Пропозиції аксесуарів і сервісу BMW для весни і літа.

В МІСТІ. ЗА МІСТОМ. НА ПЛЯЖІ.

Пропозиції аксесуарів і сервісу BMW для весни і літа.

День серфінгу на узбережжі чи гірський тур на велосипеді: Завдяки пропозиціям аксесуарів та сервісу BMW для весни і літа ви маєте ідеальне обладнання для теплої погоди. Інтегрована навігація BMW Integrated Navigation та інші інноваційні продукти, що забезпечують зв’язок в салоні автомобіля, допоможуть вам дістатися місця призначення навіть з більшим комфортом і легкістю. Особливо цікавими є універсальні транспортні рішення для максимального комфорту пересування. Індивідуальні пропозиції, такі як сервіс BMW Wheel Service, гарантують ідеальну форму вашого BMW під час кожної поїздки.

Читати далі
В МІСТІ. ЗА МІСТОМ. НА ПЛЯЖІ.Пропозиції аксесуарів і сервісу BMW для весни і літа.

КОМФОРТ В САЛОНІ.

BMW пропонує широкий спектр практичних аксесуарів, завдяки яким їзда у вашому BMW стає ще приємнішою. Чи то інноваційні дверні ліхтарі BMW, високоякісний адаптер Snap-In для Apple iPhone 6TM або універсальна система BMW Travel & Comfort – ви гарантовано знайдете вірне рішення для будь-якої ситуації.

Читати далі

Навігаційна система BMW Integrated Navigation і проекційний екран Head-Up Screen.

Навігаційна система BMW Integrated Navigation легко встановлюється і може бути ідеально інтегрована до багатьох моделей BMW. Управління системою здійснюється за допомогою контролера BMW iDrive і показує мапи на 6,5-дюймовому кольоровому дисплеї з високою роздільною здатністю для особливо зручної та надійної навігації. Інноваційний екран BMW Head-Up Screen, який також легко встановлюється, показує навігаційні мапи, швидкість, рівень палива та іншу важливу інформацію про автомобіль, яка проектується в зону бачення водія.

Читати далі

Цифрові мапи доріг.

Цифрові мапи доріг для навігаційних систем BMW - це безцінний помічник для подорожей по країні та Європі. Окрім своєчасних змін вулиць, вони також містять корисну інформацію (наприклад, у вбудованому туристичному довіднику Falk), що може стати в пригоді, коли ви в дорозі.
Читати далі

Відеореєстратор BMW Advanced Car Eye

Надійний свідок в складних ситуаціях: Ця високочутлива камера full HD забезпечує детальний відео-запис з автомобіля. Вона активується, коли машина відчуває поштовх, і документує як потенційні аварії, так і (спроби) проникнення. Чутливі до світла датчики гарантують чудові знімки вдень і вночі. Реєстратор BMW Advanced Car Eye може використовуватись майже в усіх моделях BMW.
Читати далі

Дверні ліхтарі BMW LED Door Projectors.

Завдяки інноваційним світлодіодним дверним ліхтарям BMW LED Door Projectors вхід і вихід з машини стають особливими. Коли двері автомобіля відкриті, ліхтарі BMW LED Door Projectors автоматично вмикаються і проектують зображення на землю поряд з автомобілем. Щоб підкреслити свою особистість, ви можете вибрати такий дизайн з широкого спектру рішень, що створюватиме оригінальну, ідеально освітлену зону біля дверей автомобіля.

Читати далі

Адаптер BMW Snap-In для Apple iPhone™ 6/6STM.

Універсальний зарядний адаптер Snap-In гарантує безпечне зберігання та швидку зарядку пристроїв Apple за допомогою роз’єму Lightning, а також дозволяє програвати музику, збережену у пристрої. В залежності від автомобіля і його обладнання, на дисплей автомобіля також можуть виводитись обкладинки альбомів.

Читати далі

Пристрій для бездротового заряджання.

Пристрій для бездротового заряджання дозволяє виконувати бездротове заряджання телефонів Apple iPhone 5, 5S і 6 Plus. Телефон встановлюється в чорний цільний пристрій з зображенням знаків бренду BMW. Пристрій для бездротового заряджання дозволяє виконувати заряджання у поєднанні з опцією бездротового заряджання BMW і всіма зарядними пристроями, сертифікованими за QI. Для використання в автомобілях, обладнаних телефонією з бездротовим заряджанням або в комбінації з бездротовим зарядним адаптером snap-in.
Читати далі

Сонцезахисна шторка.

