Розумна система цінностей

РОЗУМНА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ.

Для автомобілів старше 4-x років.

Розумна система цінностей. Для автомобілів старше 4-x років.
Перевірка автомобіля End-Of-Warranty

 

Ми раді запропонувати Вам гарну нагоду відчути ще більше задоволення за кермом BMW.

 

Завдяки спеціальній пропозиції для автомобілів старше 4-х років отримайте наступні переваги офіційного сервісу:

-15% на окремі запчастини*

-10% на оливу BMW*

 

Дізнайтеся детальніше, звернувшись до Вашого офіційного дилера BMW.

ВАШ АВТО У ВАШОМУ СМАРТФОНІ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Ваш авто у Вашому смартфоні

Також, якщо Ваш автомобіль старше 4-х років і його модель є сумісною, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн* (регулярна вартість активації пристрою становить 7 779 грн).

 

Підключайте телематичний пристрій та встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, і будьте на зв’язку зі світом BMW та Вашим автомобілем.

* Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на оливу та запчастини BMW (з переліком оливи та запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW), а також підключити телематичний сервіс за вказаною вище спеціальною ціною (якщо модель є сумісною, регулярна вартість підключення та активації телематичного сервісу становить 7779 грн), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 22.10.2020 до 31.12.2020 включно. Умови дії знижок та чи підпадає Ваш автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.

Читати далі