BMW M8 Competition Coupé, вид ззаду, їзда вночі з повним місяцем.

THE M8

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

THE M8АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

BMW M850i xDRIVE COUPÉ, BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Автомобілі BMW 8 серії Coupé M – це вершина розкоші керування, елегантне переосмислення генів M серії для повсякденного використання - як на дорозі, так і на гоночному треку. Автомобіль доступний у трьох варіантах; BMW M850i xDrive Coupé пропонує винятковий синтез комфорту, продуктивності і ефективності. BMW M8 Coupé з M xDrive пропонує розкішну атмосферу з неперевершеним почуттям автоспорту; розроблений для того, щоб розширити межі динамічних характеристик. BMW M8 Competition Coupé з M xDrive – це ще більш потужна, екстравагантна версія цього високоефективного спортивного автомобіля.

BMW M8 Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 239

BMW M850i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

ОСОБЛИВОСТІ BMW M8 COUPÉ И BMW M8 COMPETITION COUPÉ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

Новий BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті.

ВИКЛЮЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ 8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO

Потужний 4,4-літровий двигун з двома турбонагнітачами BMW M8 Competition Coupé забезпечує видатну потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент в 750 Нм. Випускний колектор з поперечним розташуванням циліндрів оптимізовує реакцію силового агрегату, конструкція якого аналогічна тій, що використовується в автоспорті. Два вихлопних турбокомпресора Twin Scroll оптимізують вихідну потужність, забезпечуючи виняткову продуктивність - як на дорозі, так і на гоночній трасі.

BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, вид збоку з поворотом в три чверті перед зоряним небом.

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

ПРИВІД ТА ХОДОВА ЧАСТИНА BMW M8 COUPÉ AND BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Досвід керування в BMW M8 Coupé з M xDrive та BMW M8 Competition Coupé з M xDrive просто вражає. А все завдяки прекрасно налаштованій взаємодії високорозвинених компонентів трансмісії й шасі, які, з їхньою ДНК автоспорту, втілюють інженерну майстерність BMW. Для максимального задоволення від керування щосекунди.

BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік з блискучими світлодіодними фарами, вид спереду з поворотом в три чверті перед віллою вночі.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ІКОНИ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Нова мова дизайну розкішних спортивних автомобілів заснована на використанні великих, ідеально стилізованих поверхонь з високоточними лініями, що підкреслюють елегантну спортивність BMW M8 Coupé і BMW M8 Competition Coupé. Динамічний передній силует купе з плавно нахиленою лінією даху і спортивна задня частина створюють потужне вираження динамічних характеристик та незаперечної присутності.

BMW M8 Competition Coupé, кабіна вночі з шкіряним рульовим колесом M і синім фоновим освітленням.

ЕКСТРАВАГАНТНА СПОРТИВНІСТь

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M8 COUPÉ ТА BMW M8 COMPETITION COUPÉ

Ексклюзивний інтер'єр підкреслює неповторний спортивний стиль автомобіля M серії, без шкоди для розкоші. Від шкіряного керма M й спортивних сидінь M в оббивці 'Merino', стрічки освітлення на дверях та центральній консолі і, нарешті, до червоних контрастних акцентів М серії на елементах управління - кожна деталь підтверджує виразний характер спорткара.

Сила, елегантність і аеродинамічна витонченість - усе це об'єднано в екстер'єрі нового BMW M8, щоб створити неймовірно захоплюючий автомобіль.
Маркус Сирінг, керівник відділу дизайну BMW M

ДИЗАЙН BMW M8 COMPETITION COUPÉ

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДОСЛІДИТИ ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР'ЄРУ ТА ІНТЕР'ЄРУ

