BMW M3 G80 2020 у кольорі Isle of Man Green, вид спереду під час руху
ПотужністьДо 510 к.с. (375 кВт)
Двигун і тип паливаБензин

THE M3

BMW M

НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW M 3 СЕРІЇ СЕДАН:

ПотужністьДо 510 к.с. (375 кВт)
Двигун і тип паливаБензин
THE M3НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW M 3 СЕРІЇ СЕДАН:

BMW M3 Competition Седан, BMW M3 Седан, і BMW M340i xDrive.

Автомобілі M BMW 3 серії поєднують в собі атлетичні пропорції і класичний чотиридверний трьохоб'ємний дизайн з фірмовою спортивностью M. Очолює квартет ефектних седанів BMW M3 Competition з феноменальними 510 к.с. і 650 Нм крутного моменту. Цей автомобіль, оснащений високопотужним двигуном BMW M TwinPower Turbo, 8-ступінчастою АКПП M Steptronic з технологією Drivelogic, опціональною системою повного приводу M xDrive *, активним диференціалом M і численними технологіями, запозиченими в автоспорті, гарантує максимальні динамічні характеристики - як в повсякденній експлуатації, так і на гоночних трасах. Седан BMW M3 розвиває спортивні 480 к.с. і 550 Нм крутного моменту. Комбінація заднього приводу і оптимально підібраної механічної 6-ступінчастою трансмісії M забезпечує дуже динамічний стиль водіння і робить автомобіль чистокровним атлетом. BMW M340i xDrive і BMW M340d xDrive Седан: крім привабливого дизайну ці спортивні седани вражають про собенно збалансованим поєднанням атлетизму, економічності і практичності в повсякденній експлуатації.
 

* M xDrive пропонується орієнтовно з літа 2021 року.
 

BMW M340i xDrive:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 7,3-7,0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 167-159
 

BMW M340d xDrive:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 5,7-5,3
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 149-139

Читати далі

АВТОМОБІЛІ BMW M 3 СЕРІЇ СЕДАН У ПОРІВНЯННІ.

Короткий огляд найважливіших відомостей. Дизайн, силовий агрегат, підвіска та вихілна потужність.

BMW M3 Competition Седан.

Максимальна динаміка руху із заднім приводом або M xDrive* *M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.
 • 375 кВт (510 к.с.), 650 Нм, 0-100 км/год до 3,5 сек
BMW M3 Competition Седан G80 2020 у кольорі Frozen Brilliant White metalic, вид на три чверті спереду

BMW M3 Седан.

Максимальна динаміка руху із заднім приводом та механічною коробкою передач.
BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man green metallic, вид на три чверті спереду

BMW M340i xDrive Седан.

Ідеальна комбінація спортивності, комфорту та зручності для щоденного використання.
BMW M340i xDrive Седан: 2020 у кольорі Sapphire Black metalic, вид на три чверті спереду
 • BMW M3 Competition Седан.
 • BMW M3 Седан.
 • BMW M340i xDrive Седан.

BMW M3 COMPETITION СЕДАН — ОСОБЛИВОСТІ.

Динамічні характеристики та елементи дизайну BMW M3 Competition Седан.

BMW M3 Competition Седан показує, наскільки доступним є автоспорт за допомогою BMW 3 серії Седан. Найпопулярніша модель BMW M3 серії Седан відрізняється рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном BMW M TwinPower Turbo потужністю 510 к.с. та численними технологіями для приводу та ходової частини, адаптованими для автоспорту. Взаємодія з опціональною системою повного приводу M xDrive* з активним диференціалом означає, що водій цієї унікальної спортивної машини завжди може розраховувати на найвищий рівень типових динамічних характеристик M. Розумні пропорції та характерна конструкція седана візуально підкреслюють атлетичний вигляд автомобіля. Виразні елементи дизайну M, такі як дах з вуглецевого волокна з плавниками або суцільні чорні пороги створюють вражаючі спортивні акценти ззовні. Завдяки багатьом елементам M, салон BMW M3 Competition Седан має атлетичну зовнішність та є орієнтованим на водія. *M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.

BMW M3 Competition G80 2020 у кольорі Frozen Brilliant White metalic, вид на три чверті спереду
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M3 Competition Седан G80 2020 BMW M TwinPower Turbo крупним планом

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo має чудову потужність та характерний для серії М звук двигуна . Два турбокомпресори Mono-Scroll, пряме високоточне впорскування, повністю змінне керування клапанами та змінне керування розподільного валу забезпечують надзвичайну продуктивність.
BMW M3 Competition Седан G80 2020 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic зблизька.

8-Ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic пропонує безліч варіантів перемикання передач: надзвичано швидка, комфортна та плавна, економічна. Ви можете перемикати передачі вручну, використовуючи важіль перемикання передач або перемикачі передач на кермі, або вибрати одну з трьох автоматичних програм за допомогою Drivelogic.
BMW M3 Competition Седан G80 2020 xDrive.

