ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ BMW.

Yasno E-mobility.

Yasno

Перевірити готову конфігурацію

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ВІД АВТ БАВАРІЯ УКРАЇНА ТА YASNO E-MOBILITY.

Якщо Ви є власником електричного автомобіля (BEV/PHEV), який було придбано в офіційній мережі BMW та MINI в Україні, «АВТ Баварія Україна» у співпраці з провайдером YASNO, будемо раді надати знижку у 10%* від діючого тарифу на послуги заряджання від швидких портів (DC) в мережі YASNO E-mobility. 

special_offers

Як отримати знижку у 10%* для зарядки вашого автомобіля в мережі зарядних станцій YASNO E-mobility:

  • Відскануйте QR-код або скористайтесь посиланням нижче та завантажте застосунок для Вашого телефону та зареєструйтесь;
  • Обов’язково введіть свій номер телефону. Подальша ідентифікація клієнта буде відбуватися за він кодом реалізованого автомобілю та за номером телефону, який клієнт ввів у свій профіль застосунку
    YASNO E-mobility;
  • Залиште заявку на переведення на спеціальний тариф зі знижкою у 10%*, заповнивши форму;
  • Протягом 24 годин Вам буде надано зворотний зв'язок щодо переведення на тариф зі знижкою 10%*.

qr-kod

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ:

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ BMW.

Тест-драйв електромобілів BMW

ПРОЙДІТЬ ТЕСТ-ДРАЙВ ОБРАНОЇ ВАМИ
МОДЕЛІ BMW.

Хочете перевірити особисто, як їде і відчувається ваша ідеальна електрична модель? Просто запишіться на тест-драйв онлайн, коли вам зручно. Місцевий партнер BMW зв'яжеться з вами і надасть всю необхідну інформацію.

Електромобілі BMW, Порада сервісного партнера BMW

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ОСОБИСТУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

Із будь-якими питаннями, а також для отримання додаткової інформації або комерційної пропозиції звертайтеся до місцевого дилера BMW. Наш професійний обслуговуючий персонал BMW буде радий проконсультувати вас телефоном або особисто.  

Електромобілі BMW, Обслуговування клієнтів BMW

НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК My BMW.

Перевірити стан вашого BMW, скористатися однією з численних функцій дистанційного керування, заздалегідь спланувати поїздки, записатися на сервіс або відкрити для себе світ BMW – все це за допомогою вашого смартфона та BMW ConnectedDrive.

BMW Home Charging BMW Online Genius

ПЕРЕДПЛАЧЕНИЙ СЕРВІС. BMW SERVICE INCLUSIVE.

Завдяки BMW Service Inclusive ви можете користуватися всіма послугами обраного вами пакету. Сплачуйте один раз і виграйте в довгостроковій перспективі від привабливої економії в порівнянні з окремою оплатою послуг. Усі необхідні оригінальні запчастини BMW включені до вашого нового,  з пробігом чи електричного автомобіля 

* знижка 10% від діючого тарифу на момент отримання послуги заряджання від швидких портів (DC) в мережі YASNO E-mobility.