Прогресивний дизайн BMW M8 Competition Coupé вражає своїми радикально динамічними, але виключно елегантними контурами. Результатом є вражаючий спортивний автомобіль, який легко передає свій розкішний характер з усіх боків. Використовуючи кращі матеріали і майстерність виконання, салон створює ідеальний симбіоз чистого спортивного стилю й виняткової розкоші.
BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік з включеними світлодіодними фарами, вид спереду з поворотом в три чверті, водіння вночі.
BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік з включеними світлодіодними задніми фарами, вид ззаду з поворотом в три чверті з повним місяцем.
BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, вид збоку з поворотом в три чверті вночі на місці.
BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, задня частина крупним планом вночі з дифузором M з чорного карбону.
BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, нічна зйомка плечової частини з заднім спойлером M в карбоні.
BMW M8 Competition Coupé, салон вночі з шкіряним рульовим колесом M й синім фоновим освітленням з відкритими дверима водія.
BMW M8 Competition Coupé, спортивне сидіння М з емблемою M8 і оббивкою з натуральної шкіри 'Merino' Black з контрастним Midrand Beige.
BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік з включеними світлодіодними фарами, вид спереду з поворотом в три чверті, водіння вночі.

Вузькі передні фари з BMW Laserlight та характерна радіаторна решітка M з подвійними планками чорного глянцевого кольору. Передній фартух з великими повітрозабірниками і декоративною сіткою у вигляді сот. Ці унікальні елементи в поєднанні з низьким кузовом справляють враження виняткової динаміки - розкішний спортивний автомобіль, готовий в будь-який момент вирватися вперед.

BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік з включеними світлодіодними задніми фарами, вид ззаду з поворотом в три чверті з повним місяцем.

М'язиста задня частина BMW M8 Competition Coupé - це вираз максимальної продуктивності. Контурні лінії плечей в поєднанні зі світлодіодними задніми ліхтарями і широко расклешенними колісними арками утворюють компактну фігуру. Задній спойлер M одночасно привертає увагу і є частиною загальної концепції аеродинаміки, натхненної автоспортом.

BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, вид збоку з поворотом в три чверті вночі на місці.

Акуратний силует цього розкішного спортивного купе з подовженою передньою частиною, плавно нахиленою лінією даху й спортивною задньою частиною з короткими виступами елегантно визначає подовжені пропорції. Це надзвичайно динамічне враження підкреслюють вражаючі 20-дюймові легкосплавні диски і декоративні елементи повітрязабірників з карбону.

BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, задня частина крупним планом вночі з дифузором M з чорного карбону.

Опціональний пакет екстер'єру M Carbon підтверджує вражаючий потенціал BMW M8 Competition Coupé в кожній ексклюзивній спортивній деталі. Дифузор M з чорного карбону вписується в характерний задній фартух як визначальна деталі разом зі 100-міліметровими подвійними вихлопними трубами по обидва боки.

BMW M8 Competition Coupé в Marina Bay Blue металік, нічна зйомка плечової частини з заднім спойлером M в карбоні.

Карбоновий дах M є не тільки візуальним поданням автентичної концепції високої продуктивності. Він також значно зменшує вагу BMW M8 Competition Coupé та центр ваги для виняткової динаміки водіння.

BMW M8 Competition Coupé, салон вночі з шкіряним рульовим колесом M й синім фоновим освітленням з відкритими дверима водія.

Спортивна і розкішна кабіна BMW M8 Competition Coupé з її панеллю приладів M є свідченням безкомпромісної орієнтації на водія.

BMW M8 Competition Coupé, спортивне сидіння М з емблемою M8 і оббивкою з натуральної шкіри 'Merino' Black з контрастним Midrand Beige.

Салон BMW M8 Competition Coupé одночасно розкішний і чарівно спортивний. У надзвичайно елегантній шкіряній оббивці 'Merino' зшиті вручну спортивні сидіння M сяють з підсвічуванням логотипу M8 в підголівниках, забезпечуючи ідеальну бічну підтримку й чудовий комфорт в дальніх поїздках.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ І BMW M8 COUPÉ В ДЕТАЛЯХ: ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

ЕФЕКТИВНА СПОРТИВНІСТЬ НАТИСКАННЯМ КНОПКИ: ДВИГУН, ДИНАМІКА РУХУ І ДИЗАЙН

BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті, перед будівлею.

ПЕРЕКОНЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

ПРИВІД BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Володіючи робочим об'ємом 4,4 літра, 390 кВт (530 к.с.) й крутним моментом 750 Нм, потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo від BMW M850i xDrive Coupé забезпечує постійний достаток енергії.

BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті зліва, їзда вночі.