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive* з активним диференціалом M гарантує максимальне зчеплення та динаміку руху для повсякденної їзди, а також на гоночній трасі. Опціональна характерна для М технологія поєднує у собі типову маневреність заднього приводу з керованістю повного приводу. Ви можете вибирати між варіантами приводу 4WD, 4WD Sport і — в режимі DSC-off — 2WD. *M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.
Композитні гальма M BMW M3 Competition Седан G80 2020 червоного блискучого кольору зблизька

Композитні гальма M червоного блискучого кольору

Завдяки використанню різних матеріалів, композитні гальма M досягають чудових гальмівних характеристик там є надзвичайно стабільними та легшими. Гальмівні супорти червоного блискучого кольору з написом M надають цій високоефективній гальмівній системі виразний спортивний вигляд.
BMW M3 Competition Седан G80 2020 карбоно-керамічні гальма M зблизька.

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M забезпечують більш безпосереднє гальмування. Вони мають низьку вагу, що позитивно позначається на маневреності, динаміці та прискоренні. Технічне обладнання видно крізь карбоно-керамічні гальмівні диски та супорти у золотисто-матовому кольорі з написом M на передній та задній осі зовні. Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів під час гальмування, наприклад, у разі тривалого низького навантаження або у вологу погоду відразу після стоянки. Цього шуму можна уникнути, висушуючи гальмо у разі намокання або навантажуючи гальмо більше після тривалого, низького навантаження. Попадання вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальм. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку та надійність гальм.
BMW M3 Competition Седан G80 2020 вихлопна система M Sport вид ззаду.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport генерує динамічний звук, який може змінюватися за допомогою клапана, вбудованого у систему випуску. У режимах SPORT і SPORT+, які активуються за допомогою кнопок вибору режимів руху, використовується ще більш інтенсивний звук двигуна, у той час як у режимі, орієнтованому на комфорт, звук стає більш спокійним.
Дизайн BMW M3 Competition Седан G80 2020 у кольорі Frozen Brilliant White metalic, вид спереду

Дизайн передньої частини.

Спереду BMW M3 Competition Седан характеризується виразною решіткою радіатора M у зменшеному варіанті для максимального динамічного вигляду. Вперше у безрамковому дизайні, повністю чорна решітка радіатора з горизонтальними типовими для M подвійними ламелями забезпечує максимальну пропускну здатність охолоджуючого повітря для високообертового силового агрегату M. Разом з вузькими фарами, що ведуть до решітки радіатора, центральний повітрозабірник з великою трапецієподібною конструкцією підкреслює спортивний вигляд автомобіля.
Дизайн бічної частини BMW M3 Competition Седан G80 2020 у кольорі Frozen Brilliant White metalic, вид збоку

Дизайн бічної частини.

Завдяки чітко розрахованим пропорціям та характерній чотиридверній конструкції седана: передня частина, салон та задня частина, формально та впізнавано розділені — силует BMW M3 Competition Седан створює динамічний та спритний вигляд. Чорний дах з вуглецевого волокна та, натхненна автоспортом, аеродинамічно оптимізована зона порогів притискають корпус автомобіля ще ближче до дороги, як оптично, так і фізично. Разом з «жабрами» з логотипом моделі та вражаючими кованими колесами M з композитними гальмами M, динамічно оформлені зовнішні дзеркала у типовому дизайні M з двома плавниками створюють додаткові спортивні акценти.
BMW M3 Competition Седан G80 2020 ковані диски M Performance Double-Spoke 825 M у кольорі Orbit Grey matt, вид зблизька

19"/20" ковані диски M Double-Spoke 825 M у кольорі Orbit Grey matt з різнорозмірними шинами.

19"/20" ковані колеса M Double-spoke 825 М у виконанні Bicolour Orbit Grey Matt з різнорозмірними шинами, шліфованим ободом/бортом обода, розмір коліс спереду 9,5J x 19 з шинами 275/35 R19, розмір коліс 10,5J x 20 з шинами 285/30 R20.
BMW M3 Competition Седан G80 2020 у кольорі Frozen Brilliant White metalic, вид на дах зблизька.

Дах з армованого вуглецевим волокном пластику (CFRP)

Як частина інтелектуальної легкої конструкції BMW, дах з армованого вуглецевим волокном пластику (CFRP) допомагає зменшити масу автомобіля та зміщує центр ваги автомобіля нижче. Це призводить до збільшення маневреності та динаміки на поворотах, під час прискорення та гальмування.
Дизайн задньої частини BMW M3 Competition Седан G80 2020 у кольорі Frozen Brilliant White metalic, вид ззаду.

Дизайн задньої частини.

Задня частина BMW M3 Competition Седан логічно доповнює спортивну та рухливу зовнішність бічної секції. Поряд із масивними колісними арками, широка колія специфічних осей M створює потужну стійку, яка вражаюче підкреслює вигляд спортивного седана, орієнтованого на зручність. Дві пари типових для автомобілів М здвоєних вихлопних патрубків у чорному хромі та непомітний щиток Герні у чорному блискочому виконанні підкреслюють винятковий характер автоспорту.
BMW M3 Competition Седан G80 2020 сидіння M Sport інтер’єр

Сидіння M Sport.

