Екстер’єр автомобілів BMW M2 G87 G42
BMW M2 Coupé
Перевірити готову конфігурацію
Потужність338 кВт (460 к.с.)
Двигун і тип паливаБензин

THE M2

BMW M

АВТОМОБІЛІ BMW M 2 СЕРІЇ COUPÉ.

Потужність338 кВт (460 к.с.)
Двигун і тип паливаБензин
THE M2АВТОМОБІЛІ BMW M 2 СЕРІЇ COUPÉ.

НОВИЙ BMW М2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ ТА BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

BMW M2 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 9,8-9,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 222-218

BMW M240i Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 8,5-7,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 192-177

BMW M240i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP): 8,8–8,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP): 200‑185

Читати далі

АВТОМОБІЛІ M BMW 2 СЕРІЇ COUPÉ У ПОРІВНЯННІ.

Коротко про спортивні особливості.

BMW M2 COUPÉ.

Ексклюзивні враження, як від мотоспорту завдяки дивовижним показникам продуктивності.
 • Високопродуктивний рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo з потужністю 460 к.с.
 • Адаптивна підвіска М з диференціалом Active M та заднім приводом
 • Ручна коробка передач або коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic
 • 338 кВт, 550 Нм, 0-100 км/год за 4,1 секунди (M Steptronic)
Сконфігурувати BMW M2 Coupé G87

BMW M240i COUPÉ.

Атлетичні характеристики та дивовижна динаміка руху.
 • Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю в 374 к.с.
 • Підвіска M Sport, диференціал M Sport та гальма M Sport вже у стандартній комплектації
 • 275 кВт, 500 Нм, 0‑100 км/год за 4,7 секунди
Сконфігурувати BMW M240i Coupé G42

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Заряджені адреналіном динамічні характеристики та необмежений комфорт у щоденному користуванні.
 • Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo потужністю 374 к.с.
 • Підвіска M Sport, диференціал M Sport та гальма M Sport вже у стандартній комплектації
 • Інтелектуальний повний привід BMW xDrive
 • 275 кВт, 500 Нм, 0-100 км/год за 4,3 секунди
Сконфігурувати BMW M240i xDrive Coupé G42
 • BMW M2 COUPÉ.
 • BMW M240i COUPÉ.
 • BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M2 COUPÉ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну нового BMW M2 Coupé.

6-циліндровий бензиновий двигун М TwinPower Turbo на BMW M2 G87

Високопродуктивний рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo

Топовий атлет, який дарує відчуття абсолютного задоволення за кермом: Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo володіє видатними динамічними характеристиками та характерним для автомобілів М звуком двигуна. Завдяки високоефективним системам DoubleVANOS, Valvetronic, високоточному упорскуванню палива і турбонагнітачеві TwinScroll двигун розвиває вражаючу потужність.

Ручна коробка передач BMW M2 G87

Ручна коробка передач.

Ручна коробка передач з шістьма швидкостями обіцяє чисте задоволення від керування. Самостійне перемикання швидкостей в ручному режимі, на відміну від автоматичного перемикання, дозволяє отримати досвід прямого безпосереднього контакту з приводом вашого BMW, а, відтак, спортивної їзди в найліпшій формі. Ще однією перевагою стане гарно оптимізований дизайн підвіски.[1]

Адаптивна підвіска М BMW M2 G87

Адаптивна підвіска М.

Завдяки адаптивним шасі М та змінним налаштуванням амортизатора, характеристики шасі можна регулювати індивідуально, від більш комфортного до винятково спортивного стилю з яскраво вираженим динамічним кермуванням. З системою Driving Experience Control ви можете швидко та легко адаптувати електронно керовані шасі відповідно до дорожніх умов та ситуацій.

Дизайн передньої частини BMW M2 G87

Дизайн передньої частини.

Компактні пропорції та чіткі контури визначають характерний дизайн BMW M2 Coupé. Передні фари вмонтовані як індивідуальні елементи, під стиль BMW 2002.

Дах M Carbon BMW M2 G87

Дах M Carbon.

Дах M Carbon значно полегшує вагу автомобіля у рамках концепції інтелектуальної легкої конструкції. Завдяки виготовленню з пластику, армованого вуглецевим волокном (CFRP), він приблизно на 6 кг легший, ніж аналогічний дах зі сталі. Це дозволяє змістити центр ваги автомобіля вниз і покращити динаміку керування.[1]

Дизайн задньої частини BMW M2 G87

Дизайн задньої частини.

