BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік, вид спереду в три чверті у русі
Потужність374 к.с. (275 кВт)
Двигун і тип паливаБензинДизель

THE 2

BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік, вид спереду в три чверті у русі

НОВИЙ BMW M240i xDRIVE COUPÉ

Потужність374 к.с. (275 кВт)
Двигун і тип паливаБензинДизель
THE 2НОВИЙ BMW M240i xDRIVE COUPÉ

Радикально спортивний Революційний і незалежний. Завдяки дивовижній динаміці та енергійній спритності новий BMW M240i xDrive Coupé розкриває неперевершену продуктивність. І, перш за все, це просто задоволення. Чи то прискорення, проходження поворотів або спринт по прямій – лічильник обертів відповідає пульсу і рівню адреналіну. У той же час прогресивно сфокусований тривимірний дизайн підкреслює безкомпромісні спортивні амбіції в усіх аспектах, демонструючи максимальні можливості BMW M240i xDrive Coupé.

BMW M240i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 185

 

Читати далі

ПРОДУКТИВНІСТЬ BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Силовий агрегат, підвіска та продуктивність.

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Захоплююча динаміка і маневреність, що повністю придатні для повсякденного водіння.
 • рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo потужністю 374 к.с.
 • Підвіска M Sport, диференціал M Sport і гальма M Sport у стандартній комплектації
 • Інтелектуальний повний привід BMW xDrive
 • 275 кВт (374 к.с.), 500 Нм, розгін 0–100 км/год за 4,3 с
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік, вид спереду в три чверті

BMW M440i xDRIVE COUPÉ — ОСОБЛИВОСТІ.

Динаміка руху та особливості дизайну BMW M240i xDrive Coupé.

Чудова продуктивність поєднується з захоплюючим зовнішнім виглядом: BMW M240i xDrive Coupé з рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном BMW M TwinPower потужністю 374 к.с. і спортивно спроектованими інженерними елементами, як наприклад адаптивна підвіска M, диференціал M Sport або адаптивне спортивне рульове управління, пропонує динамічні відчуття від водіння, потужність і маневреність у поєднанні з надзвичайно точним керуванням. Це високе спортивне прагнення ще більше посилюється за рахунок аеродинамічного пакету M і пакета M Technology. А ексклюзивні елементи дизайну кольору "Сірий Церій" і ефектні деталі доповнюють атлетичний зовнішній вигляд моделі.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік, вид спереду в три чверті у русі
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo крупним планом

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Найкращий спортсмен, який доставляє щире задоволення за кермом: Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo володіє видатними динамічними характеристиками та характерним для автомобілів М звуком двигуна. З технологіями Double-VANOS, Valvetronic, високоточним впорскуванням і турбокомпресором TwinScroll він видає надзвичайну потужність.
Адаптивне спортивне рульове керування і адаптивна підвіска М BMW M240i xDrive Coupé G42 2021

Адаптивна підвіска М і адаптивне спортивне рульове керування

Адаптивну підвіску M можна в будь-який час відрегулювати відповідно до дорожнього покриття та умов руху. Ви також можете відрегулювати характеристики підвіски за допомогою перемикача режимів руху Driving Experience Control, щоб активувати ваш улюблений стиль їзди у потрібний час — від комфортного до надзвичайно спортивного та помітно маневреного керування. Адаптивне спортивне рульове керування з технологією Servotronic забезпечує швидку та точну реакцію рульового керування з мінімальним використанням фізичних зусиль. Система реагує на кут нахилу керма та відповідно застосовує різні передаточні числа рульового керування. Це покращує керованість за більш динамічної їзди та зменшує зусилля, необхідні для керування під час паркування та проходження повороту.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 шасі BMW, диференціал M Sport

Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport оптимізує зчеплення коліс з дорогою та курсову стійкість під час перелаштування або прискорення на виході з повороту, під час швидкісного проходження поворотів, а також на дорогах з різним покриттям. Зчеплення підвищується за допомогою диференціала з електронним керуванням, що зменшує різницю швидкостей обертання задніх коліс.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік, вид збоку спортивна коробка передач Steptronic

