BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue, вид спереду на три-чверті
BMW i4 M50
перевірити готову конфігурацію
Потужність544 к.с. (400 кВт)
Двигун і тип паливаЕлектро

BMW i4 M50

BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue, вид спереду на три-чверті

ПЕРШИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ
АВТОМОБІЛЬ M

Потужність544 к.с. (400 кВт)
Двигун і тип паливаЕлектро
BMW i4 M50ПЕРШИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ <br> АВТОМОБІЛЬ M

Спортивна динаміка, що електризує: вперше в історії BMW i4 M50 поєднує в собі всю міць інновацій BMW M та BMW i. Оснащений повністю електричним приводом BMW i4 M50 з двома електромоторами BMW M eDrive розвиває неймовірні 544 к.с. (400 кВт) у режимі Sport Boost і пропонує фірмову динаміку BMW M в недоступній раніше формі. При цьому інноваційне задоволення від керування автомобілем з нульовими викидами поєднується з прогресивним дизайном і атмосферою спортивності, ексклюзивності та сучасності. Перший повністю електричний Gran Coupe від BMW M стає родоначальником абсолютно нового класу автомобілів і вражає значним запасом ходу, розкішним і просторим салоном, а також інтелектуальними мережевими технологіями і високою практичністю в повсякденній експлуатації.

BMW i4 M50 (1):
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл):  22,5–18
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

Значення для автомобілів, відмічених ⁽¹⁾, є попередніми.

Читати далі

ПРОДУКТИВНІСТЬ BMW i4 M50.

Силовий агрегат, підвіска та продуктивність.

BMW i4 M50.

Електрична динаміка керування, заряджена адреналіном, поєднана із повсякденною практичністю.
 • Два двигуни BMW M eDrive з інтелектуальним повним приводом BMW xDrive
 • Виразний звук від BMW M IconicSounds Electric
 • Спортивна підвіска M, адаптивне спортивне рульове керування та спортивні гальма M в стандартній комплектації
 • 544 к.с. (400 кВт), 0-100 км/год за 3,9 секунди
 • Запас ходу до 520* км (WLTP) з нульовими викидами CO2
BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue, вид спереду на три-чверті

ОСОБЛИВОСТІ BMW i4 M50.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW i4 M50.

Електризує почуття: два електромотори BMW M eDrive BMW i4 M50 в режимі Sport Boost розвивають захопливі 544 к.с. (400 кВт) і в поєднанні з численними особливими технологіями M забезпечують абсолютно нові враження від керування. Зокрема, автомобіль здатний без перемикань прискорюватися до 100 км/год за 3,9 секунди, має характерну для BMW M заряджену адреналіном динаміку та еталонну керованість, а також забезпечує високоемоційний звук завдяки системі BMW M IconicSounds Electric. Ідеально доповнюють автомобіль аеродинамічний пакет M, що входить в базове оснащення та опціональний пакет M Technology. А ексклюзивні елементи дизайну кольору Cerium Grey і ефектні деталі M, такі як закрита решітка радіатора M або задній спойлер M, доповнюють атлетичний зовнішній вигляд моделі. У салоні атмосферу надсучасної технологічності створюють новий вигнутий дисплей BMW, орієнтований на водія, і елегантна приладова панель. При цьому такі елементи оснащення M, як сидіння M Sport для водія і переднього пасажира або шкіряне рульове колесо M з контрастними швами в кольорах M, розставляють спортивні акценти.

BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue, вид ззаду на три-чверті
Трансмісія BMW M eDrive BMW i4 M50 G26 2021

BMW M eDrive.

BMW i4 M50 створений на базі технології BMW eDrive п'ятого покоління. Крім двох надпотужних електромоторів система також включає високовольтну батарею, силову електроніку та технологію заряджання автомобіля. У режимі Sport Boost два електромотори BMW M eDrive на передній і задній осі розвивають вражаючі 544 к.с. (400 кВт) потужності, плавно та швидко розганяючи п'ятидверний Gran Coupé до 100 км/год всього за 3,9 секунди. Особливе розташування високовольтної батареї в нижній частині автомобіля знижує його центр ваги і разом з балансом ваги в співвідношенні 50:50 сприяє кращій динаміці руху. Разом з тим, вражаючий запас ходу до 510* км (WLTP) забезпечує автомобілю високу практичність в повсякденній експлуатації.

BMW M IconicSounds Electric на BMW i4 M50 G26 2021, двері зсередини із динаміком

BMW M IconicSounds Electric.

