Розумна система цінностей

ПІДТРИМКА ПОРУЧ.

Підтримка поруч.

50% від прибутку офіційного онлайн магазину буде перераховано на підтримку ЗСУ.*

Компанія "АВТ Баварія Україна", офіційний імпортер BMW в Україні, оголошує що 50% від прибутку з продажів через офіційний онлайн-магазин shop.bmw.ua з 02.05 до 31.05.2022 буде перераховано на підтримку ЗСУ.

 

На shop.bmw.ua ви знайдете широкий вибір одягу та аксесуарів BMW, велосипеди, засоби для догляду за автомобілем, оригінальні комплекти коліс та інші товари.

* Пропозиція діє в офіційному інтернет магазині BMW в Україні з 02.05.2022 до 31.05.2022 включно. Пропозиція діє на весь перелік товарів у офіційному інтернет магазині shop.bmw.ua. Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від товарів, представлених (наявних) у офіційному інтернет магазині BMW. Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару протягом строку дії пропозиції. Кошти на допомогу Збройним силам України перераховуються ТОВ «АВТ Баварія Україна» на офіційний спеціальний рахунок Національного Банку України для зборів коштів на підтримку ЗСУ, чинний на момент перерахування, в строки та порядку, визначені внутрішніми документами ТОВ «АВТ Баварія Україна».

Читати далі