Потужні колісні дуги та типові колісні арки M підкреслюють широку та потужну позицію нового BMW 2 Coupé на дорозі, передають потужність та атлетичність його зовнішності. Задні ліхтарі, що динамічно продовжуються вздовж авто з обох боків, демонструють абсолютно нову інтерпретацію характерної L-форми.

Карбонові ковшеподібні сидіння M Carbon BMW M2 G87

Карбонові ківшеподібні сидіння M Carbon.

Карбонове ківшеподібні сидіння M Carbon з підсвічуваним логотипом M2 та кольоровими акцентами М поєднує в собі легкість спортивного сидіння з набором функцій від сидінь M Sport. Воно забезпечує ідеальну підтримку спини та чудовий комфорт на великих відстанях. Сидіння сумісне з багатоточковими пасками безпеки – тому повністю підходить для перегонів.[2]

Шкіряне кермо M BMW M2 G87

Шкіряне кермо M.

Завдяки шкіряному керму М ви можете насолоджуватись безпосереднім спортивним керуванням та зручно перемикатись на попередньо задані параметри M Drive одним натиском кнопки.

Вигнутий дисплей BMW Curved Display BMW M2 G87

Вигнутий дисплей BMW Curved Display.

Цільний, повністю цифровий вигнутий дисплей BMW Curved Display надає найбільш оптимізовану інформацію про ваш BMW на великому екрані. Він складається з 12,3-дюймового дисплея високої роздільної здатності на приладовій панелі та 14,9-дюймового сенсорного центрального дисплея. Інтуїтивно зрозуміле керування є оптимізованим з точки зору ергономічності. Завдяки вигнутому дизайну, дисплей ніби висить у повітрі та виглядає витончено та сучасно.

BMW M240i COUPÉ ТА BMW M240i xDRIVE COUPÉ – ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛЕЙ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M240i Coupé та BMW M240i xDrive Coupé.

Екстер’єр BMW M240i G42
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун М TwinPower Turbo BMW M240i G42

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун М TwinPower Turbo

Топовий атлет, який дарує відчуття абсолютного задоволення за кермом: Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo володіє чудовою потужністю та вражаючим, характерним для автомобілів М звуком двигуна. З технологіями Double-VANOS, Valvetronic, високоточним впорскуванням і турбокомпресором TwinScroll він видає надзвичайну потужність.

Спортивна коробка передач Steptronic Sport BMW M240i G42

Спортивна коробка передач Steptronic Sport.

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic Sport забезпечує вражаюче спортивне перемикання передач. Перемикання передач може відбуватися в автоматичному режимі, а також в ручному режимі за допомогою важеля селектора або підкермових пелюсток – для комфортного руху за маршрутом чи більш динамічної їзди. У режимі SPORT PLUS та з важелем селектора у лівому положенні S/M перемикання передач налаштовано для максимальної продуктивності.

BMW M240i G42 Спортивна коробка передач Steptronic Sport

Адаптивна підвіска М і адаптивне спортивне рульове керування

Адаптивну підвіску M можна в будь-який час відрегулювати відповідно до дорожнього покриття та умов руху. Ви також можете відрегулювати характеристики підвіски за допомогою перемикача режимів руху Driving Experience Control, щоб активувати ваш улюблений стиль їзди у потрібний час — від комфортного до надзвичайно спортивного та помітно маневреного кермування. Адаптивне спортивне рульове керування з технологією Servotronic забезпечує швидку та точну реакцію рульового керування з мінімальним використанням фізичних зусиль. Система реагує на кут нахилу керма та відповідно застосовує різні передатні числа кермування. Це покращує керованість за більш динамічної їзди та зменшує зусилля, необхідні для керування під час паркування та проходження повороту.

Дизайн передньої частини BMW M240i G42

Дизайн передньої частини.

В передній частині капот, виразна решітка радіатора та характерний для лінійки М передній фартух із чітко окресленими трикутними повітрозабірниками підкреслюють динаміку BMW M240i Coupé та BMW M240i xDrive Coupé.

Дизайн бічної частини BMW M240i G42

Вид збоку.

