Новий BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті.

THE M8

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M В ДЕТАЛЯХ

THE M8АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M В ДЕТАЛЯХ

BMW M850i xDRIVE COUPÉ, BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ - ОБЛАДНАННЯ ТА ФАКТИ

Для автомобілів BMW 8 серії Coupé М доступний вражаючий набір обладнання, який представляє дизайн, динаміку водіння і технічні інновації. Усе це розроблено, щоб підняти задоволення від водіння на новий рівень. В кінцевому підсумку, ці вражаючі розкішні спортивні автомобілі не тільки демонструють нестримну потужність, засновану на технологічній досконалості, але також пропонують розкішну атмосферу, першокласні цифрові послуги та інноваційні системи допомоги водієві.

Читати далі

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M У ПОРІВНЯННІ

КОРОТКІ ФАКТИ: ТРІО СПОРТИВНОЇ І РОЗКІШНОЇ ЧАРІВНОСТІ

BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Максимальна динаміка руху та ексклюзивність
 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М і 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic з Drivelogic
 • Ексклюзивні елементи дизайну та обладнання
 • 460 кВт (625 к.с.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,2 с
BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік.

BMW M8 COUPÉ

Динаміка руху і розкіш на вищому рівні
 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • M xDrive з активним диференціалом М
 • 8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic
 • 441 кВт (600 к.с.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,3 с
BMW M8 Coupé в Frozen Dark Silver.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Потужна продуктивність з розкішним талантом
 • Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo
 • 8-ступінчаста коробка передач Steptronic Sport
 • BMW xDrive з диференціалом M Sport
 • 390 кВт (530 к.с.), 750 Нм, 0–100 км/год за 3,7 с
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік.
 • BMW M8 COMPETITION COUPÉ
 • BMW M8 COUPÉ
 • BMW M850i xDRIVE COUPÉ

BMW M8 COMPETITION COUPÉ ТА BMW M8 COUPÉ

ОГЛЯД ТЕХНОЛОГІЙ ПРИВОДУ І ШАССИ, ЩО НАТХНЕННІ АВТОСПОРТОМ

Численні високорозвинені компоненти трансмісії і шасі, натхненні автоспортом, забезпечують більшу продуктивність, маневреність та точність - і, таким чином, більше задоволення від водіння з зарядом адреналіну.
BMW M8 Competition Coupé, високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Високопродуктивний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

Остання версія високоефективного 8-циліндрового бензинового двигуна M TwinPower Turbo гарантує продуктивність відповідно до останніх стандартів. Високооборотна установка розвиває потужність 460 кВт (625 к.с.). Два турбокомпресора виділяються завдяки своєму випускному колектору з поперечним розташуванням циліндрів з оптимальними характеристиками відгуку. Двигун V8 також розрахований на екстремальні навантаження на гоночній трасі.
BMW M8 Competition Coupé з адаптивною підвіскою M.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска M дозволяє регулювати характеристики демпфера відповідно до будь-якої ситуації водіння, підвищуючи динаміку та комфорт водіння. На додаток до стандартного налаштування COMFORT для підвищення комфорту водіння, програма SPORT пропонує більш жорсткі настройки демпфера, а з SPORT+ автомобіль можна керувати на гоночній трасі.
BMW M8 Competition Coupé з M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive з активним диференціалом M гарантує максимальну тягу і динаміку водіння як при повсякденній їзді, так і на гоночній трасі. Спеціальна технологія М поєднує в собі типову маневреність заднього приводу з керуванням повним приводом. Ви можете обирати між варіантами приводу 4WD, 4WD Sport і, в режимі DSC-off, 2WD.
BMW M8 Competition Coupé з 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з Drivelogic пропонує безліч варіантів перемикання: від надзвичайно динамічного до особливо комфортного, плавного, а також до економічної витрати палива. Ви можете перемикати передачі вручну за допомогою важеля перемикання передач або перемикачів на рульовому колесі, або ж переводити автомобіль в автоматичний режим і дозволити трансмісії виконувати свою роботу.
BMW M8 Competition Coupé з керамічними гальмами M Carbon.

