BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire металік F44 вид збоку з поворотом в три чверті

THE 2

BMW M

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ ДЕТАЛЬНО: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

Новий BMW M235i xDrive Gran Coupé був створений не для того, щоб розширити сегмент, а очолити його. Отримайте всю інформацію про виняткову динаміку керування, потужний 4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo і провокаційний дизайн з ексклюзивними деталями M серії, які поширюються по всьому зовнішньому вигляду аж до орієнтованої на водія кабіни.

Читати далі
THE 2BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ ДЕТАЛЬНО: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

ДИЗАЙН.

Зовнішні та внутрішні особливості BMW M235i xDrive Gran Coupé.

Спортивний зовні - спортивний всередині: BMW M235i xDrive Gran Coupé демонструє безкомпромісну динаміку у кожній деталі. Не в останню чергу завдяки аеродинамічному пакету M, а також ексклюзивним M-деталям кольору Cerium Grey. Відмінні риси, такі як решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні, обробка вихлопної системи в довільній формі та задній спойлер М, доповнюють м'язисту форму та контури спортивного купе, а такі особливості, як спортивні сидіння M або педалі М, надають салону атмосферу максимальної продуктивності.

BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire металік F44 вид ззаду з поворотом в три чверті
Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire металік F44 великий план

Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні повністю оброблена сірим церієм і має ретельно продуману сітку всередині. Така структура, натхненна перегонами, надає глибину й цінність передній частині та створює високоякісний і динамічний акцент в деталях.
Вихлопна система M BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire металік F44 вид ззаду

Вихлопна система M.

Завдяки мінімальному протитиску, вихлопна система M з обох сторін забезпечує велику потужність двигуна. Відмітний звук, який підкреслює спортивний характер автомобіля, можна контролювати за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Декоративні вставки вихлопної труби з сірого церію створюють візуальні акценти.
Аеродинамічний пакет M BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire металік F44 спереду

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинамічний пакет M зі спеціальними переднім та заднім фартухами й бічною обробкою спідниці передає чисту динаміку, підкреслюючи спортивний характер автомобіля. Частини обробки пофарбовані в колір кузова та мають вставки в Dark Shadow. На BMW M235i вставки виконані в чорному глянсовому кольорі.
Задній спойлер М BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire металік F44 вид ззаду

Задній спойлер М.

Задній спойлер М підкреслює спортивний силует автомобіля і знижує небажаний аеродинамічний підйом. Виробляючи притискну силу на задній осі, він забезпечує автомобілю велику стійкість при керуванні.
Спортивні сидіння М BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 інтер'єр

Спортивні сидіння М.

Спортивні сидіння M з вбудованими підголівниками, глибокою поверхнею сидіння й високими бічними і спинними валиками забезпечують поліпшену підтримку водія та переднього пасажира навіть в швидких поворотах. Крім того, сидіння можна відрегулювати за розміром Вашого тіла завдяки вбудованому регулюванню ширини спинки.
Шкіряне кермо М BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 кабіна

Шкіряне кермо М.

Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональними кнопками, значок M і вбудована подушка безпеки на стороні водія виконані в трьохспицевому дизайні. З обідком керма зі шкіри «Walknappa» чорного кольору з чорною стрічкою і контурними упорами для великого пальця кермо забезпечує пряме спортивне рульове управління.
Велюрові килимки BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 інтер'єр

Велюрові килимки.

Передні і задні килимки з велюру стійкі до бруду та є водонепроникними. Вони відповідають кольору оббивки і одночасно захищають її, полегшують прибирання й створюють високоякісний зовнішній вигляд.
Внутрішнє оздоблення салону 'Illuminated Brooklyn' BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 інтер'єр

Внутрішнє оздоблення салону 'Illuminated Brooklyn'.