Спортивна коробка передач Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport забезпечує неймовірно спортивне перемикання передач. Автоматичний або ручний режим — важіль селектора або перемикачі передач на кермі забезпечують усе необхідне для комфортного руху чи динамічної їзди. У режимі SPORT PLUS та з важелем селектора у лівому положенні S/M перемикання передач налаштовано для максимальної продуктивності.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 гальмівна система M Sport темно-синій металік крупним планом

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport має чотирипоршневі фіксовані супорти спереду та однопоршневі плаваючі супорти ззаду у темно-синьому металевому кольорі з логотипом M. Великі гальмівні диски забезпечують бездоганну гальмівну ефективність. Вона адаптована до найвищого динамічного потенціалу вашого BMW, дозволяючи використовувати більш енергійний стиль водіння та забезпечуючи впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік, дизайн передньої частини

Дизайн передньої частини.

Передня частина BMW M240i xDrive Coupé є втіленням незалежного спортивного стилю: накладка на капоті говорить сама за себе. Виразна решітка радіатора має раму кольору Cerium Grey і нові стулки, які відкриваються або закриваються залежно від потреби в повітрі. Унікальні фари відсилаються до легендарних ікон BMW Coupé, таких як BMW 2002, а характерний для моделей M передній фартух, як частина стандартного аеродинамічного пакету M, з його чітко окресленими і трикутними бічними повітрозабірниками кольору Cerium Grey підкреслює вражаючу динаміку автомобіля M серії.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік, дизайн задньої частини

Дизайн задньої частини.

Задня частина BMW M240i xDrive Coupé має надзвичайно атлетичний дизайн. Компактні задні ліхтарі, які розташовані по краях, підкреслюють широку фігуру, а стандартний задній спойлер в кольорі кузова покращує ходові якості завдяки оптимізованої аеродинаміці та розставляє спортивні акценти. Також до цього ефекту додається характерний для M серії задній бампер, який вражає своїм яскравим дифузором глянсового чорного кольору і характерною шестикутною вставкою. Загальний динамічний вигляд доповнюють вихлопні патрубки довільної форми в кольорі Cerium Grey.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік, дизайн бічної частини

Дизайн бічної частини.

Бічна частина BMW M240i xDrive Coupé формує радикально спортивний силует купе. Тривимірна конструкція з розширеним капотом, короткими звісами і заднім розташуванням салону створює надзвичайно динамічне враження. У той же час вертикальна решітка радіатора, відома як «ніс акули», надає боковому дизайну додаткову динаміку. Дзеркала заднього виду M кольору Cerium Grey і чіткі плечові лінії від передніх фар до задніх ліхтарів підкреслюють спортивні амбіції автомобіля.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 сидіння M Sport

Сидіння M Sport.

Регульовані сидіння M Sport з ковшеподібним профілем і частково інтегрованим підголівником забезпечують чудову бічну підтримку вам та вашому передньому пасажирові. Окрім того, ширину спинки можна регулювати індивідуально. Їхній особливий дизайн з логотипом M4 підкреслює спортивні можливості автомобіля.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 шкіряне кермо M

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками, емблемою М та інтегрованою подушкою безпеки водія хизується дизайном з трьох спиць. Обід керма з оздобленням чорною шкірою 'Walknappa' з чорними декоративними швами та ергономічними упорами для великих пальців зручно лежить у руках.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 оздоблення салону М дверні панелі великим планом

Оздоблення салону М.

Внутрішнє оздоблення в характерних кольорах M з підсвічуванням унікальним чином демонструє салон, який обов'язково приверне увагу будь-кого. Дверні панелі з підсвічуванням в кольорах M підкреслюють ексклюзивний спортивний характер автомобіля, а ефект поступового згасання підкреслює динаміку, якою славляться найяскравіші букви в світі.

КАБІНА ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Концепція управління, цифрові послуги та системи допомоги водієві BMW M240i xDrive Coupé.