Керамічні гальма М Carbon.

Додаткове керамічне гальмо M Carbon не схильне до корозії та ще більш термостійке. Воно значно знижує знос та сприяє зниженню ваги, що позитивно впливає на маневреність, динаміку і прискорення. Спеціальне технічне оснащення видно через супорти в золотому матовому кольорі з буквою М зовні. Через певні властивості матеріалу під час гальмування може виникати підвищений рівень шуму при роботі, наприклад, в разі тривалого, малого навантаження або у вологих умовах незадовго до зупинки автомобіля. Шуму, пов'язаного з конструкцією, можна уникнути шляхом сухого гальмування в разі зволоження або більш важкого навантаження на гальмо після тривалого низького гальмівного навантаження. Вплив вологості та дорожньої солі призводить до того, що ефективність гальм відповідає ефективності звичайної гальмівної системи. Це зменшене гальмівне зусилля можна компенсувати більшим тиском на педаль. Такі шуми не впливають на продуктивність, безпеку роботи і стійкість гальма.
BMW M8 Competition Coupé з M MODE.

M MODE.

Використовуйте кнопку M MODE на центральній консолі для регулювання інтенсивності управління системами допомоги водієві. Режим ROAD пропонує повний спектр функцій електронних помічників. В налаштуваннях SPORT вони тільки попереджають, але не втручаються. З TRACK ви можете повністю деактивувати системи допомоги, наприклад, на гоночній трасі. Залежно від обраного режиму дисплейна мережу також відображає відповідну інформацію про водіння.
BMW M8 Competition Coupé з налаштовуваним гальмом M.

Налаштовуване гальмо М.

Інтегрована гальмівна система з точним відчуттям педалі і специфічною конфігурацією M. Нова система об'єднує функції активації гальма, підсилювача гальм і управління гальмуванням в компактному модулі. Вона також надає водієві дві настройки чутливості педалі - режими COMFORT і SPORT змінюють величину тиску на педаль гальма, необхідну для уповільнення автомобіля.
BMW M8 Competition Coupé з вихлопною системою M Sport.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport забезпечує динамічний звук, який можна змінити за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Програми SPORT і SPORT+, які можна вибрати за допомогою кнопок динаміки руху, посилюються ще більш інтенсивним звуком двигуна, а орієнтована на комфорт програма віддає перевагу більш стриманій акустиці двигуна.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ

ОСОБЛИВОСТІ М ДИЗАЙНУ В ЕКСТЕР'ЄРІ ТА ІНТЕР'ЄРІ

Дизайн BMW M8 Competition Coupé встановлює нові стандарти в сегменті розкішних спортивних автомобілів і є яскравим виразом винятковою продуктивності. Елементи М дизайну в чорному глянсовому кольорі прекрасно доповнюють один одного. Відмінні компоненти від зовнішнього пакета M Carbon підкреслюють спортивний потенціал цього виняткового автомобіля. Динамічний характер в інтер'єрі підкреслюється ексклюзивними деталями, характерними для BMW M8 Competition Coupé.
BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті, водіння вночі.
BMW M8 Competition Coupé з решіткою радіатора М.

Решітка радіатора М.

Чорна передня решітка з рамою з чорного хрому і емблема M8 в чорному глянсовому кольорі підкреслюють ще більш спортивний характер вашого автомобіля.
BMW M8 Competition Coupé з дзеркалами заднього виду з карбону.

Дзеркала заднього виду в чорному кольорі.

Чорні глянсові дзеркала заднього виду надають M8 Competition особливо спортивний характер. З опціональним зовнішнім пакетом M Carbon кришки дзеркал виконані з карбонового пластику (CFRP).
BMW M8 Competition Coupé з бічними зябрами М в карбоні.

Бічні зябра М в чорному кольорі.

Бічні накладки М в передніх крилах виконані в чорному кольорі, а вбудована вставка з емблемою М8 - в чорному хромі. У додатковому зовнішньому пакеті M Carbon використовується вуглепластик.
BMW M8 Competition Coupé з 20-дюймовими легкосплавними дисками 813 M.