Регульовані сидіння M Sport сидіння з ковшеподібним профілем і частково інтегрованим підголівником забезпечують чудову бокову підтримку вам та вашому передньому пасажиру. Окрім того, ширину спинки можна регулювати індивідуально. Їхній особливий дизайн з підсвічуваним логотипом M3 підкреслює спортивні можливості автомобіля.
Шкіряне кермо M BMW M3 Competition Седан G80 2020 кокпіт інтер’єр

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M із контурними упорами для великих пальців забезпечує приємне, атлетичне враження від керування та максимальний контроль. Вбудовані багатофункціональні кнопки дозволяють використовувати різні мультимедійні та допоміжні системи. Червоні кнопки M1/M2 можна використовувати для доступу до двох попередньо налаштованих конфігурацій M Drive.

BMW M3 СЕДАН – ОСОБЛИВОСТІ.

Динамічні характеристики та елементи дизайну BMW M3 Седан.

BMW M3 Седан — це спортивний седан з видатними ходовими характеристиками. За це відповідають потужний силовий агрегат BMW M TwinPower Turbo потужністю 480 к.с., задній привід та технології, що мають свій початок з автоспорту, такі як характерна підвіска M з активним диференціалом. Ідеально збільшена механічна 6-ступінчаста коробка передач M з короткими, точними змінами передач сприяє приємній взаємодії між водієм та автомобілем. Атлетична чотиридверна конструкція та виразні елементи дизайну M створюють неперевершене ставлення, яке безпомилково вказує на спортивний потенціал BMW M3 Седан.

BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man green metallic, вид на три чверті ззаду з нижньої перспективи
Рядний 6-циліндровий бензиновий мотор BMW M3 Седан G80 2020 BMW M TwinPower Turbo крупним планом.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo має чудову потужність та характерний для серії М звук двигуна . Два турбокомпресори Mono-Scroll, пряме високоточне впорскування, повністю змінне керування клапанами та змінне керування розподільного валу забезпечують надзвичайну продуктивність.
BMW M3 Седан G80 2020 механічна 6-ступінчаста коробка передач M та задній привід, крупний вид на колеса.

Механічна коробка передач М і задній привід.

Механічна 6-ступінчаста коробка передач M забезпечує надзвичайні спортивні ходові характеристики. Вона має плавний хід і забезпечує швидке та надзвичайно точне перемикання передач. З правильно обраною передачею ви можете максимально ефективно використати усю потужність двигуну. Ідеально підходить для трек-дня — із заднім приводом автомобіль стає справді спортивним автомобілем, коли система DSC вимкнена. Завдяки передачі потужності виключно на задні колеса, автомобіль надає ще більше задоволення від водіння.
BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man Green, вид на підвіску збоку.

Специфічна підвіска М.

Специфічна підвіска M поєднує в собі надійну легку конструкцію з особливо високою жорсткістю, оптимізовану конструкцію підвіски з широкою колією та активним диференціалом M. Швидка реакція та відгук керма та підвіски забезпечують ідеальне керування автомобілем. За допомогою налаштування M ви можете регулювати характеристики за необхідності.
BMW M3 Седан G80 2020 композитні гальма M червоного блискучого кольору, колесо крупним планом

Композитні гальма M червоного блискучого кольору

Завдяки використанню різних матеріалів, композитні гальма M досягають чудових гальмівних характеристик там є надзвичайно стабільними та легшими. Гальмівні супорти червоного блискучого кольору з написом M надають цій високоефективній гальмівній системі виразний спортивний вигляд.
BMW M3 Седан G80 2020 карбоно-керамічні гальма M, крупний план.

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M забезпечують більш безпосереднє гальмування. Вони мають низьку вагу, що позитивно позначається на маневреності, динаміці та прискоренні. Технічне обладнання видно крізь карбоно-керамічні гальмівні диски та супорти у золотисто-матовому кольорі з написом M на передній та задній осях зовні. Особливі властивості матеріалу можуть привести до появи шумів під час гальмування, наприклад, у разі тривалого низького навантаження або у вологу погоду відразу після стоянки. Ці обумовлені конструкцією шуми можуть бути усунені, якщо просушити гальмівні диски гальмуванням у випадку з вологою або кілька разів сильно натиснути педаль гальм після тривалого низького навантаження. Потрапляння вологи та дорожньої солі на гальмівні механізми може привести до того, що ефективність гальмівної системи буде знаходитися на рівні звичайних гальм. Зниження гальмівної потужності може бути компенсовано збільшенням тиску на педаль гальм. Функціональні шуми не впливають на працездатність, безпеку та надійність гальм.
Передня колісна арка BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man Green крупним планом

Передня колісна арка.

Надзвичайно масивні колісні арки BMW M3 Седан є наочним підтвердженням спортивних ген автомобіля. Вони створюють відповідну обстановку для великих, легкосплавних колісних дисків M у виконанні Bicolour Black та підкреслюють широку колію спортивного седана.
Крупний вид на бічні «забра» BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man Green

Бічні «зябра» М.

