Жінки та чоловіки сміються на снігу перед BMW

«ПОГОДА ЗМІНЮЄТЬСЯ. ПЛАНИ ЛИШАЮТЬСЯ».

Дізнайтесь про осінні та зимові аксесуари BMW, зимові колеса в зборі BMW і сервіс BMW.

Коли інші зупиняються, Ви продовжуєте їхати далі. У Вас все ідеально для поїздки гірським перевалом, вулицями міста або подорожі туди, куди Ви хочете. Вітер і негода? Для Вас це не проблема. Ви ідеально підготовлені до будь-яких викликів: з оригінальними аксесуарами BMW для осіннього та зимового сезону. Дізнайтесь більше про захоплюючі моменти сезону та оцініть сервіс BMW, зимові колеса BMW у зборі, а також осінні та зимові аксесуари BMW, які ідеально підходять для Вашого BMW.

Читати далі
«ПОГОДА ЗМІНЮЄТЬСЯ. ПЛАНИ ЛИШАЮТЬСЯ».Дізнайтесь про осінні та зимові аксесуари BMW, зимові колеса в зборі BMW і сервіс BMW.

«БЕЗПЕКА ТА СТИЛЬ ДЛЯ МОЄЇ ЗИМИ».

Високоякісні оригінальні легкосплавні диски BMW і зимові комплекти коліс у зборі розміром 18, 19 або 20 дюймів.

Погода змінюється, а з настанням холодів з'являються нові можливості для знайомства з околицями. Якщо Ви добре екіпіровані, обмерзлі дороги та слизькі повороти не завадять Вам насолодитися природою. Тому покладайтеся на оригінальні диски та шини BMW. Шини BMW з маркуванням у вигляді зірки, розроблені у співпраці з провідними виробниками шин (наприклад, Dunlop, Goodyear, Michelin і Pirelli), забезпечують плавний хід, оптимальне зчеплення з дорогою та високу безпеку. Отже, зрозуміло одне: оригінальні зимові колеса та шини BMW — це не компроміс щодо стилю, а заява.

Читати далі
18" легкосплавні диски M Performance Double-spoke 796 M матового чорного кольору Jet Black Matt, комплект зимових коліс у зборі

18" M Performance Double-Spoke 796 M.

Високоякісні 18-дюймові легкосплавні колісні диски M Performance Double-Spoke 796 M виконані у матовому чорному кольорі Jet Black Matt і прикрашені кольоровим логотипом M. Комплект зимових коліс в зборі з датчиками TPMS і різнорозмірними шинами Run-Flat, розмір коліс 7,5J x 18 (спереду) / 8,5J x 18 (ззаду) з розміром шин 225/45 R18 95V XL RSC (спереду) / 255/40R18 99V XL RSC (ззаду).

Читати далі
20" легкосплавні диски M Star-Spoke 748 M матового чорного кольору Jet Black Matt, комплект зимових коліс у зборі

20" M Star-Spoke 748 M.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні колісні диски Star-Spoke 748 M виконані у матовому чорному кольорі Jet Black Matt з кольоровим логотипом M і надають автомобілю спортивний вигляд. Комплект коліс у зборі з датчиками TPMS і шинами Run-Flat, розмір коліс 9J x 20 з розміром шин 275/45 R20 110V XL RSC, сумісний з ланцюгами протиковзання.

Читати далі
18" ковані диски M Performance V-Spoke 554 M матового чорного кольору Jet Black Matt, комплект зимових коліс у зборі

18" M Performance V-spoke 554 M.

Спортивні 18-дюймові ковані диски M Performance V-Spoke 554 M виконані у чорному матовому кольорі Jet Black Matt і прикрашені кольоровим написом M Performance. Комплект коліс у зборі з датчиками контролю тиску та шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 18 з розміром шин 225/40 R18 99V XL.

Читати далі
19" ковані диски M Performance Double-Spoke 786 M матового чорного кольору Jet Black Matt, комплект зимових коліс у зборі

19" M Performance Double-Spoke 786 M.