Для системи BMW M IconicSounds Electric нового BMW i4 M50 був розроблений особливий високоемоційний звук. Ця система забезпечує унікальний акустичний супровід кожної поїздки через аудіосистему автомобіля, дозволяючи вам отримувати задоволення від керування всіма органами почуттів. Акустичні характеристики змінюються при перемиканні режимів руху: в режимі SPORT потужний і динамічний звук в повній мірі відображає рівень навантаження, у режимі COMFORT він ідеально збалансований і ненав'язливо інформує про рівень тяги, а в режимі ECO PRO забезпечується повна тиша без додаткового звукового супроводу.

BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue, крупний план збоку

Адаптивна підвіска M із особливими налаштуваннями.

Адаптивна підвіска M моделі i4 M50, адаптивне рульове керування та гальма M Sport забезпечують максимальну точність руху. Спеціальне налаштування всіх елементів підвіски та її систем, а також особлива жорсткість кузова гарантують типові для М відчуття від керування на найвищому рівні.

Трансмісія BMW i4 M50 на BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue металік, вигляд ззаду

Трансмісія BMW i4 M50.

Високоефективний привід i4 M50 з двома потужними двигунами BMW M eDrive гарантує швидкий набір потужності. Налаштування повного приводу з акцентом на задню вісь та емоційний звук підкреслюють спортивний характер. Велика високовольтна батарея, що забезпечує високий запас ходу, дозволяє насолоджуватися рухом навіть в далеких поїздках.
BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue, колесо крупним планом зверху

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система М Sport оснащується 4 поршневими нерухомими гальмівними супортами спереду та одно поршневими плавучими супортами ззаду глянцевого синього кольору з логотипом "М".  Збільшені гальмівні диски забезпечують значну ефективність гальмування. Вона адаптована до найвищого динамічного потенціалу автомобіля, дозволяючи використовувати більш енергійний стиль керування та забезпечуючи впевнене гальмування навіть на вологій поверхні.

Пакет M Technology на BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue металік, крупний план колеса

Пакет M Technology.

Пакет M Technology містить 19" М легкосплавні диски Double-spoke 861 М зі спортивними шинами та забезпечує максимальну динаміку автомобіля навіть у спортивній експлуатації. Крім того, гальмівна система M Sport на передній осі додатково посилена шляхом збільшених гальмівних дисків. Ексклюзивні 20-дюймові M легкосплавні диски Double-spoke 868 M зі спортивними шинами пропонуються як опція.

Аеродинамічний пакет M на BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue металік, крупний план повітряної шторки

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинамічний пакет M з особливими переднім і заднім бамперами М в колір кузова, дизайнерськими елементами на бічних накладках на пороги кольору "Глянцевий Чорний" і двоскладною вставкою-дифузором кольору "Темно-сірий металік" і "Глянцевий Чорний" уособлює справжню динаміку і спортивний характер.
Пакет екстер&rsquo;єру M Carbon на BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue металік, кришка дзеркала крупним планом

Пакет екстер’єру M Carbon.

Опціональний пакет екстер'єру M Carbon підкреслює спортивні амбіції автомобіля. Бічні аеродинамічні елементи повітряних шторок в передньому бампері і кришки дзеркал заднього виду виготовляються з вуглепластику (CFRP). Завершальними елементами пакету є бічні планки в задній частині і задній спойлер особливої геометрії. BMW i4 M50 також має кришки дзеркал заднього виду М особливої геометрії.
Фари M Shadow Line і BMW Laserlight на BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue металік, крупний план фар

M фари Shadow Line і BMW Laserlight.

Опціональні фари M Shadow Line мають впізнаваний дизайн завдяки чорному кольору всіх хромованих елементів. У режимі дальнього світла адаптивні лазерні фари BMW висвітлюють дорогу на відстань до 550 метрів, що майже вдвічі далі, ніж при використанні звичайних фар. Краща видимість у темряві значно підвищує безпеку. Сині акценти і напис "BMW Laser" на фарах підкреслюють високу технологічність автомобіля і його спортивний характер.
19-дюймові легкосплавні диски 861 M на BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao Blue металік

19-дюймові легкосплавні диски 861 M.

