Вид спереду на BMW XM G09 PHEV за темного освітлення
ПотужністьДо 653 к.с. (480 кВт)
Двигун і тип паливаПлагін-гібрид

THE XM

Вид спереду на BMW XM G09 PHEV за темного освітлення

ПЕРШИЙ В ІСТОРІЇ BMW XM.

ПотужністьДо 653 к.с. (480 кВт)
Двигун і тип паливаПлагін-гібрид
THE XMПЕРШИЙ В ІСТОРІЇ BMW XM.

ПЕРШИЙ В ІСТОРІЇ BMW XM.

Ексклюзивний, експресивний, електрифікований: Новий BMW XM поєднує в собі експресивний дизайн з високою динамікою BMW M і потужною технологією плагін-гібрида останнього покоління.


BMW XM*:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл WLTP): 2,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл WLTP):  61,0

* Дані є попередніми.

Читати далі

ОЗНАЙОМТЕСЯ З НОВИМ BMW XM.

Трансмісія, підвіска та продуктивність.

BMW XM.

Ідеальне поєднання високої продуктивності BMW M та інноваційності технологій плагін-гібрида.
 • BMW M Hybrid, перший електрифікований привод M High Performance
 • Високопродуктивний V8-циліндровий рядний бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • Адаптивна підвіска M Professional для високих показників динаміки руху
 • Система M xDrive з диференціалом M Sport
 • 480 кВт (653 к.с.), крутний момент 800 Нм, прискорення 0–100 км/год за 4,3 с (дані є попередніми)
BMW XM G09 вид на три чверті спереду

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ НОВОГО BMW XM.

BMW XM G09 особливості дизайну екстер'єру
BMW XM G09 Екстер’єр, вид спереду

Дизайн передньої частини.

Фірмова передня частина в характерному стилі BMW класу люкс вражає підсвічуванням решітки радіатора Iconic Glow і вузькими денними ходовими вогнями, характерними для M. Виразна решітка радіатора з логотипом BMW XM та ексклюзивні акценти у кольорі Night Gold підкреслюють розкіш та вишуканість автомобіля. Лінії потужного рельєфного капота плавно переходять у два ефектні виступи.

BMW XM G09 Екстер'єр, вид збоку

Вид збоку.

Вид збоку поєднує ефектний характер дизайну в стилі купе з потужними пропорціями та унікальними акцентами, такими як – найбільш затемнені вікна серед усього модельного ряду BMW. 23-дюймові легкосплавні диски та акцентна лінія роблять форму нового BMW XM унікальною, створюючи особливо ексклюзивний ефект дизайну завдяки фірмовим деталям у кольорі Night Gold.

BMW XM G09 Екстер'єр, вид ззаду

Дизайн задньої частини.

Вертикальні шестикутні подвійні вихлопні патрубки M надають задній частині автомобіля унікальності завдяки поєднанню золотистих акцентів дифузора з новим логотипом XM. Два логотипи BMW, вигравійовані лазером по обидві сторони заднього скла, створюють асоціацію з моделлю BMW M1. Разом із колісними арками, задні ліхтарі простягаються широко аж на крила, таким чином підкреслюючи міцну та потужну форму моделі.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ НОВОГО BMW XM.

BMW XM G09 особливості дизайну інтер'єру
BMW XM G09 Інтер’єр, стеля з підсвічуванням

Стеля з підсвічуванням.

Стеля з особливим підсвічуванням вражає своєю тривимірною призматичною структурою. Ця система підсвічування салону надає можливість реалізувати унікальні світлові дизайни, наприклад – сценарій привітання. Вибір кольору може бути адаптований до індивідуальних побажань, відповідно до режиму їзди та настрою водія.

BMW XM G09 Інтер'єр, зона задніх сидінь M Lounge

Зона задніх сидінь M Lounge.

