BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік, вид збоку з поворотом в три чверті, вночі перед віллою.

THE M8

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M

THE M8АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M

BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ, BMW M8 КАБРІОЛЕТ ТА BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Потужні автомобілі BMW 8 серії Кабріолет M підвищують привабливість керування з відкритим верхом, створюючи новий стандарт розкоші. BMW M850i xDrive Кабріолет має сучасний дизайн, високий рівень ексклюзивності та блискучий баланс комфорту, динамічної потужності й ефективних характеристик. BMW M8 Кабріолет з M xDrive, що володіє безкомпромісними характеристиками та ексклюзивною атмосферою, є високопродуктивним спортивним автомобілем, який доставляє надзвичайне задоволення від керування просто неба. BMW M8 Competition Кабріолет з моделлю M xDrive пропонує щпотужніший баланс повсякденної їзди і натхнених автоспортом характеристик, унікальні дизайнерські акценти та розкішний салон.

 

BMW M8 Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 244

BMW M8 Competition Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 244

BMW M850i xDrive Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Читати далі

ОСОБЛИВОСТІ BMW M8 КАБРІОЛЕТ І BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид спереду з поворотом в три чверті, їзда вночі по прибережній дорозі.

ВИКЛЮЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ 8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M TWINPOWER TURBO

Потужний 4,4-літровий двигун з двома турбонагнітачами BMW M8 Competition Coupé забезпечує видатну потужність 460 кВт (625 к.с.) і крутний момент в 750 Нм. Випускний колектор із поперечним розташуванням циліндрів оптимізовує реакцію силового агрегату, конструкція якого аналогічна тій, що використовується в автоспорті. Два вихлопних турбокомпресора Twin Scroll оптимізують вихідну потужність, забезпечуючи виняткову продуктивність - як на дорозі, так і на гоночній трасі.

BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид ззаду з поворотом в три чверті, їзда вночі по прибережній дорозі.

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ ПРОСТО НЕБА

ПРИВІД ТА ХОДОВА ЧАСТИНА BMW M8 КАБРІОЛЕТ І BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Досвід керування в BMW M8 Кабріолет із M xDrive та BMW M8 Competition Кабріолет із M xDrive просто вражає. А все завдяки прекрасно налаштованій взаємодії високорозвинених компонентів трансмісії й шасі, які, з їхньою ДНК автоспорту, втілюють інженерну майстерність BMW. Для максимального задоволення від керування щосекунди.

BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид збоку з поворотом в три чверті, вночі на асфальті.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ВИДИ БЕЗ МЕЖ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M8 КАБРІОЛЕТ ТА BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Нова мова дизайну розкішних спортивних автомобілів заснована на використанні великих, ідеально стилізованих поверхонь із високоточними лініями, що підкреслюють елегантну спортивність BMW M8 Кабріолет і BMW M8 Competition Кабріолет. Динамічний передній силует кабріолета і спортивна задня частина створюють потужне вираження динамічних характеристик та незаперечної присутності.

BMW M8 Competition Кабріолет, кабіна вночі з шкіряним рульовим колесом M і червоним фоновим освітленням.

ОТОЧЕНИЙ РОЗКІШШЮ

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M8 КАБРІОЛЕТ ТА BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

Ексклюзивний інтер'єр підкреслює неповторний спортивний стиль автомобіля M серії, без шкоди для розкоші. Від шкіряного керма M й спортивних сидінь M в оббивці 'Merino', стрічки освітлення на дверях та центральній консолі і, нарешті, до червоних контрастних акцентів М серії на елементах управління - кожна деталь підтверджує виразний характер спорткара.

З першим кабріолетом BMW M8 захоплення автомобілем з відкритим верхом отримало зовсім новий аспект: ця захоплююча комбінація відчуттів від кабріолета тепер просякнута розкішшю, продуктивністю та елегантністю - вперше в історії BMW.
Маркус Сирінг, керівник відділу дизайну BMW M

ДИЗАЙН BMW M8 COMPETITION КАБРІОЛЕТ

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ДОСЛІДИТИ ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР'ЄРУ ТА ІНТЕР'ЄРУ

Прогресивний дизайн BMW M8 Competition Кабріолет вражає своїми радикально динамічними, але при цьому виключно елегантними контурами. Результатом є вражаючий спортивний автомобіль, який легко передає свій розкішний характер з усіх боків. Використовуючи кращі матеріали та майстерність виконання, салон створює ідеальний симбіоз чистої динаміки й виняткової розкоші та ексклюзивності.
BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з включеними фарами, вид спереду з поворотом в три чверті, водіння вночі.
BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид ззаду, з чоловіком під зоряним небом.
BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид збоку, вночі під зоряним небом.
BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид з висоти пташиного польоту, стоїть вночі на асфальті.
BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік, задня частина зі світлодіодними задніми фарами і значком M8 Competiton.
BMW M8 Competition Кабріолет з відкритим м'яким дахом, салон з червоним фоновим освітленням уночі.
BMW M8 Competition Кабріолет з відкритим м'яким дахом під зоряним небом, салон зі спортивними сидіннями M зі шкіри 'Merino' і червоним фоновим освітленням.
BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з включеними фарами, вид спереду з поворотом в три чверті, водіння вночі.