Триоб’ємна конструкція BMW M240i Coupé та BMW M240i xDrive Coupé з довгим, розширеним капотом, короткими звисами та заднім розташуванням салону створює надзвичайно динамічне враження.

Дизайн задньої частини BMW M240i G42

Дизайн задньої частини.

Спеціально розроблені для лінійки М задній бампер та задній спойлер в колір кузова, які є частиною стандартної комплектації, додають спортивних акцентів задній частині BMW M240i Coupé та BMW M240i xDrive Coupé. Накладки на вихлопні труби вільної форми у кольорі Cerium Grey доповнюють атлетичний зовнішній вигляд.

Спортивні сидіння М Sport BMW M240i G42

Спортивні сидіння M Sport.

Регульовані сидіння M Sport з ківшеподібним профілем і частково інтегрованим підголів'ям забезпечують чудову бічну підтримку для водія та переднього пасажира. Окрім того, ширину спинки можна регулювати індивідуально. Їхній особливий дизайн з логотипом «M» підкреслює спортивні можливості автомобіля.

Шкіряне кермо M BMW M240i G42

Шкіряне кермо M.

Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками, емблемою М та інтегрованою подушкою безпеки водія хизується дизайном з трьох спиць. Обід керма оздоблений шкірою «Walknappa» чорного кольору з декоративними швами та ергономічними упорами для великих пальців, що забезпечує точне та спортивне кермування.

Оздоблення салону М з підсвічуванням BMW M240i G42

Оздоблення салону М з підсвічуванням.

Внутрішнє оздоблення в характерних кольорах M з підсвічуванням унікальним чином демонструє салон, який обов'язково приверне увагу будь-кого. Дверні панелі з підсвічуванням в кольорах M підкреслюють ексклюзивний спортивний характер автомобіля. Ефект поступового згасання підкреслює динаміку, якою славляться найяскравіші букви в світі.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Концепція експлуатації, цифрові послуги та системи допомоги водієві в нових BMW M2 Coupé, BMW M240i Coupé та BMW M240i xDrive Coupé.

Технології автомобілів BMW M2 G87 G42
BMW Live Cockpit Professional в автомобілях BMW M2 G87 G42

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з великим вигнутим дисплеєм доповнює BMW Live Cockpit Plus повноколірним проєкційним дисплеєм. Він проєктує основну інформацію про рух, таку як швидкість або навігаційні вказівки, безпосередньо в поле зору водія, забезпечуючи кращий огляд та високий рівень безпеки.

Операційна система BMW 8 в автомобілях BMW М2 G87 G42

Особлива концепція дисплея М завдяки BMW Operating System 8.

Операційна система BMW OS 8 дозволяє керувати функціями вашого авто із ще більшою легкістю – наприклад, за допомогою голосу чи сенсорного екрану. Особливості М-характерного дизайну: Вміст, що відображається у режимі 2D, забезпечує найкращу чіткість зображення та доповнюється логотипом «М» під час відтворення. Два режими М – ROAD і SPORT — дозволяють створювати індивідуальні враження та яскраві емоції під час поїздок.

Driving Assistant в автомобілях BMW М2 G87 G42

Асистент керування Driving Assistant.

Пакет безпеки Driving Assistant містить в собі попередження про лобове зіткнення з функцією гальмування, систему обмеження швидкості, включно з інформацією про обмеження швидкості з індикатором заборони обгону та попереднім попередженням, а також попередження про рух ззаду. Попередження про виїзд зі смуги руху і попередження про зміну смуги руху з активним поверненням, а також попередження про зіткнення ззаду доповнюють функції пакета.

Асистент паркування Parking Assistant Plus в автомобілях BMW M2 G87 G42

Асистент паркування Parking Assistant Plus.

Кращий вид під час паркування та маневрування автомобілем: Система Parking Assistant Plus доповнює систему Park Distance Control за допомогою додаткових камер. Завдяки панорамному та 3D огляду оточення автомобіля ви можете з легкістю маневрувати навіть у вузьких місцях. Це допомагає уникнути пошкоджень під час паркування та аварій у неоднозначних ситуаціях.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМОБІЛІВ BMW M 2 СЕРІЇ COUPÉ.

BMW M2 Coupé та інші моделі.

