АВТОМОБІЛЬ BMW, ЯКИЙ ГОТОВИЙ НА БІЛЬШЕ.

Готові поділитися історією в деталях.

Існує безліч причин зупинити свій вибір на автомобілі BMW Premium Selection. Однією з них, зокрема, є спокій. Вам просто нема про що хвилюватися - адже вибираючи будь-який з варіантів, представлених у Вашому дилерському центрі BMW Premium Selection, Ви можете бути впевнені - Ваш автомобіль буде в найкращому стані. А після придбання автомобіля в Вашому розпорядженні опиняється цілий ряд ексклюзивних сервісів BMW.

Читати далі

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ВАШИХ ПЕРЕВАГ.

Автомобілі BMW Premium Selection доступні ексклюзивно в дилерських центрах, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Наші автомобілі з невеликим пробігом відповідають найвищим стандартам, оскільки як візуальні, так і технічні деталі, як салон, так і зовнішній вигляд - абсолютно весь автомобіль піддається комплексній ретельній перевірці, що забезпечує відповідність нашим строго заданим стандартам якості.

ГАРАНТІЯ АБО ПОСТГАРАНТІЙНА СЕРВІСНА ПІДТРИМКА НА АВТОМОБІЛЬ З ПРОБІГОМ 12 МІСЯЦІВ.

ГАРАНТІЯ АБО ПОСТГАРАНТІЙНА СЕРВІСНА ПІДТРИМКА НА АВТОМОБІЛЬ З ПРОБІГОМ 12 МІСЯЦІВ.

Автомобілі, які беруть участь в програмі BMW Premium Selection, не доставлятимуть своїм власникам занепокоєння, тому що ми знаємо стандарти, за якими створювалася кожна машина BMW та ретельно перевіряємо кожен автомобіль з пробігом, перш ніж включити його в програму BMW Premium Selection. Якщо щось не в порядку, проводиться ремонт. Якщо ремонт неможливий, автомобіль не може бути сертифікований. Ця сувора процедура дозволяє без проблем надати автомобілю постгарантійну сервісну підтримку.

ПЕРЕВІРКА І ПІДГОТОВКА 360 °.

Максимум впевненості: професійні знання і новітні технології дозволяють експертам BMW ретельно обстежити кожен квадратний сантиметр автомобілів, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Перевіряються всі системи і компоненти, починаючи від роботи двигуна і закінчуючи відсіком для рукавичок. Особлива увага приділяється деталям, які забезпечують безпеку. При необхідності здійснюється також повне планове обслуговування. Така всебічна процедура перевірки гарантує, що всі сертифіковані автомобілі будуть передані власникам в прекрасному стані.

ПЕРЕВІРЕНА ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Кожен автомобіль BMW Premium Selection має свою власну історію - і ніхто не знає її краще, ніж офіційний сервісний центр BMW. Саме тому кожен сертифікований автомобіль з пробігом BMW має повну, прозору і повністю підтверджену історію експлуатації. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що Ваш автомобіль BMW Premium Selection завжди обслуговувався у висококваліфікованих фахівців.

 • Цілодобова допомога на дорогах BMW Roadside Assistance

  Якість сертифікованих автомобілів BMW Premium Selection вразить Вас, а надійність заспокоїть. Якщо поломка все ж сталася, фахівці BMW завжди у Вашому розпорядженні: Ви отримаєте консультацію по телефону і обслуговування на місці. 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

 • Кредитування і лізинг

  Ваш дилерський центр BMW, який бере участь в програмі BMW Premium Selection, з радістю надасть Вам привабливі умови лізингу або кредитування на будь-який автомобіль BMW Premium Selection.

 • Тест-драйв

  Який би автомобіль BMW Premium Selection Ви не обрали, у Вас також є можливість пройти тест-драйв - це може бути коротка поїздка на обраному автомобілі BMW Premium Selection по території дилерського центру або повноцінний тест-драйв по дорогах загального користування на демонстраційному автомобілі аналогічної моделі.

 • Пропозиція послуги Trade-in

  При покупці BMW по системі Trade-in Ваш автомобіль приймається як частковий внесок за нову модель або модель з пробігом. Ця пропозиція дозволяє покупцям не тільки заощадити істотну суму, але і скоротити витрати часу і сил на продаж свого автомобіля і вибір нового.

 • BMW Service Inclusive

  Для автомобілів BMW Premium Selection, так само як і для нових автомобілів BMW, программа BMW Service Inclusive дозволяє заощадити на подальшому сервісному обслуговуванні. За программою BMW Service Inclusive Ви платите тільки один раз, а потім користуєтеся всіма послугами технічного обслуговування та ремонту протягом терміну дії договору. У будь-якому дилерському центрі BMW по всьому світу, що бере участь в програмі, Ваш автомобіль BMW завжди буде в руках професіоналів.

 • Оновлення програмного забезпечення

  Всі автомобілі з програми BMW Premium Selection проходять процедуру оновлення програмного забезпечення. 

 • Страхування

  Програма страхування гарантує вам повний фінансовий захист на унікальних умовах. Ваша перевага: індивідуальний характер послуг страхування відповідає унікальній пропозиції наших автомобілів з урахуванням побажань конкретного покупця. При цьому забезпечується повний захист не тільки Вашого автомобіля, але також і Вас особисто, Ваших пасажирів і навіть вашої ліквідності.

 • Забезпечення мобільності

  Ми піклуємося про наших клієнтів, тому забезпечуємо мобільність в індивідуальному порядку. У разі потреби, Ви можете отримати послуги трансферу, таксі до або з дилерського центру, чи навіть отримати у своє розпорядження підмінний автомобіль.