Внутрішнє оздоблення 'Illuminated Brooklyn' з акцентом 'Triangle' на приладовій панелі й дверях надає інтер'єру прогресивну атмосферу з високим почуттям цінності. Мерехтливий узор непомітно створює як привабливу, так і приємну атмосферу в автомобілі.
Ремені безпеки М BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 інтер'єр

Ремені безпеки М.

Ремені безпеки M з натягувачем і обмежувачем зусилля можуть похвалитися вишуканою прострочкою в класичних кольорах M. Вони підкреслюють якісну і спортивну атмосферу в салоні.
Пакет M Performance BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire металік F44 вид збоку з поворотом в три чверті

ПАКЕТ M PERFORMANCE.

Пакет M Performance додатково підвищує спортивний потенціал автомобіля і забезпечує максимальні характеристики прискорення. Крім того, зниження ваги помітно збільшує динаміку керування. Відмінні елементи дизайну в чорному кольорі та 18-дюймові легкі ковані колеса також роблять пакет M Performance видимим ззовні.

BMW M235i xDrive.

4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

Бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW M235i xDrive Gran Coupé з потужністю в XXX кінських сил.

Найкращий спортсмен, який доставляє щире задоволення від керування: 4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo в BMW M235i володіє особливою силою, оскільки він оснащений новими поршнями, більшим турбонагнітачем, оптимізованим розподілом всмоктуваного повітря, високопродуктивним комплектом охолодження й вихлопною системою М.

ДИНАМІКА РУХУ.

Технології трансмісії і шасі BMW M235i xDrive Gran Coupé.

Найвищі показники: завдяки спортивному рульовому управлінню M, 8-ступінчастій трансмісії Steptronic і спортивній підвісці BMW M 235i xDrive Gran Coupé виходить на швидкісну смугу руху в своєму сегменті. Завдяки системі Performance Control й таким функціям, як інтелектуальний повний привід BMW xDrive, динаміка та поперечне прискорення стають відчутними у всіх швидкісних діапазонах. У поєднанні з потужним і надзвичайно ефективним 4-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower Turbo цей автомобіль відділяється від натовпу й забезпечує виняткову впевненість у собі на будь-якому маршруті.

Спортивне рульове управління M BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 кабіна

Спортивне рульове управління M.

Спортивне рульове управління M з Servotronic створює пряму і маневрену реакцію рульового управління та знижує зусилля управління. Ваш автомобіль може керуватися точніше, пропонуючи дуже спортивні характеристики, особливо на звивистих дорогах.
8-ступінчаста спортивна трансмісія Steptronic BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

Спортивна трансмісія Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport пропонує неймовірно спортивне перемикання передач. Будь то автоматичне або ручне управління за допомогою підрульових перемикачів або важеля перемикання - для комфортного накочування або неймовірно динамічного керування. У режимі SPORT і з важелем перемикання передач в лівому положенні S / M, перемикання передач налаштоване на максимальну продуктивність.
Інтелектуальний повний привід xDrive BMW M235i Gran Coupé F44 крупним планом ззаду

xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно й по-різному розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса для максимальної тяги, динаміки руху і безпеки в будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності електронне управління розподілом потужності врівноважує надлишкову або недостатню маневреність на поворотах.
Спортивна підвіска М BMW M235i xDrive Gran Coupé F44

Спортивна підвіска М.

Спортивна підвіска M опускає автомобіль приблизно на десять міліметрів. Вона також має більш короткі пружини і більш жорсткі настройки демпфера, а також більш жорсткі стабілізатори. Разом вони призводять до ще більш прямого дизайну підвіски, який забезпечує чітко спортивний стиль керування.
BMW M235i xDrive Gran Coupé з адаптивною підвіскою

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска дозволяє регулювати характеристики амортизатора відповідно до дорожньої ситуації і поєднує в собі комфорт й динаміку керування з максимально можливою безпекою. За допомогою системи Driving Experience Control Ви можете вибрати стандартний режим COMFORT або режим SPORT.
Спортивний гальмо M BMW M235i xDrive Gran Coupé Black Sapphire металік F44

Спортивне гальмо М.

