BMW 8 серії Gran Coupé, вид збоку за кермом, inspire

THE 8

BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Коли динаміка зустрічається з розкішшю, результат є просто унікальним. BMW 8 серії Gran Coupé - це захоплюючий дух чотиридверний спортивний автомобіль з великим простором. Його стиль заснований на абсолютно новій мові дизайну розкішних спортивних автомобілів, що передають нестримну потужність й вражаючу маневреність. BMW 8 серії Gran Coupé тримає свій безкомпромісний спортивний характер на кожному метрі асфальту завдяки енергійним двигунам. На всіх чотирьох сидіннях - у чарівно ексклюзивній і в той же час вражаюче спортивній атмосфері.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Читати далі
THE 8BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

СПОРТИВНІСТЬ У НОВІЙ КРАЩІЙ ФОРМІ

ОСОБЛИВОСТІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн спортивного автомобіля

БЕЗКОМПРОМІСНО СПОРТИВНИЙ

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Динамічне спортивне купе з характером: мова дизайну BMW 8 серії Gran Coupé із захоплюючою естетикою – це нова інтерпретація розкішного спортивного автомобіля. Від спортивного переднього фартуха та плавного силуету купе до оригінально розробленої задньої частини: захоплюючий дух дизайн з чіткими контурами й потужними пропорціями одразу створює гострі відчуття.

BMW 8 серії Gran Coupé, динаміка руху

ПОТУЖНА МАНЕВРЕНІСТЬ

ПРОДУКТИВНІСТЬ СПОРТИВНОГО АВТОМОБІЛЯ У BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Ефективні бензинові двигуни BMW TwinPower Turbo BMW 8 серії Gran Coupé і ідеально налаштовані трансмісія та компоненти шасі гарантують незабутні враження від водіння. Цей спортивний автомобіль є надзвичайно швидким, потужним і маневреним. Він прекрасно себе показує в будь-якій ситуації і при цьому завжди має запас. Будь то в міських пробках, на автомагістралі або звивистій дорозі: у BMW 8 серії Gran Coupé є відповідь на всі запитання. Автомобіль, який гарантує максимальне задоволення від водіння.

BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн салону

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ В ЧЕТВЕРТОМУ СТУПЕНІ

СПОРТИВНЕ ВОДІННЯ ДЛЯ ЧОТИРЬОХ ПАСАЖИРІВ В BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

У BMW 8 серії Gran Coupé четверо пасажирів отримують максимум задоволення від водіння. Це пов'язано з тим, що два пасажира в надзвичайно просторій задній частині салону мають виключно зручні шкіряні сидіння. Вони забезпечують приємні відчуття і чудову бічну підтримку навіть під час динамічної їзди і в крутих поворотах, а також тримає пульс всіх чотирьох пасажирів на високому рівні.

BMW 8 серії Gran Coupé, скляний дах Panorama

ПРОПОРЦІЙНА АТМОСФЕРА

ПРОСТІР BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

У задній частині салону BMW 8 серії Gran Coupe двоє дорослих можуть насолоджуватися вражаючим простором для голови і ніг та загальним відчуттям простору. Тому навіть в далеких поїздках вам гарантується найвищий комфорт і ідеальний відпочинок. Опціональний скляний дах Panorama додатково посилює відчуття простору і свободи, надаючи унікальні види й атмосферу, що залита світлом.

BMW 8 серії Gran Coupé втілює в собі автомобіль в самому ексклюзивному і спортивному виконанні. У ньому надзвичайна динаміка зустрічається з сучасною розкішшю.
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW
BMW 8 серії Gran Coupé, розкішний дизайн спортивного автомобіля

ЗАХОПЛЮЮЧА ЕСТЕТИКА В ЧЕТВЕРТОМУ СТУПЕНІ

ЗАХОПЛЮЮЧА ЕСТЕТИКА В ЧЕТВЕРТОМУ СТУПЕНІ

BMW 8 серії Gran Coupé - це вражаючий чотиридверний спортивний автомобіль, який переосмислює мову дизайну в цьому класі. М'язисті чіткі контури капота вказують на вражаючий потенціал двигуна під ним. В рівній мірі надихають скульптурна взаємодія поверхонь в бічних секціях та плавний силует купе. У свою чергу цей силует переходить у характерну задню частину, яка вказує на надзвичайну силу автомобіля навіть стоячи на місті. Заднє скло вбудовано між двома ребрами, які сходяться в задніх дверях багажника - ексклюзивна деталь, знайома тільки для автомобілів ручної роботи.
BMW 8 серії Gran Coupé, розкішний дизайн спортивного автомобіля
BMW 8 серії Gran Coupé, простір в салоні