Вузькі передні фари з BMW Laserlight та характерна радіаторна решітка M з подвійними планками чорного глянцевого кольору. Передній фартух з великими повітрозабірниками і декоративною сіткою у вигляді сот. Ці унікальні елементи в поєднанні з низьким кузовом справляють враження виняткової динаміки - розкішний спортивний автомобіль, готовий в будь-який момент вирватися вперед.

BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид ззаду, з чоловіком під зоряним небом.

М'язиста задня частина BMW M8 Competition Кабріолет - це вираз максимальної продуктивності. Контурні лінії плечей в поєднанні зі світлодіодними задніми ліхтарями і широко розкльошеними колісними арками утворюють компактну фігуру. Задній спойлер M одночасно привертає увагу і є частиною загальної концепції аеродинаміки, натхненної автоспортом.

BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид збоку, вночі під зоряним небом.

Акуратний силует цього розкішного спортивного купе з подовженою передньою частиною й спортивною задньою частиною з короткими виступами елегантно визначає подовжені пропорції. Це надзвичайно динамічне враження підкреслюють вражаючі 20-дюймові легкосплавні диски та декоративні елементи повітрязабірників в чорному глянсовому кольорі.

BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид з висоти пташиного польоту, стоїть вночі на асфальті.

З відкритим дахом кабріолет BMW M8 Competition виглядає ще більш витягнутим і особливо елегантним. У закритому стані м'який дах наділяє розкішний кабріолет характерним силуетом седана з безпомилковим характером. Під час поїздки його можна відкривати і закривати автоматично всього за 15 секунд на швидкості до 50 км/ч.

BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік, задня частина зі світлодіодними задніми фарами і значком M8 Competiton.

Ексклюзивний спортивний дизайн задньої частини підтверджує вражаючий потенціал BMW M8 Competition Кабріолет в кожній ексклюзивній спортивній деталі. Дифузор M з чорного карбону вписується в характерний задній фартух як визначальна деталі разом зі 100-міліметровими подвійними вихлопними трубами по обидва боки.

BMW M8 Competition Кабріолет з відкритим м'яким дахом, салон з червоним фоновим освітленням уночі.

Спортивна і розкішна кабіна BMW M8 Competition Кабріолет з панеллю приладів M є свідченням безкомпромісної орієнтації на водія.

BMW M8 Competition Кабріолет з відкритим м'яким дахом під зоряним небом, салон зі спортивними сидіннями M зі шкіри 'Merino' і червоним фоновим освітленням.

Салон кабріолета BMW M8 Competition є одночасно розкішним та чарівно спортивним. У надзвичайно елегантній шкіряній оббивці 'Merino' зшиті вручну спортивні сидіння M сяють з підсвічуванням логотипу M8 в підголівниках, забезпечуючи ідеальну бічну підтримку й чудовий комфорт в дальніх поїздках.

BMW M8 COMPETITION COUPÉ І BMW M8 COUPÉ В ДЕТАЛЯХ: ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

ЕФЕКТИВНА СПОРТИВНІСТЬ НАТИСКАННЯМ КНОПКИ: ДВИГУН, ДИНАМІКА РУХУ І ДИЗАЙН

BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, вид збоку з поворотом в три чверті, перед бетонним будівлею.

ПЕРЕКОНЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

ПРИВІД BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

Володіючи робочим об'ємом 4,4 літра, 390 кВт (530 к.с.) й крутним моментом 750 Нм, потужний 8-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo кабріолета BMW M850i xDrive забезпечує постійний достаток енергії.

BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, вид ззаду з поворотом в три чверті, перед бетонним будівлею.

ВІДМІТНА ДИНАМІКА

ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE COUPÉ

BMW M850i xDrive Кабріолет поєднує в собі видатну динаміку водіння і чудовий комфорт. Забезпеченням ідеальної тяги й оптимальної стійкості займаються 20-дюймові високопродуктивні шини, система повного приводу BMW xDrive зі спортивним диференціалом M, адаптивна підвіска M, а також додаткова електромеханічна активна стабілізація крену.

BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, вид спереду з поворотом в три чверті, на березі.

ЕКСТРАВАГАНТНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

Екстер'єр кабріолета BMW M850i xDrive надихає безліч високоякісних деталей в кольорі Cerium Grey або ж опціонально в глянсовому хромі, що надає цьому розкішному спорткару особливо елегантний зовнішній вигляд.

BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, кабіна з шкіряним рульовим колесом M.

РОЗКІШНА СПОРТИВНІСТЬ

ДИЗАЙН САЛОНУ BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ

Салон кабріолета BMW M850i вражає кращими матеріалами і поєднує в собі винятковий комфорт та спортивний стиль.

ДИЗАЙН КАБРІОЛЕТА BMW M850i xDRIVE

ДОСЛІДІТЬ ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР’ЄРУ ТА ІНТЕР’ЄРУ НАТИСКАННЯМ КНОПКИ

Завдяки поєднанню чітких ліній і потужних пропорцій, дизайн BMW M850i xDrive Coupé передає динаміку й присутність. Це враження підтверджують характерні елементи дизайну M кольору Cerium Grey, які ексклюзивно доступні для BMW M850i xDrive Кабріолет, або ж опціонально в глянсовому хромі. До них відносяться, наприклад, рама решітки радіатора й планки, а також вкладки повітрозабірників та вихлопні труби вільної форми. У салоні виключно ексклюзивна обробка та аксесуари створюють комфортну, ексклюзивну атмосферу з кожною деталлю, залишаючись вірними спортивному характеру цього розкішного спортивного кабріолета.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, вид спереду з поворотом в три чверті, перед бетонним будівлею.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, з висоти пташиного польоту, паркування в бетонній будівлі перед океаном.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, вид ззаду з поворотом в три чверті, паркування перед океаном.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, салон з шкіряним рульовим колесом M і обробкою BMW Individual зі шкіри "Merino" кольору слонової кістки.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, салон з багатофункціональними сидіннями в шкіряній обробці BMW Individual 'Merino' Ivory White.
BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, вид спереду з поворотом в три чверті, перед бетонним будівлею.

Динамічна передня частина кабріолету BMW M850i xDrive із шестигранною подвійною решіткою радіатора з планками в кольорі Cerium Grey, або опціонально в глянсовому хромі, ясно демонструє свої спортивні амбіції з самого першого погляду на неї. Це відмітне враження підтверджують надзвичайно плоскі світлодіодні фари BMW Laserlight і панелі на впускних отворах чорного кольору з глянцевим покриттям.

BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, з висоти пташиного польоту, паркування в бетонній будівлі перед океаном.

Довгий витягнутий силует і плавна лінія даху легко поєднуються зі скульптурними формами кабріолета BMW M850i xDrive, створюючи враження спортивності. Виразні 20-дюймові легкосплавні диски і вставки повітрязабірників в глянсовому хромі підсилюють це враження.

BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, вид ззаду з поворотом в три чверті, паркування перед океаном.

Відмітна задня частина кабриолета BMW M850i xDrive з широкою колією та м'язистими колісними арками прекрасно відображає характеристики цього ексклюзивного спортивного купе. Вузькі світлодіодні задні фари і трапецеїдальні вихлопні труби, що виконані в глянсовому хромі, вражаюче підкреслюють його динамічну статуру.

BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, салон з шкіряним рульовим колесом M і обробкою BMW Individual зі шкіри "Merino" кольору слонової кістки.

Салон BMW M850i xDrive Convertible володіє високим рівнем динамічної, розкішної привабливості. Шкіряна оббивка BMW Individual «Merino» підкреслює ексклюзивний характер, як і рульове колесо зі шкіряним оздобленням M, покрита ексклюзивної шкірою панель приладів, а також накладки на пороги з модельним позначенням або елементи дерев'яної глянсової обробки «Fineline», що проілюстровано тут.

BMW M850i xDrive Кабріолет в Dravit Grey металік з відкритим м'яким верхом, салон з багатофункціональними сидіннями в шкіряній обробці BMW Individual 'Merino' Ivory White.

Ексклюзивні багатофункціональні сидіння для водія та переднього пасажира в кабріолеті BMW M850i xDrive з активною вентиляцією сидінь і підігрівом шиї перевершують навіть найвищі очікування. Сидіння покриті найтоншою шкірою й можуть бути оптимально налаштовані відповідно до особистих потреб за допомогою електричного регулювання ширини спинки, регульованої поперекової опори та ручного регулювання глибини сидіння. Вони поєднують у собі максимальний комфорт і відмінну бічну підтримку в будь-якій дорожній ситуації.

BMW M850i xDRIVE КАБРІОЛЕТ: ДВИГУН, ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

BMW M8 Competition Кабріолет в Motegi Red металік з відкритим м'яким верхом, вид збоку ззаду з поворотом в три чверті, парковка вночі біля берега.

АВТОМОБІЛІ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ M

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ СО2.

BMW M8 Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 244

BMW M8 Competition Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/м (в змішаному циклі): 244

BMW M850i xDrive Кабріолет:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Зображення показують додаткове обладнання, екрани і дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Читати далі