BMW на лісовій стежці з чоловіком та дівчиною

«ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ».

Візьміть контроль. Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

В дорозі з динаміків лунає музика, і раптово починається тропічна злива. Опануйте ситуацією разом з оригінальними колесами і шинами BMW із маркуванням зіркою. Надійність на вищому рівні - з більшою безпекою для поганої погоди, будь-якої дорожньої ситуації і будь-якого дорожнього покриття. Задоволення та безпека водіння - для гарного самопочуття.

Читати далі
«ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ».Візьміть контроль. Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

ТРИ ПЕРЕКОНЛИВІ ПРИЧИНИ.

На дорозі з більшою легкістю: колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

Поворотний обід з крилом, BMW M
Поворотний обід з крилом, BMW M
Крупний план зіркоподібного маркування, колесо BMW
Крупний план зіркоподібного маркування, колесо BMW
Обертовий обід BMW з логотипом BMW
Обертовий обід BMW з логотипом BMW

«МИ ПЕРЕВІРЯЄМО УСЕ, ТАК ЩО ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИПРОБОВУВАТИ СВОЮ УДАЧУ».

Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

Зіркове маркування означає, що шина була спеціально виготовлена для BMW і відповідає найвищим стандартам BMW. Розробка шин також починається на ранній стадії розробки автомобіля і може зайняти до трьох років, після чого слідують різнопланові випробування. Шини із маркуванням зіркою випробовуються в шести основних сферах: безпека, знос, комфорт, економічність і, що характерно для BMW, в двох сферах задоволення від водіння: стиль водіння та спортивна поведінка. Крім того, вони розробляються у співпраці з обраними виробниками преміум-класу (наприклад, Dunlop, Goodyear, Michelin і Pirelli ). Просто попросіть вашого сервісного партнера BMW надати шини із маркуванням зіркою - перевірені, безпечні, які ідеально підходять будь-кому.

Крупний план зіркоподібного маркування, колесо BMW
Чоловік і дівчина в лісі з піднятими руками

Індивідуально.

Усі оригінальні колеса та шини BMW розробляються індивідуально для динаміки руху й мови дизайну конкретної моделі BMW.
Знімок зі спини чоловіка та дівчини у лісі

Перевірено.

Кожна шина пройшла суворі випробування з використанням до 50 різних критеріїв якості (маркування шин ЄС вимагає відповідності тільки трьом критеріям).
Дівчина, що сміється, на тлі гір

Безпечно.

Шини із маркуванням зіркою відрізняються особливо тривалим терміном служби, високими показниками безпеки та сучасною технологією Run-Flat.

БЕЗПЕЧНІ ТА СТИЛЬНІ.

Оригінальні комплекти коліс BMW.

Навіщо вибирати, коли можна мати усе одразу? З оригінальними комплектами коліс BMW безпека поєднується з ідеальним дизайном. Коли оригінальні комплекти коліс BMW проходять випробування, ніщо не упускається. У масштабних симуляціях і в найскладніших практичних ситуаціях вони доводять, що отримали звання «Оригінальні колеса BMW» за будь-яких умов водіння. Різноманітність дизайну різних стилів пропонує кожному клієнту правильний вибір комплектних коліс.
Обід BMW, вид крупним планом
20-дюймові ковані диски з Y-подібними спицями 795 М

795 M.

Високоякісні 20-дюймові ковані диски з Y-подібними спицями 795 М в матовому "Jet Black". Літні комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance

624 M.

20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance, ковані, двоколірний матовий чорний, фрезерований. З логотипом BMW M. Комплекти коліс зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance

669 M.

20-дюймові легкосплавні диски BMW M Performance, ковані, у двоколірному матовому чорному кольорі, фрезерований та матовий з видимої сторони. Комплекти коліс зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові ковані диски M Performance багатоспицеві 732 M

732 M.

Високоякісні 20-дюймові ковані диски M Performance багатоспицеві 732 M в двоколірному глянсовому "Night Gold". Літні комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
22-дюймові легкосплавні диски M Performance із зіркоподібними спицями 749 М

749 M.

22-дюймові легкосплавні диски з оптимізованою вагою M Performance із зіркоподібними спицями 749 М в двоколірному глянсовому "Jet Black". Літні комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами. 22-дюймові легкосплавні диски M Performance із зіркоподібними спицями 749 М.
Інтернет-магазин BMW
18-дюймові легкосплавні диски M Performance зі здвоєними спицями 796 М

796 M.

18-дюймові легкосплавні диски M Performance зі здвоєними спицями 796 М в матовому "Jet Black", сумісні з ланцюгами протиковзання. Зимові комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 648 М

648 M.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 648 М в двоколірному глянсовому "Orbit Grey". Зимові комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat. 20-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 648 М.
Інтернет-магазин BMW
19-дюймові ковані диски M Performance зі здвоєними спицями 786 М

786 M.

19-дюймові ковані диски M Performance зі здвоєними спицями 786 М в матовому "Jet Black" з шинами Run-Flat, сумісні з ланцюгами протиковзання. Зимові комплекти коліс з системою TPMS.
Інтернет-магазин BMW
19-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 727 М

727 M.

Високоякісні 19-дюймові легкосплавні диски М зі здвоєними спицями 727 М в двоколірному глянсовому "Orbit Grey". Зимові комплекти коліс з системою TPMS зі змішаними шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
20-дюймові легкосплавні диски M із зіркоподібними спицями 748 М

748 M.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні диски M із зіркоподібними спицями 748 М в матовому "Jet Black", сумісні з ланцюгами протиковзання. Зимові комплекти коліс з системою TPMS з шинами з технологією Run-Flat.
Інтернет-магазин BMW
Кришки клапанів BMW з алюмінію

Ковпачок клапанів.