Важливим компаньйоном під час довгих подорожей влітку стає практична сонцезахисна шторка. Вона може бути легко приєднаною до рамки вікна, що означає, що шторкою можна користуватись при відкритому вікні. Завдяки точним розмірам шторка особливо ефективна для захисту дітей від сонячного світла і допомагає знизити температуру в салоні. Сонцезахисні шторки є наявними для широкого спектру моделей BMW.

Читати далі

Система Travel & Comfort.

Система Travel & Comfort покращує функціональність автомобіля. Різноманітні елементи системи Travel & Comfort можуть без зусиль прикріплюватись до базового кріплення, що легко встановлюється між стійками підголовника. Базове кріплення системи Travel & Comfort System може використовуватись з кріпленнями для різних планшетів Apple iPad (Apple iPad™ 2, 3, 4 або mini), та має роз’єм для кабелю USB/заряджання і поворотну рамку для iPad з поворотом на 360°. Практичний складний столик з привабливим дизайном в стилі BMW регулюється по висоті і куту та має додатковий вбудований тримач для чашок з хромованим кільцем. Вішалка для одягу дозволяє вішати предмети одягу на задній стороні спинки. Її також можна використовувати за межами автомобіля (функція готелю). Універсальний гачок дозволяє безпечно зберігати предмети одягу чи легкі сумки на задній стороні спинки, захищаючи їх від бруду в ніші для ніг. Всі компоненти системи можуть замовлятися індивідуально.
Читати далі

ЗАЛИШАЙТЕСЬ НА ВІРНОМУ ШЛЯХУ.

Багато доріг веде до вашої мети. Щоб ви вибрали для своєї подорожі найкращу з них, ми безперервно підтримуємо актуальність наших мап. Незалежно від того, якою навігаційною системою BMW ви користуєтеся, тут ви знайдете всю інформацію про оновлення ваших мап.

КОМПЛЕКТИ ЛІТНІХ КОЛІС.

Увага до деталей: комплекти літніх коліс BMW пропонують вишуканий дизайн, неперевершену стабільність та ідеальні властивості їзди. Комбінації коліс і шин точно підібрані відповідно до загальної концепції вашого BMW та гарантують оптимальну взаємодію між усіма компонентами ходової частини для максимальної безпеки та безмежного задоволення від літнього водіння.


Ще одним ключовим критерієм для безпеки водіння є тиск в шинах. Починаючи з березня 2014 року усі нові автомобілі BMW оснащені системою контролю тиску в шинах (RDC). Це означає, що ви постійно можете стежити за правильним тиском в шинах. BMW пропонує усі літні колісні комплекти з датчиками RDC. Ваш Сервісний Партнер BMW радо надасть вам консультацію щодо того, чи оснащений ваш автомобіль системою контролю тиску в шинах, і які шини найкраще відповідають Вашим потребам.

БАГАЖ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ.

Потрібен додатковий простір для багажу під час сімейної відпустки? Або може ви хочете забезпечити максимальну безпеку для ваших наймолодших пасажирів? Оригінальні аксесуари Original BMW Accessories пропонують ідеальне рішення для будь-якої ситуації ― безпеку, комфорт, і, звичайно ж, найвищу якість від BMW.

Читати далі

Багажник на дах BMW.

Подорожуйте з комфортом навіть коли в вас багато багажу: Багажники на дах BMW створюють додаткове місце для багажу і доступні в різних кольорах з різними ємностями (320 л, 350 л або 460 л). Елегантні багажники забезпечують легке завантаження та мають інноваційну двосторонню систему відкривання. Обладнані шістьма точками замикання та антикрадійними функціями багажники також відповідають найвищим стандартам безпеки. Для всіх автомобілів з кріпленням на даху BMW чи базовим кріпленням BMW.

Читати далі

Базове кріплення BMW.

Чи багажник на дах, чи додаткові кріплення для велосипеду або дошки для серфінгу ― базове кріплення BMW забезпечує надійну основу для чисельних інноваційних систем транспортування з лінійки оригінальних аксесуарів BMW. Його можна встановити лише за декілька хвилин без застосування інструментів, і воно може бути розширене для задоволення ваших індивідуальних потреб. Призначене для конкретної моделі базове кріплення BMW відповідає найвищим стандартам безпеки та надає додаткову вантажомісткість у 100 кг. Перехресні рейки виконані з високоміцних алюмінієвих трубок та мають антикрадійний захист. Наявні для широкого спектру моделей BMW, крім моделей з відкидним верхом, родстерів і BMW 6 серії.

Читати далі

Дитячі сидіння BMW.

Коли справа стосується безпеки, ми абсолютно безкомпромісні. Це особливо стосується безпеки наших дітей. Дитячі сидіння BMW не просто відповідають європейському стандарту засобів безпеки для дітей (ECE-R44.04), вони також проходять широкий спектр краш-тестів, щоб забезпечити відповідність високим стандартам безпеки BMW, які виходять далеко за межі встановлених законом вимог. Вбудовані повітряні подушки забезпечують додатковий захист для голови в разі зіткнення, на додаток вони м’які і зручні під час щоденного використання. Сидіння кріпиться до автомобіля за допомогою технології ISOFIX (база ISOFIX), що надає дитячому сидінню BMW підвищену безпеку завдяки інноваційній системі пристібання, яка не допускає помилок при прикріпленні сидіння. Дитячі сидіння BMW наявні в трьох розмірах для дітей віком від 0 місяців до приблизно 12 років.

Читати далі
Заднє кріплення для велосипеду.

ЗАДНЄ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДУ.

Компактне заднє кріплення для велосипеду легке, але міцне і може витримувати до 60 кг ваги. Воно може бути швидко та надійно закріплене на кулі буксирного пристрою і дозволить перевозити до двох велосипедів або електровелосипедів. У складеному вигляді його можна зберігати в заглибленні багажного відділення захищеним від бризок води та зіткнень. Для використання у поєднанні з відповідною кулею буксирного пристрою готовою для заднього кріплення для велосипедів (опція 3AR).

PureCare – inspired by BMW i.

Інноваційна лінійка сервісного догляду “PureCare inspired by BMW i” була розроблена з урахуванням екологічно-безпечного обслуговування та догляду. Продукти на основі з чисто органічних фруктових екстрактів і не містять штучних добавок. Наявні продукти включають всесезонний засіб для миття вікон з органічним екстрактом імбиру, засіб для чищення скла з органічним екстрактом грейпфруту, засіб для догляду за деревиною і кенафом з органічного екстракту сандалового дерева та засіб для чищення шкіри і оббивки з екстрактом помаранчевого масла.

СЕРВІС ДЛЯ ВАШОГО BMW.

Купуючи BMW, ви обираєте не лише ходові характеристики і якість, але й індивідуальний сервіс і персональний догляд. Чи то технічне обслуговування, огляд, ремонту чи догляд - пропозиції індивідуально підібраного сервісу BMW означають, що ви можете покладатися на досвід наших фахівців.

Читати далі

Шинний сервіс BMW.

Правильні шини для теплої пори року. Звертайтесь до шинного сервісу BMW - ми не тільки замінимо ваші шини, вам також виконають перевірку глибини протектора і гальм. Пропозиція від нас для вашої максимальної зручності: ми виконуємо чистку ваших зимових шин і зберігаємо їх для вас до осені.

Читати далі

BMW Service Inclusive.

Підпишіться на задоволення від водіння: З BMW Service Inclusive ви насолоджуєтеся простою їздою за кермом без турбот щодо витрат на технічне обслуговування. Підписавши договір сервісного обслуговування , ви отримаєте ідеально підібране для вашого BMW обслуговування, що охоплює фіксований пробіг. Так часто, як вам це потрібно, дійсне у всьому світі. Наші різні пропозиції щодо технічного обслуговування мають дві спільні риси: це максимальна якість обслуговування кваліфікованим сервісним персоналом BMW та використання оригінальних запчастин BMW. Якщо під час купівлі ваш BMW не мав пакет BMW Service Inclusive, ви можете придбати його пізніше, але до першого сервісного обслуговування з виконанням змащувально-заправних робіт, що проводиться Партнером BMW. Для автомобілів BMW Premium Selection вибрані сервісні пакети також доступні після першого сервісного обслуговування з виконанням змащувально-заправних робіт.

Читати далі