Спортивне гальмо M з багатопоршневими гальмівними супортами темно-синього кольору і позначенням M забезпечує виняткову ефективність гальмування. Гальмо адаптовано до дуже високого динамічного потенціалу автомобіля, тож воно також забезпечує винятковий спортивний стиль керування і відмінне гальмування на мокрій поверхні.
BMW M235i xDrive Gran Coupé з системою Performance Control Black Sapphire металік F44, вид спереду з поворотом в три чверті

Performance Control.

Система Performance Control працює шляхом контрольованого гальмування ведучих коліс в напрямку вигину. Це розподіляє більше потужності приводу на зовнішні колеса. Направлення кутового моменту автомобіля в криву підвищує маневреність і курсову стійкість.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ТА ФУНКЦІЇ КОМФОРТУ.

Інноваційні системи допомоги водієві та технологічні функції в BMW M235i xDrive Гран Купе.

BMW M235i xDrive Gran Coupé демонструє втілення технічного прогресу аж до найдрібніших деталей. Інноваційні системи допомоги водієві, такі як Асистент заднього ходу, Активний круїз-контроль з функцією гальмування і прискорення і Асистент паркування полегшує керування і паркування автомобіля.

BMW M235i xDrive Gran Coupé with BMW ConnectedDrive and BMW Personal Copilot F44 interior
Асистент парковки в BMW 2 серії Gran Coupe F44, інтер'єр

Асистент паркування.

Асистент паркування полегшує виконання маневрів при паркуванні. Камера заднього виду виводить на дисплей зображення простору позаду автомобіля. Система активної сигналізації зближення при паркуванні зменшує ймовірність отримання пошкоджень при виконанні паркувальних маневрів. Асистент паркування виконує перпендикулярну і паралельну парковку, а також виїзд з місця паралельного паркування в автоматичному режимі. Асистент руху заднім ходом полегшує маневрування заднім ходом, наприклад, в умовах вузького простору.
Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go в моделі BMW 2 серії Gran Coupe F44

Активний круїз-контроль.

У діапазоні швидкостей від 30 до 160 км/год активний круїз-контроль з функцією Stop & Go підтримує дистанцію до автомобіля попереду, автоматично зупиняючись і знову починаючи рух в міському потоці в умовах, коли автомобілю необхідно часто сповільнюватися аж до повної зупинки. Асистент обмеження швидкості забезпечує дотримання необхідних вимог до швидкості при роботі круїз-контролю. Асистент контролю дистанції попереду з функцією гальмування відстежує наявність нерухомих автомобілів, пішоходів і велосипедистів перед автомобілем.
Асистент ручного обмеження швидкості в BMW 2 серії Gran Coupe F44

Асистент обмеження швидкості.

У поєднанні з Помічником керування або Активного круїз-контролю з функцією Stop & Go при необхідності асистент обмеження швидкості підтримує поточну швидкість руху, яка визначається за допомогою індикатора обмеження швидкості та індикатора заборони обгону з функцією попереднього перегляду. Це знижує навантаження на водія при русі по шосе і магістралях: йому вже не доводиться постійно звіряти фактичну швидкість руху до встановлених обмежень.
Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant в моделі BMW 2 серії Gran Coupe F44, інтер'єр

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant.

У пакет систем допомоги водієві Driving Assistant входять наступні компоненти, що отримують інформацію від численних камер і датчиків: система попередження про зіткнення з функцією автоматичного гальмування, асистент обмеження швидкості з функцією попередження про неможливість обгону, а також система попередження про виїзд за межі займаної руху. Також доступні функції попередження про наявність транспортних засобів, що рухаються позаду в поперечному напрямку, допомоги при перестроюванні, а також функція запобігання зіткнення під час руху заднім ходом.

Витрата палива і викиди CO2.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5
  Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html