АБСОЛЮТНА СВОБОДА РУХУ

АБСОЛЮТНА СВОБОДА РУХУ

BMW 8 серії Gran Coupé пропонує напрочуд багато місця в задній частині салону, чого зазвичай не очікують у спортивному автомобілі. Довга колісна база й піднесена лінія даху забезпечують великий простір для голови та ніг задніх пасажирів. Подорож в розкішному спортивному купе стає ще більш комфортною.
BMW 8 серії Gran Coupé, простір в салоні
BMW 8 серії Gran Coupé, спортивний автомобіль ззаду

ПЕРШОКЛАСНІ МІСЦЯ

ПЕРШОКЛАСНІ МІСЦЯ

Задні пасажири в BMW 8 серії Gran Coupé насолоджуються першокласною амортизацією надзручних шкіряних сидінь зі спортивним стилем. Вони пропонують пасажирам приємне відчуття при сидінні та чудову бічну підтримку навіть при динамічній їзді. Це перетворює кожну подорож на задніх сидіннях у вражаюче задоволення від водіння.
BMW 8 серії Gran Coupé, спортивний автомобіль ззаду
BMW 8 серії Gran Coupé, скляний дах Panorama з великими скляними поверхнями

СВІТЛО. ПОВІТРЯ. РОЗКІШ

СВІТЛО. ПОВІТРЯ. РОЗКІШ

Опціональний скляний дах Panorama в BMW 8 серії Gran Coupé забезпечує свіже повітря у відкритому і навіть в закритому стані, створює атмосферу, наповнену світлом, і створює ще більш розкішне відчуття простору. Він відкривається і закривається повністю автоматично, а також оснащений функцією горизонтального відкриття та нахилу. А при яскравому сонячному світлі вбудована сонцезахисна шторка може закриватися за допомогою електричного управління.
BMW 8 серії Gran Coupé, скляний дах Panorama з великими скляними поверхнями

ІНДИВІДУАЛЬНА РОЗКІШ ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

ОСОБЛИВОСТІ САЛОНУ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Дизайн інтер'єру BMW 8 серії Gran Coupé випромінює індивідуальну розкіш у кожній деталі та водночас показує амбітні спортивні наміри автомобіля. Високоякісна шкіряна оббивка дуже ексклюзивна, усі матеріали мають чудову якість та доповнюються ідеальною обробкою поверхні. У поєднанні з майстерною роботою, BMW 8 серії Gran Coupé представляє сучасний і першокласний салон з найвищим комфортом і неймовірно великим простором.
BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн салону
BMW 8 серії Gran Coupé, скло Crafted Clarity
BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн салону ззаду
BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн кабіни
BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн салону

Ексклюзивне сидіння

Опціональні багатофункціональні сидіння в BMW 8 серії Gran Coupé можуть змінювати розташування за допомогою активного регулювання спинки, регульованої поперекової опори і ручного управління глибиною сидіння, щоб ідеально відповідати особистим уподобанням. Сидіння покриті самою ексклюзивною шкірою, як, наприклад, в дрібнозернистій оббивці BMW Individual «Merino» кольору слонової кістки/Night Blue з елегантною контрастною стрічкою.

BMW 8 серії Gran Coupé, скло Crafted Clarity

НАЙКРАЩІ ДЕТАЛІ

Високоякісні деталі, такі як внутрішня обробка BMW Individual чорного кольору, ексклюзивні шви і гальванічні акценти на органах управління, надають інтер'єру розкішний шарм. Опціональна вставка ручної роботи зі скла «CraftedClarity» прикрашає перемикач передач, контролер iDrive та кнопку «Старт/Стоп». Ця особливість надає високоякісному салону виняткову силу тяжіння - як і підсвічування "8" на перемикачі передач.

BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн салону ззаду

ІНДИВІДУАЛЬНА СВОБОДА

Центральна консоль в BMW 8 серії Gran Coupé також покрита ексклюзивною шкірою. Вона плавно переходить до заднього сидіння. Це підсилює індивідуальний характер сидіння ззаду і дає пасажирам можливість створити свій власний комфортний клімат. Завдяки вбудованому управлінню автоматична система кондиціонування і обігріву сидінь регулюються індивідуально для кожного пасажира.

BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн кабіни

СПОРТИВНА ТА РОЗКІШНА АТМОСФЕРА

Спортивна кабіна в BMW 8 серії Gran Coupé випромінює унікальну елегантність й забезпечує абсолютну орієнтацію на водія. Завдяки інтуїтивно зрозумілій концепції управління останнього покоління у вас завжди є необхідна інформація, а шкіряне рульове колесо M з пелюстками перемикання передач дозволяє тримати все під контролем. Усі поверхні, кнопки та елементи керування мають першокласне тактильне відчуття і стильно доповнюють розкішну атмосферу.

BMW 8 серії Gran Coupé, динаміка руху xDrive

УНІКАЛЬНИЙ ДОСВІД ВОДІННЯ

УНІКАЛЬНИЙ ДОСВІД ВОДІННЯ

Заплановані гострі відчуття: завдяки інноваційним компонентам трансмісії і ходової частини, BMW 8 серії Gran Coupé пропонує найвищий рівень спортивності. 8-ступінчаста КПП Steptronic Sport забезпечує спортивне перемикання передач, а адаптивна підвіска M забезпечує впевнену динаміку на будь-якій поверхні. Інтегральне активне рульове управління задніми колесами сприяє зниженню рульового зусилля й підвищує стійкість і комфорт, особливо під час швидких поворотів. Крім того, інтелектуальна система повного приводу xDrive забезпечує максимальну тягу і стабільність. Низький центр ваги та висока жорсткість кузова забезпечують справжнє задоволення від водіння.
BMW 8 серії Gran Coupé, динаміка руху xDrive
BMW 8 серії Gran Coupé, 8-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

З робочим об'ємом 4,4 літра та потужністю 390 кВт (530 к.с.) 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo збільшує і лічильник оборотів, і пульс водія на один рівень. Потужний двигун з двома турбонагнітачами розганяє BMW M850i xDrive Gran Coupé від 0 до 100 км/год за 3,9 секунди з обертовим моментом 750 Нм. Зазвичай такі цифри характерні для гоночних автомобілів. Причина криється в численних компонентах, які беруть свій початок з автоспорту. Наприклад, два турбонагнітача вихлопних газів Twin-Scroll оптимізують вихідну потужність і забезпечують вражаючу продуктивність. А насичений звук 8-циліндрового двигуна додатково генерує мурашки по шкірі.
BMW 8 серії Gran Coupé, 8-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo
BMW 8 серії Gran Coupé, 6-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo

ЗАХОПЛЮЮЧА ПОТУЖНІСТЬ

ВРАЖАЮЧА ПОТУЖНІСТЬ

Нещодавно розроблений 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo з робочим об'ємом 3,0 л і потужністю 250 кВт (340 к.с.) забезпечує вражаючу потужність і високу ефективність при невеликій вазі. Завдяки крутному моменту 500 Нм силовий агрегат в BMW 840i забезпечує максимальне задоволення від водіння з прискоренням від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди. Як при прямому прискоренні, так і при їзді по звивистих дорогах. Завдяки своїм плавним ходовим характеристикам, двигун також забезпечує впевнений досвід водіння першого класу в тривалих поїздках. Досвід доповнюється надихаючим звуком 6-циліндрового баритона і помірною витратою палива.
BMW 8 серії Gran Coupé, 6-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo
BMW 8 серії Gran Coupé, BMW Individual вид спереду з поворотом у три чверті
BMW 8 серії Gran Coupé, BMW Individual вид ззаду з поворотом у три чверті
BMW 8 серії Gran Coupé, BMW Individual кабіна
BMW 8 серії Gran Coupé, BMW Individual обробка стелі
BMW 8 серії Gran Coupé, BMW Individual оснащення салону

BMW INDIVIDUAL – ВИРАЖЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО СТИЛЮ

Привнесіть свій особистий характер у BMW 8 серії Gran Coupé. Ексклюзивні опції оснащення BMW Individual пропонують велику кількість унікальних лакофарбових покриттів з ефектними мерехтливими кольорами або кольорами, що переливаються, такими як Tanzanite Blue металік, щоб надати розкішному спорткару унікальний зовнішній вигляд. Найтонша шкіряна оббивка найвищої якості з повністю зшитими вручну сидіннями додатково прикрашає благородний інтер'єр численними кольоровими відтінками й тонкою контрастною стрічкою - одним із прикладів є дрібнозерниста шкіряна оббивка BMW Individual 'Merino' кольору слонової кістки з контрастним Tartufo. Завершують спортивну і розкішну атмосферу ексклюзивні обробки салону BMW Individual з покриттям Piano Black, а також обшивка стелі Individual в Алькантара.

BMW 8 серії Gran Coupé, дизайн, вид з висоти пташиного польоту

ВАРІАНТИ ОБЛАДНАННЯ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Молода жінка на бірюзовому тлі

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Читати далі