в три чверті

ВИХЛОПНА СИСТЕМА M SPORT ТА ЧОТИРИ ВЕЛИКІ 100-ММ ВИХЛОПНІ ТРУБИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЕМОЦІЙНИЙ ТА ВИРАЗНИЙ ЗВУК, А РАЗОМ З МАСИВНОЮ, ШИРОКОЮ ФОРМОЮ ЗАДНІХ ФАР, ВОНИ ЩЕ БІЛЬШЕ ПІДСИЛЮЮТЬ ВИЩІСТЬ BMW X6 M COMPETITION.

Кабіна BMW X6 M Competition F96 салон

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР’ЄРУ В КАБІНІ BMW X6 M COMPETITION, ТАКІ ЯК СПЕЦІАЛЬНИЙ КОРИСТУВАЛЬНИЦЬКИЙ ІНТЕРФЕЙС M, ЕРГОНОМІЧНЕ ШКІРЯНЕ КЕРМО M АБО ВИШУКАНИЙ ПЕРЕМИКАЧ ПЕРЕДАЧ M З ВБУДОВАНИМ ПІДСВІЧУВАННЯМ, УНІКАЛЬНИМ ЧИНОМ ПОЄДНУЮТЬ СПОРТИВНІСТЬ ТА НАДЗВИЧАЙНУ ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ.

Багатофункціональні сидіння М з підсвіченим позначенням X5 6 BMW X6 M Competition F96 салон

У САЛОНІ BMW X6 M COMPETITION БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ СИДІННЯ M З ПІДСВІЧЕНИМ ЛОГОТИПОМ X6 M ТА ВБУДОВАНИМИ ПІДГОЛОВНИКАМИ АКЦЕНТУЮТЬ ЕКСКЛЮЗИВНЕ ОФОРМЛЕННЯ, ЯКЕ ХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ НАЙВИЩИМ КОМФОРТОМ ТА ІДЕАЛЬНОЮ ПІДТРИМКОЮ. ДВОКОЛІРНЕ ШКІРЯНЕ ОЗДОБЛЕННЯ 'MERINO' ЧОРНОГО КОЛЬОРУ У ПОЄДНАННІ З КОЛЬОРОМ MIDRAND BEIGE ПРИЗНАЧЕНЕ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ X6 M COMPETITION. ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ ТАКОЖ МІСТИТЬ В СОБІ ПОДУШКИ ДЛЯ КОЛІН В АЛЬКАНТАРІ.

Автомобілі BMW X6 M: двигуни, оснащення та технічні характеристики.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW X6 M50I ТА BMW X6 M50D.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО СПРАВЖНЄ ЛІДЕРСТВО: ДВИГУНИ, ЕКСТЕР’ЄР ТА ІНТЕР’ЄР

BMW X6 M50i з 8-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo G06 Manhattan металік вид збоку з поворотом в три чверті

СТИЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

ДИЗАЙН BMW X6 M50I ТА BMW X6 M50D.

BMW X6 M50i та M50d демонструють свою вищість завдяки масивним пропорціям та характерним особливостям BMW серії X поряд з ексклюзивними технологіями.

BMW X6 M50d з 6-циліндровим дизельним двигуном M TwinPower Turbo G06 Manhattan металік вид спереду

ВИЩІСТЬ В ПОЛІ ЗОРУ.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР’ЄРУ BMW X6 M50I ТА M50D.

Унікальна решітка радіатора BMW «Iconic Glow» висвітлює темряву та встановлює нові стандарти інноваційного дизайну.

Дизайн салону BMW X6 M50i та M50d G06 кабіна

ДИВОВИЖНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ.

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW X6 M50I ТА BMW X6 M50D.

Інтер’єр BMW X6 M50i та M50d спрямовує інноваційні технології та максимальну ексклюзивність на абсолютно новий рівень.

ДвигуниM TwinPower Turbo в G06 BMW X6 M50i та 50d

ЗАХОПЛЮЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ.

ДВИГУНИ M TWINPOWER TURBO В BMW X6 M50I ТА 50D.

Завдяки високоефективним бензиновим та дизельним двигунам потужністю до 530 к.с. BMW X6 M50i та M50d забезпечують максимальне, переповнене адреналіном задоволення за кермом.

BMW X6 M50I ТА BMW X6 M50D.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ.

Заставляє ваше сердце битися частіше. Масивні пропорції та виняткові елементи дизайну у поєднанні з оснащенням BMW Individual створюють шедевр спортивної елегантності. Ексклюзивна решітка радіатора BMW «Iconic Glow» та величезні 22-дюймові легкосплавні диски утворюють провокаційний характер. Спортивні елементи оснащення салону, такі як приладова панель зі шкіряною обробкою або спортивні сидіння для водія та переднього пасажира, вміло підтримують максимальний рівень виразності та ексклюзивності.
BMW X6 M50i вид спереду з поворотом в три чверті на тлі міської обстановки
Людина, що спирається на BMW X6 M50i в бічній перспективі на тлі міської обстановки
BMW X6 M50i вид ззаду крупним планом
Салон з акцентом на спортивних сидіннях BMW X6 M50i M50d
BMW X6 M50i орієнтована на водія кабіна
BMW X6 M50i вид спереду з поворотом в три чверті на тлі міської обстановки

УНІКАЛЬНА РЕШІТКА РАДІАТОРА BMW ‘ICONIC GLOW’ І НОВИЙ БАМПЕР BMW X6 M50I ТА M50D.

Людина, що спирається на BMW X6 M50i в бічній перспективі на тлі міської обстановки

МАСИВНІ 22-ДЮЙМОВІ ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ НЕ ТРЕБА ПРЕДСТАВЛЯТИ, БО ВОНИ РОБЛЯТЬ ЦЕ САМІ.

BMW X6 M50i вид ззаду крупним планом

ВИХЛОПНА СИСТЕМА M SPORT* ТА ЗАДНІЙ СПОЙЛЕР M Є СИМВОЛАМИ СПОРТИВНОГО ХАРАКТЕРУ АВТОМОБІЛЯ. * ДОСТУПНО ЛИШЕ ДЛЯ BMW X6 M50I.

Салон з акцентом на спортивних сидіннях BMW X6 M50i M50d

СПОРТИВНІ СИДІННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ВОДНОЧАС НАДЗВИЧАЙНО ДИНАМІЧНУ І ЕЛЕГАНТНУ АТМОСФЕРУ.

BMW X6 M50i орієнтована на водія кабіна

ОРІЄНТОВАНА НА ВОДІЯ КАБІНА З ВЕЛИКИМ 12,3-ДЮЙМОВИМ ДИСПЛЕЄМ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОПТИМАЛЬНУ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ ТА МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ.

BMW X6 M50i та BMW X6 M50d: Двигуни, оснащення та технічні характеристики.