Спеціальні пропозиції BMW, сталий розвиток, середовище центру діяльності, цілісний сталий розвиток Сонячний парк з висоти пташиного польоту

СЕРЕДОВИЩЕ.

КОМПЛЕКСНА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ПО ВСЬОМУ ЛАНЦЮГУ СТВОРЕННЯ ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ.

СЕРЕДОВИЩЕ.КОМПЛЕКСНА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ПО ВСЬОМУ ЛАНЦЮГУ СТВОРЕННЯ ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ.

У сфері охорони навколишнього середовища BMW Group зміщує акцент на екологічну стійкість, скорочення викидів CO2 і збереження ресурсів по всьому ланцюгу створення доданої вартості. Від ланцюга поставок, менеджменту постачальників, обробки сировини, розробки та виробництва до етапу використання всієї продукції і подальших етапів: застосовуючи цей комплексний підхід, BMW Group працює в гармонії з Паризькою кліматичною метою щодо обмеження глобального потепління на 1,5°C.

Читати далі

СКОРОЧЕННЯ ВИКИДІВ CO2.

BMW Group має на меті суттєво та помітно зменшити свій вплив на навколишнє середовище по всьому ланцюжку створення доданої вартості - до, під час та після експлуатації транспортних засобів.

 

 • BMW Group прискорює процес сталого розвитку. З 2024 року бренди BMW та MINI будуть оснащуватися литими алюмінієвими колесами, виробленими з використанням «зеленої» електроенергії. Цей перехід стосується енергоємного електролізу під час виробництва алюмінію та лиття коліс. Відповідні угоди укладені з усіма постачальниками коліс для BMW Group.
 • Наразі близько п'яти відсотків викидів CO2 припадає на колеса. Перехід на більш сталий метод виробництва з використанням «зеленої» електроенергії зменшує ці викиди більш ніж наполовину. BMW Group використовує близько 10 мільйонів легкосплавних дисків на рік, 95% з яких - це литі алюмінієві диски
 • З 2023 року MINI стане піонером у цій галузі. Литі алюмінієві диски нового покоління MINI Countryman вже будуть на 70% складатися з вторинного алюмінію. Поєднання «зеленої» електроенергії у виробництві та 70% вторинних ресурсів дозволить скоротити викиди CO2 на 80% у порівнянні зі стандартними методами виробництва. З 2024 року моделі BMW, що виходять з заводу, також будуть оснащуватися алюмінієвими дисками, виробленими з використанням відновлюваної енергії і на 70% складатися з вторинного алюмінію.
 • Крім того, з 2025 року в моделях нового класу будуть використовуватися деталі обшивки, виготовлені з пластику, приблизно на 30% з перероблених рибальських сіток і канатів. Це також запобігатиме скиданню цих залишкових матеріалів з морської промисловості як відходів у море.
 • Інноваційні методи виробництва антикорозійного захисту і матових фарб не вимагають використання викопних ресурсів і допомагають скоротити викиди CO2 для моделей BMW, побудованих на заводах в Європі і Південній Африці, на 40%.
 • BMW Group - перший у світі виробник автомобілів, який використовує матові фарби з біомаси замість мінеральної оливи. Крім того, заводи BMW Group в Лейпцигу (Німеччина) і Россліні (Південна Африка) працюють з антикорозійним лаком, виробленим екологічно чистим способом, процедура сертифікована німецьким агентством технічного нагляду TÜV.
 • Завдяки інноваційним виробничим процесам BASF вже на першому етапі виробництва лакофарбової продукції сировина на основі мінеральних нафтопродуктів, наприклад, нафта, може бути замінена відновлюваними ресурсами, виготовленими з органічних відходів. Це не лише зменшує використання викопних ресурсів, але й скорочує викиди CO2, пов'язані з транспортуванням та подальшим переробленням нафти.
Читати далі

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ.

