BMW M Performance

МОДЕРНІЗОВАНИЙ АДРЕНАЛІН.

BMW M Performance.

BMW M Performance

Бренд BMW символізує динаміку, інноваційні технології та десятиліття досвіду в автоспорті. Запчастини BMW M Performance переносять ці знання з гоночної траси на дорогу: За допомогою модифікованих компонентів в частині аеродинаміки, трансмісії, кокпіта та ходової частини, Ви можете підвищити безкомпромісну спортивність Вашого BMW.

Читати далі
МОДЕРНІЗОВАНИЙ АДРЕНАЛІН.BMW M Performance.

НОВИЙ M2 COUPÉ.

Нові виміри спортивності та динаміки: перетворіть свій новий M2 Coupe на щось особливе. Наприклад, за допомогою виготовлених з вуглецевого волокна нового переднього сплітера і бічних накладок, що довершуються заднім розсіювачем і насадками на вихлопній трубі. Візьміться за вкрите Alcantara кермо і відчуйте викид адреналіну, що перетворює дорогу на гоночну трасу.

ПРИСТРАСТЬ ДО ІДЕАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ.

Джерелом натхнення для всіх допоміжних компонентів у лінійці BMW M Performance був автоспорт, і вони відповідають високим стандартам BMW щодо функціональності, дизайну, якості й терміну служби. Для цього потрібні високоякісні матеріали і ретельні процеси розробки та виробництва, а також всебічний контроль якості. Аксесуари BMW M Performance наявні для всіх автомобілів BMW і BMW M серії в наступних категоріях: аеродинаміка, трансмісія, кокпіт і ходова частина.

Розширюючи межі.

ВИХЛОПНА СИСТЕМА: МУРАШКИ ПО ШКІРІ.

Вихлопні системи BMW M Performance задають тон у всіх сенсах. Виготовлені з найвищою якістю, ці компоненти не лише надають екстраспортивний звук, але й допомагають зменшити тиск вихлопу. Це, в свою чергу, покращує характер керування та оптимізує характеристики двигуна. Виготовлені з хрому, вуглецевого волокна чи титану насадки на вихлопну трубу вражають ексклюзивним високотехнологічним виглядом і підкреслюють вражаючий зовнішній вигляд задньої частини Вашого BMW.

АЕРОДИНАМІКА: ПРОТИДІЙТЕ СИЛАМ.

Опануйте спротив вітру: використовуючи аеродинамічні компоненти BMW M Performance, Ви збільшуєте притискну силу і керованість Вашого BMW. Крім того, Ви також посилюєте його атлетичний характер і надаєте автомобілю спортивного вигляду, що чудово доповнює його дизайн.

Запчастини BMW M Performance Parts.

BMW M Performance Parts

КОКПІТ: ОТРИМАЙТЕ ВІДЧУТТЯ ГОНОЧНОЇ ТРАСИ.

Сідайте за кермо і відразу займайте поул-позицію: завдяки компонентам BMW M Performance Ви можете створити в своєму BMW справжню спортивну атмосферу - з бездоганними кришками педалей з нержавіючої сталі, з ексклюзивними елементами з вуглецевого волокна або з кермом Alcantara, оздобленим елементами з вуглецевого волокна та дисплеєм для гонок.

Вердикт професіонала.

СПОРТИВНИЙ ДО НАЙМЕНШОЇ ДЕТАЛІ.

Усі аксесуари BMW M Performance надають чистого гоночного азарту. Наприклад, за допомогою програми Driver Analyzer Ви можете записувати та аналізувати важливу технічну інформацію про керування, таку як дані двигуна та гальмівний шлях. Або скористайтесь Track Fix для камер GoPro, щоб отримати фантастичні зображення під час їзди по гоночній трасі. А чохол для ключа захищає Ваш ключ до BMW від подряпин та бруду, при цьому запобігаючи неумисному натисненню кнопок. Зробіть рішучий крок у світ BMW M Performance!

ХОДОВА ЧАСТИНА: ФОКУС НА ЛІНІЇ ПЕРЕГОНІВ.

Це не просто питання зовнішнього вигляду: запчастини BMW M Performance дозволяють ідеально підігнати ходову частину Вашого BMW до Ваших потреб і стилю керування. Будь то легкосплавні диски, амортизатори або гальмівні системи - всі компоненти походять з автоспорту і відповідають найвищим стандартам дизайну та функціональності. Результат: вражаюча естетика в поєднанні з видатною маневреністю.

Старт гоночной серии DTM 2013

DTM: ВІДДАНИЙ АВТОСПОРТУ.

Відтоді як BMW у 2012 році повернулась у DTM, запчастини BMW M Performance стали престижним партнером BMW Motorsport. І це партнерство увінчалось успіхом. У сезон повернення компанія BMW не тільки завоювала 12 призових місць, вона також досягла сенсаційної перемоги у змаганнях Constructorsʼ Championship. BMW Motorsport повторила ці успіхи в 2013 і 2014 роках, знову змусивши своїх конкурентів поступитися.


Рецепт успіху: інноваційні технології та високі стандарти якості в поєднанні з прагненням до оптимальних характеристик і палким спортивним азартом. Характеристики, які також є невід’ємною частиною запчастин BMW M Performance, роблять їх гордим партнером BMW Motorsport ― для висококласних перемог і аксесуарів, що посідають заслужене місце в своєму класі.

Старт DTM 2013.