Високоякісні 19-дюймові ковані колісні диски M Performance Double-Spoke 786 M можуть оснащуватися ланцюгами протиковзання. Вони виконані у чорному матовому кольорі Jet Black Matt з кольоровим логотипом M і фрезерованим написом M Performance. Комплект коліс у зборі з датчиками TPMS і шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 19 з розміром шин 245/40 R19 98H XL RSC.

Читати далі
20" легкосплавні диски Y-Spoke 695 матового чорного кольору Jet Black Matt, комплект зимових коліс у зборі

20" Y-Spoke 695.

Високоякісні 20-дюймові легкосплавні колісні диски BMW Y-Spoke 695 чорного матового кольору Jet Black Matt надають автомобілю спортивний вигляд. Комплект зимових коліс в зборі з датчиками контролю тиску та різнорозмірними шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 20 (спереду) / 9,5J x 20 (ззаду) з розміром шин 245/45 R20 103V XL (спереду) / 275/40 R20 106V XL (ззаду).

Читати далі

«МОЇ КОЛЕСА – МОЇ УЛЮБЛЕНІ АКСЕСУАРИ».

Аксесуари для коліс і шин BMW.

Дощ і сніг Вам не завадять. Завдяки оригінальним аксесуарам для коліс і шин BMW Ви також ідеально підготовлені до осені та зими. Виберіть один з безлічі варіантів, щоб надати Вашому BMW зимовий вигляд. Зробіть стильну заяву без шкоди для безпеки.

Осінні та зимові аксесуари BMW нерухома кришка маточини BMW

Статичні ковпачки BMW.

Статичні ковпачки BMW складаються з логотипу BMW, який більше не обертається разом з колесом, а замість цього залишається рівним. Статичні ковпачки можна встановити на всі легкосплавні диски BMW з діаметром розташування кріпильних отворів 112 мм.
Перейти до товару
Осінні та зимові аксесуари BMW кришки вентилів BMW з логотипом.

Кришки вентилів BMW з логотипом.

Високоякісні кришки вентилів BMW з алюмінію ефективно захищають алюмінієві вентилі TPMS від бруду та вологи. Водночас вони покращують зовнішній вигляд шини. Комлект складається з чотирьох кришок вентилів з логотипом BMW.
Перейти до товару
Осінні та зимові аксесуари BMW кришки вентилів BMW з логотипом M.

Кришки вентилів BMW з логотипом M.

Високоякісні кришки вентилів BMW з алюмінію ефективно захищають алюмінієві вентилі TPMS від бруду та вологи. Водночас вони покращують зовнішній вигляд шини. Комлект складається з чотирьох кришок вентилів з логотипом M.
Перейти до товару
Осінні та зимові аксесуари BMW ланцюги протиковзання BMW

Ланцюги протиковзання BMW.

Ланцюги протиковзання можуть стати незамінним помічником взимку, надавши Вашому BMW таку необхідну стійкість у глибокому снігу та на зледенілих дорогах.
Перейти до товару
Осінні та зимові аксесуари BMW секретні колісні болти BMW

Секретні колісні болти BMW

Високоякісна та надзвичайно надійна система блокування колісних болтів оснащена чотирма секретними болтами зі спеціальним кодуванням BMW. Болти можна відкрутити тільки за допомогою спеціального адаптера, який входить до комплекту, що забезпечує максимальний захист від крадіжки коліс.
Перейти до товару

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОЛІС І ШИН BMW.

Обслуговування коліс і шин BMW у майстерні BMW

Добре знати, що важливі речі у найкращих руках.

Відповідні шини для холодного сезону: зверніться у відділ сервісу BMW з обслуговування шин — ми не тільки міняємо шини, але і перевіряємо глибину протектора та Ваші гальма. Наша пропозиція для максимальної зручності: ми очищуємо Ваші літні шини та зберігаємо їх для Вас до весни.

ОРИГІНАЛЬНІ ШИНИ BMW З МАРКУВАННЯМ У ВИГЛЯДІ ЗІРКИ.