Ексклюзивні 19-дюймові легкосплавні диски Double-spoke 861 М Bicolour Jet Black з різнорозмірними шинами і шліфованими поверхнями були спеціально розроблені для BMW i4 M50. Розмір передніх коліс складає 8,5J x 19 з шинами 245/40 R19, задніх дискыв - 9J x 19 з шинами 255/40 R19.
BMW Live Cockpit Professional із вигнутим дисплеєм на BMW BMW i4 M50 G26 2021, інтер'єр кокпіту

BMW Live Cockpit Professional із вигнутим дисплеєм BMW.

BMW i4 M50 оснащується системою BMW Live Cockpit Professional останнього покоління. Вона включає в себе інноваційний елегантний вигнутий дисплей BMW з логотипом «M». BMW Live Cockpit Professional є надсучасною комбінацією 12,3-дюймового дисплея панелі приладів і 14,9-дюймового сенсорного дисплея, що приховані під єдиною безрамковою скляною панеллю. Тонкий вигнутий дисплей є особливо зручним і ергономічним втіленням концепції орієнтованості на водія, що характерне для BMW M.
Шкіряне кермо M на BMW i4 M50 G26 2021, інтер'єр кокпіту

Шкіряне кермо M.

Багатофункціональний шкіряне кермове колесо М з трьох спиць оснащено інтегрованою подушкою безпеки водія. Посилений обід з оздобленням чорною шкірою Walknappa, контрастні шви в кольорах М і ергономічні упори для великих пальців створюють неперевершене враження спортивності і повного контролю над дорогою.
Сидіння M Sport на BMW i4 M50 G26 2021, інтер'єр кокпіту

Сидіння M Sport.

Опціональні сидіння M Sport з різними можливостями регулювання нагадують за своєю формою гоночні ковші і мають частково інтегровані підголівники. Сидіння забезпечують Вам і передньому пасажирові чудову бічну підтримку. Окрім того, ширину спинки можна регулювати індивідуально. Їхній особливий дизайн з логотипом M4 підкреслює спортивні можливості автомобіля.
Декоративні планки M &ldquo;Carbon Fibre&rdquo; на BMW i4 M50 G26 2021, інтер'єр кокпіту

Декоративні планки M “Carbon Fibre”.

Високоякісні декоративні планки М "Carbon Fibre" з акцентними вставками "Pearl Chrome" ідеально поєднуються із сидіннями M Sport і надають салону BMW i4 M50 екстремально високотехнологічний і спортивний вигляд.

ЕМОЦІЙНИЙ ЗВУК BMW i4 M50 - НА БАЗІ BMW M ICONIC SOUNDS ELECTRIC.

BMW i4 M50 G26 2021 звук в режимі водіння SPORT +

BMW M IconicSounds Electric створює справжній емоційний звук двигуна для BMW i4 M50 таким, що повністю відповідає BMW M. Акустичні характеристики змінюються при перемиканні режимів руху: в режимі SPORT потужний і динамічний звук повною мірою відображає рівень навантаження, у режимі COMFORT він ідеально збалансований і ненав'язливо інформує про рівень тяги, а в режимі ECO PRO забезпечується повна тиша без додаткового звукового супроводу.

Читати далі

Час заряджання для BMW i4 M50.

Разом з BMW i4 та програмою BMW Charging ви отримуєте безліч індивідуальних пропозицій для заряджання вдома, у дорозі та на роботі. А завдяки винятковій зарядній місткості ви можете зарядити батарею свого BMW i4 на 140 км лише за 10 хвилин.
BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao синій металік, вид спереду на три-чверті, кадр зверху з графіком часу заряджання

Заряджання вдома до 100 км.

01:36 год – Wallbox (11 кВт)

01:36 год – зарядний пристрій Flexible Fast Charger (11 кВт) на промисловій розетці

08:07 год – стандартний зарядний кабель або зарядний пристрій Flexible Fast Charger (2,3 кВт) на промисловій розетці
Зверніться до дилера для отримання зарядних рішень
BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao синій металік, вид спереду на три-чверті, кадр зверху з графіком часу заряджання

Заряджання у дорозі до 100 км.

00:05 год – Високопотужна зарядна станція (макс. зарядна спроможність автомобіля)

00:21 год – Станція швидкого заряджання (50 кВт)

01:36 h – Зарядна станція змінного струму (макс. зарядна спроможність автомобіля)
Зверніться до дилера для отримання зарядних рішень

У розрахунку враховується споживання і продуктивність заряджання. Значення належать до запуску акумуляторної батареї за 29-33 градусів Цельсія і температури навколишнього середовища з сертифікаційними значеннями, за винятком додаткових допоміжних споживачів, таких як обігрів сидінь, дисплеї, кондиціонер. Індивідуальне споживання може варіюватися (залежно, наприклад, від профілю керування, температури, умов навколишнього середовища), а також від індивідуально досяжної продуктивності заряджання (залежно, наприклад, від рівня заряду акумулятора, кондиціонування повітря в автомобілі). Споживання засноване на кращому зразку WLTP. Продуктивність заряджання заснована на максимально можливій продуктивності (в залежності від типу зарядки і автомобіля).

