BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на три чверті спереду
Двигун і тип паливаБензинДизель

THE M5

BMW M

НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW M5 СЕДАН:
УСІ ОСОБЛИВОСТІ

Двигун і тип паливаБензинДизель
THE M5НОВІ АВТОМОБІЛІ BMW M5 СЕДАН: <br>УСІ ОСОБЛИВОСТІ

BMW M5 Competition, BMW M5 і BMW M550i xDrive Седан.

Автомобілі BMW M5 Седан видатним чином поєднують у собі типову спортивність M із комфортом та елегантністю бізнес-седана. Відкрийте для себе три унікальні автомобілі M із яскравими характерами: з максимальною потужністю 625 к.с. (460 кВт) і налаштуванням підвіски з оптимізацією на продуктивність, BMW M5 Competition із технологією M xDrive являє собою чіткий максимум потенціалу. Високопродуктивний спортивний седан візуально підкреслює це численними елементами дизайну глянцевого чорного кольору. На додаток до технології M xDrive, розробленої для максимальної тяги та динаміки, BMW M5 має підвіску, яка відповідає всім вимогам спортивного комфорту під час поїздок на великі відстані. Взаємодія з 8-циліндровим двигуном M потужністю 600 к.с. (441 кВт) забезпечує динамічні характеристики, які відрізняються потужністю та маневреністю. Завершує трійку BMW M550i xDrive Седан. Атлетичний BMW 5 серії Седан розвиває потужність 530 к.с. (390 кВт) і вражає особливо збалансованим поєднанням спортивності, комфорту та економічності.


BMW M5 Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

BMW M5:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

BMW M550i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 246

Читати далі

ОСОБЛИВОСТІ BMW M5 COMPETITION ТА BMW M5.

Все про неперевершену продуктивність і спортивний, ексклюзивний дизайн.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo BMW M5 Competition F90 LCI 2020

НАДПОТУЖНИЙ СИЛОВИЙ АГРЕГАТ M НА 625 К.С.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo BMW M5 Competition.

4,4-літровий двигун V8 BMW M5 Competition розвиває потужність 460 кВт (625 к.с.) і величезний крутний момент 750 Нм. Оснащений системою впорскування під високим тиском у 350 барів, двома високодинамічними турбокомпресорами TwinScroll, непрямим охолодженням повітря і поперечним випускним колектором для оптимальної реакції, високообертовий силовий агрегат M незмінно покладається на високу продуктивність — для видатних значень прискорення та тривалої високої продуктивності у всьому діапазоні обертів двигуна.

BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на три чверті ззаду у русі

ЗАХОПЛИВІ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА МАНЕВРЕНІСТЬ.

Трансмісія та ходова частина BMW M5 і BMW M5 Competition.

Від орієнтованого на продуктивність повного приводу M xDrive з активним диференціалом M і гнучкої адаптивної підвіски M до 8-ступінчастої коробки передач M Steptronic з можливістю змінного перемикання передач, спортивні Седани BMW M5 Competition і BMW M5 мають справжні гени автоспорту та максимальні динамікічні характеристики, які відрізняються максимальною точністю, маневреністю та стійкістю керування.

Дизайн M BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на три чверті спереду

АТЛЕТИЧНА ЗОВНІШНІСТЬ.

Потужний і спортивний зовнішній дизайн BMW M5 і BMW M5 Competition.

Характерний для M дизайн BMW M5 поєднує чіткі лінії та атлетичні пропорції зі справжньою динамікою. Специфічні елементи дизайну M, такі як решітка радіатора M з тривимірними подвійними ламелями, зовнішні дзеркала заднього виду M аеродинамічної форми або типові здвоєні вихлопні патрубки M, візуально підкреслюють високопродуктивний характер спортивного Седана.

BMW M5 Competition F90 LCI 2020 інтер’єр кокпіт жінка на водійському сидінні

ВИСОКОКЛАСНИЙ ІНТЕР’ЄР.

Спортивний і розкішний інтер'єр BMW M5 і BMW M5 Competition.

Бізнес-лаунж з духом автоспорту: Інтер'єр BMW M5 Competition і BMW M5 поєднує у собі простір і комфорт Седана преміумклас з ергономікою спортивного автомобіля, орієнтованою на водія. Характерні особливості M, такі як селектор M з перемикачем Drivelogic для налаштування характеристик коробки передач, багатофункціональні сидіння M з логотипом M5 з підсвічуванням або шкіряне кермо M з червоними підрульовими пелюстками завершують спортивний характер інтер'єру.

Зовнішність нового BMW M5 виражає потужність і елегантність, аеродинамічну вишуканість і легкість. Його впевненість у собі та захопливі риси видно з усіх боків.
Маркус Сірінг, Керівник відділу дизайну BMW M

СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН M BMW M5 COMPETITION.

