BMW на лісовій стежці з чоловіком та дівчиною

«ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ».

Візьміть контроль. Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

«ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ».Візьміть контроль. Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

В дорозі з динаміків лунає музика, і раптово починається тропічна злива. Опануйте ситуацією разом з оригінальними колесами і шинами BMW із маркуванням зіркою. Надійність на вищому рівні - з більшою безпекою для поганої погоди, будь-якої дорожньої ситуації і будь-якого дорожнього покриття. Задоволення та безпека водіння - для гарного самопочуття.

Читати далі

ТРИ ПЕРЕКОНЛИВІ ПРИЧИНИ.

На дорозі з більшою легкістю: колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

Поворотний обід з крилом, BMW M

ІНДИВІДУАЛЬНО.

Крупний план зіркоподібного маркування, колесо BMW

ПЕРЕВІРЕНО.

Обертовий обід BMW з логотипом BMW

БЕЗПЕЧНО.

Поворотний обід з крилом, BMW M
Поворотний обід з крилом, BMW M
Крупний план зіркоподібного маркування, колесо BMW
Крупний план зіркоподібного маркування, колесо BMW
Обертовий обід BMW з логотипом BMW
Обертовий обід BMW з логотипом BMW

«МИ ПЕРЕВІРЯЄМО УСЕ, ТАК ЩО ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИПРОБОВУВАТИ СВОЮ УДАЧУ».

Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

Зіркове маркування означає, що шина була спеціально виготовлена для BMW і відповідає найвищим стандартам BMW. Розробка шин також починається на ранній стадії розробки автомобіля і може зайняти до трьох років, після чого слідують різнопланові випробування. Шини із маркуванням зіркою випробовуються в шести основних сферах: безпека, знос, комфорт, економічність і, що характерно для BMW, в двох сферах задоволення від водіння: стиль водіння та спортивна поведінка. Крім того, вони розробляються у співпраці з обраними виробниками преміум-класу (наприклад, Bridgestone, Michelin и Pirelli ). Просто попросіть вашого сервісного партнера BMW надати шини із маркуванням зіркою - перевірені, безпечні, які ідеально підходять будь-кому.

Крупний план зіркоподібного маркування, колесо BMW
Чоловік і дівчина в лісі з піднятими руками

Індивідуально.

Усі оригінальні колеса та шини BMW розробляються індивідуально для динаміки руху й мови дизайну конкретної моделі BMW.
Знімок зі спини чоловіка та дівчини у лісі

Перевірено.

Кожна шина пройшла суворі випробування з використанням до 50 різних критеріїв якості (маркування шин ЄС вимагає відповідності тільки трьом критеріям).
Дівчина, що сміється, на тлі гір

Безпечно.

Шини із маркуванням зіркою відрізняються особливо тривалим терміном служби, високими показниками безпеки та сучасною технологією Run-Flat.

БЕЗПЕЧНІ ТА СТИЛЬНІ.

Оригінальні комплекти коліс BMW.

Навіщо вибирати, коли можна мати усе одразу? З оригінальними комплектами коліс BMW безпека поєднується з ідеальним дизайном. Коли оригінальні комплекти коліс BMW проходять випробування, ніщо не упускається. У масштабних симуляціях і в найскладніших практичних ситуаціях вони доводять, що отримали звання «Оригінальні колеса BMW» за будь-яких умов водіння. Різноманітність дизайну різних стилів пропонує кожному клієнту правильний вибір комплектних коліс.
Обід BMW, вид крупним планом
20-дюймові ковані диски з Y-подібними спицями 795 М

795 M.

Високоякісні 20-дюймові ковані диски з Y-подібними спицями 795 М в матовому "Jet Black". Літні комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance

624 M.

20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance, ковані, двоколірний матовий чорний, фрезерований. З логотипом BMW M. Комплекти коліс зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance

669 M.

20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance, ковані, у двоколірному матовому чорному кольорі, фрезерований та матовий з видимої сторони. Комплекти коліс зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові ковані диски M Performance багатоспицеві 732 M