20-дюймові легкосплавні диски 813 M.

20-дюймові легкосплавні колісні диски з зіркоподібними спицями 813 M в кольорі Jet Black зі змішаними шинами, шліфовані, передні 9,5J x 20 з шинами 275/35 R20, задні 10,5J x 20 з шинами 285/35 R20.
BMW M8 Competition Coupé з заднім спойлером M в карбоні.

Задній спойлер M в чорному кольорі.

Задній спойлер М в чорному глянсовому кольорі підкреслює спортивний силует автомобіля і значно знижує небажаний підйом. З додатковим зовнішнім пакетом M Carbon, задній спойлер M оброблений вуглепластиком (CFRP).
Знак M8 Competition на BMW M8 Competition Coupé.

Позначення M8 Competition.

Чорне позначення M8 Competition в задній частині – індикатор високої динаміки руху автомобіля.
BMW M8 Competition Coupé з дрибнозернистою шкірою 'Merino'/Alcantara.

Шкіряна обробка 'Merino'/Alcantara.

Двоколірна обробка з натуральної шкіри Merino Black з контрастом кольору Midrand Beige призначена виключно для M8 Competition. Це обладнання доповнюється бічними вставками і підкладкою для центральної консолі в алькантарі.
BMW M8 Competition Coupé, центральна консоль зі значком M8 Competition.

Значок Competition.

Центральна консоль оснащена значком Competition, який підкреслює спортивну атмосферу в салоні і вказує на динамічні якості автомобіля.
Ремені безпеки М в BMW M8 Competition Coupé.

Ремені безпеки М.

Ремені безпеки M з натягувачем і обмежувачем зусилля ременя можуть похвалитися вишуканою тканиною в класичних кольорах M і підкреслюють виключно якісну та спортивну атмосферу в інтер'єрі.
Дверні пороги BMW M8 Competition Coupé з позначенням M8 Competition.

Дверні пороги з позначенням M8 Competition.

Вас і вашого переднього пасажира зустрічають пороги з позначенням M8 Competition, як тільки ви сідаєте в автомобіль. Позначення на чорних вставках в накладках на порогах спереду зліва і справа випромінює якість та ексклюзивність.
Селектор передач М в BMW M8 Competition Coupé.

Селектор передач М.

Важіль селектора М в новому дизайні відрізняється особливою схемою перемикання і відмінною працездатністю. У ручному режимі «S» водій може перемикати передачі вручну, використовуючи важіль селектора або підрульові перемикачі на рульовому колесі типовим способом M; в режимі «D» перемикання відбувається автоматично. Перемикач Drivelogic для трьох програм перемикання передач і кнопка P для паркувального замку знаходяться під логотипом М.
Приладова панель М в BMW M8 Competition Coupé.

Приладова панель М.

Спеціальна комбінація приладів M дозволяє відображати додаткову інформацію для особливо спортивного водіння. Якщо ви обрали режим руху TRACK для використання на гоночній трасі, ви можете переглянути тиск наддуву, тиск в шинах та температуру, а також силу тяжіння поперечного та поздовжнього прискорення на комбінації приладів.
BMW M8 Coupé в Frozen Dark Silver, вид збоку з поворотом в три чверті з передньою частиною.
BMW M8 Coupé, вид збоку з поворотом в три чверті з задньої частини.
BMW M8 Coupé, кабіна з шкіряним рульовим колесом M з кнопками M1/M2 червоного кольору.
BMW M8 Coupé, салон зі спортивними сидіннями M з натуральної дрібнозернистої шкіри 'Merino' Taruma Brown.
BMW M8 Coupé, салон з системою об'ємного звучання Bowers & Wilkins Diamond Surround.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW M8 COUPÉ