Дізнайтесь більше про характерний дизайн BMW M5 Competition з особливостями екстер'єру та інтер'єру.

Ключовим елементом дизайну передньої частини BMW M5 Competition є оновлена решітка радіатора M з цільною рамкою глянцевого чорного кольору. Тривимірні подвійні ламелі, також у глянцевому чорному кольорі, та чорна емблема M5 Competition завершують характерний дизайн, який динамічно доповнюється модернізованими вузькими світловими колодязями, які ведуть до решітки радіатора. У поєднанні з оновленим переднім бампером з сітчастим центральним повітрозабірником і двома великими бічними повітроводами, вони з першого погляду передають неймовірний динамічний потенціал BMW M5 Competition. Оновлений дизайн задньої частини BMW M5 Competition характеризується затемненими задніми 3D-ліхтарями та значним заднім бампером з двома парами здвоєних патрубків вихлопної системи у фірмовому стилі M. Видатний атлетизм моделі знайшов своє відображення також у кокпіті, орієнтованому на водія. Шкіряне кермо M, новий 12,3-дюймовий дисплей керування, багатофункціональні сидіння M з логотипом "M5" з підсвічуванням — кожна деталь інтер'єру є однаково спортивною та ексклюзивною.
Передня частина з новою решіткою радіатора BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид спереду
Карбоновий дах M BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид з висоти пташиного польоту
BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на бічну частину з чоловіком
Фари з лазерною технологією BMW Laserlight BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red крупний вид спереду
BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на три чверті ззаду з висоти пташиного польоту
Задні ліхтарі BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид ззаду
BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кокпіт з відкритими дверима
Салон BMW M5 Competition F90 LCI 2020 з багатофункціональними сидіннями M
Передня частина з новою решіткою радіатора BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид спереду

Передня частина BMW M5 Competition характеризується новою цільною решіткою радіатора з подвійними ламелями M у глянцевому чорному кольорі. Фігурний передній бампер M з великими повітрозабірниками та центральною декоративною стільниковою сіткою підкреслює виразність.

Карбоновий дах M BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид з висоти пташиного польоту

Карбоновий дах M є не тільки візуальним доказом гоночних генів BMW M5 Competition, він також значно знижує вагу та зменшує центр ваги.

BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на бічну частину з чоловіком

BMW M5 Competition вражає виразним видом збоку завдяки «зябрам» M і глянцевим кришкам дзеркал заднього виду, які ідеально поєднуються з яскравими 20-дюймовими легкосплавними дисками 706 M кольору Jetblack.

Фари з лазерною технологією BMW Laserlight BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red крупний вид спереду

Фари з L-подібними світловими колодязями й оновлена решітка радіатора M створюють характерний і зухвалий вигляд BMW M5 Competition.

BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид на три чверті ззаду з висоти пташиного польоту

Нові тривимірні світлодіодні задні ліхтарі з глянцевою чорною окантовкою надають образу BMW M5 Competition особливу виразність.

Задні ліхтарі BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кольору BMW Individual Imola Red вид ззаду

М'язиста задня частина свідчить про визначні характеристики BMW M5 Competition. Динамічне враження підкреслюється яскравим значком Competition на кришці багажника, стриманим заднім спойлером у глянцевому чорному кольорі та дифузором також у глянцевому чорному кольорі з двома парами вражаючих здвоєних патрубків.

BMW M5 Competition F90 LCI 2020 кокпіт з відкритими дверима

Однаково розкішний і спортивний кокпіт BMW M5 Competition пропонує винятковий комфорт у поєднанні з типовою для M функціональністю й орієнтацією на водія.

Салон BMW M5 Competition F90 LCI 2020 з багатофункціональними сидіннями M

У салоні BMW M5 Competition багатофункціональні сидіння M з логотипом M5 з підсвічуванням і повністю інтегровані підголівники створюють ексклюзивний атлетичний образ, який характеризується високим комфортом сидіння та ідеальною бічною підтримкою.

Докладніше про BMW M5 Competition і BMW M5: двигун, обладнання та технічні характеристики.

ОСОБЛИВОСТІ BMW M550i xDRIVE СЕДАН.

Драйв, динаміка та дизайн BMW M550i xDrive Седан.

8-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020

8-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН BMW M TWINPOWER TURBO.

Забезпечує видатну продуктивність завдяки 530 к.с. і крутному моменту 750 Нм.

Двигун BMW M TwinPower Turbo V8 у BMW M550i xDrive Седан — це високорозвинений силовий агрегат, який вражає витривалістю, динамічним характером і високою продуктивністю. Серед функцій, що забезпечують ці характеристики, — повністю регульоване керування клапанами Valvetronic, ефективне пряме впорскування бензину та два турбокомпресори, які компактно розташовані між рядами циліндрів.

BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на бічну частину під час руху центром міста

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M PROFESSIONAL.

Прецизійна динаміка у будь-якій ситуації.

BMW M550i xDrive Седан володіє динамічними характеристиками, що відрізняються маневреністю та точністю. За це відповідають ідеально узгоджені компоненти приводу та підвіски, такі як опціональна адаптивна підвіска M Professional, занижена на 10 мм, з інтегральним активним рульовим керуванням, та інтелектуальна система повного приводу xDrive, які входять до базової комплектації.

BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид на три чверті спереду під час руху центром міста

АТЛЕТИЧНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

Завдяки яскравим елементам дизайну, таким як нові передній і задній бампери.

Зовнішній вигляд BMW M550i xDrive Седан з усіх сторін передає потужність і сучасний спортивний стиль. Ефектна подвійна решітка радіатора у поєднанні з вузькими L-образними світловими колодязями та збільшеними повітрозабірниками утворюють динамічну передню частину. Відчуття спортивності зберігається і за погляду на плавні лінії бічної частини з виразними 20" легкосплавними дисками, та в образі задньої частини зі спойлерною кромкою M і двома трапецієподібними вихлопними патрубками з чорним хромуванням.

Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 інтер’єр

СУЧАСНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ.

Зі спортивними сидіннями для водія та переднього пасажира з можливістю індивідуального налаштування.

Інтер'єр BMW M550i xDrive Седан пропонує ідеальний баланс між спортивною орієнтацією на водія та сучасною елегантністю. Ергономічно оптимізовані елементи обладнання, такі як спортивні сидіння для водія та переднього пасажира, шкіряне кермо M та BMW Live Cockpit Professional з двома 12,3-дюймовими дисплеями, гарантують найвищий комфорт і спортивні враження від водіння.

ДИЗАЙН BMW M550i xDRIVE СЕДАН.

Приголомшливі опції дизайну BMW M550i xDrive Седан як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі.

Оновлений дизайн BMW M550i xDrive Седан уособлює сучасність і атлетизм. В екстер'єрі чіткі лінії та потужний дизайн підкреслюють динамічний потенціал автомобіля. Інтер'єр виглядає комфортним і систематично орієнтованим на водія. Високоякісні елементи обладнання, такі як спортивні сидіння для водія та переднього пасажира, шкіряне кермо M або 12,3-дюймовий дисплей керування, перетворюють поїздку на BMW M550i xDrive Седан на розкішну спортивну подорож.
передня частина з новою решіткою радіатора BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид спереду
20" легкосплавні диски з гальмівною системою M Sport червоного кольору BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020
Задній спойлер BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic крупний вид на задню частину
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид ззаду під час руху на гоночній трасі
BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кокпіт з 12,3-дюймовим дисплеєм керування
Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 інтер’єр
Фари BMW Individual Shadow Line BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic крупний вид на передню частину
передня частина з новою решіткою радіатора BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид спереду

АТЛЕТИЧНА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА З НОВИМ БАМПЕРОМ І ЛАЗЕРНИМИ ФАРАМИ BMW LASERLIGHT.

20" легкосплавні диски з гальмівною системою M Sport червоного кольору BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020

20" ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ Y-SPOKE 846 M З ГАЛЬМІВНОЮ СИСТЕМОЮ M SPORT.

Задній спойлер BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic крупний вид на задню частину

ЗАДНІЙ СПОЙЛЕР M.

BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic вид ззаду під час руху на гоночній трасі

ЗАДНІЙ БАМПЕР З ВИХЛОПНИМИ ТРУБАМИ ДОВІЛЬНОЇ ФОРМИ.

BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кокпіт з 12,3-дюймовим дисплеєм керування

КОКПІТ З НОВИМ ЦЕНТРАЛЬНИМ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЄМ.

Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 інтер’єр

СПОРТИВНІ СИДІННЯ ДЛЯ ВОДІЯ ТА ПЕРЕДНЬОГО ПАСАЖИРА.

Фари BMW Individual Shadow Line BMW M550i xDrive Седан G30 LCI 2020 кольору BMW Individual Verde Ermes Metallic крупний вид на передню частину

ФАРИ BMW INDIVIDUAL SHADOW LINE.

Докладніше про BMW M550i xDrive Седан: двигун, обладнання та технічні характеристики.

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО ТА ВИКИДИ CO2.

BMW M5 Competition:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6–10,5
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 242-239


BMW M5:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6–10,5
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 242-239


BMW M550i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,0-9,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 229-221


Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри належать до автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.


Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2


Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW M5 Competition:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

  BMW M5:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,6
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 243

  BMW M550i xDrive Седан:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,7
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 246

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.