Застосовуючи комплексний підхід, BMW Group досягає значного вдосконалення протягом усього життєвого циклу від одного покоління автомобіля до іншого. За допомогою нового покоління, зокрема, BMW Group зможе швидше скоротити викиди CO2 і ще більше зосередитися на розвитку економіки замкненого циклу. Завдяки орієнтованому на створення цінності підходу до системи контролю в межах концерну, ми гарантуємо, що стандарти послідовно впроваджуються всередині всієї компанії. Таким чином, ми враховуємо цілі щодо скорочення викидів CO2 протягом усього життєвого циклу транспортних засобів, а також специфічні вимоги ринку до моделей. Ми використовуємо сертифіковану систему екологічного менеджменту для моніторингу виконання визначених цілей та оцінки досягнень у процесі розробки.

Читати далі

СТАЛИЙ РОЗВИТОК ПО ВСЬОМУ ЛАНЦЮГУ СТВОРЕННЯ ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ.

Спеціальні пропозиції BMW, сталий розвиток, середовище центру діяльності, виробництво з низького ракурсу

ПЕРЕД ФАЗОЮ ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

МЕНЕДЖМЕНТ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАННЯ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ.

 • Сьогодні
 • 2030

ВИРОБНИЦТВО.

 • Сьогодні
 • 2030

НА ЕТАПІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

СКОРОЧЕННЯ ВИКИДІВ.

 • Сьогодні
 • 2030

ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗАВДЯКИ ОБСЛУГОВУВАННЮ, ЩО БАЗУЄТЬСЯ НА ОЦІНЦІ СТАНУ.

 • Сьогодні

ЗБІЛЬШЕННЯ ЧАСТКИ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПРИВОДУ В ПЛАГІН-ГІБРИДАХ.

 • Сьогодні

ПІСЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕРОБКИ В КІНЦІ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ.

 • Сьогодні

АСОРТИМЕНТ.

Спеціальні пропозиції BMW, сталий розвиток, Огляд центру діяльності, Портфоліо продукції, три автомобілі BMW, що стоять пліч-о-пліч у підземному переході

BMW Group пропонує всі типи приводів відповідно до потреб водіїв та інфраструктури на ринках по всьому світу.

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ.

Електромобільність є центральним елементом стратегії сталого розвитку, яку BMW Group має намір постійно вдосконалювати протягом наступних років.

 • 2022: подвоєння продажів електрифікованих автомобілів порівняно з 2021 роком
 • 2023: 25 електрифікованих моделей автомобілів на ринку, 13 повністю електричних
 • До 2025 року: електрифіковані транспортні засоби становитимуть понад 30% усіх продажів
 • До 2030 року: щонайменше половина проданих автомобілів мають бути повністю електричними

Потужні й екологічні системи зберігання енергії та розробка нових інноваційних акумуляторних батарей є ключовими елементами для майбутніх поколінь повністю електричних транспортних засобів. BMW Group працює над тим, щоб значно підвищити енергетичну щільність елементів, одночасно знижуючи витрати на використовувані матеріали та виробництво. Придатність батареї до вторинної переробки є важливим аспектом, який забезпечує внесок у розробку майбутніх поколінь акумуляторних елементів. Крім того, BMW Group активно досліджує технологію твердотільних акумуляторних батарей, яка вже зараз виглядає дуже перспективною.

Читати далі

НОВЕ ПОКОЛІННЯ 2025 РОКУ.

Покоління New Class — це лінійка продуктів BMW Group, присвячена виключно повністю електричним автомобілям. Воно розробляється на основі нашої нової кластерної архітектури (NCAR) з трьома орієнтованими на майбутнє основними складовими: електричною, цифровою та циркулярною.

New Class знаменує собою перехід концепції сталого розвитку BMW Group до третього етапу. На цьому етапі ми прискорюємо темпи скорочення викидів CO2 і зосереджуємося на циркулярній економіці. Він характеризується трьома ключовими аспектами: повністю переосмисленою ІТ-архітектурою та програмним забезпеченням, новим поколінням електроприводів та акумуляторних батарей, а також новим рівнем екологічності, що поширюється на весь життєвий цикл.