Читати далі

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ЦИФРОВІ ПОСЛУГИ BMW У BMW i4 У ЦЬОМУ ВІДЕО.

BMW i4 M50 G26 2021 Цифрові сервіси BMW ConnectedDrive

BMW i4 M50 ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ЗІ 100% ЗЕЛЕНОЇ ЕНЕРГІЇ.

BMW i4 M50 G26 2021, BMW Individual у кольорі Frozen Portimao синій металік вид ззаду за кермом польовою дорогою

Виробництво BMW i4 M50 завжди є екологічно раціональним і використовує виключно екологічну енергію. Крім того, високоефективні батареї BMW i4 M50 розроблені таким чином, аби повністю виключити використання рідкоземельних металів. Однак найкраще - це нульові локальні викиди, коли ви в дорозі на BMW i4 M50, тому ви завжди можете безтурботно насолоджуватися динамічним керуванням.

Потужність двигуна у кВт (к.с.):

400 (544)

Максимальний крутний момент у Нм за 1/хв:

795

Прискорення від 0 до 100 в секундах:

3,9

Запас ходу на електротязі (WLTP), км:

До 521*

Максимальна зарядна ємність:

 10-хвилинне заряджання може збільшити запас ходу на 140 км (на потужній зарядній станції)

BMW i4 M50 G26 2021 BMW Individual у кольорі Frozen Portimao синій металік, вид спереду на три-чверті, кадр з нижнього кута
Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/medium-teasers/tyre-energy-lables/jcr:content/par-4col/wideteaser_67 failed

АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ BMW i4 M50.

Дізнайтеся більше про спортивне обладнання і корисні аксесуари для автомобіля BMW i4 M50.

BMW i4 M50 забезпечує безмежне задоволення від динамічного водіння і пропонує безліч опцій спортивного додаткового обладнання. Аксесуари BMW M Performance дозволяють посилити динамічний стиль BMW i4 M50 і розставити гоночні акценти як в зовнішньому вигляді автомобіля, так і в салоні. А оригінальні аксесуари BMW допоможуть Вам у вирішенні найрізноманітніших повсякденних завдань. Широкий ряд індивідуальних опцій, що ідеально відповідають цьому повністю електричному спорткару з точки зору якості, дизайну і робочих характеристик, відкриває перед Вами найрізноманітніші можливості - незалежно від ваших потреб.

Декоративні планки з карбонового волокна M на BMW i4 M50 G26 2021

Решітка радіатора M Performance з вуглецевого волокна.

Підкресліть свій стиль: рамка решітки радіатора виготовлена з преміального карбону. Вона забезпечить Вашому автомобілю особливо елегантний, спортивний та індивідуальний вигляд.
Перейти до товару
Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна на BMW i4 M50 G26 2021

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Карбоновий задній спойлер M Performance оптимізує аеродинаміку автомобіля, підкреслюючи при цьому його преміальну якість і динамічний зовнішній вигляд.
Перейти до товару
Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна на BMW i4 M50 G26 2021

Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна.

Карбоновий задній дифузор M Performance надає автомобілю ще більш сучасний вигляд і робить спортивний образ моделі ще більш захопливим.

Перейти до товару
20-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-Spoke 868 M Bicolor (Night Gold, глянець), комплект літніх коліс BMW i4 M50 G26 2021

20-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke style 868 M Bicolor.

Ексклюзивні 20-дюймові легкосплавні диски M Performance Double-spoke 868 M кольору Bicolor Night Gold, шліфовані. Літній комплект коліс з датчиком тиску в шинах.
Перейти до товару
Кермо M Performance на BMW i4 M50 G26 2021

Кермо M Performance.

Захопливі факти: зона хвата рульового колеса оздоблена Алькантарою, завдяки чому воно дуже зручно лежить в руках, створюючи ще більш спортивні відчуття.

Перейти до товару
Важіль селектора M Performance обтягнутий алькантарою на BMW i4 M50 G26 2021

Важіль селектора M Performance обтягнутий Алькантарою.

