ІННОВАЦІЙНІСТЬ+

BMW M

Підключення до мережі у BMW M3 Седан.

Під час користування BMW M3 Седан як на дорозі, так і на треку вам допомагають різні інноваційні технології, що підвищують комфортність і рівень безпеки, встановлюючи при цьому нові стандарти керування. Усю інформацію, яка стосується керування, можна записати за якісь частки секунди, віддаючи при цьому належне зв'язку, інформації та розвагам із використанням відповідних мереж. Насолода від керування ще ніколи не була настільки інноваційною.

Читати далі
ІННОВАЦІЙНІСТЬ+Підключення до мережі у BMW M3 Седан.

NEW INTERFACE-DESIGN.

Operating the vehicle's Infotainment system is now even easier, clearer and more informative. The driver can arrange the six tiles representing navigation, media, communication, My Vehicle and messaging in any order. The tiles are displayed as live tiles instead of a static menu view.

ЯК ЗАПИСАТИ НАСОЛОДУ ВІД ЇЗДИ: ЗАСТОСУНКИ M APPS.

BMW M3 Седан — це не просто автомобіль. Він кидає виклик тим водіям, які прагнуть керувати ним дедалі краще. Саме тому BMW M установила в ньому таймер часу проходження кола і застосунок для GoPro. Для того, щоб зберегти в пам'яті найкращий час, найвищі темпи розгону та найчудовіші спогади про останню поїздку.

  • Застосунок BMW M Laptimer
  • Застосунок GoPro

ПІДГОТОВКА ПІД APPLE CARPLAY®.

Підготовка під Apple CarPlay® підтримує зручне та безпровідне користування окремими функціями iPhone® у автомобілі. Вона забезпечує можливість відображення контенту зі смартфона разом із такими функціями, як музика, повідомлення iMessages і SMS, телефонні дзвінки, Siri® та використання функцій навігації й окремих програм третіх сторін із використанням інтерфейсу користувача авто та функцій голосового управління.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW ЗІ СПЕЦИФІЧНИМИ ФУНКЦІЯМИ M.

Повноколірний проекційний дисплей BMW Head-Up Display відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія. Натиснувши на кнопку, водій може переключитись у режим відображення M, у якому відображаються такі показники, як увімкнена передача, частота обертів двигуна у вигляді кривої в динамічноиу діапазоні, а також світлові сигнали, які вказують оптимальний момент для перемикання передач.

Читати далі

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW ЗІ СПЕЦИФІЧНИМИ ФУНКЦІЯМИ M.

ТЕЛЕФОНІЯ З БЕЗПРОВІДНИМ ЗАРЯДЖАННЯМ.

Система телефонного зв'язку з безпровідним заряджанням включає в себе безпровідний зарядний пристрій і додаткові порти USB. Підключення до антени на даху поліпшує якість мобільного зв'язку. Система дає змогу одночасно підключати по Bluetooth два мобільні телефони та аудіоплеєр. Система також включає в себе Bluetooth Office і технічне обладнання для створення точки доступу WiFi.

Витрата палива та викиди СО2.

  • Disclaimer reference invalid