ПОТУЖНІСТЬ+

BMW M

Динамічні характеристики BMW M3 Седан.

Переконують на треку. Вражають на дорозі. А особливо ― з опційним пакетом M Competition. Завдяки збільшенню потужності двигуна до 450 к.с. та численим інноваційним технологіям з царини автоспорту спортивний характер автомобіля проявляється ще виразніше. Спеціально налаштована адаптивна підвіска Adaptive M, диференціал Active M, система M Servotronic або семиступінчата коробка передач М з подвійним зчепленням встановлюють нову планку та підкреслюють особливу спортивність водія BMW M3 Седан.


BMW M3 Седан:
Витрати палива, л/100 км, у комбінованому циклі: 8,8 (8,3)
Викиди CO2, г/км, у комбінованому циклі: 204 (194)


Зазначені в дужках показники стосуються автомобілів із семиступінчатими коробками передач М з подвійним зчепленням і функцією Drivelogic.


Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від обраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі оснащені опційним обладнанням.

Читати далі
ПОТУЖНІСТЬ+Динамічні характеристики BMW M3 Седан.

ВІТАЄМО НА МЕЖІ.

Те, що BMW M3 Седан має характер справжнього видатного спортсмена відчувається не тільки на перегоновому треку. Він завжди демонструє точність управління та маневреність, а особливо ― у відповідальних дорожніх ситуаціях. Саме в таких ситуаціях потужний двигун М шалено, але завжди чітко виміряними порціями, передає тягу на асфальт через шестиступінчату коробку передач М, або плавно ― через семиступінчату коробку передач з подвійним зчепленням.

ПАКЕТ М COMPETITION

Однозначно перегонові відчуття: пакет M Competition від BMW M3 Седан пропонує ще кращу динаміку завдяки підвищеній потужності двигуна, спеціальним налаштуванням адаптивної підвіски Adaptive M, новій калібровці системи динамічної стабілізації (DSC), диференціалу Active M та 20-дюймовим легкосплавним колісним дискам із різнорозмірними шинами.

 • Особливості динамічних характеристик у пакеті M Competition
 • Особливості зовнішнього дизайну в пакеті M Competition

ВАРІАНТИ КОРОБОК ПЕРЕДАЧ BMW M3 СЕДАН.

Такі опції від M, як шестиступінчата ручна коробка передач і семиступінчата коробка передач M із подвійним зчепленням у BMW M3 Седан дає вам змогу самостійно розганяти власний пульс від 0 до 180. Обидві коробки передач гарантують максимальну насолоду від керування.

 • Шестиступінчата ручна коробка передач M
 • Семиступінчата коробка передач M із подвійним зчепленням

ДИФЕРЕНЦІАЛ ACTIVE M.

Активний диференціал Active M оптимізує стабільність тяги та керування під час зміни смуг руху або прискорення після повороту, при подоланні поворотів на високій швидкості або під час їзди на різних покриттях. Оптимізацію тяги забезпечує пристрій із електронним керуванням, який зменшує різницю між швидкостями обертання задніх коліс.

АДАПТИВНА ПІДВІСКА ADAPTIVE M.

Завдяки електронному регулюванню амортизаторів адаптивна підвіска Adaptive M автоматично забезпечує готовність автомобіля до будь-яких умов їзди. Налаштування підвіски можна змінити для забезпечення більшої комфортності або більш спортивної динаміки перемиканням її в режими КОМФОРТ, СПОРТ і СПОРТ+ в системі регулювання динаміки руху Driving Experience Control.

365 ДНІВ АВТОСПОРТИВНИХ ВІДЧУТТІВ.

Впровадження інноваційних технологій із царини автоспорту у виробництво стандартних спортивних автомобілів — це основний фах BMW M GmbH. Саме тому в BMW M3 сЕДАН досконало збалансовано повну адреналіном динаміку та придатність для повсякденного користування.

 • Управління розгоном з місця (Launch Control)
 • Пакет M Driver's
 • Система M Drive
 • Система M Servotronic
 • Режим M Dynamic Mode

НАДІЙНІ ГАЛЬМА.

Важливою складовою винятково динамічного керування BMW M3 Седан є гальмівна система. Точні та ефективні компаундні гальма M та опційні карбоно-керамічні гальма М мають найвищі динамічні характеристики.

 • Компаундні гальма M
 • Керамічне гальмо M Carbon

Витрата палива та викиди СО2.

 • Disclaimer reference invalid