Характерні бічні «зябра» M з позначенням моделі, які додають яскраво вираженого тривимірного спортивного вигляду, підкреслюють потенціал автомобіля та надають приємне передчуття насолоди від водіння. Вони ілюструють динамічне поєднання технічної досконалості та захоплюючого дизайну, що є невід’ємним для автомобілів M з першого дня.
Крупний вид на зовнішні дзеркала М BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man Green

Зовнішні дзеркала М.

Зовнішні дзеркала у типовому дизайні М з подвійними плавниками та асферичними дзеркальними елементами мають електричне регулювання та підігрів. Основа дзеркала візуально інтегрована в отвір біля бічного вікна та підтримує елегантний, спортивний дизайн автомобіля.
BMW M3 G80 2020 ковані диски Double-spoke 825 M у кольорі Bicolour Black, вид зблизька

19"/20" ковані колеса Double-Spoke 825 M у виконанні Bicolour Black з різнорозмірними шинами.

19-/20-дюймові ковані колеса Double-Spoke 825 М у виконанні Bicolour Black з різнорозірними шинами, шліфованим ободом/бортом обода, розмір диску спереду 9,5J x 19 з шиною розміру 275/35 R19, розмір диску 10,5J x 20 з шиною розміру 285/30 R20.
BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man green хромовані насадки на вихлопні труби, вид ззаду.

Хромовані насадки на вихлопні труби.

Дві пари здвоєних вихлопних труб BMW M3 Седан чорного блискучого кольору чітко випирають з дифузора. У той же час, елегантні хромовані насадки разом із характерними ламелями на дифузорі створюють спортивний вигляд на дорозі.
BMW M3 Седан G80 2020 сидіння M Sport інтер’єр

Сидіння M Sport.

Регульовані сидіння M Sport з ковшеподібним профілем і частково інтегрованим підголівником забезпечують чудову бічну підтримку вам та вашому передньому пасажиру. Окрім того, ширину спинки можна регулювати індивідуально. Їхній особливий дизайн з підсвічуваним логотипом M3 підкреслює спортивні можливості автомобіля.

BMW M340i xDrive – ОСОБЛИВОСТІ.

Динамічні характеристики та елементи дизайну BMW M340i xDrive.

BMW M340i xDrive виразно демонструє спортивний характер — як візуально, так і технічно — водночас зберігаючи практичність для повсякденного використання. Вражаючі деталі сірого кольору Cerium Grey Metallic разом з подвійною решіткою радіатора BMW сітчастого дизайну та спортивними елементами інтер'єру підкреслюють динамічний характер автомобіля. Потужні та ефективні двигуни BMW M TwinPower Turbo з потужністю до 374 к.с., взаємодіючи з точно налаштованими компонентами ходової частини, такими як адаптивна підвіска M, гарантують неймовірне задоволення від водіння та оптимальну керованість.

BMW M340i xDrive Седан G20 2020 у кольорі Sapphire Black metalic, вид збоку під час руху.
BMW M340i xDrive Седан G20 2020 у кольорі Sapphire Black metalic, диференціал M Sport, вид ззаду.

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою та курсову стійкість під час перелаштування або прискорення на виході з повороту, під час швидкісного проходження поворотів, а також на різних дорожних покриттях. Зчеплення підвищується за допомогою диференціала з електронним керуванням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.
BMW М340і xDrive Седан G20 2020 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport зблизька

Спортивна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує неймовірно спортивне перемикання передач. В автоматичному чи ручному режимі з використанням кнопок перемикання передач або важеля перемикання передач — для комфортного руху по маршруту чи надзвичайно динамічної їзди. У режимі SPORT та з важелем перемикання передач у лівому положенні S/M перемикання передач спеціально запрограмоване для найкращих показників швидкості.
BMW М340і xDrive Седан G20 2020 гальма M Sport зблизька

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport мають чотирипоршневі фіксовані супорти спереду та однопоршневі плаваючі супорти блакитного кольору із позначенням M ззаду, а великі гальмівні диски забезпечують прекрасні характеристики гальмування.
Адаптивне спортивне рульове керування BMW M340i xDrive Седан G20 2020 у кольорі Sapphire Black metalic, кокпіт, інтер’єр.

Адаптивне спортивне рульове керування.

Адаптивне спортивне рульове керування з технологією Servotronic забезпечує швидку та точну реакцію рульового керування з мінімальним використанням фізичних зусиль. Система реагує на кут нахилу керма та відповідно застосовує різні передаточні числа рульового керування. Це покращує керованість за більш динамічної їзди та зменшує зусилля, необхідні для керування під час паркування та проходження повороту.
BMW M340i xDrive Седан G20 2020 Адаптивна підвіска М

Адаптивна підвіска М.