Дизайн BMW M8 Coupé - це вираз справжнього спортивного характеру, об'єднаного з незаперечною розкішшю. Особливі елементи дизайну, характерні для М серії, такі як рама решітки радіатора і спортивна вихлопна система в глянсовому хромі, створюють ексклюзивні зовнішні акценти. Крім того, великі повітрозабірники зі смугами та передніми сплітерами чорного кольору з глянцевим покриттям, а також зовнішні дзеркала M і задній спойлер M в кольорі кузова вказують на високі характеристики BMW M8 Coupé. Виразні 20-дюймові легкосплавні диски M додатково підкреслюють динамічний характер. Виняткова спортивність також відчутна в салоні - спортивні сидіння M зі шкіри 'Merino', шкіряне рульове колесо M та інші екстравагантні деталі, такі як спортивне оздоблення салону й лінія даху в алькантарі, стильно передають відчуття розкоші.

BMW M8 Competition Coupé, повітрозабірники пакета екстер'єру M Carbon.
BMW M8 Competition Coupé, задній фартух пакета екстер'єру M Carbon.
BMW M8 Competition Coupé, задній спойлер в пакеті екстер'єру M Carbon.
BMW M8 Competition Coupé з дзеркалами заднього виду в карбоні.

ПАКЕТ ЕКСТЕР'ЄРУ M CARBON

Високоякісні елементи пакету екстер'єру M Carbon підкреслюють спортивні вимоги і типовий спортивний стиль автомобіля. Пакет M Carbon включає в себе бічні повітряні завіси (Air Curtain) в бампері зліва і справа, кришки зовнішніх дзеркал та задній спойлер, виконаний з вуглепластика (CFRP), а також дифузорну вставку ззаду. Усі зовнішні елементи оброблені з великою увагою до деталей, в результаті чого виходить гармонійний вигляд з чітко спортивним відтінком. Компоненти, виготовлені з вуглепластика, більш легкі, ніж аналогічні серійні деталі.

BMW Individual M8 Coupé в BMW Individual Dravit Grey металік, вид спереду з поворотом в три чверті.
BMW Individual M8 Coupé в BMW Individual Brilliant White металік, вид спереду з поворотом в три чверті.
BMW Individual M8 Coupé в BMW Individual Adventurine Red металік, вид спереду з поворотом в три чверті.
BMW Individual M8 Coupé в BMW Individual Frozen Dark Silver металік, вид спереду з поворотом в три чверті.
BMW Individual M8 Coupé, Спортивне сидіння М з натуральної дрібнозернистої шкіри 'Merino' | Silverstone із позначкою М8.
BMW Individual M8 Coupé, салон з натуральної дрібнозернистої шкіри 'Merino' | Silverstone і внутрішнє оздоблення BMW Individual Piano Finish Black.
BMW M8 Competition Coupé, салон з натуральної дрібнозернистої шкіри 'Merino' | Чорний і оздоблення салону BMW Individual Piano Finish Black.

BMW INDIVIDUAL.

BMW M8 Coupé - сильне вираження індивідуальності. Ексклюзивне оснащення BMW Individual визначає унікальний характер цього розкішного спортивного автомобіля. Вибирайте з цілого ряду унікальних фарб, які блискуче підкреслюють ексклюзивність - наприклад лакофарбові покриття "Dravite Grey металік", "Aventurine Red металік", "Frozen Brilliant White" або "Frozen Dark Silver metal", показані тут. Аура елегантної ексклюзивності передається через зшиті вручну спортивні сидіння з тонкими контрастними нитками, які представлені у високоякісній шкіряній оббивці 'Merino'. Наприклад, натуральна шкіра 'Merino' Black або 'Merino' Silverstone White, а також 'Merino' Ivory White/Night Blue – усі варіанти з витонченим стільниковим стьобанням. Ексклюзивна обробка салону BMW Individual, представлена тут в кольорі Piano Black, та оздоблення стелі Individual Alcantara в чорному, антрацитному або світло-блакитному відтінках в розкішній спортивній обстановці.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ

ОБРАНІ ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ І ДИНАМІКИ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Прогресивний дизайн екстер'єру BMW M850i xDrive Coupé зачаровує динамічним зовнішнім виглядом з характерними елементами дизайну в кольорі Cerium Grey . Це ексклюзивне враження зберігається в салоні, разом із спортивною атмосферою та за найвищими стандартами розкоші. Чудові спортивні та комфортні відчуття від водіння обумовлені високоефективними компонентами приводу і шасі, що гарантують задоволення від водіння з адреналіном на будь-якій дорозі.
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік за кермом, вид спереду з поворотом в три чверті.
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, дзеркала заднього виду в Galvanic Cerium Grey.