732 M.

Високоякісні 20-дюймові ковані диски M Performance багатоспицеві 732 M в двоколірному глянсовому "Night Gold". Літні комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
22-дюймові легкосплавні диски M Performance із зіркоподібними спицями 749 М

749 M.

22-дюймові легкосплавні диски з оптимізованою вагою M Performance із зіркоподібними спицями 749 М в двоколірному глянсовому "Jet Black". Літні комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами. 22-дюймові легкосплавні диски M Performance із зіркоподібними спицями 749 М.
Інтернет-магазин BMW
18-дюймові легкосплавні диски M Performance зі здвоєними спицями 796 М

796 M.

18-дюймові легкосплавні диски M Performance зі здвоєними спицями 796 М в матовому "Jet Black", сумісні з ланцюгами протиковзання. Зимові комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 648 М

648 M.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 648 М в двоколірному глянсовому "Orbit Grey". Зимові комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat. 20-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 648 М.
Інтернет-магазин BMW
19-дюймові ковані диски M Performance зі здвоєними спицями 786 М

786 M.

19-дюймові ковані диски M Performance зі здвоєними спицями 786 М в матовому "Jet Black" з шинами Run-Flat, сумісні з ланцюгами протиковзання. Зимові комплекти коліс з системою TPMS.
Інтернет-магазин BMW
19-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 727 М

727 M.

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 727 М в двоколірному глянсовому "Orbit Grey". Зимові комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові легкосплавні диски M із зіркоподібними спицями 748 М

748 M.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски M із зіркоподібними спицями 748 М в матовому "Jet Black", сумісні з ланцюгами протиковзання. Зимові комплекти коліс з системою TPMS з шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
Кришки клапанів BMW з алюмінію

Ковпачок клапанів.

Високоякісні ковпачки клапанів з алюмінію для ефективного захисту алюмінієвих клапанів TPMS. З логотипом BMW.
Інтернет-магазин BMW
Ковпак колеса

Ковпачки для дисків.

Плавающий ковпачок дисків з логотипом BMW, який більше не повертається разом з колесом, а залишається на одному рівні. 56 мм та 65 мм.
Інтернет-магазин BMW
Система блокування колісних болтів

Болти секретки для коліс.

Високоякісна надзвичайно надійна система блокування колісних болтів оснащена чотирма замками колісних болтів зі спеціальним кодуванням BMW.
Ланцюги протиковзання

Ланцюги протиковзання.

Ланцюги протиковзання «Disc» можна монтувати дуже швидко й легко завдяки гнучкому сталевому обручу та замку, що дуже легко кріпиться до ланцюга.
 • Переваги комплектного колеса
  • Широкий спектр стилів на вибір (кольори, поверхні, матеріали, форми спиць, розміри), також взимку
  • Ідеальне центрування литого диска, шин та датчика TPMS
  • Привабливі пропозиції різних розмірів
  • Гарантоване постачання запасних частин протягом 10 років (з моменту запуску)
  • Суворі процедури виробництва та перевірки, а також методи випробувань: випробування бризок солоною водою, рентгенівське дослідження, випробування на витік, стенд для визначення співвідношення навантаження в екстремальних умовах, практичне випробування в Нюрбургринзі.
    
 • Переваги легкосплавного диска
  • Менша вага
  • Динаміка руху і керованість
  • Ексклюзивність та дизайн
  • Довговічність
    

ЯК ВАМ ЗАВГОДНО.

Безмежні можливості: визначитеся з вибором відповідних коліс і шин та зробіть свій BMW єдиним у своєму роді.

Читати далі
Man and girl jumping on meadow in mountain valley, rear view

БЕЗПЕКА ВІДПОВІДАЄ ДИНАМІЦІ.

Оригінальні комплекти коліс і шини BMW.

Коли справа доходить до їзди на будь-якому дорожньому покритті, всі згодні з тим, що найважливіше - це максимальне зчеплення з дорогою. Але універсального рішення не існує. Кожна модель поводиться по-різному і, отже, вимагає детального підходу. Тільки BMW знає унікальну фізику водіння і мову дизайну кожної моделі BMW в деталях й відповідно адаптує свою розробку шин. Ви можете регулярно міняти шини. Ваш сервісний партнер BMW завжди готовий відповісти на ваші запитання та надати пораду щодо відповідних послуг.