Занижену на 10 міліметрів адаптивну підвіску M можна в будь-який час відрегулювати електронікою відповідно до дороги та умов руху. Водії також можуть регулювати характеристики підвіски за допомогою перемикача режимів руху Driving Experience Control, щоб забезпечити бажаний стиль водіння — від комфортного до надзвичайно спортивного з надзвичайною керованістю.
BMW M340i xDrive Седан G20 2020 у кольорі Sapphire Black metalic, аеродинамічний пакет M, вид зблизька

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинамічний пакет M з переднім бампером, бічними спідницями та заднім бампером з дифузором кольору Dark Shadow Metallic надає машині надзвичайно спортивного та потужного вигляду. Ці компоненти не тільки покращують зовнішній вигляд, але й оптимізують аеродинамічні властивості автомобіля.
BMW М340і xDrive Седан G20 2020 легкосплавні колеса Double-Spoke 792 M у виконанні Bicolour Black вид зблизька

19-дюймові легкосплавні колеса Double-Spoke 792 M у виконанні Bicolour Black.

19-дюймові та 20-дюймові легкосплавні колеса Double-Spoke 792 М у виконанні Bicolour Black з різнорозмірними шинами Run-Flat, розмір коліс спереду 8J x 19 з шинами 225/40 R19, розмір коліс 8,5J x 19 з шинами 255/35 R20.
BMW M340i xDrive Седан G20 2020 у кольорі Sapphire Black metalic, BMW Individual Shadow Line екстер’єр.

Зовнішнє оздоблення BMW Individual Shadow Line.

Оздоблення BMW Individual Shadow Line включає в себе численні елементи дизайну блискучому чорному кольорі. Сюди входять оздоблення віконних ніш, напрямні вікон, центральна стійка, а також рамки для зовнішніх дзеркал та основа дзеркал.
BMW M340i xDrive Седан G20 2020 у кольорі Sapphire Black metalic, ексклюзивні накладки на вихлопні труби, вид зблизька.

Ексклюзивні накладки на вихлопні труби.

Ексклюзивно для M340i xDrive: ліва та права вихлопні труби довільної форми та у кольорі Cerium Grey. Таким чином, вихлопні труби доповнюють візуальний дизайн та підкреслюють спортивність M340i xDrive.
BMW М340і xDrive Седан G20 2020 спортивні сидіння та ремені безпеки М

Спортивні сидіння та ремені безпеки М.

Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира мають оптимальну підтримку та різні варіанти регулювання, включаючи ширину спинки. Ремені безпеки M з натягувачем ременя та обмежувачем сили ременя можуть похвалитися вишуканим тканим орнаментом у класичних кольорах M.
Шкіряне кермо M BMW М340і xDrive Седан G20 2020, інтер’єр, кокпіт

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M із багатофункціональними кнопками, значком M та інтегрованою подушкою безпеки на боці водія, виконане у трьох спицевому дизайні. З ободом керма у шкіряному виконанні ‘Walknappa’ чорного кольору з чорними строчками та контурними упорами для великих пальців забезпечує точне та спортивне рульове керування.
Панель приладів M BMW М340і xDrive Седан G20 2020, кокпіт, інтер’єр

Панель приладів M.

На додаток до таких даних як швидкість та оберти двигуна, на панелі приладів М також відображається додаткова необхідна інформація для любителів спортивної їзди.

КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Панель приладів M та концепція експлуатації, цифрові послуги та системи допомоги водієві в автомобілях BMW M3 Седан.

Комфорт, безпека та відчуття M на найвищому рівні: автомобілі BMW M 3 серії Седан підтримують вас під час подорожі за допомогою численних інноваційних технологій. Забезпечують максимальну чіткість: специфічні панель приладів M* і проекційний дисплей M*. Такі елементи, як індивідуально налаштовувана система M Setup*, червона кнопка Start/Stop* та центральна консоль з кнопками M MODE * та SETUP*, додатково надають спортивного вигляду. Скористайтеся інтелектуальними системами допомоги водієві під час руху та паркування. * Доступно для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.

BMW М340і xDrive Седан G80 2020, панель приладів М.

Панель приладів M.

Панель приладів M* пропонує особливо точне та цілеспрямоване відображення даних про водіння в режимах SPORT та TRACK. Таким чином, такі значення, як тиск наддуву або тиск в шинах і температури будуть завжди у полі зору, навіть на гоночній трасі. Керування та налаштування здійснюється за допомогою кнопки M MODE на блоці керування на центральній консолі. * Доступно для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.
Автомобілі BMW M 3 серії Седан G80 G20 BMW Live Cockpit Professional, дисплей керування, інтер’єр.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 10,25-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.
BMW M3 Седан G80 2020 BMW M3 M Setup, дисплей керування, інтер’єр.

M Setup.

M Setup дозволяє налаштувати різні параметри динаміки руху, в тому числі характеристики двигуна, коробки передач та рульового керування, налаштування амортизаторів, ступінь втручання системи динамічного контролю стійкості (DSC) або розподіл крутного моменту в системі повного приводу M xDrive відповідно до ваших індивідуальних переваг. *M Setup доступна для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан; М xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.
BMW M3 Седан G80 2020 інтегрована гальмівна система М, педалі та кокпіт

Інтегрована гальмівна система М.

На додаток до економії ваги приблизно на 2 кг, інтегрована гальмівна система BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан забезпечує швидке гальмування. Для максимального рівня індивідуалізації водій може вибирати між параметрами педалі гальма Sport та Comfort відповідно до ситуації. Система реагує на дії водія залежно від обраних параметрів. У режимі Sport сповільнення відбувається швидше за однакового ходу педалі, особливо на низьких швидкостях, тоді як реакція двох налаштувань дуже схожа на високих швидкостях.
Автомобілі BMW M 3 серії Седан G80 G20 BMW проекційний дисплей BMW.