Елементи екстер’єру в BMW M850i.

Зовнішні елементи в кольорі Galvanic Cerium Grey, такі як кришки дзеркал заднього виду, написи, обробка вихлопної труби, повітрозабірники і рама решітки радіатора забезпечують контраст з кольором автомобіля. Вони гармонійно вписуються у динамічний загальний характер та підкреслюють спортивний зовнішній вигляд автомобіля.
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, 20-дюймові легкосплавні диски Y-образні, 728 м, двоколірний Cerium Grey.

20-дюймові легкосплавні диски.

20-дюймові легкосплавні диски M, Y-образні спиці, 728 M Bicolor Cerium Grey, з шинами з високими експлуатаційними характеристиками і змішаними шинами, передні 8J x 20 з шинами 245/35 R20, задні 9J x 20 з шинами 275/30 R20.
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік з пакетом аеродинаміки M, повітрозабірники.

Пакет аеродинаміки М.

Пакет аеродинаміки M підкреслює значний атлетизм автомобіля і змінює його повітряний потік. Передня та задня частина відрізняються характерними бамперами в колір кузова. Спеціальні бічні спідниці також оброблені в колір кузова і підкреслюють спортивну зовнішність. Контрастна вставка заднього дифузора кольору Dark Shadow металік привертає увагу ззаду.
Кабіна BMW M850i xDrive Coupé з шкіряним кермом M.

Шкіряне кермо М.

Шкіряне рульове колесо M з багатофункціональним дизайном має спортивний дизайн з трьома спицями. Обід рульового колеса зі шкіри 'Walknappa' Black з контурними упорами для великого пальця прекрасно відчувається та забезпечує пряме спортивне рульове управління. Водій може зручно управляти численними функціями автомобіля за допомогою функціональних клавіш, не відриваючи руки від керма. Значок M на ободі рульового колеса вказує на спортивні характеристики автомобіля.
BMW M850i xDrive, салон, знімок важеля перемикання передач з застосуванням скла «CraftedClarity».

Скляні вставки 'CraftedClarity'.

Ексклюзивна скляна вставка «CraftedClarity» включає скляні елементи ручної роботи на селекторі передач, регуляторі гучності, контролері iDrive і кнопці старт/стоп, які візуально і тактильно покращують салон.
Пороги BMW M850i xDrive Coupé з позначенням M850i.

Пороги з позначенням M850i.

Обробки порогів з підсвіткою позначенням M850i і маркуванням Carbon Core підкреслюють спортивний і елегантний характер автомобілі. Елегантні інкрустації з матовою обробкою з алюмінію доповнюють майбутній досвід водіння.
BMW M850i xDrive Coupé з вихлопними трубами зліва і справа.

Вихлопні труби з обох сторін.

Два вихлопних патрубка вбудовані в задній фартух зліва і справа. Вони укладені в ромбообразний отвір кольору Cerium Grey.
8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo BMW M850i xDrive Coupé.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo поєднує в собі два турбонагнітача з повністю регульованим клапанним керуванням Valvetronic та прямим уприскуванням бензину High-Precision Injection. Він досягає максимальної потужності 390 кВт (530 к.с.) з максимальним обертовим моментом 750 Нм. Обидва турбонагнітача розташовані акуратно між рядами циліндрів.
BMW M850i xDrive Coupé з адаптивною підвіскою M.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска M дозволяє регулювати характеристики демпфера відповідно до будь-якої ситуації водіння, підвищуючи динаміку та комфорт водіння. На додаток до стандартного налаштування COMFORT для підвищення комфорту при водінні, програма SPORT пропонує більш прямі настройки демпфера.
BMW M850i xDrive Coupé з інтелектуальним повним приводом BMW xDrive.

BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно розподіляє потужність приводу на передні і задні колеса для максимальної тяги, динаміки руху й безпеки в будь-якій дорожній ситуації. Інноваційна мережа з усіма функціями управління бічний динамікою автомобіля дозволяє організувати рух від тягово-орієнтованої до максимальної спортивної динаміки.
BMW M850i xDrive Coupé зі спортивним гальмом M.

Спортивне гальмо М.

Володіючи величезним динамічним потенціалом, автомобіль оснащений високоефективним спортивним гальмом M, яке завжди забезпечує видатне уповільнення навіть при дуже спортивній їзді в умовах підвищеної вологості. Ексклюзивні сині фіксовані штангенциркулі з позначенням М виглядають дуже ефектно. Супорти передніх гальм оснащені чотирма поршнями, а задніх - одним. Великі диски мають внутрішню вентиляцію і забезпечують чудову ефективність гальмування.
BMW M850i xDrive Coupé з вихлопною системою M Sport.

Спортивна вихлопна система М.

Спортивна вихлопна система M з двома електрично керованими випускними клапанами забезпечує потужний та спортивний звук, який можна адаптувати до ситуації водіння і побажанням водія. Вона наповнює поїздку емоційним звуковим досвідом, як при звичайній подорожі, так і під час спортивної їзди.
BMW M850i xDrive Coupé зі спортивним диференціалом М.

Спортивний диференціал М.

Спортивний диференціал M оптимізує тягу і стійкість при зміні смуги руху або прискоренні після повороту, при поворотах на високих швидкостях або на різних дорожніх поверхнях. Тяга оптимізується за допомогою електронного пристрою, який зменшує різницю в швидкості обертання між задніми колесами.
BMW M850i xDrive Coupe з інтегрованим активним рульовим керуванням.

Інтегроване активне рульове керування.

Інтегральне активне рульове керування поєднує в собі підтримку, яка змінюється в залежності від кута повороту на передній осі та від задніх коліс, які також сприяють рульовому управлінню. На більш низьких швидкостях система пропонує більшу маневреність, повертаючи задні колеса проти передніх коліс. На більш високих швидкостях задні колеса повертаються паралельно переднім колесам, щоб підвищити стійкість і комфорт.

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ

Зосередьтеся на важливому: завдяки інноваційним системам допомоги водієві і зручним функціям в кабіні, автомобілі BMW 8 серії Coupé M стають мірою мистецтва - для сучасної мобільності найвищого калібру.
Автомобілі BMW 8 серії Coupé M з Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний перегляд 3D, а також бокового асистента парковки, активний дистанційний контроль парковки, функцію екстреного гальмування, паркувального асистента з лінійним наведенням та асистента в русі заднім ходом.
Автомобілі BMW 8 серії Coupé M з Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимальну безпеку в багатьох критичних або монотонних ситуаціях водіння за допомогою рульового управління і асистента управління смугою руху вкл. підтримку у вузьких місцях, систему екстреної зупинки, локальне попередження про небезпеку, помічника по утриманню смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень та інші функції безпеки.
Автомобілі BMW 8 серії Coupé M з проекційним дисплеєм М..

Проекційний дисплей М.

Проекційний дисплей М з налаштованим вмістом фокусується на інформації, що відноситься до спортивного водіння, такій як лічильник оборотів з діапазоном попереднього попередження і сигналом перемикання передач, а також індикатор передачі. * Доступно тільки в BMW M8 Competition Coupé та BMW M8 Coupé
Автомобілі BMW 8 серії Coupé M з BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе високоякісну дисплейну мережу, що складається з 10,25-дюймового дисплея управління з високою роздільною здатністю, яким можна керувати cенсором, повністю цифрового 12,3-дюймового дисплею приладів та проекційного дисплею М.
Автомобілі BMW 8 серії Coupé M технічні дані.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ АВТОМОБІЛІВ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M8 Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 239

BMW M850i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Зображення показують додаткове обладнання, екрани і дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Читати далі