Оригінальні шини BMW з маркуванням у вигляді зірки

Якість, досвід та безпека — головні пріоритети, коли мова йде про колеса та шини.

Маркування у вигляді зірки вказує на те, що шина була вироблена спеціально для BMW з дотриманням найвищих стандартів BMW. Розробка шин також починається на ранній стадії розробки автомобіля та може зайняти до трьох років, і завершується великим циклом випробувань. Шини з маркуванням у вигляді зірки випробовуються за шістьма основними напрямками: безпека, знос, комфорт, економічність і, що характерно для BMW, задоволення від керування у двох проявах: стиль керування та спортивна поведінка. Крім того, вони розробляються у співпраці з обраними виробниками преміум-класу (наприклад, Dunlop, Goodyear, Michelin і Pirelli). Просто запитайте свого сервісного партнера BMW про шини з маркуванням у вигляді зірки — точно сформовані, перевірені та безпечні.

Чоловік обіймає жінку перед BMW

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ТА СЕРВІС BMW ДЛЯ ОСЕНІ ТА ЗИМИ.

Найкраще рішення для будь-якого випробування.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ТА СЕРВІС BMW ДЛЯ ОСЕНІ ТА ЗИМИ.

Найкраще рішення для будь-якого випробування.

«УСЕ, ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ ЗИМИ — ЦЕ ХОРОШІ АКСЕСУАРИ».

Аксесуари BMW для осені та зими. Безліч розумних ідей для екстер’єру та інтер’єру.

Екскурсія з дітьми, прогулянка з собакою або поїздка на вихідні на гірськолижний курорт — якщо Ви хочете насолодитися зимовою погодою, Ви повинні бути добре екіпіровані. З оригінальними аксесуарами BMW у Вас не виникне жодних проблем. Скористайтеся підвищеним комфортом керування та відкрийте для себе широкий спектр опцій, які зроблять Ваш BMW ідеальним компаньйоном для Ваших зимових планів.

BMW X3 у снігу вид на три-чверті спереду
Осінні та зимові аксесуари BMW чохол для бездротового заряджання BMW для iPhone

Чохол для бездротового заряджання BMW для iPhone.

Чохол для бездротового заряджання BMW забезпечує індуктивне заряджання для пристроїв Apple iPhone™. Цей інноваційний чохол для мобільного телефону сумісний з усіма зарядними пристроями, сертифікованими Qi, а також має захисну функцію.
Осінні та зимові аксесуари BMW універсальна бездротова зарядна станція BMW

Універсальна бездротова зарядна станція BMW.

Бездротове заряджання будь-де та будь-коли: завдяки універсальній бездротовій зарядній станції BMW, смартфон можна зручно й ефективно заряджати без кабелю в автомобілі. Мобільний телефон розташовується стійко та безпечно. Особливо розумно: вбудований акумулятор можна зняти, що дозволяє здійснювати бездротове заряджання поза межами автомобіля.
Осінні та зимові аксесуари BMW BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 — це високочутлива камера Full HD, яка фіксує події перед автомобілем і позаду нього, навіть коли він стоїть на місці. У разі виникнення пошкоджень або незвичайної активності за межами автомобіля камера автоматично фіксує ситуацію, щоб задокументувати можливі аварії або (спроби) проникнення.
Осінні та зимові аксесуари BMW всепогодні передні килимки BMW

Всепогодні передні килимки BMW.

Ідеально сформовані за розміром міцні всепогодні килимки BMW з підвищеним бортом і елегантним дизайном захищають простір для ніг спереду від вологи та бруду. Вони виконані у чорному кольорі з високоякісною вставкою з нержавіючої сталі.
Осінні та зимові аксесуари BMW універсальний тримач для планшетів BMW та захисний чохол BMW для 10,5" Apple iPad Pro

Універсальний тримач для планшетів BMW та Захисний чохол BMW для 10,5" Apple iPad Pro.