Проекційний дисплей BMW.

Кольоровий проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M* проектує інформацію, необхідну для подорожі, безпосередньо у ваше поле зору. Натисканням кнопки водій може перемкнутись на спеціальний дисплей М, який включає в себе індикатор передач, обороти за хвилину як криву динамічного діапазону з індикаторами перемикання передач, що вказують оптимальний момент для перемикання, а також навігаційні поради. * Особливі функції M доступні для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.
BMW М3 Седан G80 2020, панель керування на центральній консолі, інтер’єр.

Панель керування на центральній консолі.

На легкодоступній панелі керування на центральній консолі кнопка M MODE* під кнопкою Start/Stop дозволяє змінювати вміст дисплея. Кнопка SETUP* пропонує ще більше можливостей для налаштування характеристик автомобіля. Вона відкриває меню для індивідуальних налаштувань динаміки руху. Додаткові кнопки вимикають або вмикають окремі системи допомоги. *M MODE та SETUP доступні для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.
BMW M3 Седан G80 2020 кнопка Start/Stop червоного кольору, центральна панель керування, інтер’єр

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Червона кнопка Start/Stop дозволяє запустити двигун без використання ключа, як тільки автомобіль буде розблоковано. Вона також може використовуватись для зупинки двигуна. Ключ від автомобіля розпізнається автоматично, його не потрібно вставляти. * Червона кнопка Start/Stop доступна для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.
Автомобілі BMW M 3 серії Седан G80 G20 інтеграція зі смартфоном, дисплей керування, інтер’єр.

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій вашого смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Завдяки інтеграції зі смартфоном ваш автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати знайомі функції та різні застосунки в автомобілі.
Автомобілі BMW M 3 серії Седан G80 G20 BMW телефонія з бездротовим заряджанням, дисплей керування, інтер’єр

Телефонія з бездротовим заряджанням.

Телефонія з бездротовим заряджанням включає станцію для бездротового заряджання та другий мікрофон для кращої якості передачі голосу в режимі гучного зв'язку для вас та вашого пасажира. Антена на даху покращує прийом мобільної мережі. Два мобільних телефони чи аудіоплеєри можна підключити одночасно через Bluetooth. Також включена технічна можливість увімкнення власної точки доступу Wi-Fi.
BMW М3 Седан G80 2020 M Drive Professional, дисплей керування, інтер’єр

M Drive Professional.

Чи то трек-день або спонтанне дрифт змагання — M Drive Professional* ідеальний супутник для поїздок з додатковою порцією адреналіну. M Laptimer та M Drift Analyzer допомагають вам полювати на найкращий час та ідеальний кут дрифту, тоді як режим M TRACK та десятиступеневий M Traction Control дозволяють забезпечити зручність керування. *M Drive Professional доступний для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.
BMW 3 Series Седан M Automobiles G80 G20 BMW Асистент водіння Professional, дисплей керування, інтер’єр

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент рульового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.
BMW 3 Series Седан M Automobiles G80 G20 BMW Асистент паркування Plus, дисплей керування, інтер’єр.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus полегшує паркування та маневрування автомобілем. Він має систему Surround View, що включає вид зверху, панорамний вид, віддалений тривимірний перегляд, а також допоміжну систему паркування, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, асистент паркування з поздовжнім і поперечним веденням та асистент заднього ходу.

Потужність двигуна у кВт (к.с.) за 1/хв:

375 (510)/6250

Крутний момент у Нм за 1/хв:

650/2750–5500

Прискорення від 0 до 100 км/год у секундах:

3,9

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл):

9,6

BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man green metallic, вид збоку з нижньої перспективи
BMW M3 Седан BMW Individual Mexico Blue металік G80 2021 три чверті вид спереду, нерухомо
BMW M3 Седан BMW Individual Mexico Blue metallic G80 2 021 три чверті ззаду, нерухомо
BMW М3 Седан у кольорі Individual Tanzanite Blue metallic G80 2020 з видом на три чверті спереду нерухомий
BMW М3 Седан у кольорі BMW Individual Dravit Grey metallic G80 2020 з видом на три чверті спереду нерухомий
BMW M3 Седан BMW Individual Frozen Brilliant metallic G80 2020 з видом на три чверті спереду нерухомий
BMW М3 Седан у кольорі Individual Frozen Portimao Blue metallic G80 2020 з видом на три чверті спереду нерухомий
BMW M3 Седан BMW Individual Frozen Orange metallic G80 2020 з видом на три чверті спереду нерухомий
BMW М3 Седан у кольорі BMW Individual Brooklyn Grey metallic G80 2020 з видом на три чверті спереду нерухомий
BMW M3 Седан BMW Individual Frozen Black metallic G80 2020 з видом на три чверті спереду нерухомий
BMW Individual шкіряна оббивка Merino Ivory White BMW M3 Седан G80 2020 інтер’єр
BMW Individual шкіряна оббивка Merino Fjord Blue/Black BMW M3 Седан G80 2020 Інтер’єр
Повна обробка дрібнозернистої шкірою Merino BMW Individual Fjord Синій / Чорний Інтер'єр BMW M3 Sedan G80 2021
BMW Individual шкіряна оббивка Merino Tartufo BMW M3 Седан G80 2020 інтер’єр
BMW Individual шкіряна оббивка Merino Ivory White BMW M3 Седан G80 2020 інтер’єр
BMW Individual декоративні планки Aluminium з акцентними вставками кольору Pearl Chrome BMW M3 Седан 2020 Інтер’єр
BMW Individual декоративні чорні вставки з дерева 'Fineline’ з ефектом срібла з відкритою порою BMW M3 Седан G80 2020 інтер’єр