Важіль селектора M Performance з оздобленням Алькантарою забезпечує приємний хват і гармонійно доповнює дизайн салону.

Перейти до товару
BMW WaterBlade BMW i4 M50 G26 2021

BMW WaterBlade.

Щітки склоочисника BMW WaterBlade створені з використанням інноваційної технології — для значно більш ефективного очищення.
Інтернет-магазин BMW
Фіксатор BMW для велосипедів на BMW i4 M50 G26 2021

Фіксатор BMW для велосипедів.

Фіксатор BMW для велосипедів дозволяє безпечно перевозити гоночні, туристичні, гірські або дитячі велосипеди вагою до 20 кг.
Інтернет-магазин BMW
Вішак для одягу BMW в системі Travel &amp; Comfort на BMW i4 M50 G26 2021

Вішак для одягу BMW в системі Travel & Comfort.

Вішак для одягу можна закріпити на базовому тримачі або на додатковому устаткуванні Travel & Comfort, а також використовувати поза автомобілем.
Інтернет-магазин BMW
18-дюймові легкосплавні диски BMW Double-Spoke 853 виконані у кольорі Gunmetal Grey на BMW i4 M50 G26 2021

18-дюймові легкосплавні диски BMW Double-Spoke 853 виконані у кольорі Gunmetal Grey

18-дюймові легкосплавні диски BMW Double-Spoke 853 виконані у кольорі Gunmetal Grey Комплект зимових коліс разом з датчиками контролю тиску, сумісні з ланцюгами проти ковзання, розмір коліс 8,5 J x 18.
Інтернет-магазин BMW
BMW Advanced Car Eye 2 на BMW i4 M50 G26 2021

BMW Advanced Car Eye 2.

У разі виникнення незвичної ситуації, високочутлива full-HD камера автоматично фіксує ситуацію попереду і позаду автомобіля.
Інтернет-магазин BMW
Всепогодні передні килимки BMW спереду BMW i4 M50 G26 2021

Всепогодні передні килимки BMW.

Елегантні та зносостійкі всепогодні килимки BMW захищають простір для ніг спереду від вологи та бруду. Чорного кольору та з логотипом BMW.
Інтернет-магазин BMW
BMW i4 eDrive 40 G26 2021 у кольорі Mineral white, вид спереду на три чверті навпроти води.

BMW i4.

BMW i4 — це перше повністю електричне гранд-купе, спортивний і елегантний автомобіль, який вражає динамічними характеристиками та відчуттям простору в поєднанні з винятковим комфортом. Великий запас ходу до 590 кілометрів (WLTP) і значні пропорції салону з п'ятьма повнорозмірними сидіннями роблять цей п'яти дверний автомобіль ідеальним супутником на будь-якому маршруті.

ПОСЛУГИ ТА ПІДТРИМКА ДЛЯ BMW i4 M50.

Співробітник сервісного центру BMW консультує клієнта.

БАЖАЄТЕ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Якщо у вас є запитання, вам потрібна додаткова інформація або ви хочете отримати конкретні пропозиції щодо BMW i4 M50, будь ласка, зверніться до партнера BMW у вашому регіоні. Наш досвідчений сервісний персонал BMW буде радий дати вам індивідуальну пораду по телефону або безпосередньо на місці.

BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW i4 M50.

Співробітник сервісного центру BMW вітає клієнта.

#щобнетрапилося. Безтурботна подорож: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування на обраний вами термін або кілометраж.

 • Послуга технічного огляду автомобіля у відповідності із вказівками BMW
 • Обслуговування мікрофільтра
 • Обслуговування гальмівної рідини

* Значення є попередніми, виміряно відповідно до випробувального циклу WLTP

** Спеціальна пропозиція дійсна для нових автомобілів від філій і дилерів BMW в Європі в мережі BMW Charging..

BMW i4 M50 (1):
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 24–19
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.

Офіційні дані про витрату палива й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp

Читати далі

Енергоспоживання та викиди CO2 BMW i4 M50.

 • * Значення є попередніми, виміряно відповідно до випробувального циклу WLTP

  ** Спеціальна пропозиція дійсна для нових автомобілів від філій і дилерів BMW в Європі в мережі BMW Charging..

  BMW i4 M50 (1):
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 24–19
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

  Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.

  Офіційні дані про витрату палива й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007, чинному на момент затвердження. У випадку запасу ходу, цифри у WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання. Для нових перевірених типів транспортних засобів з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики більше не існують відповідно до NEDC, а існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання WLTP і NEDC можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp