ВАШІ ПЕРЕВАГИ.

Робота разом з BMW Corporate Sales.

В BMW Corporate Sales ми завжди пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні рішення, що відповідають конкретній ситуації в їх країні. Глобальна мережа центрів продажу і дилерських центрів пропонує рішення, що було розроблено спеціально для вашої компанії стосовно типа автомобіля, фінансування і керування автопарком. У відповідності з вимогами клієнта в парку автомобілів можуть бути присутніми моделі MINI, BMW і BMW i.

Преимущества Статуса Корпоративного Клиента

ПЕРЕВАГИ СТАТУСУ КОРПОРАТИВНОГО КЛІЄНТА.

Автомобілі найвищого класу, обладнані двигунами з низькою витратою палива, що заощаджують ваші гроші. Працівники мотивовані перспективою динамічного водіння і високою паливною ефективністю з автомобілями BMW або MINI. Передові технології, як то BMW EfficientDynamics і BMW ConnectedDrive, а також MINIMALISM і MINI Connected, що допоможуть вам підтримувати безпеку і економічність водіння. І, звичайно, міжнародна команда менеджерів по роботі з ключовими клієнтами, що завжди буде у вашому розпорядженні і надасть експертну підтримку в більш ніж 150 країнах у всьому світі. Ось лише декілька переваг, на які ви можете очікувати, об’єднавши зусилля з відділом корпоративних продаж BMW.

ОБЩАЯ СТОИМОСТЬ ВЛАДЕНИЯ.

Висока залишкова вартість, економічні двигуни і невисокі вимоги до обслуговування: гарантовано з автомобілями відділу з корпоративних продаж BMW. Наприклад, якщо ви надаєте перевагу BMW 520d по відношенню до одного з основних конкурентів, ви зможете зекономити 24 000 літрів палива в парку із сотні автомобілів, кожен с яких проїжджає в середньому 30 000 кілометрів на рік: ідеальне поєднання економічності, продуктивності і задоволення за кермом. BMW 520d відрізняється виключно низькою витратою палива і рівнем викидів: автомобіль споживає від 4,7 до 4,3 л / 100 км, а викиди СО2 становлять всього від 124 до 114 г на кілометр дороги. Ми раді запропонувати вам один з найефективніших з точки зору витрат набір автомобілів для вашої компанії.

 • Пример затрат 1 — BMW 116d EfficientDynamics

  Витрати на обслуговування BMW 116d EfficientDynamics Edition до 61 000 євро нижче в порівнянні з аналогічними автомобілями конкуруючих виробників.

  * Дані ґрунтуються на розрахунках EurotaxSchwacke для парку з 100 автомобілів на термін один рік.

 • Приклад витрат 2 — BMW 320d EfficientDynamics

  Не менш ефективний BMW 320d EfficientDynamics Edition, який дозволить вам заощадити до 21 000 літрів палива *.

  * Дані грунтуються на розрахунках EurotaxSchwacke для парку з 100 автомобілів на термін один рік.

Сервис и Поддержка

СЕРВІС І ПІДТРИМКА.

У BMW Group ми прагнемо робити все, що в наших силах, для задоволення потреб і потреб вашої організації на протязі тривалого часу. Ми пропонуємо продукти і сервіси, підготовлені спеціально для вашого ринку. Ми маємо в своєму розпорядженні глобальну мережу центрів продажу і дилерських центрів і пропонуємо рішення, розроблене спеціально для вашої компанії стосовно типу автомобіля, фінансування і управління автопарком. Розташовані по всьому світу команди наших фахівців завжди готові допомогти. Наші експерти надають персональний сервіс, створюючи гармонійні відносини і закладаючи основу для довготривалого успішного співробітництва.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics - це корпоративна стратегія BMW Group, мета якої - об'єднання оптимальної ефективності з максимальною динамікою водіння. Стратегія охоплює всі заходи, що незмінно спрямовані на підвищення ефективності при одночасному поліпшенні динаміки всіх автомобілів BMW. Це впливає на всю концепцію автомобіля, силову установку і управління енергією, та охоплює в тому числі такі сфери, як продумана легка конструкція, аеродинаміка, електропривод BMW eDrive і двигуни BMW TwinPower Turbo. В результаті народжується не компроміс, а чисте задоволення за кермом. Таким чином, принципи BMW EfficientDynamics ефективно усувають розрив між мотивацією співробітників і оптимізацією витрат.

 • Загальна концепція автомобіля

  Інтелектуальна легка конструкція:
  використання правильних матеріалів в потрібному місці з урахуванням їх функції. Створена як інтелектуальне поєднання різних матеріалів, таких як сталь, алюміній і карбон, це не просто легка і ефективна структура. Кожна модель BMW відрізняється високою жорсткістю кузова для досягнення оптимальної динаміки руху і задоволення за кермом.