Читати далі

БЕЗПЕКА ВІДПОВІДАЄ ДИНАМІЦІ.

Оригінальні комплекти коліс і шини BMW.

Шинні протектори з літньою гумою, вид крупним планом

Літні колеса.

Ідеальна шина для теплої пори року: літні шини представляють оптимальний комфорт, акустику та опір коченню. Спеціальна структура протектора має гумовий склад, який не стає занадто м'яким навіть при дуже високих температурах. Завдяки великим блокам протектора й меншій структурі ламелей вони надійно запобігають акваплануванню та забезпечують підвищену курсову стійкість і точність рульового управління навіть на високих швидкостях. Це не тільки робить вашу поїздку безпечнішою, а й забезпечує чудовий комфорт та керованість навіть на високих швидкостях. Корисно знати: коли температура перевищує 7 ° C, ваші шини слід замінити на літні.

Читати далі
Дорожній слід зимової та літньої гуми

Зимові колеса.

Ідеально підходить для зимових дорожніх умов. Завдяки спеціальній гумовій суміші зимові шини безпечніші в дорозі при температурі нижче 7 ° C. Вони також оснащені поздовжніми і горизонтальними ребрами, які відкриваються при прокатці. Це створює краї захоплення, які забезпечують високу тягу та курсову стійкість на снігу й бруді - вирішальний фактор безпеки. Ще однією перевагою безпеки є більш короткий гальмівний шлях в порівнянні з літніми шинами, який на 10% менше у вологих умовах і на 50% менше на кризі та снігу.

Читати далі
Сліди гальмівного шляху різних профілів шин

Гальмівний шлях.

Значні відмінності в гальмівному шляху в одній і тій же моделі обумовлені не тільки властивостями продукту, але і станом дороги - це може збільшити гальмівний шлях в десять разів, наприклад, на слизьких дорогах. Щоб максимально скоротити гальмівний шлях, ми рекомендуємо сезонні оригінальні комплекти коліс і шини BMW із маркуванням зіркою, що ідеально підходять для BMW. Глибина протектора особливо важлива для придатності шини: фахівці рекомендують заміну шини, якщо глибина протектора менше 4 мм.

Читати далі
Man with sunglasses in front of blue BMW

36 MONTHS BMW TYRE INSURANCE.

All Original BMW Complete Wheels and Tyres with star marking that you purchase from a BMW Service Partner are subject to the BMW Tyre Insurance. It is valid for 36 months from the date of purchase and offers you optimum protection with up to 100% reimbursement of costs.

 • Coverage

  The BMW Tyre Insurance offers comprehensive protection against:

  • damage caused by pointed objects like nails or glass shards
  • damage caused by hitting the kerb
  • vandalism
  • theft  
 • Damage compensation

  With the BMW Tyre Insurance, up to 100% of your tyre costs will be reimbursed in the event of damage.*

  1st year 100%
  2nd year 75%
  3rd year 50%

  * Excluding mounting.

  You will find all the provisions relating to the BMW Tyre Insurance in terms and conditions – or you can also ask your BMW Service Partner. BMW Tyre Insurance is a product of Allianz Versicherungs-AG.

СЛОВНИК КОЛЕС ТА ШИН BMW.

У словнику наведені визначення всього, що пов'язано з колесами і шинами.

 • Компоненти шин

  Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою мають багато переваг, оскільки вони розроблені для відповідності даної моделі BMW. Тяга, курсова стійкість, рульове управління, комфорт і акустика оптимально адаптовані. Протектор шини забезпечує гарне зчеплення з дорогою й водотоннажність, поліпшені швидкісні характеристики й оптимізовану стійкість при русі та опір коченню. Зформовані шари всередині шини зберігають стабільність навіть при високому внутрішньому тиску. Бічна планка захищає шину від бічних пошкоджень й забезпечує покращене рульове управління і комфорт. Сталевий сердечник підтримує щільну посадку на обід. В цілому: особлива структура шин забезпечує явну перевагу в плані безпеки і динаміки руху.

 • Шинна стінка

  Співвідношення сторін - це відношення висоти шини до ширини шини у % (В / Ш). Це вказується в позначенні розміру шини. Приклад: шина з розміром 175/70 R 13 має ширину 175 мм, висота бічної сторони становить 70% від ширини. Дата виготовлення вказана в маркуванні DOT на боковині шини. Так званий номер DOT вказує, крім іншого, вік шини в закодованому вигляді. Наприклад, «2413» означає, що шина була виготовлена на 24-му тижні 2013 року.

 • Датчики RDC

  Датчики TPMS означають систему контролю тиску в шинах. На відміну від FTM (Flat Tire Monitor), де про швидкість обертання шин видаються тільки пасивні попередження, система працює з активними електронними датчиками. Ці датчики встановлені в клапані (всередині) і знаходяться у постійному радіозв'язку з автомобілем.

  Система TPMS показує тиск повітря на інформаційному дисплеї та попереджає, якщо у відповідній шині є втрата тиску повітря. Система TPMS є обов'язковим для всіх транспортних засобів ЄС з 2015 року. Переконайтеся, що датчики TPMS підходять для вашого автомобіля, так як вони можуть відрізнятися для кожної моделі і для різного року випуску.

 • Всесезонні шини

  Деякі водії можуть припустити, що всесезонні шини пропонують краще рішення, яке усуває необхідність міняти або зберігати шини. Проте, через це безпека ставиться під загрозу, тому що шини призначені для помірних погодних умов без снігу, сильного дощу або температури нижче нуля. Тому гальмівний шлях буде завжди більший в порівнянні з певними зимовими або літніми шинами. Саме тому ми рекомендуємо зимові й літні шини із маркуванням зіркою. Всесезонні шини зазвичай використовуються в невеликих розмірах і для транспортних засобів з малою потужністю двигуна, але не для BMW. Вони просто не пропонують задоволення від водіння, яке ви очікуєте від BMW.

 • Глибина протектора

  Під час водіння стирання відбувається автоматично, тому малюнок протектора шин слід регулярно перевіряти. Зимові шини повинні мати протектор не менше 4 мм, а літні шини - 3 мм. У Німеччині закон вимагає мінімальну глибину протектора 1,6 мм для літніх і зимових шин.

 • Run-Flat

  Ви завжди можете покластися на технологію Run-Flat. І не тому, що ви можете продовжувати рух ще на 80 км зі швидкістю 80 км/год після проколу, а просто тому, що ви можете продовжувати рух. Продовження водіння означає безпеку і комфорт. Посилені бічні сторони шин з технологією Run-Flat стабілізують ваш автомобіль, тому вам не доведеться зупинятися у невідповідних місцях для заміни шин. Замість цього просто зверніться до найближчого сервісного партнера BMW.

 • Типи шин

  Вперше клієнти з особливо високими вимогами на дорогах й поза ними можуть придбати спеціальний комплект коліс від BMW для збільшення можливостей бездоріжжя. Він оснащений новітньою позашляхової шиною Grabber AT3 й буде доступний з новим BMW X5. Крім того, його можна використовувати в якості звичайного зимового комплектного колеса, так як він має позначення «M + S» і «Three-Peak Mountain Snowflake». Комплект коліс доступний тільки після продажу.

  У Німеччині, починаючи з 2018 року, зимові шини повинні мати символ «Three-Peak Mountain Snowflake». Раніше шини повинні були мати або цей символ, або ідентифікатор M + S. Тільки символ «Three-Peak Mountain Snowflake» відноситься до сучасної зимової шині. Шини з ідентифікацією M + S будуть офіційно визнані зимовими шинами до 2024 року.

  Для особливих дорожніх умов BMW пропонує шиповані й м'які шини, а також відповідні комплекти коліс для обраних ринків. Шини Spike забезпечують чудове зчеплення на зледенілих дорогах, а шини з м'якого компаунда ідеально підходять для засніжених доріг завдяки спеціальній гумовій суміші.