Чоловіки з BMW iX у засніженому краєвиді

СТВОРЕНІ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ.

#WHATEVERHAPPENS. НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ХОЛОДНИМИ ПОРАМИ РОКУ З ОРИГІНАЛЬНИМИ КОЛЕСАМИ ТА ШИНАМИ BMW, ОСІННІМИ ТА ЗИМОВИМИ АКСЕСУАРАМИ І СЕРВІСОМ BMW.

Коли змінюються пори року, саме час досліджувати ландшафт. Бо навіть дощова та холодна погода — не привід сидіти вдома. Це можливість відкрити для себе чарівну сторону нашого світу. Ми пропонуємо ідеальне обладнання, щоб ви могли безпечно залишатися на шляху та насолоджуватися кожною миттю своєї подорожі — незалежно від того, куди вона вас приведе. Ознайомтесь із сервісом BMW, зимовими колесами BMW у зборі, а також осінніми та зимовими аксесуарами BMW, які ідеально пасують до вашого BMW.

Читати далі
СТВОРЕНІ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ.#WHATEVERHAPPENS. НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ХОЛОДНИМИ ПОРАМИ РОКУ З ОРИГІНАЛЬНИМИ КОЛЕСАМИ ТА ШИНАМИ BMW, ОСІННІМИ ТА ЗИМОВИМИ АКСЕСУАРАМИ І СЕРВІСОМ BMW.

ОРИГІНАЛЬНІ ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ ТА АКСЕСУАРИ BMW.

Задоволення за кермом не знає погоди.

Для водіїв, які хочуть встановити нові шини для осені та зими та насолоджуватися оптимальним зчепленням у співпраці з виробниками шин преміум-класу (Dunlop, Goodyear, Michelin та Pirelli) ми створили спеціальні сезонні пропозиції на шини із маркуванням зіркою. Шини BMW із маркуванням зіркою забезпечують плавність руху, оптимальне зчеплення з дорогою та безпеку.

Отже, зрозуміло одне: оригінальні зимові колеса та шини BMW — це не компроміс щодо стилю, а заява.

Аксесуари BMW для осені та зими, 19-дюймові легкосплавні диски М Double-spoke 871 M у кольорі Jet Black

19-дюймові легкосплавні диски М Double-spoke 871 M у кольорі Jet Black, комплект зимових коліс у зборі.

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні диски М Double-spoke 871 M у кольорі Jet Black. Комплект коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах, розмір коліс 8J x 19 з розміром шин 245/45 R19 102H XL.

Придбати в інтернет-магазині
Аксесуари BMW для осені та зими, 17-дюймові легкосплавні диски BMW Y-Spoke 896 у кольорі Refined Silver

17-дюймові легкосплавні диски BMW Y-Spoke 896 у кольорі Refined Silver, комплект зимових коліс у зборі.

Виняткові 17-дюймові легкосплавні диски BMW Y-Spoke 896 у кольорі Refined Silver надають автомобілю унікальний вигляд. Комплект коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах, сумісні з ланцюгами проти ковзання, розмір коліс 7J x 17 з розміром шин 205/65 R17 100H XL.

Придбати в інтернет-магазині
Аксесуари BMW для осені та зими, 21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1012 у двоколірному виконанні

21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1012 у двоколірному виконанні Midnight Grey з глянсовим покриттям, зимове колесо у зборі.

Високоякісні 21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1012 мають двоколірне виконання Midnight Grey з глянсовим покриттям і надають автомобілю індивідуальний вигляд завдяки своєму спортивному дизайну. Комплект зимових коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах, розмір коліс 9J x 21 з розміром шин 255/50 R21 109H XL M+S.

Придбати в інтернет-магазині
Аксесуари BMW для осені та зими, 21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1011 в матовому Jet Black

21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1011 в матовому Jet Black, комплект зимових коліс у зборі

Високоякісні 21-дюймові аеродинамічні диски BMW Star-spoke 1011 виконані в чорному кольорі Jet Black і забезпечують дуже спортивний вигляд. Комплект зимових коліс у зборі з датчиками контролю тиску в шинах, розмір коліс 9J x 21 з розміром шин 255/50 R21 109H XL M+S.

Придбати в інтернет-магазині
Аксесуари BMW для осені та зими, 19-дюймові легкосплавні диски M Y-spoke 859 M у двоколірному виконанні

19-дюймові легкосплавні диски M Y-spoke 859 M у двоколірному виконанні (Jet Black, глянсова обробка), зимові передні і задні колеса у зборі.