Високоякісні ковпачки клапанів з алюмінію для ефективного захисту алюмінієвих клапанів TPMS. З логотипом BMW.
Інтернет-магазин BMW
Ковпак колеса

Ковпачки для дисків.

Плаваючий ковпачок дисків з логотипом BMW, який більше не повертається разом з колесом, а залишається на одному рівні. 56 мм та 65 мм.
Інтернет-магазин BMW
Система блокування колісних болтів

Болти секретки для коліс.

Високоякісна надзвичайно надійна система блокування колісних болтів оснащена чотирма замками колісних болтів зі спеціальним кодуванням BMW.
Ланцюги протиковзання

Ланцюги протиковзання.

Ланцюги протиковзання «Disc» можна монтувати дуже швидко й легко завдяки гнучкому сталевому обручу та замку, що дуже легко кріпиться до ланцюга.
 • Переваги комплектного колеса
 • Переваги легкосплавного диска

ЯК ВАМ ЗАВГОДНО.

Безмежні можливості: визначитеся з вибором відповідних коліс і шин та зробіть свій BMW єдиним у своєму роді.

Читати далі
Man and girl jumping on meadow in mountain valley, rear view

БЕЗПЕКА ВІДПОВІДАЄ ДИНАМІЦІ.

Оригінальні комплекти коліс і шини BMW.

Коли справа доходить до їзди на будь-якому дорожньому покритті, всі згодні з тим, що найважливіше - це максимальне зчеплення з дорогою. Але універсального рішення не існує. Кожна модель поводиться по-різному і, отже, вимагає детального підходу. Тільки BMW знає унікальну фізику водіння і мову дизайну кожної моделі BMW в деталях й відповідно адаптує свою розробку шин. Ви можете регулярно міняти шини. Ваш сервісний партнер BMW завжди готовий відповісти на ваші запитання та надати пораду щодо відповідних послуг.

Читати далі

БЕЗПЕКА ВІДПОВІДАЄ ДИНАМІЦІ.

Оригінальні комплекти коліс і шини BMW.

Шинні протектори з літньою гумою, вид крупним планом

Літні колеса.

Ідеальна шина для теплої пори року: літні шини представляють оптимальний комфорт, акустику та опір коченню. Спеціальна структура протектора має гумовий склад, який не стає занадто м'яким навіть при дуже високих температурах. Завдяки великим блокам протектора й меншій структурі ламелей вони надійно запобігають акваплануванню та забезпечують підвищену курсову стійкість і точність рульового управління навіть на високих швидкостях. Це не тільки робить вашу поїздку безпечнішою, а й забезпечує чудовий комфорт та керованість навіть на високих швидкостях. Корисно знати: коли температура перевищує 7 ° C, ваші шини слід замінити на літні.

Читати далі
Дорожній слід зимової та літньої гуми

Зимові колеса.

Ідеально підходить для зимових дорожніх умов. Завдяки спеціальній гумовій суміші зимові шини безпечніші в дорозі при температурі нижче 7 ° C. Вони також оснащені поздовжніми і горизонтальними ребрами, які відкриваються при прокатці. Це створює краї захоплення, які забезпечують високу тягу та курсову стійкість на снігу й бруді - вирішальний фактор безпеки. Ще однією перевагою безпеки є більш короткий гальмівний шлях в порівнянні з літніми шинами, який на 10% менше у вологих умовах і на 50% менше на кризі та снігу.

Читати далі
Сліди гальмівного шляху різних профілів шин

Гальмівний шлях.

Значні відмінності в гальмівному шляху в одній і тій же моделі обумовлені не тільки властивостями продукту, але і станом дороги - це може збільшити гальмівний шлях в десять разів, наприклад, на слизьких дорогах. Щоб максимально скоротити гальмівний шлях, ми рекомендуємо сезонні оригінальні комплекти коліс і шини BMW із маркуванням зіркою, що ідеально підходять для BMW. Глибина протектора особливо важлива для придатності шини: фахівці рекомендують заміну шини, якщо глибина протектора менше 4 мм.

Читати далі
Man with sunglasses in front of blue BMW

36 MONTHS BMW TYRE INSURANCE.

All Original BMW Complete Wheels and Tyres with star marking that you purchase from a BMW Service Partner are subject to the BMW Tyre Insurance. It is valid for 36 months from the date of purchase and offers you optimum protection with up to 100% reimbursement of costs.

 • Coverage
 • Damage compensation

СЛОВНИК КОЛІС ТА ШИН BMW.

У словнику наведені визначення всього, що пов'язано з колесами та шинами.

 • Компоненти шин
 • Шинна стінка
 • Датчики RDC
 • Всесезонні шини
 • Глибина протектора
 • Run-Flat
 • Типи шин