 • Електрична складова. Безкомпромісна розробка та оптимізація для електричних трансмісій — ми називаємо її «BEV-only». Прагнення відповідати запасу ходу та коефіцієнту корисної дії найсучасніших двигунів внутрішнього згоряння
 • Циркулярна складова. Різке збільшення частки вторинних матеріалів. Фокус на значному скороченні споживання ресурсів
 • Цифрова складова. Абсолютно новий досвід користування. Ще більше функцій, що налаштовуються та замовляються індивідуально
 • Виробництво без використання викопних джерел енергії на новому заводі BMW iFactory, Угорщина
Читати далі

ЗАРЯДНА ІНФРАСТРУКТУРА ТА ЗАРЯДЖАННЯ.

Спеціальні пропозиції BMW, сталий розвиток, середовище центру діяльності, BMW Charging, автомобіль BMW стоїть на зарядній станції

За допомогою BMW та MINI Charging BMW Group пропонує комплексні рішення для заряджання, які дозволяють зручно використовувати електрифікований автомобіль у різних ситуаціях. Портфоліо містить продукти та послуги для заряджання, які можна використовувати в дорозі, вдома або на робочому місці.

BMW Charging підтримує екологічно чисті форми виробництва енергії та використовує документацію з підтвердженням походження, щоб гарантувати, що енергія в мережі надходить з регенеративних паливних систем. Зарядна картка BMW/ MINI забезпечує легкий доступ до зарядних мереж у Європі.

МАКСИМАЛЬНІ ВИМОГИ ДО НАС І НАШИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ.

СТАНДАРТИ ПРАЦІ ТА ПРАВА ЛЮДИНИ.

Спеціальні пропозиції BMW, сталий розвиток, управління центром діяльності, трудові стандарти та права людини, темношкірі жінка і чоловік сидять

Міжнародно визнані керівні принципи екологічних і соціальних критеріїв є орієнтиром для BMW Group у всьому ланцюжку створення доданої вартості. Це, зокрема, охоплює

 • Керівні принципи для багатонаціональних підприємств Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)
 • Керівні принципи Організації Об'єднаних Націй у сфері бізнесу та прав людини
 • Десять принципів Глобального договору ООН
 • Зміст Ділової хартії сталого розвитку Міжнародної торгової палати (МТП)
 • Декларація екологічного виробництва Програми ООН з довкілля (ЮНЕП)

ЕКОЛОГІЧНІ СТАНДАРТИ ТА СТАЛЕ ВИРОБНИЦТВО СИРОВИНИ.

Спеціальні пропозиції BMW, сталий розвиток, управління центром діяльності, Екологічні стандарти та сировина, Матеріали BMW великим планом

Ми постачаємо компоненти, матеріали та інші послуги з більш ніж 32 000 виробничих та дистриб'юторських точок. Відповідальність за дотримання соціальних та екологічних зобов'язань лежить на наших постачальниках, що є частиною наших стандартів сталого розвитку, які є обов'язковими для виконання за контрактом. Водночас ми працюємо над рішеннями, які дозволять зменшити або замінити сировину в наших транспортних засобах. Ми постійно аналізуємо сировину на предмет порушень екологічних та соціальних стандартів.

НАЛЕЖНА ОБАЧНІСТЬ.

НАШЕ ВПРОВАДЖЕННЯ КОРПОРАТИВНОЇ НАЛЕЖНОЇ ЮРИДИЧНОЇ ОБАЧНОСТІ В МЕРЕЖІ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ.

 • Стале постачання сировини
 • Стале постачання сировини
 • Аналіз ризиків та їх уникнення
Спеціальні пропозиції BMW, сталий розвиток, управління діяльністю, звіт зі сталого розвитку

ІНТЕГРОВАНИЙ ЗВІТ ПРО ПОТОЧНЕ СТАНОВИЩЕ.

BMW Group усвідомлює, що її відповідальність полягає у вимірюваності та прозорості звітування у сфері сталого розвитку. Саме тому з 2020 року ми об'єднуємо наші річний звіт зі звітом про сталий розвиток для створення інтегрованого звітування BMW Group. Звіт BMW Group відповідає рамковим структурам звітності зі сталого розвитку та пройшов незалежну сертифікацію.