Ексклюзивні 19-дюймові легкосплавні диски M Y-spoke 859 M мають двоколірне виконання Jet Black з глянсовим покриттям і забезпечують особливо спортивний вигляд. Зимове переднє колесо в зборі з датчиком тиску в шинах, розмір колеса 8,5J x 19 з розміром шин 245/40 R19 98V XL і зимове заднє колесо в зборі з контролем тиску в шинах, розмір колеса 9J x 19 з розміром шин 255/40 R19 100V XL.

Придбати в інтернет-магазині
Аксесуари BMW для осені та зими, ланцюги протиковзання BMW

Ланцюги протиковзання BMW Comfort Plus.

Ланцюги протиковзання BMW Comfort Plus легко та надійно закріплюються завдяки системі самонатягування, а також забезпечують найкраще зчеплення. Оскільки вони ідеально підігнані до шин, вони не потребують додаткового захисту обода, а вбудований обруч із пружинної сталі робить процес їх встановлення дуже легким.

Придбати в інтернет-магазині
Аксесуари BMW для осені та зими, аварійний комплект для шин BMW

Аварійний комплект для шин BMW.

Інтуїтивно зрозумілий аварійний комплект для шин BMW дозволяє легко повернутися на дорогу у разі спущеної шини. Незалежно від розмірів шин, пошкодження протектора шини менше ніж 4 мм можна залагодити, що дозволить продовжити рух до найближчого сервісного центру BMW.

Придбати в інтернет-магазині
Аксесуари BMW для осені та зими, нерухомий ковпак маточини BMW

Комплект плавучих накладок для колісних дисків BMW.

Плавуча накладка для центру колісного диска включає логотип BMW, що не обертається разом з колесом та залишається на одному рівні. Може бути закріплена на легкосплавних дисках BMW діаметром 112 мм та 120 мм.

Придбати в інтернет-магазині
Аксесуари BMW для осені та зими, BMW ковпачки вентилів BMW з логотипом.

Ковпачки вентилів з логотипом BMW.

Високоякісні ковпачки вентилів BMW з алюмінію ефективно захищають алюмінієві вентилі системи контролю тиску від бруду та вологи. Водночас вони покращують зовнішній вигляд шини. Комплект з чотирьох ковпачкив вентилів.

Придбати в інтернет-магазині

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОЛІС І ШИН BMW.

Обслуговування коліс і шин BMW

Добре знати, що важливі речі у найкращих руках.

Відповідні шини для холодного сезону: зверніться у відділ сервісу BMW з обслуговування шин — ми не тільки міняємо шини, але і перевіряємо глибину протектора та ваші гальма. Наша пропозиція для максимальної зручності: ми очищуємо ваші літні шини та зберігаємо їх для вас до весни.

ОРИГІНАЛЬНІ ШИНИ BMW З МАРКУВАННЯМ ЗІРКОЮ.

Оригінальні шини BMW з маркуванням зіркою

Якість, досвід та безпека — головні пріоритети, коли йдеться про колеса та шини.

Маркування зіркою вказує на те, що шина була вироблена спеціально для BMW та з дотриманням найвищих стандартів BMW. Розробка шин також починається на ранній стадії розробки автомобіля, може зайняти до трьох років і завершується великим циклом випробувань. Шини із маркуванням зіркою перевіряються в шести загальних сферах: безпека, знос, комфорт, ефективність і, що характерно для BMW, у двох сферах задоволення за кермом: стиль водіння та спортивна поведінка. Крім того, вони розробляються у співпраці з обраними виробниками преміум-класу (наприклад, Dunlop, Goodyear, Michelin and Pirelli). Просто запитайте свого сервісного партнера BMW про шини з маркуванням зіркою — ідеально підібрані, перевірені та безпечні.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ЕКСТЕР’ЄРУ BMW ДЛЯ ОСЕНІ ТА ЗИМИ.

Надихає, куди б ви не дивились.

Якщо ви хочете насолодитися зимовою погодою, ви повинні бути добре споряджені. Це не проблема з оригінальними аксесуарами BMW. Скористайтеся підвищеним комфортом керування та відкрийте для себе широкий спектр опцій, які зроблять ваш BMW ідеальним компаньйоном для ваших зимових планів.
Аксесуари BMW для осені та зими, BMW багажний бокс BMW 420, чорний/titanium silver

Багажний бокс BMW 420, чорний/сріблистий титан.