Потужність у кВт (к.с.):

338 (460)

Прискорення від 0 до 100 в секундах:

4,1

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP):

9,8-9,6

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP):

222-218

Мотив екстер’єру автомобілів BMW M2 G87 G42

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ТА АКСЕСУАРИ BMW M PERFORMANCE ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ BMW M 2 СЕРІЇ COUPÉ.

Надайте своєму оновленому BMW М2 Coupé максимально спортивного характеру з аксесуарами BMW M Performance або скористайтесь переліком оригінальних аксесуарів BMW, щоб адаптувати свій автомобіль під власні вподобання та потреби.

19-/20-дюймові ковані диски М Performance Y-spoke 963 M BMW M2 G87

19-/20-дюймові ковані диски М Performance Y-spoke 963 M з центральним замком.

19-/20-дюймові ковані диски M Performance Y-spoke 963 M для автомобілів з центральним замком в матовому кольорі Jet Black. Літній комплект коліс з датчиком тиску в шинах.

Придбати в інтернет-магазині
20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-spoke 1000 M у кольорі Gold Bronze BMW M2 G87

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-spoke

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-spoke 1000 M у кольорі Gold Bronze. Літній комплект коліс з датчиками тиску в шинах.

Придбати в інтернет-магазині
Модуль вихлопних труб M Performance з титану BMW M2 G87

Модуль вихлопних труб M Performance з титану.

Не приховуйте, що за цим стоїть. Модуль вихлопних труб M Performance, виготовлений з високоякісного титану, виключно привабливий з естетичної точки зору.

Придбати в інтернет-магазині
Карбонова решітка радіатора M Performance BMW M240i G42

Карбонова решітка радіатора M Performance.

Підкресліть свій стиль: рамка решітки радіатора виготовлена з преміального вуглецевого волокна. Вона забезпечить вашому автомобілю особливо елегантний, спортивний та індивідуальний вигляд.

Придбати в інтернет-магазині
Карбоновий задній спойлер M Performance на BMW M240i G42

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Карбоновий задній спойлер M Performance оптимізує аеродинаміку автомобіля, підкреслюючи при цьому його преміальну якість і динамічний зовнішній вигляд.

Придбати в інтернет-магазині
Карбоновий задній дифузор M Performance BMW M240i G42

Карбоновий задній дифузор M Performance.

Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна надає автомобілю ще більш сучасний вигляд і робить спортивний образ моделі ще більш вражаючим.

Придбати в інтернет-магазині
Багажний бокс BMW 320 у кольорі Black/Titanium Silver BMW M240i G42

Багажний бокс BMW 320 у кольорі Black/Titanium Silver.

Багажний бокс у кольорі Black/Titanium Silver з можливістю замкнення має доступ з обох боків та об'єм 320 літрів, він сумісний з усіма системами багажників на дах.

Придбати в інтернет-магазині
Задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 BMW M240i G42

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0

Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.

Придбати в інтернет-магазині
Всепогодні передні килимки BMW BMW M240i G42

Всепогодні передні килимки BMW.

Елегантні та зносостійкі всепогодні килимки BMW захищають простір для ніг спереду від вологи та бруду. Чорного кольору зі вставкою з нержавіючої сталі.

Придбати в інтернет-магазині
Працівник BMW консультує клієнта

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Якщо у вас є запитання, потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо автомобілів BMW M 2 серії Coupé, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий надати вам індивідуальну пораду телефоном або безпосередньо на місці.

Витрата пального та викиди CO2.

BMW M2 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEFZ):  9,8-9,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEFZ):  222-218


BMW M240i Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEFZ):  8,5-7,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEFZ):  192-177


BMW M240i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEFZ):  8,8-8,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEFZ):  200-185


Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 з поправками. Дані WLTP стосовно запасу ходу враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2.

 • *Обладнання доступне опціонально

  **Обладнання доступне в поєднанні з опціональним пакетом M Race Track

  BMW M2 Coupé:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEFZ):  9,8-9,6
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEFZ):  222-218


  BMW M240i Coupé:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEFZ):  8,5-7,8
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEFZ):  192-177


  BMW M240i xDrive Coupé:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл NEFZ):  8,8-8,1
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл NEFZ):  200-185


  Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 з поправками. Дані WLTP стосовно запасу ходу враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp