Додаткові переваги при купівлі комплектів коліс BMW

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ПРИ КУПІВЛІ КОМПЛЕКТІВ КОЛІС BMW.

 

 

Втомились замінювати зіпсовані після чергового шиномонтажу ключі-секретки і хочете захистити себе від нештатних ситуацій в дорозі? – довірте послуги шиномонтажу Вашим перевіреним партнерам – офіційним сервісним центрам BMW в Україні.

 

Прагнете якомога довше зберегти гарний стан дисків, цінуєте свій час і не хочете витрачати його на шиномонтаж, а натомість просто замінити літній комплект на зимовий або навпаки? – будь ласка, офіційні Дилерські центри запропонують Вам ідеальний для Вашого авто варіант комплекту коліс за оптимальною ціною.

 

Знову задумуєтесь над тим, де саме і наскільки клопітним є зберігати замінені колеса? – будь ласка, до Ваших послуг наш «Шинний Готель». Спочатку колеса готуються (видаляється бруд, бітум тощо) і зберігаються на спеціальному складі дилера згідно з вимогами виробників шин, що гарантує тривалий строк експлуатації.

 

Ще сумніваєтесь? – даремно, адже разом із придбанням комплекту коліс Ви отримуєте ще й такі додаткові переваги, як:

 

  • Зберігання протягом першого сезону (тобто протягом 6-ти календарних місяців від дати купівлі Вашого комплекту) всього за 1,20 грн.*
  • Перше встановлення на автомобіль нового комплекту коліс також всього за 1,20 грн.**
Читати далі

ЗАВЖДИ В ЦЕНТРІ УВАГИ.

Статичні ковпачки

Статичні ковпачки BMW.

Також, при купівлі комплекту зимових коліс в офіційному інтернет-магазині BMW, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю отримати комплект статичних ковпачків всього за 1,20 грн***.

 

Статичні ковпачки – це логотип BMW на колесі, який виразно підкреслює логотип бренду, навіть під час руху. Переваги таких ковпачків:

  • Логотип BMW більше не буде перевернутим.
  • Однакове положення логотипа на всіх колесах.
  • Комплект складається з 4-х ковпачків та підходить до всіх легкосплавних дисків BMW з діаметром отвору 112 та 120 мм.

ПОДРОБИЦІ – У КОНСУЛЬТАНТІВ ДИЛЕРСЬКИХ ЦЕНТРІВ BMW.

ВІЗЬМІТЬ ПІД КОНТРОЛЬ.

Колеса та шини BMW

Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

Надійність на вищому рівні - з більшою безпекою для поганої погоди, будь-якої дорожньої ситуації і будь-якого дорожнього покриття. Задоволення та безпека керування - для гарного самопочуття.

"КОЛИ МИ РАЗОМ, НАС НЕ ЗУПИНИТИ".

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРАМИ BMW, СЕРВІС, ЗИМОВІ КОЛЕСА ТА ШИНИ.

Рушаймо!

З оригінальними аксесуарами BMW, сервісом, зимовими колесами та шинами.

БЕЗПЕЧНІ ТА СТИЛЬНІ.

Колеса та шини BMW в інтернет-магазині

Оригінальні комплекти коліс та шини в нашому інтернет-магазині.

* Пропозиція з акційною вартістю послуги першого встановлення комплекту коліс у зборі за 1,2 грн. (з ПДВ) діє у разі придбання комплекту коліс у зборі з 01.11.2020 по 31.03.2021 включно в офіційних дилерських центрах BMW в Україні.

** Пропозиція з акційною вартістю зберігання 1-го комплекту коліс за 1,2 грн. (з ПДВ) діє у разі придбання комплекту коліс у зборі з 01.11.2020 по 31.03.2021 включно в офіційних дилерських центрах BMW в Україні. 

*** Пропозиція з акційною вартістю комплекту статичних ковпачків (складається з 4 штук) за 1,2 грн. (з ПДВ) діє у разі придбання комплекту зимових коліс (4 колеса у зборі) в офіційному інтернет-магазині BMW www.shop.bmw.ua з 01.01.2021 по 31.03.2021 включно. Пропозиція розповсюджується виключно на статичні ковпачки, які є сумісними з вищезгаданим комплектом зимових коліс.  

Більш детальну інформацію про умови зазначених пропозицій Ви можете дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Зображення товарів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактично наявної пропозиції. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.

Читати далі