Універсальне кріплення регулюється за розміром і кріпиться до окремо доступного базового кронштейна або до опціональною обладнання системи Travel & Comfort. Воно забезпечує надійну фіксацію для широкого спектра планшетів Apple або Samsung з діагоналлю від 7 до 11 дюймів за допомогою тримача для планшета BMW. Його можна повертати на 360° та фіксувати під будь-яким кутом. Захисний чохол забезпечує оптимальний захист для всіх 10,5-дюймових Apple iPad™ Pro. Чорний силіконовий чохол надійно захищає планшет від подряпин і ударів, а в разі використання разом з доданою плівкою для дисплея він також захищає планшет від водяних бризок. У разі використання разом з універсальним тримачем системи Travel & Comfort (купується окремо) він може бути зафіксований всередині автомобіля з комфортом і регулюванням, залишаючись при цьому безпечним у разі аварії.
Осінні та зимові аксесуари BMW багажник на дах BMW

Багажник на дах BMW.

Багажник на дах BMW легко встановлюється та легко комбінується з усіма установками для багажника BMW і багажними боксами. Він неймовірно міцний і може бути заблокований для запобігання крадіжки.
Осінні та зимові аксесуари BMW багажний бокс BMW 420, чорний/сріблистий титан

Багажний бокс BMW 420, чорний/сріблистий титан.

Сучасний багажний бокс BMW чорного кольору з бічними панелями кольору «сріблястий титан» має об'єм 420 літрів і сумісний з усіма системами багажників на дах BMW. Завдяки тому, що він відкривається з обох сторін і має потрійний центральний замок з кожного боку, його зручно завантажувати та замикати для захисту від крадіжки.
Осінні та зимові аксесуари BMW світлодіодні дверні проектори BMW

Світлодіодні дверні проєктори BMW.

Інноваційні світлодіодні дверні проєктори BMW автоматично активуються під час відчинення дверей і проєктують зображення на землю поруч з автомобілем за допомогою знімного слайда. На вибір доступні декілька малюнків для ідеального висвітлення зони входу в індивідуальному стилі.
Осінні та зимові аксесуари BMW кріплення для лиж та сноубордів BMW, висувне з боків

Кріплення для лиж та сноубордів BMW, висувне з боків.

Кріплення для лиж та сноубордів BMW з функцією замкнення може висуватися з боків та забезпечує надійну фіксацію до п'яти сноубордів або пар лиж. Його можна комбінувати з будь-яким багажником на дах BMW, кріплення також може утримувати лижні палиці.

«НАШ СПОСІБ НАСОЛОДЖУВАТИСЯ ЗИМОЮ».

Сервіс BMW. Будьте розслаблені в дорозі з індивідуальними сервісними пакетами від BMW.

Підготовка — запорука приємної зими. Не тільки для Вас, але і для Вашого BMW. Щоб допомогти Вам впоратися з усіма проблемами у холодну пору року, скористайтеся чудовим сервісом BMW і дозвольте нашим фахівцям подбати про Вас і потреби Вашого автомобіля. Ми подбаємо про те, щоб Ваш BMW був в ідеальному стані, щоб витримувати навіть найважчі умови.

Читати далі
Жінка перед дилерським центром BMW.

BMW Service Inclusive.

Просто розслабтеся і сконцентруйтеся на тому, що дійсно важливо — насолоджуйтеся поїздкою. З BMW Service Inclusive, Ви можете це зробити. За допомогою разового платежу Ви отримуєте всі включені послуги та роботи з технічного обслуговування на обраний Вами період.

Переваги для Вас:

  • Економія грошей у порівнянні з покупкою окремих послуг.
  • Повний контроль витрат і прозорість.
  • Різні пакети для різних потреб і для нових, і старих автомобілів.
  • Досвідчені фахівці з обслуговування BMW і оригінальні запчастини BMW.
  • Автоматично передається новим власникам, що збільшує вартість у разі перепродажу.
  • Діє у сервісних партнерів BMW, які беруть участь у програмі, по всьому світу.
Читати далі