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW М3 СЕДАН.

Яскравий і виразний дизайн BMW M3 Competition передає міць і динаміку в кожній деталі. Вражаючі опції оснащення від ательє BMW Individual дозволяють Вам додатково підкреслити ексклюзивний атлетизм моделі. На вибір пропонуються різноманітні лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом "металік" - як, наприклад, представлені тут "Mexico Blue", "Oxide Grey, Aventurin Red, Tanzanite Blue" або "Dravit Grey". Не менш динамічно і елегантно виглядають матові лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом "металік" - "Frozen Brilliant White", "Frozen Portimao Blue", "Frozen Orange metallic", "Frozen Dark Grey" і "Frozen Black". У салоні сидіння M Sport або опціональні Ковшоподібні сидіння M з оббивкою з найтоншої шкіри Merino підкреслюють елегантну спортивну атмосферу. Серед доступних варіантів оббивки такі як BMW Individual повна обробка дрібнозернистої шкірою "Merino" Фіорд Синій / Чорний також як і BMW Individual повна обробка шкірою Merino таких кольорів, як "слонова кістка", "Синій Фіорд" / "Чорний", "Червоний Фіона" / "Чорний" і "Тартуфо", обидві з частковою перфорацією. Високоякісні декоративні планки BMW Individual - наприклад, представлені тут планки під вуглецеве волокно з перлинно-глянсовою хромової акцентної смугою, "Алюміній з сітчастим малюнком" з акцентними вставками кольору "Перлинний Хром", планки "Дерево Fineline" чорного кольору з сріблястим ефектом і вираженою структурою , або ж планки "Чорний рояльний Лак" - розставляють вишукані акценти в орієнтованому на водія салоні BMW M3 Competition.

ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE.

Надспортивне обладнання — для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.

BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан вражають своїм зовнішнім виглядом завдяки емоційній естетиці та м’язистому дизайну. Завдяки високоякісним деталям і аксесуарам BMW M Performance ви ще більше підкреслюєте спортивний характер автомобіля — для зовнішнього вигляду з максимально динамічним виглядом.

BMW M3 Competition G80 2020 вид на три чверті збоку з деталями M Perfromance
BMW M3 Седан G80 2020 передній сплітер з вуглецевого волокна M Performance, крупний план

Передній сплітер M Performance з вуглецевого волокна.

Зробіть сильну заяву: Передній сплітер M Performance, виготовлений повністю із вуглецевого волокна, винятково підкреслює мужню зовнішність автомобіля. Унікальний гоночний вигляд для тих, хто відмовляється йти на компроміси.
BMW M3 Седан G80 20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze, вид зблизька

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze.

Високоякісні 20"/21" ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Gold Bronze.
BMW M3 Седан G80 2020 глушник з титану M Performance, крупний план

Глушник M Performance, титановий.

Задоволення для вух: Глушник M Performance зачаровує безкомпромісним звучанням автоспорту. Глушник та спортивний модуль вихлопної труби повністю виготовлені з титану для автомобільних перегонів.
BMW M3 Седан G80 2020 задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна M Performance, крупний план

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Проти більшості. Задній спойлер M Performance з аеродинамічним вирізом виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна та створює виразний спортивний вигляд задньої частини автомобіля. Завдяки оптимізованій аеродинаміці він допомагає досягати більш швидкісних показників. Динаміка у найунікальнішому вигляді.
BMW M3 Седан G80 2020 бічна вставка для спідниці з вуглецевого волокна M Performance, крупний план

Бічна вставка для спідниці M Performance з вуглецевого волокна.

Надихаючий зовнішній вигляд: Бічна вставка для спідниці M Performance виготовлена вручну з високоякісного вуглецевого волокна. Вона оптично збільшує пропорції автомобіля, надаючи йому ще більш динамічну зовнішність. Для надзвичайно спортивного та елегантного вигляду.
BMW M3 Седан G80 2020 20/21 дюймові ковані диски M Performance 1000 M у матовому кольорі Jet Black matt зблизька

20/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у матовому кольорі Jet Black Matt.

Високоякісні 20"/21" ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M зроблені у матовому кольорі Jet Black Matt.
BMW M3 Седан G80 2020 задній дифузор із вуглецевого волокна M Performance, крупний план

Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна.