Зона M Lounge забезпечує нові, унікальні враження та відчуття простору. Суцільна зона сидінь та такі деталі, як ромбоподібні структури на підголівниках і візерунок швів, чудово передають високий рівень комфорту і розкоші салону. Разом із рельєфною обшивкою стелі з підсвічуванням, темними вікнами та зручними подушками, ця зона забезпечить пасажирів новим сприйняттям навколишнього простору.

BMW XM G09 Інтер’єр, шкіра BMW Individual Merino з ексклюзивними елементами оздоблення у кольорі Walknappa Vintage Coffee

Екслюзивна шкіра Vintage.

Нова шкіра з вінтажним ефектом зачаровує своєю природною структурою та текстурою, розставляючи елегантні акценти в оббивці дверей та на панелі приладів, Цей матеріал використовується вперше та виключно в новому BMW XM, а спеціальні методи обробки та оздоблення забезпечують унікальність та індивідуальність стилю в кожному автомобілі.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW XM.

BMW XM G09 Особливості динамічних характеристик
BMW XM G09 V8 Плагін-гідрид вид спереду під час їзди

8-циліндровий плагін-гібридний двигун.

8-циліндровий плагін-гібридний двигун забезпечує чисте задоволення від водіння, чудову передачу потужності та характерний звук М. Завдяки віртуозній взаємодії електричного двигуна, потужністю 145 кВт та 4,4-літрового двигуна внутрішнього згоряння V8, модель BMW XM нестримно виривається в лідери: в особливості завдяки двом турбокомпресорам, повністю адаптивному керуванню клапанами Valvetronic і високоточному вприскуванню.

BMW BMW XM G09 V8 Плагін-гібрид, вид збоку на фоні будівлі

Адаптивна підвіска M Professional.

Адаптивна підвіска M Professional вражає спортивною керованістю, при цьому не втрачаючи рівень комфорту. Інтегральне активне рульове керування стабілізує автомобіль на високих швидкостях і одночасно звужує радіус повороту. Активні стабілізатори зменшують крени кузова, покращуючи загальну динаміку водіння та ваш комфорт.

BMW XM G09 вид ззаду в урбаністичній обстановці

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport забезпечує найкращу можливу динаміку вашого автомобіля на дорозі. Він перерозподіляє крутний момент між задніми колесами, покращуючи таким чином зчеплення з дорогою та стабільність руху в різних ситуаціях – чи то під час прискорення на виході з поворотів, чи на проходженні поворотів на високих швидкостях або в дорожніх ситуаціях, де праві та ліві колеса знаходяться на поверхнях з різним покриттям.

АНОНС СПЕЦІАЛЬНОЇ СЕРІЇ – BMW XM LABEL RED.

BMW XM G09 Екстер’єр, серія Label Red

Ексклюзивна серія BMW XM Label Red* очікується з осені 2023 року:
 

 • Ще більше динаміки завдяки потужності 550 кВт (720 к.с.) та крутному моменту 1000 Нм
 • Особливою рисою в дизайні екстер’єру є деталі, пофарбовані в акцентний колір Toronto Red, що контрастує з основним покриттям автомобіля кольору Frozen Carbon Black
 • Поєднання червоного та чорного кольорів знаходить продовження в інтер’єрі салону, що, в свою чергу, у поєднанні з характерними деталями забезпечує авто ще більшою кількістю уваги та захоплення

* Наведено попередню інформацію та зображення

ЕЛЕКТРИЗУЮЧЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ НОВОГО BMW XM.

Інноваційні технології для заряджання та руху на електротязі.

Найкраще з обох світів: нова модель з технологією плагін-гібриду BMW XM.

 • Запас ходу 82–88 км (WLTP) виключно на електриці разом з інтелектуальними режимами водіння для повної гнучкості в експлуатації
 • Максимум задоволення від їзди та незрівнянна економічність
 • Ефективний двигун внутрішнього згоряння потужністю 360 кВт (489 к.с.) разом з силовим агрегатом BMW eDrive, потужністю 145 кВт (197 к.с.)
BMW XM G09 PHEV рух на електротязі
BMW XM G09 Плагін-гібрид M Hybrid

M Hybrid.

Перемикайтеся між рухом на суто електричному приводі та гібридним режимом завдяки лише одному натисканню кнопки, завдяки взаємодії електродвигуна та потужного двигуна внутрішнього згоряння V8.

BMW XM G09 Плагін-гібрид Запас ходу

Запас ходу до 88 км з новим BMW XM.

Cистема BMW eDrive потужністю 145 кВт (197 к.с.) дозволяє проїхати 82–88 км (WLTP) виключно на електротязі. Це означає, що ви зможете подорожувати майже безшумно та без локальних викидів.

BMW XM G09 Плагін-гібрид BMW Charging

BMW Charging.

Де б ви не знаходились – вдома чи в дорозі: BMW Charging пропонує індивідуальні рішення для заряджання вашого автомобіля з гібридним приводом. 

КОКПІТ І ТЕХНОЛОГІЇ У НОВОМУ BMW XM.

BMW XM G09 Кокпіт і технології
BMW XM G09 Особлива концепція дисплею М через BMW Operating System 8

Особлива концепція дисплею М завдяки BMW Operating System 8.

Операційна система BMW OS 8 дозволяє керувати функціями вашого автомобіля зі ще більшою легкістю – наприклад, за допомогою голосу чи сенсорного екрану. Особливості М-характерного дизайну: вміст, що відображається у режимі 2D забезпечує найкращу чіткість зображення та доповнюється логотипом М під час відтворення. Два режими М – ROAD і SPORT дозволяють створювати індивідуальні враження та яскраві емоції під час поїздок.

BMW XM G09 BMW Curved Display

Вигнутий BMW Curved Display.

Суцільний вигнутий BMW Curved Display відображає інформацію про автомобіль на більшій площині, зручно її впорядковуючи. Він складається з 12,3-дюймового дисплея високої роздільної здатності на приборній панелі та 14,9-дюймового сенсорного центрального дисплея. Інтуїтивно зрозуміле керування є оптимізованим з точки зору ергономічності. BMW Curved Display стильно інтегрований в передню панель та безсумнівно привертає до себе загальну увагу пасажирів.

BMW XM G09 M Setup

M Setup.

За допомогою меню M Setup ви можете отримувати саме ті враження від водіння, які відповідатимуть вашим бажанням. Налаштовуйте параметри динаміки руху відповідно до ваших індивідуальних вимог. Ви можете регулювати систему приводу, ходову частину, рульове керування, гальмівну систему, рекуперацію енергії та систему повного приводу M xDrive. Збережені конфігурації налаштувань можна легко викликати з пам’яті системи за допомогою кнопок M1 і M2 на кермі.

BMW XM G09 Персональна eSIM

У дорозі з вашими улюбленими додатками.

У дорозі з вашими улюбленими додатками: інтеграція зі смартфоном в новому BMW XM підтримує Apple CarPlay та Android Auto

BMW XM G09 Комфортний доступ

Комфортний доступ.

Забудьте про необхідність щоразу діставати ключ від автомобіля: завдяки системі комфортного доступу, ваш автомобіль М автоматично відчинятиме двері. Він автоматично розпізнає вас ще на відстані за допомогою вашого ключа від автомобіля, тож вам більше не доведеться шукати його по кишенях. 

BMW XM G09 Бездротове заряджання

Зона бездротового заряджання.

Більше порядку, більше комфорту: спеціальна зона для бездротового заряджання дозволяє дуже зручно зарядити ваш смартфон. Більше відділення пропонує достатньо місця і для пристроїв більшого розміру – воно зручно розташоване та не містить надокучливих деталей чи заплутаних кабелів. І все це доповнюється максимально можливою безпекою: вбудована система охолодження захищатиме ваші пристрої від перегріву.

BMW XM G09 Асистент водіння Professional

Асистент водіння Professional.