   
  Аеродинаміка:
  аеродинамічні рішення, що ідеально гармоніюють один з одним, дозволяють домогтися оптимального опору повітрю. Окремі рішення, такі як плоскі панелі днища, елемент Air Curtain в передньому фартусі і повітроводи Air Breather позаду передніх коліс, відповідають за оптимізацію повітряних потоків, та справляють позитивний вплив на ефективність і витрату палива автомобіля BMW.

 • Концепція приводу

  BMW TwinPower Turbo:
  бензинові і дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo, завоювали безліч нагород, - ще одна інновація в складі програми BMW EfficientDynamics. Ці силові агрегати обладнані провідними системами уприскування палива, повністю регульованим механізмом газорозподілу і інноваційними турбонагнітачами, завдяки чому їм вдається поєднувати характерну для двигунів BMW тягу з невисоким витратою палива.

   
  BMW BluePerformance:
  ця технологія дозволяє знизити до мінімуму викиди окисів азоту (NOx) дизельними двигунами. Технологія не впливає на процес згоряння палива, зберігаючи традиційну для дизельних силових агрегатів високу ефективність. Автомобілі BMW, обладнані технологією BMW BluePerformance, відповідають вимогам екологічного стандарту Євро-6, що стосуються викидів окису азоту NOx і діють з 2014 року.

 • Інтелектуальне керування енергією

  Рекуперація енергії гальмування:
  коли водій натискає педаль гальма або коли автомобіль рухається накатом, вивільнюється кінетична енергія. Система рекуперації енергії гальмування перетворює цю енергію в струм, що використовується для підзарядки акумуляторної батареї. Таким чином, знижується потреба у відборі енергії у двигуна для зарядки акумулятора, що, в свою чергу, допомагає знизити витрату палива і рівень викидів.

  Режим ECO PRO:
  в режимі ECO PRO всі системи автомобіля працюють на підвищення економічності. Залежно від особливостей вашого стилю водіння це дозволяє заощадити до 20% палива, про що свідчать результати випробувань, що проводилися компанією BMW.

  BMW eDrive:
  абсолютно новий вимір задоволення від водіння: концепція приводу BMW eDrive, що складається з електродвигуна, високовольтної батареї і системи інтелектуального керування енергією, поєднує вражаючу динаміку і рух з нульовими викидами (при русі в чисто електричному режимі). Синхронний електромотор новітньої конструкції вражає крутним моментом, що залишається постійним аж до максимальної швидкості: екологічна безпечність в поєднанні з неймовірною маневреністю.

BMW CONNECTEDDRIVE.

BMW ConnectedDrive - це широкий набір служб, мобільних додатків і систем підтримки водія, що надійно з'єднують вас з навколишнім світом. Забезпечте себе необхідною зручністю, організувавши власний офіс прямо в вашому автомобілі. З BMW ConnectedDrive ви також можете отримувати повідомлення електронної пошти та відповідати на них. Або синхронізувати з автомобілем ваші дані, такі як адресна книга. А що ще відбувається в світі? Ваш BMW знає про ваші інтереси і може прочитати вам в поїздці останні новини через динаміки аудіосистеми. У будь-якій поїздці ви можете повністю покластися на системи підтримки водія. З ними ваш BMW стає ще розумнішими, допомагаючи вам в будь-якій ситуації. Насолоджуйтесь безпекою і комфортом за підтримки BMW ConnectedDrive.

 • Служба Real Time Traffic Information

  Беріть участь в прогресі замість того, щоб залишатися на місці. І завжди прибувайте вчасно на майбутню зустріч. Точна інформація про поточну дорожню ситуацію: служба інформації про дорожню ситуацію в реальному часі Real Time Traffic Information триматиме вас в курсі ситуації на дорогах в радіусі 100 м. Таким чином, ви завжди зможете вчасно зреагувати на затор і вибрати один із запропонованих альтернативних маршрутів. Ваш BMW знає найшвидший шлях, і ви можете не турбуватися про своєчасне прибуття в пункт призначення.

 • Функция диктування повідомлень

  Функція диктування повідомлень електронної пошти та тексту дозволить вам не відволікатися від керування автомобілем. Хочете відправити електронну пошту або текстове повідомлення, але немає часу зупинятися? Починайте говорити, і система перетворює мову в текст. Все, що вам потрібно зробити далі, - це натиснути клавішу відправки.

 • Асистент руху в заторі

  Відкиньтеся на спинку крісла і дозвольте вашому BMW подбати про дорогу. Асистент руху в заторі позбавляє вас від стресу при монотонному русі по автостраді в Європі або США. Коли ви рухаєтеся в щільному потоці транспорту зі швидкістю до 40 км / год, система дозволяє вам розслабитися і «плисти» разом з трафіком, долаючи затор. Система автоматично підтримує необхідну дистанцію до автомобіля, що рухається попереду, і самостійно регулює швидкість аж до повної зупинки, а також активно бере на себе рульове керування. Таким чином, ваш автомобіль допомагає вам залишатися в смузі руху, поки ви тримаєте хоча б одну руку на рульовому колесі.