Сучасний багажний бокс BMW чорного кольору з бічними панелями кольору Titanium Silver має об'єм 420 літрів і сумісний з усіма системами багажників на дах BMW. Завдяки тому, що він відчиняється і має потрійний центральний замок з обох боків, його зручно завантажувати та замикати для захисту від крадіжки.

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, BMW багажний бокс BMW 520, чорний/titanium silver

Багажний бокс BMW 520 у кольорі Black/Titanium Silver.

Сучасний багажний бокс чорного кольору з бічними панелями у кольорі Titanium Silver має об'єм 520 літрів і сумісний з усіма системами багажників на дах BMW. Завдяки тому, що він відчиняється і має потрійний центральний замок з обох боків, його зручно завантажувати та замикати для захисту від крадіжки.

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, кріплення для лиж та сноубордів BMW, що висувається з боків

Кріплення для лиж та сноубордів BMW, що висувається з боків.

Кріплення для лиж та сноубордів BMW з функцією замикання може висуватися з боків та забезпечує надійну фіксацію до п'яти сноубордів або пар лиж. Воно поєднується з будь-яким багажником на дах BMW і також може утримувати лижні палиці.

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, світлодіодні дверні проектори BMW

Світлодіодні дверні проєктори BMW.

Нові світлодіодні дверні проєктори BMW з покращеною якістю проєктування зображення і довшим терміном експлуатації перетворюють посадку і вихід з автомобіля у справжню пригоду. Вони автоматично активуються, коли двері відчиняються та освітлюють вхідну ділянку за індивідуальними налаштуваннями, проєктуючи зображення на землю поруч з автомобілем. Водій може самостійно обрати зображення за допомогою змінних слайдів, а також зробити вибір між логотипом BMW і BMW M.

Придбати в інтернет-магазині.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ІНТЕР’ЄРА BMW ДЛЯ ОСЕНІ ТА ЗИМИ.

Неперевершений зсередини.

Відповідно до своєї назви, оригінальні аксесуари BMW розроблені з високою точністю та натхненні чистою продуктивністю. Розширте свій простір, свій стиль, свою безпеку — або все разом. Це простий спосіб поєднати безпеку та вишуканість.

Аксесуари BMW для осені та зими, Універсальний тримач для планшетів із захисним футляром BMW для системи Travel & Comfort

Універсальний тримач для планшетів із захисним футляром BMW для системи Travel & Comfort.

Універсальний кронштейн регулюється за розміром і кріпиться до окремо доступного базового кріплення або до опціонального обладнання системи Travel & Comfort. Він забезпечує надійну фіксацію для широкого спектра планшетів Apple або Samsung з діагоналлю від 7 до 11 дюймів за допомогою тримача для планшета BMW. Його можна повертати на 360° та фіксувати під будь-яким кутом.

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, Універсальний гачок системи Travel & Comfort

Універсальний гачок системи Travel & Comfort.

Універсальний гачок системи Travel & Comfort дозволяє повісити предмети одягу чи легкі сумки на спинку сидіння, таким чином захищаючи їх від бруду. Завдяки з’єднанню Plug-In цей гачок можна легко та надійно приєднати до окремо доступного базового кріплення або до опціональної системи Travel & Comfort.

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, Вішак для одягу BMW в системі Travel & Comfort.

Вішак для одягу BMW в системі Travel & Comfort.

Вішак для одягу BMW дозволяє вішати одяг на задньому боці спинки сидіння. Завдяки з’єднанню Plug-In його можна легко та надійно приєднати до окремо доступного базового кріплення або до опціональної системи Travel & Comfort. Завдяки готельній функції (стандартний вішак для одягу) його також можна використовувати поза автомобілем. 

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, всепогодні передні килимки BMW

Всепогодні передні килимки BMW.

Елегантні та зносостійкі всепогодні килимки BMW ідеальної форми з підвищеним бортом захищають передній простір для ніг від вологи та бруду. Завдяки чорному кольору та напису BMW вони чудово вписуються в інтер’єр.

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, килимок для багажного відділення BMW

Килимок для багажного відділення BMW.

Нековзний водостійкий килимок з піднесеними бортами з усіх боків у красивому дизайні надійно захищає багажне відділення від бруду та вологи. Чорний килимок з високоякісною вставкою з нержавіючої сталі ідеально вписується в інтер’єр багажного відділення.

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, сумка на спинку сидіння, антрацит/синій

Сумка на спинку сидіння, кольори: антрацит/синій.