ВІДМІТНА ДИНАМІКА

ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

BMW M850i xDrive Coupé поєднує в собі видатну динаміку керування та чудовий комфорт. Забезпеченням ідеальної тяги й оптимальної стійкості займаються 20-дюймові високопродуктивні шини, система повного приводу BMW xDrive зі спортивним диференціалом M, адаптивна підвіска M, а також додаткова електромеханічна активна стабілізація крену.

BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид ззаду з поворотом в три чверті ліворуч, стоїть вночі.

ЕКСТРАВАГАНТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Численні високоякісні оцинковані деталі в Cerium Grey на зовнішній стороні BMW M850i xDrive Coupé підкреслюють його ексклюзивний зовнішній вигляд.

BMW M850i xDrive Coupé, кабіна з BMW Live Cockpit Professional і шкіряним рульовим колесом M.

КОМФОРТНА СПОРТИВНІСТЬ

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

Салон BMW M850i Coupé вражає кращими матеріалами і поєднує в собі винятковий комфорт та спортивний стиль.

ДИЗАЙН BMW M850i xDRIVE COUPÉ

ДОСЛІДІТЬ ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР’ЄРУ ТА ІНТЕР’ЄРУ НАТИСКАННЯМ КНОПКИ

Завдяки поєднанню чітких ліній і потужних пропорцій, дизайн BMW M850i xDrive Coupé передає динаміку й присутність. Це враження підтверджують характерні елементи дизайну M кольору Cerium Grey, які ексклюзивно доступні для BMW M850i xDrive Coupé. До них відносяться, наприклад, рама решітки радіатора і планки, а також вкладки повітрозабірників та вихлопні труби вільної форми. У салоні виключно ексклюзивна обробка та аксесуари створюють комфортну, ексклюзивну атмосферу з кожною деталлю, залишаючись вірними спортивному характеру цього розкішного спортивного купе.
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті зліва, стоїть перед будівлею.
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид збоку, перед будівлею.
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид ззаду, їзда вночі.
BMW M850i xDrive Coupé, салон з багатофункціональними сидіннями в BMW Individual з натуральної шкіри 'Merino' Tartufo / Black.
BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид спереду з поворотом в три чверті зліва, стоїть перед будівлею.

Динамічна передня частина BMW M850i xDrive Coupé з шестигранною подвійною решіткою радіатора з планками в кольорі Cerium Grey ясно демонструє свої спортивні амбіції з самого першого погляду на неї. Це відмітне враження підтверджують надзвичайно плоскі світлодіодні фари BMW Laserlight і панелі на впускних отворах чорного кольору з глянцевим покриттям.

BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид збоку, перед будівлею.

Довгий витягнутий силует і плавна лінія даху легко поєднуються зі скульптурними формами BMW M850i xDrive Coupé, створюючи враження спортивності. Виразні 20-дюймові легкосплавні диски і вставки повітрязабірників в кольорі Cerium Grey підсилюють це враження.

BMW M850i xDrive Coupé в Barcelona Blue металік, вид ззаду, їзда вночі.

Відмітна задня частина BMW M850i xDrive Coupé з широкою колією і м'язистими колісними арками прекрасно відображає характеристики цього ексклюзивного спортивного купе. Вузькі світлодіодні задні фари і трапецеїдальні вихлопні труби, виконані в кольорі Cerium Grey з дифузорами з «Dark Shadow Metallic», вражаюче підкреслюють його динамічний статура.

BMW M850i xDrive Coupé, салон з багатофункціональними сидіннями в BMW Individual з натуральної шкіри 'Merino' Tartufo / Black.

Салон BMW M850i xDrive Coupé має високий рівень динамічної, розкішної привабливості. Зручні багатофункціональні сидіння в шкіряній оббивці BMW Individual «Merino» підкреслюють ексклюзивний характер, як і шкіряне кермо M або внутрішня сітчаста обробка з нержавіючої сталі, що показана тут. Високоякісні деталі, такі як скляна вставка «CraftedClarity» на важелі перемикання передач, підкреслюють це розкішне враження.

BMW M850i xDRIVE COUPÉ: ДВИГУН, ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

BMW M8 Competition Coupé, вид ззаду, їзда вночі при повному місяці.

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ COUPÉ M

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M8 Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 239

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.4
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 239

BMW M850i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Зображення показують додаткове обладнання, екрани і дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


Читати далі