BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, inspire

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Спортивний за своєю природою: BMW M850i xDrive Gran Coupé розкриває свої гени автоспорту ще до початку руху. Його захоплююча дух естетика з вражаючими пропорціями спортивного автомобіля і специфічними акцентами дизайну передає безкомпромісну динаміку та демонструє потенціал розкішного чотирьохдверного спортивного автомобіля. Потужний 8-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo оснащений функціями від гоночних автомобілів. Цей двигун дозволяє усім чотирьом пасажирам безпомилково відчути свою нестримну міць. Висока продуктивність на дорозі гарантовано підніме ваш пульс.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Читати далі
THE 8BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

АДРЕНАЛІН ЧЕТВЕРТОГО СТУПЕНЯ

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850i xDRIVE

BMW M850i xDrive Gran Coupé, специфічний дизайн M

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

ДИЗАЙН М СЕРІЇ В M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Захоплююча мова дизайну BMW M850i xDrive Gran Coupé додатково посилена ексклюзивними акцентами стилю M серії. Відмінні риси, такі як рама решітки радіатора в кольорі Cerium Grey і великі повітрозабірники переднього фартуха, відображають вражаючі якості розкішного спортивного купе. Дифузор в металевому кольорі Dark Shadow і задні вихлопні труби в Cerium Grey помітно підкреслюють цей автомобіль як члена сімейства BMW M.

BMW M850i xDrive Gran Coupé, спортивна вихлопна система М

НОВИЙ ГРАНИЧНИЙ ЗВУК

ПОТУЖНИЙ 8-ЦИЛІНДРОВИЙ ЗВУК ЗІ СПОРТИВНОЮ СИСТЕМОЮ ВИХЛОПУ

Звук двигуна BMW M850i Gran Coupé опанував усіма октавами на клавіатурі - від піано до фортіссімо. Інтегрована технологія випускної заслінки в спортивній вихлопній системі дозволяє регулювати вихідний звук. У програмі COMFORT звучить стриманий спортивний тон, в той час як програми SPORT і SPORT+ забезпечують насичений звук класичного автомобіля BMW M серії.

BMW M850i xDrive Gran Coupé, адаптивна підвіска M Professional
BMW M850i xDrive Gran Coupé, адаптивна підвіска M Professional
BMW M850i xDrive Gran Coupé, 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

8- ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO

Володіючи об'ємом в 4,4 літра й потужністю в 390 кВт (530 к.с.), 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo зводить як лічильник оборотів, так і пульс водія на однаковий рівень. Потужний двигун розганяє BMW M850i xDrive Gran Coupé від 0 до 100 км/год за 3,9 секунди з крутним моментом в 750 Нм. Насичений звук цього 8-циліндрового двигуна додатково генерує мурашки по тілу.

НАДИХАЮЧА ЕСТЕТИКА

ЗОВНІШНІЙ І ВНУТРІШНІЙ ДИЗАЙН BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Захоплюючий спортивний автомобіль для чотирьох осіб: дизайн BMW M850i xDrive Gran Coupé безкомпромісно спортивний та динамічний. Навіть стоячи на місці, ніщо не залишає сумнівів у тому, на які характеристики здатний цей автомобіль. Розкішне спортивне купе, оснащене чотирма дверима й довгою колісною базою, має справжні пропорції спортивних автомобілів і водночас пропонує виключно великий простір для всіх пасажирів - в ексклюзивній атмосфері BMW класу люкс.
BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, силует
BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, решітка радіатора
BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, задня частина з обробкою вихлопної труби
BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, кабіна
BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, салон, сидіння
BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, екстер'єр, скляний дах panomara
BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, силует

СПОРТИВНИЙ СИЛУЕТ КУПЕ

Вигнуті контури BMW M850i xDrive Gran Coupé в повній мірі надихають на скульптурну взаємодію поверхонь. Завдяки плавній похилій лінії даху силует купе обережно переходить до спортивної задньої частини кузова з характерними широкими колісними арками. Вони своєчасно передають статус та присутність автомобіля - як і виразні 20-дюймові легкосплавні диски.

BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, решітка радіатора

ДИЗАЙНЕРСЬКІ АКЦЕНТИ М СЕРІЇ

BMW M850i xDrive Gran Coupé доповнений ексклюзивними елементами, характерними для автомобілів М серії. У число цих вражаючих деталей екстер'єру входять рама і планки решітки радіатора, кришки дзеркал заднього виду, повітрозабірник та трапецієподібні накладки на вихлопній трубі – усе виконано в високоякісному кольорі Cerium Grey.

BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, задня частина з обробкою вихлопної труби

ЕКСКЛЮЗИВНА ЗАДНЯ ЧАСТИНА

Відмітна широка задня частина вказує на міць і характер автомобіля. Заднє скло вбудовано між двома ребрами, які сходяться в задніх дверях. Покращена аеродинаміка забезпечується вбудованим заднім спойлером, який підкреслює могутнє прагнення BMW M850i xDrive Gran Coupé - як і вихлопні труби вільної форми, вбудовані в дифузор.

BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, кабіна

СПОРТИВНА ЕЛЕГАНТНА КАБІНА

Кабіна BMW M850i xDrive Gran Coupé орієнтована на водія. Ультрасучасна концепція управління й шкіряне рульове колесо M з підрульовими перемикачами забезпечують водієві повний контроль перед собою. Зручні багатофункціональні сидіння з високоякісної шкіри, елегантне внутрішнє оздоблення та високоякісні деталі, такі як додаткове скляне покриття селектора передач «CraftedClarity», надають інтер'єру розкішну привабливість.

BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, салон, сидіння

ПРОСТОРИЙ САЛОН

BMW M850i Gran Coupé вражає своєю довгою колісною базою і зручним простором для голови та ніг ззаду. Навіть в далеких поїздках двоє дорослих можуть насолоджуватися подорожжю найбільш комфортно завдяки розкішним шкіряним сидінням з їх спортивним стилем та індівідуальним характером, доповнюючи це обробкою, наприклад, з дрібнозернистої шкіри BMW Individual «Merino» в кольорі Ivory White/Night Blue з елегантною контрастною стрічкою.

BMW M850i xDrive Gran Coupé, дизайн, екстер'єр, скляний дах panomara

АТМОСФЕРА, ЩО СТВОРЕНА СВІТЛОМ

Опціональний скляний дах Panorama в BMW 8 серії Gran Coupé гарантує унікальні враження й виняткове світлове оточення. Вона пропонує пасажирам яскраву та приємну атмосферу і ще більш розкішне відчуття простору поряд з додатковими опціями внутрішньої вентиляції. А при яскравому сонячному світлі сонцезахисна шторка для заднього скла може бути додатково закрита за допомогою електричного управління.

Молода жінка на тлі бірюзового кольору

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Читати далі