Ідеальний варіант для подорожей з дітьми. Сумка має поверхню для захисту від ударів, яку можна стирати. Вона прикріплена до задньої сторони спинки переднього сидіння. Завдяки різноманітним кишеням із застібками та окремому відділенню для пляшок вона пропонує великий обсяг місця для зберігання всіх видів дорожніх речей. Її легко транспортувати та складати.

Придбати в інтернет-магазині.
Аксесуари BMW для осені та зими, шкіряний чохол для ключів BMW

Шкіряний чохол для ключів BMW.

Якісний чохол для ключів BMW — красивий захист для вашого радіоключа. Елегантний чохол з дрібнопористої чорної шкіри «Nappa» надійно захищає від бруду та подряпин. Особливо практично: ключ не потрібно виймати з чохла для того, щоб користуватися функціональними кнопками.

Придбати в інтернет-магазині.
BMW Service Partner, жінка та чоловік на консультації

ВАШ ПАРТНЕР BMW ЗАЛЮБКИ ВАС ПРОКОНСУЛЬТУЄ.

Ваш сервісний партнер BMW із задоволенням проконсультує особисто вас щодо всіх продуктів, послуг та осінньо-зимових аксесуарів для вашого BMW. Подаруйте собі більше часу для приємних речей у житті та зверніться до сервісного партнера BMW у вашому регіоні просто зараз!

ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ BMW.

Якісний і дбайливий догляд за вашим BMW.

Доглядайте за своїм автомобілем. Ми пропонуємо вам правильні інструменти для чіткої видимості та чудового вигляду в будь-якій ситуації — зрештою, ваші диски сяють не просто так.

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, Шкребок для видалення льоду BMW Ice Scraper Telescope із щіткою для очищення снігу Snow Brush

Шкребок для видалення льоду BMW Ice Scraper Telescope із щіткою для очищення снігу Snow Brush

Без снігу та льоду. Шкребок для видалення льоду із щіткою для очищення снігу дозволяє без зусиль видалити лід і сніг з усіх вікон автомобіля. Завдяки безступінчастому регулюванню довжини ручки (від 78 до 100 см) ви також можете легко дістатися до вікон великого автомобіля.

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, комплект для догляду за автомобілем BMW, зимова версія

Комплект для догляду за автомобілем BMW, зимова версія.

Ідеальна підготовка до холодного сезону: зимова версія комплекту для догляду за автомобілем BMW дозволить вам ідеально доглядати за своїм транспортним засобом взимку. Набір очищувальної рідини з антифризом, протиожеледним засобом для лобового скла, очисником салону та шкребком для видалення льоду можна зберігати в брезентовій сумці, що входить до комплекту.

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, омивач скла з антифризом

Омивач скла з антифризом.

Запобігає замерзанню систем омивання лобового скла та забезпечує ідеальний огляд без плям у холодну погоду завдяки високоякісним миючим речовинам. З приємним, типовим для BMW ароматом Apricelle.

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, ганчірка з мікрофібри для салону автомобіля.

Ганчірка з мікрофібри для салону автомобіля.

Оптимальний догляд за вашим інтер'єром: завдяки спеціальній технології плетіння ганчірка з мікрофібри BMW особливо ніжна до внутрішніх поверхонь.

Читати далі

НАЙКРАЩІ АКСЕСУАРИ ОСЕНІ: АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE.

Відкрийте для себе дивовижні відчуття автоспорту з ексклюзивними аксесуарами BMW M Performance.

Автоспорт стає повсюдним. Завдяки деталям BMW M Performance ви надаєте своєму автомобілю максимальний рівень індивідуальності та справжній спортивний характер. Широкий вибір аксесуарів доступний для полегшення вашого життя серед таких категорій, як аеродинаміка, трансмісія, дизайн екстер’єра, кокпіт, шасі та колеса. Ви готові відчути спортивну індивідуальність?

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, високоякісні 19- та 20-дюймові ковані диски М Y-spoke 963 M у кольорі Frozen Gunmetal Grey

Високоякісні 19- та 20-дюймові ковані диски М Y-spoke 963 M у кольорі Frozen Gunmetal Grey, літні колеса в зборі.

Високоякісні 19-/20-дюймові ковані диски М Y-spoke 963 M виконані в кольорі Frozen Gunmetal Grey з фрезерованим написом «M Performance» і надають автомобілю дуже спортивного, ексклюзивного вигляду. Зимове переднє колесо в зборі з датчиком тиску в шинах, розмір колеса 9,5J x 19 з розміром шин 275/35 R19 100V XL і зимове заднє колесо в зборі з контролем тиску в шинах, розмір колеса 10,5J x 20 з розміром шин 285/30 R20 99V XL. 

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, карбонові кришки зовнішніх дзеркал заднього виду M

Карбонові кришки зовнішніх дзеркал заднього виду M.

Виготовлені вручну карбонові накладки на зовнішні дзеркала заднього виду підкреслюють високотехнологічні гени автомобіля. Їхній дизайн забезпечує привабливий вигляд преміум-класу та додає індивідуальних атлетичних відтінків.

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, титанова вихлопна система M Performance

Титанова вихлопна система M Performance.

Захопливий звук: вихлопна система M Performance зачаровує безкомпромісним звучанням автоспорту. Вихлопна система та спортивний модуль вихлопної труби повністю виготовлені з титану гоночного класу.

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, спинка сидіння M Performance

Спинка сидіння M Performance з алькантари і вуглецевого волокна.

Спинка сидіння M Performance надає сидінням високоякісного спортивного вигляду. Карбонові накладки підголівників оброблені поліуретановою фарбою та відполіровані до блиску. Решта задньої панелі оздоблена тонкою Алькантарою. З вбудованим алюмінієвим позначенням «M Performance».

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, підлокітник M Performance

Підлокітник M Performance з алькантари.

Адже маленькі деталі мають велике значення: центральний підлокітник M Performance з Алькантари додає завершальний штрих ексклюзивному гоночному вигляду кабіни. З привабливою стрічкою в M-кольорах і написом «M Performance».

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, ремінь для буксирування M Performance

Ремінь для буксирування M Performance.

Червоний ремінь для буксирування M Performance спереду та ззаду призначений для використання на гоночних трасах. Чорний логотип «M» створює візуальний міст до автоспорту. Як і стандартні буксирні петлі, цей буксирний ремінь легко прикріпити. Практично: схвалено для використання на дорогах загального користування на багатьох моделях.

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, стопорний штифт M Performance

Стопорний штифт M Performance.

Приваблює увагу шанувальників найпотужніших літер у світі: дверний штифт M Performance завершує будь-який спортивний інтер’єр. Виготовлений з чорного анодованого алюмінію штифт має кольоровий логотип «M» та ідеально поєднується з іншими компонентами M Performance. 

Читати далі
Аксесуари BMW для осені та зими, ковпачки вентилів BMW з логотипом «M»

Ковпачки вентилів BMW з логотипом «M».

Високоякісні ковпачки вентилів BMW з алюмінію ефективно захищають алюмінієві вентилі системи контролю тиску в шинах від бруду та вологи. Водночас вони покращують зовнішній вигляд шини. Комплект з чотирьох ковпачків вентилів. З логотипом «M».  

Читати далі

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СЕРВІС BMW.

Розраховуйте на незліченну кількість варіантів.

Щоб допомогти вам впоратися з усіма проблемами у холодну пору року, скористайтеся чудовим сервісом BMW і дозвольте нашим фахівцям подбати про вас і потреби вашого автомобіля. Наша робота полягає в тому, щоб ваш BMW завжди був у ідеальному стані, щоб ви могли провести осінь і зиму безпечно та з незмінним задоволенням за кермом.
Аксесуари BMW для осені та зими, Жінка із заплющеними очима в BMW X1
BMW Service Inclusive, чоловік перед BMW i4 (G26) на узбережжі

BMW Service Inclusive.

Не переймайтеся і зосередьтеся на тому, що дійсно має значення — суцільному задоволенні за кермом. BMW Service Inclusive робить це можливим. Зрештою, ви сплачуєте фіксовану суму лише один раз, і всі включені послуги та технічне обслуговування покриваються на період, який обираєте ви. Водночас ваш BMW завжди знаходитиметься у найкращих руках, і це стосується всіх сервісних партнерів BMW по всьому світу.

Дізнайтесь більше
BMW Value Service, чоловік і жінка перед гаражем з BMW X5

BMW Roadside Assistance.

Те, на що можна розраховувати: один дзвінок для розв'язання багатьох питань. Вам завжди буде до кого звернутись якщо неприємність трапилась у дорозі. Наш досвідчений персонал готовий надати цілодобову підтримку 365 днів на рік, якщо вам потрібна допомога. 

Дізнайтесь більше
BMW Service, жінка та чоловік розмовляють перед BMW iX

BMW Repair Inclusive.

Збережіть відчуття абсолютної захищеності у користуванні вашим BMW, придбавши вигідний пакет продовження гарантії перед завершенням базової гарантії.

Дізнатись більше