АВТОМОБІЛЬ BMW, ЯКИЙ ГОТОВИЙ НА БІЛЬШЕ.

Готові поділитися історією в деталях.

Існує безліч причин зупинити свій вибір на автомобілі BMW Premium Selection. Однією з них, зокрема, є спокій. Вам просто нема про що хвилюватися - адже вибираючи будь-який з варіантів, представлених у Вашому дилерському центрі BMW Premium Selection, Ви можете бути впевнені - Ваш автомобіль буде в найкращому стані. А після придбання автомобіля в Вашому розпорядженні опиняється цілий ряд ексклюзивних сервісів BMW.

Читати далі

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ВАШИХ ПЕРЕВАГ.

Автомобілі BMW Premium Selection доступні ексклюзивно в дилерських центрах, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Наші автомобілі з невеликим пробігом відповідають найвищим стандартам, оскільки як візуальні, так і технічні деталі, як салон, так і зовнішній вигляд - абсолютно весь автомобіль піддається комплексній ретельній перевірці, що забезпечує відповідність нашим строго заданим стандартам якості.

ГАРАНТІЯ АБО ПОСТГАРАНТІЙНА СЕРВІСНА ПІДТРИМКА НА АВТОМОБІЛЬ З ПРОБІГОМ 12 МІСЯЦІВ.

Автомобілі, які беруть участь в програмі BMW Premium Selection, не доставлятимуть своїм власникам занепокоєння, тому що ми знаємо стандарти, за якими створювалася кожна машина BMW та ретельно перевіряємо кожен автомобіль з пробігом, перш ніж включити його в програму BMW Premium Selection. Якщо щось не в порядку, проводиться ремонт. Якщо ремонт неможливий, автомобіль не може бути сертифікований. Ця сувора процедура дозволяє без проблем надати автомобілю постгарантійну сервісну підтримку.

BMW Premium Selection

ПЕРЕВІРКА І ПІДГОТОВКА 360 °.

Максимум впевненості: професійні знання і новітні технології дозволяють експертам BMW ретельно обстежити кожен квадратний сантиметр автомобілів, що беруть участь в програмі BMW Premium Selection. Перевіряються всі системи і компоненти, починаючи від роботи двигуна і закінчуючи відсіком для рукавичок. Особлива увага приділяється деталям, які забезпечують безпеку. При необхідності здійснюється також повне планове обслуговування. Така всебічна процедура перевірки гарантує, що всі сертифіковані автомобілі будуть передані власникам в прекрасному стані.

BMW Premium Selection

ПЕРЕВІРЕНА ІСТОРІЯ АВТОМОБІЛЯ.

Кожен автомобіль BMW Premium Selection має свою власну історію - і ніхто не знає її краще, ніж офіційний сервісний центр BMW. Саме тому кожен сертифікований автомобіль з пробігом BMW має повну, прозору і повністю підтверджену історію експлуатації. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що Ваш автомобіль BMW Premium Selection завжди обслуговувався у висококваліфікованих фахівців.

  • Цілодобова допомога на дорогах BMW Roadside Assistance
  • Кредитування і лізинг
  • Тест-драйв
  • Пропозиція послуги Trade-in
  • BMW Service Inclusive
  • Оновлення програмного забезпечення
  • Страхування
  • Забезпечення мобільності