100-відсоткова технологічність. 100-відсотковий характер автоспорту. 100-відсотковий ентузіазм. Задній дифузор M Performance виготовлений вручну з вуглецевого волокна. Це створює ще більш динамічну зовнішність і робить м’язистий вигляд автомобіля ще більш вражаючим.
Кокпіт з кермом M Perfomance Pro BMW M3 Седан G80 2020

Кермо M Performance Pro.

Ідеально закруглені кути: Кермо M Performance Pro створює незабутні відчуття автоспорту у кокпіті. Його вражаюча форма та відмінна зона хвату з алькантари не тільки вражає візуально; вона також забезпечує приємніші відчуття під час водіння. Зі спортивною смугою зі шкіри блакитного кольору.
BMW M3 Седан G80 2020 декоративні планки M Performance з вуглецевого волокна в інтер’єрі

Декоративні планки M Performance з вуглецевого волокна.

Візуальне захоплення: Декоративні планки M Performance повністю виготовлені з вуглецевого волокна з відкритими порами. Спеціальна обробка декоративних панелей не тільки надає їм особливо вражаючий вигляд, але й приємні відчуття. Для максимально спортивного вигляду інтер’єру вашого автомобіля.
BMW M3 Седан G80 2020 накладки на пороги з вуглецевого волокна M Performance, крупний план

Накладки на пороги M Performance з вуглецевого волокна.

Для особливо елегантної посадки: Накладки на пороги M Performance зроблені з високоякісного вуглецевого волокна та підкреслюють спортивний та ексклюзивний вигляд автомобіля. Вони точно пристосовані до дизайну автомобіля та були протестовані відповідно до суворих критеріїв якості BMW. З емблемою M Performance.
BMW М340і xDrive Седан G80 2020, килимки M Performance, інтер’єр

Килимки M Performance

Досконалий вигляд, ідеально тримають ноги. Килимки M Performance додають індивідуального атлетичного акценту підлозі, надаючи всьому автомобілю більш динамічний вигляд. З емблемою M Performance. Преміум-дизайн доповнюють шкіряні окантовки з декоративними строчками контрастних кольорів і смужкою у кольорах M.

THE 3

BMW 3 серії Седан залишає всі умовності позаду та ще раз підтверджує свої амбіції як справжній спортивний седан та приклад для інших, що визначає стиль у середньому сегменті.

ВАМ ПОТРІБНА ОСОБИСТА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Якщо у вас виникли додаткові запитання, уточнення щодо наданої інформації чи ви хочете особливу комплектацію BMW M3 Competition Седан, BMW M3 Седан, BMW M340i xDrive, ви можете це обговорити з найближчим партнером BMW. Наш професійний персонал із задоволенням надасть вам необхідну інформацію під час телефонного дзвінку чи на офіційному сайті.

СЕРВІСНІ ПРОПОЗИЦІЇ BMW ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ BMW M 3 СЕРІЇ СЕДАН М.

Сервісні пропозиції та пакети для BMW M3 Competition Седан, BMW M3 Седан, BMW M340i xDrive та M340d xDrive Седан.

BMW встановлює стандарти в обслуговуванні та завжди поруч з вами та вашим BMW M3 Competition Седан, BMW M3 Седан, BMW M340i xDrive або BMW M340d xDrive Седан. За допомогою послуги Breakdown and Accident Assistance наші експерти цілодобово доступні для надзвичайних ситуацій — 365 днів на рік. Завдяки інноваційній системі BMW Teleservices ваш автомобіль BMW M 3 серії Седан автоматично повідомляє вашого сервісного партнера BMW про потреби в технічному обслуговуванні та несправності, щоб він міг зв’язатися з вами самостійно. Завдяки програмі BMW Service Inclusive ці та всі інші послуги покриваються єдиним платежем на обраний вами період часу. Забезпечте більше часу для важливих речей у своєму житті: Завдяки широкому спектру послуг, які пропонує BMW, ви завжди в безпеці.

ДВИГУНИ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW M3 СЕДАН.

BMW M3 Competition Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 234

 

BMW M3 Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 248

 

BMW M340i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7,3–7,0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 167–159

 

 

BMW M340d xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 5,7–5,3
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 149–139

 

Забарвлення BMW Individual Skyscraper Grey та розширене шкіряне оздоблення BMW Individual, продемонстровані на фотографіях, швидше за все будуть доступні з березня 2021 року. Забарвлення BMW Individual Aventurine Red III очікується з липня 2021.

 

Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

 


Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

 


Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2 автомобілів BMW M 3 серії Седан.

 • BMW M3 Competition Седан:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9,6
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 221

  BMW M3 Седан:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230

  BMW M340i xDrive Седан:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7,7
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 177

  Забарвлення BMW Individual Skyscraper Grey та розширене шкіряне оздоблення BMW Individual, продемонстровані на фотографіях, швидше за все будуть доступні з березня 2021 року. Забарвлення BMW Individual Aventurine Red III очікується з липня 2021.

  Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

  Викиди CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94 / ЄС та Європейського регламенту в його поточній редакції. Наведені значення базуються на споживанні палива, значеннях викиду CO2 та споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

  Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.