Надзвичайне фокусування і безкомпромісне підключення: У орієнтованій на водія кабіні BMW M240i xDrive Coupé ви будете оточені новітніми технологіями. Скористайтеся інтелектуальними системами допомоги водієві під час руху та паркування. А безліч цифрових послуг забезпечать вам ідеальний зв'язок з вашим BMW і навколишнім світом. Сучасна мобільність на найвищому рівні.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує два високоякісні дисплеї, що складаються з 10,25-дюймового дисплея керування з високою роздільною здатністю, яким можна керувати дотиком, і повністю цифрового 12,3-дюймового дисплея на панелі приладів. Операційною системою BMW OS 7 також можна керувати за допомогою сенсорного контролера iDrive.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Driving Assistant

Driving Assistant.

Пакет безпеки Driving Assistant містить в собі попередження про лобове зіткнення з функцією гальмування, систему обмеження швидкості, включаючи дисплей обмеження швидкості з індикатором заборони обгону і попереднім попередженням, а також попередження про рух ззаду. Попередження про виїзд зі смуги руху і попередження про зміну смуги руху з активним поверненням, а також попередження про зіткнення ззаду доповнюють функції пакету.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Parking Assistant Plus

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus полегшує паркування та маневрування автомобілем. Він має систему Surround View, що включає вид зверху, панорамний вид, віддалений тривимірний перегляд, а також допоміжну систему паркування, функцію екстреного гальмування Active Park Distance Control, асистент паркування з поздовжнім і поперечним веденням та асистент заднього ходу.
BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Інтеграція зі смартфоном

Інтеграція зі смартфоном.

Навіщо відмовлятися від функцій вашого смартфона у вашому BMW, якщо ви можете продовжувати користуватися ним у звичайному режимі? Завдяки інтеграції зі смартфоном ваш автомобіль підтримує Apple CarPlay і Android Auto за допомогою бездротового з'єднання між вашим смартфоном і автомобілем. Це дозволяє зручно використовувати знайомі функції та різні застосунки в автомобілі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW М 2 СЕРІЇ COUPÉ .

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Потужність двигуна у кВт (к.с.) за 1/хв:

275-285 (374-387)/5 500-6 500

Максимальний крутний момент у Нм за 1/хв:

500/1 800-5 000

Прискорення від 0 до 100 в секундах:

4,3

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл):

8,0

BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 у кольорі Black Sapphire металік

АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE І ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW М 2 СЕРІЇ COUPÉ.

BMW M240i xDrive Coupé пропонує динамічне задоволення за кермом і безліч спортивного обладнання. Оригінальні аксесуари BMW для ваших потреб. Ми пропонуємо широкий вибір індивідуальних компонентів і доповнень, які ідеально підходять для цього спортивного автомобіля за якістю, дизайном і характеристиками, пропонуючи вам максимальні додаткові переваги — що б ви не задумали.
Карбонова решітка радіатора M Performance на BMW 2 серії Coupé G42 2021

Решітка радіатора M Performance з вуглецевого волокна.

Підкресліть свій стиль: рамка решітки радіатора виготовлена з преміального карбону. Вона забезпечить Вашому автомобілю особливо елегантний, спортивний та індивідуальний вигляд.
Інтернет-магазин
Карбоновий задній спойлер M Performance на BMW 2 серії Coupé G42 2021

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Карбоновий задній спойлер M Performance оптимізує аеродинаміку автомобіля, підкреслюючи при цьому його преміальну якість і динамічний зовнішній вигляд.
Інтернет-магазин
Карбоновий задній дифузор M Performance на BMW 2 серії Coupé G42 2021

Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна.

Карбоновий задній дифузор M Performance надає автомобілю ще більш сучасний вигляд і робить спортивний образ моделі ще більш вражаючим.
Інтернет-магазин
20-дюймові ковані Y-подібні диски M Performance 795 M в матовому Jet Black BMW 2 cерії Coupé G42 2021

20-дюймові ковані Y-подібні диски M Performance 795 M в матовому Jet Black.

20-дюймові ковані Y-подібні диски M Performance 795 M в матовому Jet Black. Комплект літніх коліс з датчиками тиску в шинах і шинами Run-flat.
Інтернет-магазин
Кермо M Performance BMW 2 серії Coupé G42 2021

Кермо M Performance.

Захоплюючі факти: Зона хвата рульового колеса оздоблена алькантарою завдяки чому воно дуже зручно лежить в руках, створюючи ще більш спортивні відчуття.
Інтернет-магазин
Спинка сидіння M Performance з алькантари і вуглецевого волокна на BMW 2 серії Coupé G42 2021

Спинка сидіння M Performance з алькантари і вуглецевого волокна.

Спинка сидіння M Performance з алькантари і вуглецевого волокна з відкритими порами надає сидінням високоякісний спортивний спортивний вигляд.
Інтернет-магазин
Багажний бокс BMW 320, чорний/сріблистий титан BMW 2 серії Coupé G42 2021

Багажний бокс BMW 320, чорний/сріблястий титан.

Багажний бокс кольору чорний/сріблястий титан з можливістю замкнення має доступ з обох боків та об'єм 320 літрів, він сумісний з усіма системами багажників на дах.
Перейти до товару
Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0 BMW 2 серії Coupé G42 2021

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.
Перейти до товару
Всепогодні передні килимки BMW у BMW 2 серії Coupé G42 2021

Всепогодні передні килимки BMW.

Елегантні та зносостійкі всепогодні килимки BMW захищають простір для ніг спереду від вологи та бруду. Чорного кольору зі вставкою з нержавіючої сталі.
Перейти до товару
Килимок для багажного відділення BMW у BMW 2 серії Coupé G42 2021

Килимок для багажного відділення BMW.

Чорний, нековзний, cтійкий килимок від бруду і вологи.
Перейти до товару
19-дюймові легкосплавні Y-образні диски M Performance 898 M в кольорі Frozen Gunmetal Grey BMW 2 серії Coupé G42 2021

19-дюймові легкосплавні Y-подібні диски M Performance 898 M в кольорі Frozen Gunmetal Grey.

19-дюймові легкосплавні Y-подібні диски M Performance 898 M в кольорі Frozen Gunmetal Grey. Літній комплект коліс з датчиком тиску в шинах.
Перейти до товару
BMW Advanced Car Eye 2 на BMW 2 серії Coupé G42 2021

BMW Advanced Car Eye 2.

У разі виникнення незвичної ситуації, високочутлива full-HD камера автоматично фіксує ситуацію попереду та позаду автомобіля.
Перейти до товару
BMW 2 серії Coupé G42 2021 у кольорі Thundernight металік, вид спереду в три чверті навпроти складу

BMW 2 СЕРІЇ COUPÉ.

BMW 2 серії Coupé вражає своєю бурхливою задньопривідною динамікою та сучасним комфортом високоякісного салону.

ПОСЛУГИ ТА ПІДТРИМКА ДЛЯ BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Співробітник сервісного центру BMW консультує клієнта.

БАЖАЄТЕ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо BMW M240i xDrive Coupé, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий дати вам індивідуальну пораду по телефону або безпосередньо на місці.

ОБРАНІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Співробітник сервісного центру BMW вітає клієнта.

#щобнетрапилося. Безтурботна подорож: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування на обраний вами термін або кілометраж.

 • Послуга технічного огляду автомобіля відповідно до вказівок BMW.
 • Обслуговування мікрофільтра
 • Обслуговування гальмівної рідини

Витрата пального та викиди CO2 BMW M240i xDrive Coupé.

BMW M240i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8.8–8.1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 200–185

Офіційні дані про витрату палива й викиди СО2 визначалися відповідно до обов’язкової процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. Значення WLTP використовуються для оцінки податків та інших зборів, що пов’язані з транспортними засобами. Вони розраховуються і ґрунтуються на новій методиці вимірювання WLTP відповідно до версії 01.01.2021. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2 BMW M240i xDrive Coupé.

 • BMW M240i xDrive Coupé:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 8,0
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 185

  Офіційні дані про витрату палива й викиди СО2 визначалися відповідно до обов’язкової процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. Значення WLTP використовуються для оцінки податків та інших зборів, що пов’язані з транспортними засобами. Вони розраховуються і ґрунтуються на новій методиці вимірювання WLTP відповідно до версії 01.01.2021. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp