Спеціальні пропозиції на автомобілі BMW 2020 року.

НАСТАВ ЧАС ЗРОБИТИ СВІЙ ВИБІР.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ BMW 2022 РОКУ ВИРОБНИЦТВА.

Кожна модель BMW підкорює чудовим дизайном і високими технологіями, надихає на нові звершення і дарує неймовірні емоції від водіння. Світ сповнений можливостей, і модельний ряд BMW є ідеальним вибором.

Читати далі
НАСТАВ ЧАС ЗРОБИТИ СВІЙ ВИБІР.СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ BMW 2022 РОКУ ВИРОБНИЦТВА.

Компанія "АВТ Баварія Україна", офіційний імпортер BMW в Україні, дає Вам можливість придбати автомобілі BMW 2022 року випуску за спеціальною ціною.**

 

Кількість автомобілів обмежена.

 

Читати далі

50 000 грн з кожного продажу перераховується до UNITED24***

  • ** Пропозиція діє на окремі автомобілі 2022 року виробництва в наявності у офіційних дилерів BMW в Україні. Пропозиція дійсна з 01.08.2023 року до 30.09.2023 року включно. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Кількість автомобілів обмежена. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції без попереднього повідомлення. Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMW, їх комплектацію та вартість Ви можете отримати у консультантів в офіційній дилерській мережі BMW в Україні.
  • *** Кошти на UNITED24 перераховуються ТОВ «АВТ Баварія Україна» на офіційний спеціальний рахунок Національного Банку України для зборів коштів для UNITED24, чинний на момент перерахування, в строки та в порядку, визначені внутрішніми документами ТОВ «АВТ Баварія Україна».