Універсальний помічник: Асистент водіння Professional не тільки підтримує бажану швидкість і дистанцію до автомобіля, що йде попереду, але й утримує ваш BMW на смузі, втручаючись в кермування. Це знімає напругу, особливо під час тривалих поїздок. Інші функції допомагають уникнути зіткнень і перевищення швидкості.

BMW XM G09 Асистент водіння Plus

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus полегшує паркування та маневрування автомобілем. Він включає в себе систему Surround View, в яку входить вид зверху, панорама, віддалений тривимірний перегляд, а також допоміжну систему паркування, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, асистент паркування з поздовжнім і поперечним наведенням та асистент заднього ходу.

BMW XM G09 Водіння без рук на швидкості до 60 км/год

Водіння без рук на швидкості до 60 км/год.

Асистент водіння Professional надає можливість прибрати руки від керма на швидкості до 60 км/год на автомагістралі. Камера водночас перевірятиме рівень уваги водія, щоб гарантувати повну безпеку у будь-який час.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ НОВОГО BMW XM.

Оригінальні аксесуари BMW дозволяють вам адаптувати автомобіль до своїх індивідуальних побажань: усі запропоновані продукти ідеально відповідають вашому BMW XM з точки зору якості, дизайну та робочих характеристик.

Зарядний пристрій BMW Wallbox Essential

Зарядний пристрій BMW Wallbox Essential.

Домашній зарядний пристрій. Завдяки постійно встановленій BMW Wallbox Essential можна швидко, надійно та зручно заряджати ваш авто потужністю до 22 кВт. На додаток до компактних розмірів у дизайні BMW, що економить простір, BMW Wallbox Essential також пропонує зручне управління кабелями. Поточний стан BMW Wallbox Essential можна перевірити в будь-який час через дисплей.

Інтернет-магазин
BMW XM G09 Задня велосипедна стійка Pro 2.0

Задня велосипедна стійка Pro 2.0

Легка, але міцна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 може витримувати до 60 кг. Надзвичайно зручний у використанні кронштейн призначений для перевезення двох (електро) велосипедів (можна доповнити фіксатором третього велосипеда). Функція нахилу забезпечує легкий доступ до багажного відділення у будь-який час.

Інтернет-магазин
BMW XM G09 BMW Тримач для планшета

Тримач для планшета BMW Pro.

Надійне кріплення для планшетів із безпечним футляром BMW (захисний чохол). Цей тримач можна регулювати під різними положеннями та кутами, він кріпиться до додаткового обладнання системи Travel & Comfort або до основного кронштейна.

Інтернет-магазин

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW XM.

BMW XM.*

Потужність у кВт (к.с.):

480 (653) (8)

Прискорення від 0 до 100 км/год в секундах:

4,3

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, NEDC): 

2,7

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, NEDC):


* Дані є попередніми.

61,0

BMW XM G09 вид збоку на три чверті на місці

AWT FINANCIAL SERVICES ДЛЯ НОВОГО BMW XM.

BMW XM G09 BMW Financial Services

Чи то для кредитування, чи то для лізингу – кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань.

Працівник BMW консультує клієнта

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо нового BMW XM, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий надати вам індивідуальну пораду телефоном або безпосередньо на місці.

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW XM*,**:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,7
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 61,0
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км  (змішаний цикл):  30,1–28,9

  BMW XM Red Label*,**:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл):  1,7–1,4
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл):  37–33
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл):  32,4–30,4 

  Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до процедури вимірювання VO (EC) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

  Викиди CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/ЄС та Європейського регламенту в його поточній редакції. Наведені значення базуються на споживанні палива, значеннях викиду CO2 та споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

  Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або за посиланням https://www.dat.de/e10.

  * При температурах нижче 0 градусів за Цельсієм виключно електричний режим руху цього плагін-гібриду буде недоступний до тих пір, поки акумулятор не нагріється до робочого стану під час того, як автомобіль проїде декілька кілометрів.

  ** Дані є попередніми.